Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.8.2016, 16:16   #61
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Wink Re: Titanfall 2

Molim sve one koje budu igrali Titanfall 2 betu da detaljno opisu kakva im se cini igra

I naravno da svaki od Vas da komentar na onu manu od prosleg Titanfall-a, a to da igra brzo dosadi, ili izgubi se ona volja za igrom. (...ja nisam imao problem sa time ali masu igraca jeste...)
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2016, 16:47   #62
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

To je makar lako popraviti.


- Ubrzati levelovanje, ali povecati broj nivoa.

- Ubaciti hiljadu achievmenta koji ne zahtevaju vestinu vec grind.

- Implementirati stotinu oruzja za otkljucavanje, koja funkcionisu maltene isto. Na njih dodati gomilu atacmenta, kao i atacmente za te atacmente.

- Ubaciti otkljucavanje prigodnih kamuflaza za oruzja, sa temom My little Pony, Naruto, 8-bit era, kao i neizbezni kanabis.

- Sto vise stvari ubaciti u rulet kutije.

- I da non stop sevaju znacke na vrhu ekrana. Ubijes dva protivnika - Znacka! (+200); Ubijes jednog protivnika - Znacka! (+100); Ubije tebe protivnik - Znacka! (+100); Popenjes se na merdevine - Znacka! (+100);




I eto ti krdo sadrzaja za ovisnicku OCD generaciju.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku High life na korisnoj poruci:
filpan (25.8.2016), mmike (20.8.2016)
Stara 19.8.2016, 18:44   #63
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Malo sam se igrao u trening modu jer serveri nisu pusteni za sve jos









dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2016, 18:51   #64
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Titanfall 2

Одиграо сам пар партија,и нисам нешто импресиониран,ако сте играли задње две COD игре ово је слично томе по кретању и оружју чак и ове две мапе су као да су из advens warfera, имате дупли скок трчање по зиду. Једина разлика је што пред крај партије у овом конквест моду добијете титана,можда у другом неком моду има титан од почетка.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2016, 18:52   #65
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Jos nema ni US verzije pa skidam trenutno na UK account-u pa se nadam da ce pasovati i za US nalog.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2016, 18:56   #66
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Titanfall 2

Оће пасоваће, ја све скидам на УК налогу а играм на Бугарском:d Иначе имају да се бирају као неки сервери на којима видите колики вам је пинг,мени је најмањи био на франфуртском па сам њега и одабрао.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2016, 19:01   #67
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Citat:
altafir kaže: Pregled poruke
Одиграо сам пар партија,и нисам нешто импресиониран,ако сте играли задње две COD игре ово је слично томе по кретању и оружју чак и ове две мапе су као да су из advens warfera, имате дупли скок трчање по зиду. Једина разлика је што пред крај партије у овом конквест моду добијете титана,можда у другом неком моду има титан од почетка.

Da li ovo kazes iz perspektive nekog ko je igrao predjasnji Titanfall, ili si nov u serijalu?
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2016, 19:03   #68
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Titanfall 2

Као нов играч зато сам упоредио са тим играма, а не са првим делом јер га нисам играо.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2016, 23:05   #69
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Hahaha ne pasuje UK verzija za US.Pocne ponovo da skida.

Inace moji utisci:

U odnosu na keca u kojem imam xy sati igranja mi se dopada.

Napucavanje je slicno nema neke preterane razlike.Smart pistolj ne znam ni da li postoji posto ga u treningu nije pokazao, a ja nisam toliko istrazivao.

Odigrao sam Bounty Hunter mod i dopao mi se.Mnogo manje gruntova/botova u odnosu na prvi deo takodje drugi igraci su malo tezi sa skidanje cak i sa titanom.

Da bi dropovali titana potrebno je mnogo vise vremena npr. u prvom delu za mec spustim titana jedno 5-6 puta ovde sam za mec od 20+ minuta spustio jednom i to bas pred kraj, a da ne ispadne da sam ja los (jesam) u ovome i najbolji player u mecu ga je spustio 5 minuta pre mene.

Kuka je veoma lep dodatak i veoma je korisna ali se treba navici na nju

Graficki lepo izgleda.

Eto toliko od mene.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MitraljezaC na korisnoj poruci:
Isko (20.8.2016)
Stara 19.8.2016, 23:50   #70
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Probao i ja par meceva Pilot vs. Pilot i Capture the Flag (ili kako se vec zove u igri). Titana nisam uspio da pozovem uopste XD A zakljucio sam da Titanfall 2 + gamepad nije za mene nikako.

Inace sto se performansi tice sve je utegnuto poprilicno.

