Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.10.2015, 16:58   #2181
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

^^He, he, nije bilo zle namere, on the contrary...
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2015, 22:42   #2182
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Posle godinu dana cekanja da se sve ispegla i svi mothefuking DLC budu dostupni krecem da igram ovu cudo.
Neki tipovi za vece uzivanje i kakvu tezinu mi savetujete da stavim,tj. da ne postanem overpower na pola igre.
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2015, 2:34   #2183
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Posle godinu dana cekanja da se sve ispegla i svi mothefuking DLC budu dostupni krecem da igram ovu cudo.
Neki tipovi za vece uzivanje i kakvu tezinu mi savetujete da stavim,tj. da ne postanem overpower na pola igre.
Neki malo tezi nivo i moj savet ti je da nakon par kvestova preskocis Hinterlands....mada od smornih Achivement\MMO kvestova i retardiranih skupljanja zastavica i ostalih gluposti ne mozes pobeci. Saraj koliko god mozes.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Ekiman (24.10.2015)
Stara 24.10.2015, 20:17   #2184
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Ne znam da li cu moci da prebacim klik u glavi da ovo nije pravi SP Rpg pa cu pokusati da resim sve questove dok mi se ne smuci kao Skyrim...
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2015, 21:00   #2185
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Ne znam da li cu moci da prebacim klik u glavi da ovo nije pravi SP Rpg pa cu pokusati da resim sve questove dok mi se ne smuci kao Skyrim...
Problem je sto ti sporednjaci uopste ne lice na klasicne kvestove, tako da ne znam kakvo ce tvoje iskustvo biti Neki i imaju neku pricu ali su toliko kretenski odradjeni da mi je ogadio bukvalno celu igru
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Ekiman (24.10.2015)
Stara 24.10.2015, 21:45   #2186
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Ne znam da li cu moci da prebacim klik u glavi da ovo nije pravi SP Rpg pa cu pokusati da resim sve questove dok mi se ne smuci kao Skyrim...
Nemoj da te komentari zavaraju, tvoje odluke itekako imaju uticaj na igru samo što su posledice nekih odluka lakše a neke teže vidljive. Recimo najobičniji savet NPC-u na kojeg i zaboraviš u kasnijem delu kampanje ispostavi se kao njegova smrtna presuda ili druga šansa.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Ekiman (24.10.2015)
Stara 25.10.2015, 0:24   #2187
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Kada sam vide da su titlovi u gornjem delu ekrana...
Nooooo


...i koliko vidim nema sanse da se prebaci dole.
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2015, 0:29   #2188
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Koliko znam ne možeš da promeniš poziciju prevoda. Doduše meni nije preterano smetalo jer sam neposredno pred igranje DAI odigrao oba KOTOR-a gde je prevod isto u gornjem delu ekrana.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Ekiman (25.10.2015)
Stara 25.10.2015, 23:00   #2189
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Vidim da mi pozadina menja boje,secka dok mi idu animacije/cutscen,Kusta je rekao da je imao slican problem,da li neko ima resenje za to da se ne iskljuci MSAA?Gledam na netu i ne vidim bas resenje.

Imam gf770...
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2015, 1:43   #2190
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Vidim da mi pozadina menja boje,secka dok mi idu animacije/cutscen,Kusta je rekao da je imao slican problem,da li neko ima resenje za to da se ne iskljuci MSAA?Gledam na netu i ne vidim bas resenje.

