Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.11.2007, 19:18   #1
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom The Experiment aka Experience 112

Evo još jedne avanture. Relativno skoro je izašla, zasad samo na francuskom. Ali, nekoliko stvari me je zainteresovalo :

Sama ideja - ti si "oči i uši" jedinoj preživjeloj naučnici na nekom brodu na kome se desila neka havarija, i navodiš je preko kamera i raznih senzora do izlaza kroz razne zamke i zagonetke. Izvođenje je, naravno, 3D.

Nadalje, dobila je nekoliko nagrada, mislim i onu za "avanturu godine" u Francuskoj - doduše, moguće da je lokalpatriotizam, ali Francuska nije igrački i informatički nerazvijena zemlja

Takođe, ja lično volim francuski, ali ga ne znam Zato sam npr. "Fahrenheit" i "Beyond Good & Evil" igrao sa engleskim titlovima i francuskim jezikom, i stvarno mi je sve to zvučalo super i osvježavajuće u odnosu na stalno forsiranje američkih "Go Go Move it Move it" fora ...

Uostalom, je li je neko već probao ?

Sve u svemu, evo i linka, http://www.experience112.com

Ostale informacije sam izguglao

Pozdrav !
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ezenkiel na korisnoj poruci:
Diego (15.11.2007)
Stara 15.11.2007, 19:22   #2
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Experience 112

I ja sam video da ima samo francuska verzija, znači može da se turi engleski prevod?
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 21:15   #3
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Experience 112

Moram da priznam da je to odlicna ideja, neki drugi jezik a engleski titlovi. Moracu da probam jednom.

Inace Experience 112 izlazi i full engleska verzija, negde u februaru.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 21:19   #4
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Experience 112

Odlična ideja, ako glavni likovi nisu Amerikanci (Englezi...).
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2007, 9:33   #5
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Experience 112

Citat:
evil_geko kaže: Pregled poruke
I ja sam video da ima samo francuska verzija, znači može da se turi engleski prevod?
Ne, ne - nažalost, izašla je samo verzija potpuno na francuskom
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 10:19   #6
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Experience 112

Probao sam da igram francusku verziju. Nisam imao vremena da joj se duže posvetim, uspio sam da riješim nekoliko početnih zagonetki koje su razumljive bez poznavanja francuskog, ali, dalje nisam mogao.

Koncepcija je interesantna. Kad startujete igru, izgleda kao da vam se podiže neki OS, sve sa wallpaperom (koji možete i da promijenite). Sve što radite, radite na tom virtuelnom desktopu : otvarate i zatvarate prozore sa slikama koje pokazuju kamere; te prozore možete da povećavate/smanjujete, tile-ujete, itd; nadalje, možete aktivirati mapu broda koju možete zumirati, i preko nje daljinski da aktivirate/deaktivirate kameru u određenoj prostoriji, da je okrećete u okviru njenog opsega kretanja, nadalje, da otvarate/zatvarate vrata, palite/gasite svjetlo ... To je ono što sam ja uspio da izvedem. Naravno, sve to možete da radite nezavisno od toga da li je cura koju navodite u toj prostoriji ili nije (u svrhu "čišćenja puta"). Također, desnim klikom na ekran kamere možete dobiti i dodatne opcije : npr. termo prikaz i još neke (koje sam zaboravio ) ... Također. po mapi se primjećuju neki uređaji, roboti i sl. koji vjerovatno kriju još po neku zagonetku ...

Toliko od mene zasad. Pozdrav !
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ezenkiel na korisnoj poruci:
Shlaymara (26.11.2007)
Stara 24.12.2007, 5:24   #7
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Experience 112

Ima li neke novosti oko izlaska engleske verzije, da li će to izlaziti uopšte?
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2007, 11:09   #8
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Experience 112

Hoce, hoce.
Najavljena je za februar.
Evo i sajta. Pre par dana je izasao i demo.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2007, 0:01   #9
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Experience 112

@Shlaymara, da li si probao ovaj demo?

