Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Opisi, recenzije i testovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opisi, recenzije i testovi Ovde šaljite sopstvene opise, recenzije i testove hardvera. Neka ono što ste poslali bude vaše autorsko delo - nemojte kopirati tuđe tekstove sa drugih sajtova i časopisa.

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.8.2016, 17:21   #9
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

OK, hvala puno za info, super je varijanta. Ovih dana sam baš nešto razapet na dosta strana pa nisam ni gledao kako ide. Koju si verziju MIUI 8 stavio? Ja sam našao da je poslednja Global Developer 6.8.18. Stable ima samo za kineski rom.

EDIT: Ok, skontao sam nomenklaturu romova - godina.mesec.dan, što znači da je Developer version 6.8.18. rom od 18.08.2016 tj. od juče. Ok, stavljam najnoviji Global Developer i nek mi je sila naklonjena. Nadam se da nema nekih bagova.

EDIT 2: Ubacio sam MIUI 8 Global developer 6.8.18. Animacije su ubrzane u ondnosu na 7 i aplikacije se pokreću brže pa sve deluje malo hitrije. Ono što mi se ne sviđa je što je pun Google aplikacija, npr. Google play music se sam pokreće i čuči u memoriji iako ga niko ne zove... itd. Sva sreća pa MIUI ima onu kontrolu background procesa iz Battery saver-a pa mogu da namestim da se automatski gasi sve što nije Chrome i Gmail. Živeli kinezi i njihova deep kastomizacija. Još samo kada bih mogao da namestim boju u notifikacijama, da se ne menja automatski sa temperaturom, gde bi mi bio kraj.

Poslednja ispravka: Aibo (20.8.2016 u 1:21)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
redmi 3, xiaomi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Xiaomi Redmi Note2 vs Meizu M2 Note talicni67 Aparati i oprema 1 12.3.2016 2:22
Lenovo P70-t vs Xiaomi Redmi 3 Necro ŠDK - Komunikacioni uređaji i umrežavanje 6 7.2.2016 23:35
[Mobilni telefon] Xiaomi Hongmi Redmi 1S (Red Rice 1S) millanche Opisi, recenzije i testovi 10 8.1.2016 2:31
Xiaomi Mi Laptop Isko Prenosni računari 3 4.1.2015 11:06
Xiaomi Aibo Aparati i oprema 6 21.8.2011 9:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com