P.S. Mrzim snajpere i igrace koji kampuju sa njima. Narocito na konzolama gdje postoji auto aim.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2016, 23:58   #71
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Ja nekad tako dobro odigram da se sam iznenadim, a desava se nekad da ne mogu metu 2x2 da pogodim.

Npr training sam prvi put izvukao za 1 minut i 03 sekunde i svaki sledeci je bio gori.

Da slazem se sve super radi.Nema stucanja, frame dropova i slicno.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2016, 12:55   #72
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Citat:

Part 2: Impressions

I'll admit, my first impression of the game from the gamescom stream was definitely less than stellar. However, after watching some streams, I changed my mind. New abilities look great, bounty hunt looked awesome too!

Today, I went to a friend's house (I don't have a console) and I got to try it for myself. My new feeling is that; It's awful. And I don't mean this in a mean or rude way, the game Respawn has made is a very solid and fun shooter. The problem is that it's almost nothing like titanfall, and more like black ops 3 in a titanfall setting. Titans are less of a game mechanic and more of an environmental gimmick to remind you that you're not playing COD. If you're not in bounty hunt, a Titan is a rare sight, like behemoths in BF1 except they're given as killstreaks and not as a balancing tool. The issue here is not how long it takes to get a Titan, but how you go about getting one. This also ties in to my thoughts about the grunts and the replacement of attrition.

Part 3: Grunts, Attrition, and the like.

Titanfall 2 has a complete lack of and is totally devoid of life. What I loved most about attrition, grunts, and titanfall's game modes in general was the feeling of a Battlefield that it had. Even though it was only 6v6, it felt like a real war. The grunts, dropships, and spectres dropping in and fighting gave me the feeling that there was something much bigger than just the pilots.

The ambient dialogue from the grunts was very immersive (all 35gb of it) and also told us a ton of what we know from the lore.

It was really cool hopping through a window and seeing a grunt mourning his buddy or dragging him our of the lime of fire. Or occasionally, you could break up a fight between a friendly grunt and enemy spectre.

In titanfall 2, all of that is gone. Grunts and spectres now have set numbers per wave ala frontier defense. There's no chance to experience a random encounter, the feel of war is lost etc. They spawn in set numbers, get picked off, and then a little later the next wave begins, whereas in tfall1 there was a steady stream of combatants.

In attrition I played to win, or more accurately, to have fun. Another thing I loved about attrition is that any player with nearly any skill level could contribute to the team without having to go Uber try hard enhanced smart pistol. Attrition was an easy to pick up, fun for all ages game mode. When I first started playing titanfall in the second to last week of March 2 years ago, I had fun and contributed to my team even though I was terrible. Killing grunts and spectres was just as valuable if not more valuable then pvp, and any player could do it. Not only that, but it kept camping from being a more viable playstyles then running. If you camped, the enemy was free to farm grunts. In titanfall 2, camping is not only viable but is currently the only way to play. If you try to wallrun or do any sort of parkour you'll just get sniped or shot thanks to the new TTK. The lack of grunts and spectres and their worthlessness in terms of score removes this "fun for all ages" aspect. Drew McCoy said something recently along the lines of Bounty Hunt being Attrition 2.0, and I can't disagree more. It feels the other way around.

Part 3.5: Grunts and Earning Titans

Witnessing a titanfall in titanfall 2 is almost a rarity, and not because of easily tweaked meter values. Titans no longer being on a timer, and the lack of grunts/spectres is a huge mistake. Another feature that contributed to titanfall's fun for all ages was that everyone would get a Titan eventually. Not a good PvP player, but an awesome Titan pilot? Don't worry, wait a bit or farm some grunts and you'll get your Titan. That's totally gone as well. Upping the grunt counts in Bounty Hunt might help a bit, but in other game modes where grunts have been removed? This also kept the game balanced, as one team would never be completely stomping the other with Titans.

With the new system, the opposite is true. The only matches where someone will have a Titan is one where the skill gap is so large between teams that one team will never get Titans while the other team does. I thought at first that the Titan meter going down when your performance goes down was a joke, because it's such a big "fuck you" to anyone who enjoyed the original game.

Part 3.75: The removal of attrition


Adding on to what I said before about bounty hunt replacing attrition, I think this was a terrible idea. It's an astonishing mystery to me why you decided to replace it. Even 2 years later, when every other game mode is totally dead, attrition has a solid and consistent minimum of 200 players playing AT ANY TIME OF DAY!!! I can play literally all day. I sometimes stay up to 6 am playing attrition just because I can.

Part 4: Map Design

After spending some time playing on and exploring the maps, I'm very disappointed by the map design. I'm totally bewildered by how, after the abomination known as Fracture, and Respawn's following track record of making nothing but amazing maps after, that the first featured maps include not one, but two maps that suffer from the same problems. I hope that the other titanfall 2 maps do not follow in the same vein. That's all I can really say for now.