Ja ga skinuo i ne mogu ni instalaciju da startujem, javlja mi error.
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2007, 1:28   #10
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom

Nisam ga ni skidao. Evo sad cu pa javljam sta sam uradio.

Edit
Ovaj demo tezi 600MB
Sutra javljam sta sam uradio

Citat:
evil_geko kaže: Pregled poruke
@Shlaymara, da li si probao ovaj demo?

Ja ga skinuo i ne mogu ni instalaciju da startujem, javlja mi error.
I kod mene isto.
Ne mogu da verujem da su okacili 600 megabajtni demo koji ne radi. Neverovatno!!!

Demo je reuploadovan. Skidam ga ponovo i nadam se da ce ovog puta raditi.

Poslednja ispravka: Shlaymara (18.1.2008 u 2:19) Razlog: Multiposter :P
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 2:18   #11
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Experience 112

Konacno da radi demo...

Kako sto je ezenkiel vec rekao, u pitanju je vrlo neobicna igra...sto se tice samog izvodjenja. Cini mi se da sam vec negde video ovu foru sa OSom, ali ne mogu da se setim gde. Cak se moze birati desktop pozadina, menjati skinovi, boje...ludilo. Kako god, ovakvo izvodjenje je pravo osvezenje ali ima i mana. Kao prvo, treba se naviknuti na indirektno upravljanje likom i zongliranje sa kamerama. A kao drugo, treba se snaci u sumetini prozora, kojih ume da bude i vise od 10 (ako se ne zatvaraju redovno). A i samo igranje je dosta sporo (pogledaj mapu, klikni kameru, zavrti kameru, klikni lampu i konacno devojka krene...polako)
Sam demo je pocetak igre i manje vise je to u stvari tutorial. Uvodna animacija prikazuje neko ostrvo i jedan brod (ogroman) nasukan na njegove obale. Duboko u utrobi broda se budi neka devojka koju vi posmatrate preko kamera. I tu igra pocinje. Mislim da ce se cela prica vrteti oko toga, ko ste u stvari vi. I opet nailazimo na jos jednu orginalnu ideju. Glavni lik, tj lik kojim upravljate je najveca misterija.
Sa tehnicke strane igra nije nista specijalno. Grafika je full 3D, cist prosek i fali joj anti-aliasing. Mada se i ne oseti toliko, posto sam retko kad imao sliku vecu od 1/4 ekrana (stvarno ima toliko prozora da nema mesta za vece slike). Rezolucija moze da se digne sve do 2048X1536 (ili cak i vise) ali nisam siguran koliko je to pametno ako nemate zmaja od masine. Ja sam je poterao na 1284X1024 sa ukljucenim senkama za sve i ponekad igra malo secne (teram je na AMD X2 5000+, nVidia 7600GT i 2GB RAMa) a jednom se zesce usporila kad sam selektovao neki poveci tekst (da, ima copy/paste). A mozda je jos neoptimizovana. Nadam se da ce u finalnoj verziji biti ispeglanija i da ce prevesti tekstove koji su jos na francuskom (samo neki).

Sve u svemu vrlo orginalna i nesvakidasnja igra. Mozda pomalo zahtevna, kako u hardverskom tako i gameplayskom smislu, ali i vrlo zanimljiva. Prava stvar za one koji kukaju da vise ne prave igre koje su orginalne (ako to ne pricaju fore radi).

Evo i neke sveze ubrane slicice.
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	eXp112_1.JPG
Viđeno:	76 puta
Veličina:	93,9 KB
ID:	17202 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	eXp112_2.JPG
Viđeno:	66 puta
Veličina:	99,6 KB
ID:	17203
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2008, 23:17   #12
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Experience 112

Igra izlazi 5. feb (ako se nesto ne promeni) i to pod imenom The Experiment (za USA trziste).