Imam gf770...
Iskljucivanje MSAA bi trebalo da pomogne, i meni se to desilo par puta.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Ekiman (26.10.2015)
Stara 26.10.2015, 13:06   #2191
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.204 puta na 934 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Igra li ovo neko na PS3? Utisci? Video sam na Youtube-u gameplay i deluje mi OK. Igra ne izgleda bas prelepo na PS3 ali za moje zahteve je dovoljno. Izvinjavam se ako je bilo vec negde u temi - ne mogu da listam sto i kusur strana radi ove informacije.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2015, 21:55   #2192
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

MSAA je problem.
Probao sam kasnije da ga ukljucim ali je opet bilo isto.
Dok sam igrao naravno.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kusta na korisnoj poruci:
Ekiman (27.10.2015)
Stara 26.10.2015, 22:13   #2193
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

I PS3 i XBOX360 verzije su bas ruzne u odnosu na PC i next gen konzole. Vidi se da su ih jedva izgurali na te dve platforme.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2015, 23:07   #2194
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.204 puta na 934 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Ma lepota mi nije bitna ako je gameplay OK a slazem se da ne izgleda nesto posebno. Ko je igrao 2D FRP igre kad su se pojavile u 640x480 na 15 incnom CRT monitoru tome su svi sadasnji naslovi vizuelno cist luksuz Pri ruci mi je samo ps3 pa rekoh da priupitam pre nego sto krenem u nabavku..

Poslednja ispravka: Laskaris (26.10.2015 u 23:29)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2015, 0:24   #2195
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 714
Zahvaljeno 204 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citao sam neke matore komentare gde se svi zale da su lose PC kontrole, jel sad iole bolje?
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2015, 1:11   #2196
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
Telepatic kaže: Pregled poruke
Citao sam neke matore komentare gde se svi zale da su lose PC kontrole, jel sad iole bolje?
Najveci problem kod kontrola je taj prokleti R taster i celokupno arkadno izvodjenje napada dok kontrolisete lika. Nije nista katastrofalno ali moglo je drugacije. Cak i Auto attack je bolje od ovoga.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Telepatic (10.11.2015)
Stara 14.11.2015, 20:46   #2197
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Zna li neko koliko je igra drugacija ako se odlucis za magove umesto za templare tamo pri kraju prvog acta? Gospoda iz BW uspela da me nateraju da zaboravim sta se desava u glavnom plotu zbog trilion shardova, fetch questova i nabadanja stapova u zemlju. Zaboravio sam da je trebalo da odem u Redklif da se vidim s magovima, te sam umesto toga iz war room-a, gotovo slucajno, izabrao misiju s templarima. Sinoc sam zavrsio igru, samo mi jos Trespasser ostao, a tek sam se danas skapirao da sam mogao da imam magove umesto ovih smaraca. Smorio sam se malo, jer mi je karakter mag, kog sam rolpejovao da bude u fazonu da mrzi Templare (pandure) i Chantry (popove)... just like in real life

Spoiler za wall of text:
Malo o igri... PC kontrole su komicno uzasne, skoro na nivou funkcionalne neupotrebljivosti. Nedavno sam kupio joypad zbog Mortal Kombata, ali se ovde nasao ko porucen. Takodje, ne znam da l sam ja debil ili je Bioware bio bezobrazno lenj, ali zasto postoji samo 8 slotova za skillove? Jesam propustio nesto, neki tutorial ili sta? Ili, ako ste vec nesposobni da iskodirate vise od 8 slotova, sto ste zabranili da se skilovi u slotovima menjaju u toku borbe (iz character screena)? Ajd, inventory da i razumem, ne mozes da se presvlacis dok te gadjaju vatrenim kuglama, ali ovo je cist debilizam.

Sto se price tice, nisam nesto ni stigao da je pratim, od silnih skretaca paznje koje mi moj gejmerski OCD mozak ne dozvoljava da ignorisem. Poneka side misija bude genijalna i zanimljiva, ali ostalih 85% su kao da popunjavas checklistu. Primer zanimljivog side questa bi bio onaj gde trazis grobnice u pustinji. Onaj DLC s prethodnim Inkvizitorom mi se takodje jako svideo.