Part 5: Titan Combat and Rodeos


Unfortunately, due to the aforementioned issues with earning Titans I can't say too much. I rarely got Titans in hardpoint and when I did, it's because I was crushing the other team so hard that they didn't have a chance at getting one.

From what I did get to see, there is a huge lack of depth in Titan Combat. The lack of regenerating shields means that even in the hands of pro players, Titans are a little more than disposable. Titan fights have been dumbed down to being nothing more than whoever can land hits first. And I know I'm not the only one, all I see browsing the internet are complaints about Titans not even lasting 45 seconds.

And even then, thanks to the new core abilities, even if you win a Titan standoff with half your health remaining, a flame core or laser core can you from half health to doomed in a matter of seconds. Even worse, being doomed no longer prevents you from using your core ability.


http://www.titanfall-community.com/t...90/#post-47565


To je to. Tacno sve ono cega sam se pribojavao da ce da urade.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku High life na korisnoj poruci:
2SaiNt4U (20.8.2016)
Stara 20.8.2016, 18:20   #73
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Wink Re: Titanfall 2

Imal gde dobra(niska) cjena za preordovanje Titanfall 2 i BF1?

@dex3108 - mozes nam reci nesto vise, bar nisam navikao na tvoje postove da budu kratki
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2016, 20:36   #74
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Imal gde dobra(niska) cjena za preordovanje Titanfall 2 i BF1?

@dex3108 - mozes nam reci nesto vise, bar nisam navikao na tvoje postove da budu kratki
Mislio sam da napisem nesto vise ali nisam danas stigao da igram. Uglavnomima dosta promjena koje se nece dopasti svima. Sada je mnogo teze dobiti titana tako da ako si osrednji igrac u toku partije mozda uspijes jednom da ga pozoves, a ako si bolji igrac 2 i mozda 3 puta. Od tri moda koja su u testu cini mi se da samo jedan ima AI na mapama.

Mape su cini mi se mnogo vece i otvorenije pa je kretanje pilota ograniceno ali su zato ubacili kuku koja bi trebalo da pomogne na otvorenim mapama. Titani ne znam kakvi su jer nisam uspio ni jednom da ga pozovem. U ovih par partija koje sam igrao primjetio sam da ima dosta kampovanja i snajperisanja, to mi se nikako nije dopalo (narocito jer je tu auto aim pa nije potrebno ni da te nanisani kako treba).

To je to ukratko.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2016, 20:38   #75
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Titanfall 2

Одиграо сам данас овај bounty hunt мод,и тај је убедљибо најбољи од ова три понуђена. Просечно успем једно три пута да позовем титана. У тотријалу сам успео из прве 00:58 штета што у туторијало нема мало вежби за титана.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2016, 23:09   #76
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Titan je ok.Malo je drugaciji u onom iz prvog dela.Imas 4 orizja od kojih 3 imaju malo cooldown dok ono poslednje dobijas punjenjem.Kod mene na titanu je bio neki ultra mega giga laser i nisam uspeo da ga upotrebim na protivnicima.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2016, 16:51   #77
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Titanfall 2

Ја мислим да је на оба понуђена титана тај велики ласер специјално оружје,употребио сам га пар пута. Гехерално мислим да би титани требали бити мало издржљивији. Најлепши осећај у игри је када скочите на противничког титана и извадите му батерију.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2016, 13:14   #78
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

After a wave of fan outcry, Respawn is making big changes to Titanfall 2
Emix je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2016, 18:09   #79
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Koliko su svi kukali na botove, a botovi su tacno imali svoju svrhu. Mape mi bas deluju prazno bez njih. Sem toga, ove druge stvari se daju izmeniti, evo ubrzace igru sad. Jos bih voleo da malo povecaju time to kill, ovako ljudi bas prebrzo umiru, a recoil je bas mali. Verovatno i taj auto-aim na konzolama utice.

Od promena koje mi se svidjaju, tu je rodeo, mislim da je sada bolji, a i drago mi je sto su burn karte izbacili. Ovako treba da se malo potrudis za bolje oruzje.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2016, 23:48   #80
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Titanfall 2

Tech Test 2 stvarno donosi mnogo vise titana ali i dalje su mape vise prilagodnjene titanima i kuki nego free running-u. Cak je i nova mapa osrednja. Igra je i dalje drugacija od Titanfall 1 (nekima ce se to dopasti, a nekima nece).
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
EA Origin star-duster Online kupovina igara 1202 4.3.2023 15:35
Call of Duty: Advanced Warfare dex3108 Akcione igre 538 8.9.2020 20:47
TitanFall Budimir_Trajkovic Mrežne igre 793 9.7.2016 14:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com