A danas (15.02) se pojavila

Poslednja ispravka: Shlaymara (15.2.2008 u 23:03) Razlog: potvrda izlaska...
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2008, 1:45   #13
beatoperator
Član
 
Član od: 16.1.2006.
Poruke: 60
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Unhappy Re: Experience 112

meni se igra odvratno kochi. jel neko probao? znaci, uvodna animacija se pusta u dv...jedan i po frejm u sekundi...blagi uzas. solidna mi masina...doduse...jedino ako nije do directx 8 karte... hm...
beatoperator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2008, 1:59   #14
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Experience 112

Ne znam sta podrazumevas pod solidnom masinom, ali ovo je minimum koji igra zahteva:
Windows Vista / XP
Pentium IV 2 GHz or equivalent
1 GB of RAM
GeForce 6 graphics card or equivalent, 128 megabytes of video memory, Supporting Vertex and Pixel Shader 1.1, Compatible with DirectX® 9.0c
DirectX compatible sound card 9.0
DVD-Rom
DirectX 9.0c (Included)
1.5 GB free space on the hard disk

Izgleda da je igra malo neoptimizovana i bagovita, pa povremeno secne a neretko se i smrzne.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2008, 19:13   #15
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: Experience 112

Skroz kul koncept igre!!! Prvo kad sam video interfejs za meni, pomislio sam da je neka glupost na osnovu nikakvog dizajna... ali sve je to fora naravno

@beatoperator navedi komp ako te ne mrzi...

Znaci igra mi sece neverovatno! Nervira me sto nema vise podesavanja za grafiku... ide mi 4-6fps

@Shlaymara to sto si naveo je pod recomended, dok je minimum:

----------------------------------------------------
Windows Vista/XP
Pentium IV 1.5 GHz, AMD Athlon or equivalent
512MB of RAM
Graphics card 64MB, pixel shaders 1.1, DirectX 9.0c
1.4 Gb HDD
----------------------------------------------------

ne verujem da mi secka ovoliko zato sto imam 1.0 a ne 1.5ghz, poterao je je moj krsh od kompa i zahtevnije igre... ova igra je neoptimizovana, ili joj je neophodna neka naprednija procesorska funkcija koju prokleti, ubogi, jadni i bedni celeron nema...
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2008, 19:29   #16
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: The Experiment aka Experience 112

Kod mene zbog nekog buga ne moze da se potera normalno vec moram da je igram u prozoru. Znaci jos vece seckanje. Cudno je to sto je na staroj 7600gt radila normalno a na ovoj novoj nece u fullscreenu.
Zato sam i prestao da je igram. Kad se izadje napolje iz broda, seckanje je toliko da ne moze da se igra normalno. Steta, a igra bas deluje zanimljivo.
Da se nije pojavio neki patch u medjuvremenu?
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2008, 19:37   #17
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: The Experiment aka Experience 112

Ne, nisam nasao nista...
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2008, 11:12   #18
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: The Experiment aka Experience 112

Da, mnogi kažu da je igra prilično neoptimizovana. Doduše, sa 8800GT i 1 GB RAM-a nemam problema sa sjeckanjem ... Izgleda da je veliki problem implementacija više istovremenih pogleda na jednu lokaciju.

Usput, meni se dosad igra veoma sviđa - došao sam do trenutka kada trebam pokrenuti kran u skladišnom odjeljenju - i stvarno je pravo osvježenje.

Istina, osnova igre su jednostavne aktivnosti : kliktanje po objektima na mapi čime Lea kreće na tu lokaciju, čitanje dokumenata i pošte, probijanje (korisničkih) šifri po datim algoritmima i ključu, jednostavna daljinska kontrola nekih uređaja ... Sve u svemu, te aktivnosti same po sebi nisu ništa posebno, ali je sve to, bar po meni, tako dobro uklopljeno u atmosferu rada sa kompjuterskim sistemom broda, njegovog hakerisanja, pažljivog promatranja okoline iz nekoliko uglova koristeći razne senzore na kamerama (dodatno osvjetljenje, zum, infracrvene zrake, izoštravanje slike), slušanja Lea-inih komentara (meni je simpatičan njen komentar kada startujem igru poslije sedam dana, kada kaže nešto u stilu : "... konačno, svi sistemi su "back online," Gdje si ti do sad, danima te čekam ..."
Plus, imaš osjećaj da si baš ti jedan od likova u igri ... Doduše, jedva čekam da vidim ko sam Mada, nekako mislim da ću se razočarati