Likovi iz druzine su mi bili ok, s tim sto mi nisu svi podjednako ok. Ljilja mi je bila super, kao i Varric. Iron Bull je najveci car, a Dorian mi je takodje bio zanimljiv (ovde cu samo da kazem da me za celu LGBT frku uopste nije briga, nisam stekao utisak da su bili nametljivi s tim i neki postovi iz ove teme u kojima ljudi kmece ili s gadjenjem komentarisu o tome mi uopste nisu jasni). Crnkinjin elitizam mi je isao na zivce, kao i Serina pro*eravanja. Kasandra me svojim stavovima podseca na prosecnu gledateljku istoimene serije, mada su idle dijalozi izmedju nje i Varrica umeli da budu epski. Cole, iako zanimljiv u konceptu, bio mi je jako dosadan. Solas mi je od samog pocetka bio nesto mutan, sto pretpostavljam da je i bio cilj. Blackwall, uprkos sjajnom twistu na kraju njegovog story arc-a, bio je jako naporan za slusanje.

Za specijalizaciju sam uzeo Knight Enchantera, sto se ispostavilo kao greska, jer je posle toga igra postala prelaka. Romansa - ni sa kim, jer su te stvari pocele da me smaraju u igrama.

Na kraju, igra kao igra nije losa, likovi su sarenoliki i zivopisni, voice acting je odlican, prica verovatno(?) nije losa... crafting sistem mi se takodje svideo, ali u kraftingu se i pokazala mracna, dosadna strana ovog Dragon Age-a - gomila idiotskih, u pojam ubijajucih zadataka bez adekvatne nagrade za izgubljeno vreme. Ti zadaci su potpuno razyebali pacing, ritam igre do te mere da potpuno pokvari dozivljaj. Originalan plan je bio da posle ovog prelaza promenim rasu, pol, klasu i odluke, ali se osecam toliko istroseno i iscrljeno da cu verovatno od celog open world fazona igara da se odmorim neko vreme. Ko je u stanju da zanemari gomilu ikonica po mini mapi i da se fokusira samo na bitne/vece side questove, sasvim ce fino da se provede (dobro, uz to mora da zanemari i uzasne tastatura+mis kontrole, ako nema joypad). Sve u svemu, ovo je bolje od DA2, ali Origins i dalje objasnjava.
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2015, 22:19   #2198
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Koliko je razlicitno:
1) Jedna misija je razlicita (ova sto si preskocio), sto je u stvari i najveca razlika
*realno ona sa strane magova je bolja misija, ali nije ni ona sa strane templara lose, naprotiv
2) Sledeca faza posle nje se malo razlikuje zavisno koga si izabrao (napad na...)
3) Jedna dosta kasnija opciona misija je razlicita (ovde je templarska misija manje smaracka jel ne trazi previse skupljanja gluposti, a i realno je bolja)
4) Kozmeticne razlike kasnije u igri (vise templar ili mag sledbenika)
5) Set protivnika na otvorenim mapama se razlikuje (npr. mnogo vise red templara ako si izabrao magove)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Pandemonium (15.11.2015)
Stara 15.11.2015, 1:57   #2199
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Zaboravih da pitam jos nesto. U mom "glavnom" save-u iz Originsa, warden je napumpao Morigan, ali taj sejv je rso, zajedno sa hardom na kom je bio uskladisten. Po defaultu, to se nije desilo, pa opet slicno pitanje, samo cu njega u spojler, zbog, je l, spojlera

Spoiler za pitanje:
Koliko je prica Morigan drugacija, ako ima dete? Ne znam da l ima neke veze, ali pred kraj sam kidisao na Well of sorrow i ja sam popio vodu. Pretpostavljam da su posledice izbora u toj misiji verovatno kozmeticke, al mozda je i bitno. Sta se desi ako Morigan koja ima dete popije vodu? Na sta lici susret nje i Flemeth malo kasnije? Hvala unapred
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2015, 2:13   #2200
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

^Mislim da to mozes da nadjes na youtube-u.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dragon age, fantasy, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Age 2 Vulee Role-Play 3206 30.6.2019 22:49
Dragon Age: Awakening Goldfinger Role-Play 285 11.2.2012 14:38
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com