Također, mnogo puta sam pomislio da igra ima dosta bagova, ali se uvijek svelo na to da nisam dobro razmišljao, ili nisam dobro kontrolisao okruženje. Npr, Lea uđe u zonu iz koje je, naizgled, ne mogu izvesti, niti da se vratim, a tek sam poslije na mapi vidio strelice za upravljanje kamerama, uređajima, i sl. koji se nalaze iznad ili ispod trenutne Lea-ine pozicije.
Drugi primjer - u jednom sam trenutku dobio šifru za privatne poruke jednog korisnika. sav sretan je unesem, kad, ono, ne radi. Sto puta provjeravam, stoput copy-paste, i ne pomaže. Mislio sam - bag. Tek sam poslije utvrdio da je dotični korisnik kriptovao svoju šifru, i da je to što sam mislio da je šifra, samo njen kod, za koji sam kasnije, analizom mailova (!) našao ključ ... I tako dalje. Tako, dosad nisam naišao na neki bag koji drastično ometa igranje.

Također, čitanjem privatnih poruka i mailova utvrđuju se međusobni odnosi između likova - netrepeljivosti, ljubavi, što također igri daje neku draž.

Imam osjećaj da je ova igra izaziva u igraču isti osjećaj kao, kako bi rekli u tabloidu "Svet" - Jelena Karleuša : ili je obožavaš, ili ne možeš da je podneseš (doduše, ne mogu da shvatim kome se može sviđati pomenuti akrep) - prosto, igra je drugačija, isto kao Fahrenheit. Nije klasična avantura, nema komplikovanih zagonetki, ali, atmosfera je dobra. Ko zna, možda ću promijeniti mišljenje kad je završim, ali zasad mi se veoma sviđa.

Jedino mi je žao što nemam vremena da je igram neko vrijeme bez prestanka, nego samo vikendom, pa dosta "izađem iz priče". I što ne mogu da je igram sa francuskim govorom i engleskim titlovima

Toliko zasad od mene.

P.S. Nadam se da nećete zbog pominjanja "Sveta" da mislite o meni da sam luđi više nego što je normalno Prosto, za mene su "Svet" savršene novine za ponijeti u autobus, i u WC ... Ej. sve to za 70 centi sedmično

Poslednja ispravka: ezenkiel (17.4.2008 u 8:35) Razlog: pravopis
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku ezenkiel na korisnoj poruci:
Pjanovic (16.4.2008), player1 (4.5.2008), Shlaymara (16.4.2008)
Stara 4.5.2008, 19:49   #19
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: The Experiment aka Experience 112

Danas sam je završio.

Kao što sam i naslutio, kraj me je (malo) razočarao, pošto jedna od ključnih stvari nije objašnjena :
Spoiler za ?:
Ko sam ja, kako sam se zatekao u kontrolnoj sobi? Neobjašnjena je i tridesetgodišnja Leina "hibernacija." Mislim, to je mogla biti posljedica upotrebe supstance, ali, prosto, zašto se jednostavno sve ne dešava trideset godina ranije,ionako nema nikakvog efekta na radnju, a samo iritira?
... a i još mnoge stvari nisu objašnjene.

Šta još reći o ovoj, poslije svega, ipak, po meni neobičnoj avanturi, vrijednoj probe ? U predhodnim postovima je već opisan stil igre. Možda da malo opišem priču.

Istraživački brod (tanker), na kome se nalazimo na početku, je 60-tih godina okupio supertajno naučničko osoblje i oformio tada supertajnu ultranaprednu laboratoriju koja se bavila istraživanjem tzv. "hydrogen-oxydrina." To je specijalna supstanca koju u "prirodi" proizvodi i koristi jedna nepoznata životinjska vrsta "Tyriades," koja živi duboko na dnu mora. Ta supstanca ima mnoge uticaje na čovjeka - od izluđivanja, smrtnog ishoda, pa sve do rapidnog poboljšanja svih psihofizičkih karakteristika čovjeka. Laboratorija vrši analize na živim ljudima koji su uglavnom dobrovoljci koji žele da se izliječe od neke smrtonosne bolesti, ili su podmićeni, ili natjerani na uzimanje te supstance. Ti dobrovoljci su zavedeni pod kodnim imenima tipa "Experiment NN" gdje je "NN" broj. Pogađate, zbog nečega je osoba pod kodnim imenom "Experiment 112" važna.

Što se tiče svijeta tyriades-a, sa kime se upoznajete tokom igre, to su prilično napredne životinjske vrste, koje imaju svoje kaste (kraljica, "unique elixir" (zamislimo ih kao vrhovne vođe), ratnici, oni koji liječe ...) Neki su u obliku biljaka ili korala, slabo pokretni, dok su drugi (ratnici) izuzetno brzi i opasni. Imaju svoj jezik - komuniciraju feromonima - da kažem, mirisima koje luče - ima ih nekoliko tipova, i svoje emocije iskazuju kombinacijama feronoma. Također, nekada davno, u nekoj fazi evolucije, bili su u kontaktu sa ljudima (dotični "srećnici" su se zvali "oxoldynes"), i unique elixir kasta je zapravo neka veza, mix između ljudi i tyriada.

Elem, Lea se tridesetak godina kasnije budi na tankeru, koji je očigledno uništen u nekom napadu, sa mnogim rupama u sjećanju. Za nju vrijeme izgleda kao da je stalo.

U principu, cjeline koje čine priču su : istraživanje tankera; plovidba mini podmornicom do "advanced base", tajne podmorne istraživačke baze koja je bila skrivena ne samo od smrtnika, nego i od mnogih samih naučnika, - izgrađena oko "Tyriades doors" koja su veza između podmorja i svijeta Tyriada; te sam kontakt sa tyriadima.

Što se izvođenja igre tiče, napomenuo bih da su mnoge zagonetke koje ne uključuju čitanje korisničkih dokumenata, mada su potenijalno mogle mnogo bolje da se izvedu, prilično banalizovane i samim tim loše izvedene npr.
Spoiler za Moglo je bolje:
, plovidba mini podmornicom, borba protiv security robota u jednoj fazi igre, kao i dio igre gdje se Lea brani od optužbi tyriadskih generala "odgovaranjem pravim kombinacijama feronoma," dekativacija bombe


Međutim, rijetko koja igra me je "tjerala" da čitam toliko dokumenata, prepiski, mailova, analiziram video zapise ... kako bih došao do rješenja pojedinih zagonetki. Ranije sam rekao da se iz tih stvari otkrivaju odnosi između likova u bazi, i njihove uloge u odnosima sa tyriadima ... Stvarno je pozadina svega dobro zamišljena

A i ključna rečenica u odjavnoj animaciji " ... da se još jednom sretnemo, pa da zaokružimo priču ... " daje šansu da će biti nastavka koji će sve neobjašnjeno objasniti. Samo da ne bude kao Matrix 3
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ezenkiel na korisnoj poruci:
Shlaymara (4.5.2008)
Stara 6.6.2008, 11:12   #20
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: The Experiment aka Experience 112

Hej ljudi,imam problem sa ovom igrom.Tek sam je instalirao,i kad pokrenem new game,pocne video,i sad pazite,frame rate mi posle 4-5 sekundi padne na 1!Kako to?Nikad dosad mi se nije desilo da ne mogu video u igri da odgledam zbog FPS...Da li zna neko sta je problem?
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adventure, avanture, experience 112, the experiment

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vista Experience Index Rating... mare [bre] Operativni sistemi 13 12.1.2008 18:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com