Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.3.2017, 11:10   #101
GraveDigger
Član
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 116
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Krenuo sam da pisem recenziju igre i skapirao sam da zvuci ocajno. Reci cu vam samo da ova igra sa gameplayom sije Witcher 3 u bilo kojoj kategoriji.

Prestajem da kupujem SK od aprilskog broja ako se ne u njemu ne nadje recenzija igre.

Cekamo da vidimo kakva ce biti prodaja.
GraveDigger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 11:20   #102
Matches Malone
Član
 
Član od: 2.7.2016.
Poruke: 104
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

^ Samo opušteno.
Matches Malone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 11:33   #103
GraveDigger
Član
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 116
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
Matches Malone kaže: Pregled poruke
^ Samo opušteno.
Ovo je, kao, malo ironicno?

* Sudeci po tvojim ostalim postovima, jasan mi je tvoj profil...

Poslednja ispravka: GraveDigger (3.3.2017 u 11:37) Razlog: Dodavanje komentara
GraveDigger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 11:42   #104
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Ironija ili ne, činjenica je da je ova igra jedna od najbolje ocenjenih igara ikada, tačnije u poslednjih 15 godina najbolja ocenjena igra (uz GTAIV koji ima istu ocenu) i po rečima dosta recenzenata, "jedna od najboljih igara ikada".







Citat:
GraveDigger kaže: Pregled poruke
Krenuo sam da pisem recenziju igre i skapirao sam da zvuci ocajno. Reci cu vam samo da ova igra sa gameplayom sije Witcher 3 u bilo kojoj kategoriji.

Prestajem da kupujem SK od aprilskog broja ako se ne u njemu ne nadje recenzija igre.

Cekamo da vidimo kakva ce biti prodaja.
Koliko si igrao do sada, napiši neke konkretnije impresije.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 12:11   #105
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Ironija ili ne, činjenica je da je ova igra jedna od najbolje ocenjenih igara ikada, tačnije u poslednjih 15 godina najbolja ocenjena igra (uz GTAIV koji ima istu ocenu) i po rečima dosta recenzenata, "jedna od najboljih igara ikada".
Isto tako je činjenica da će najlošije prodavani CoD u skorije vreme (infinite warfare) imati višestruko veću prodaju u jedinicama, a o dodatim vrednostima kao što su mikrotransakcije i dlc koje donose još više para neću ni da komentarišem. Džabe ti ocene i dobar proizvod ako ga niko ne kupuje.
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 12:24   #106
Matches Malone
Član
 
Član od: 2.7.2016.
Poruke: 104
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
GraveDigger kaže: Pregled poruke
Ovo je, kao, malo ironicno?

* Sudeci po tvojim ostalim postovima, jasan mi je tvoj profil...
Nije malo, nego je ironično. A i meni je jasan tvoj profil.
Matches Malone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Matches Malone na korisnoj poruci:
GraveDigger (3.3.2017)
Stara 3.3.2017, 12:36   #107
GraveDigger
Član
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 116
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
Matches Malone kaže: Pregled poruke
Nije malo, nego je ironično. A i meni je jasan tvoj profil.
Umesto da ides po forumu i da nas zasipas svojim kvazi-pametnim komentarima, pronadji neku radost u svom zivotu i ispuni svoj dan necim lepim i korisnim. Preporucio bih ti bavljenje sportom radi izbacivanja viska stresa i frustracija (kojih ocigledno imas), a i dobro dodje za zdravlje i liniju. Ako imas problema u svom privatnom zivotu, reci, otvori novu temu u adekvatnom delu foruma, pa cemo prodiskutovati, posavetovati, dogovoriti se da popijemo kaficu negde da bi imao utisak da pricas sa zivim covekom. Ovde na forumu smo svi drugari i prijatelji...

Znamo da volis Soni, u redu je. Ako nemas nikakav komentar za igru (koju komentarises) sta uopste radis ovde? Ja delim svoja licna iskustva nakon par sati igranja. To, znas, moze biti korisno nekome ko se dvoumi da li da je nabavlja ili ne...
GraveDigger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 12:43   #108
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
Budimir_Trajkovic kaže: Pregled poruke
Isto tako je činjenica da će najlošije prodavani CoD u skorije vreme (infinite warfare) imati višestruko veću prodaju u jedinicama, a o dodatim vrednostima kao što su mikrotransakcije i dlc koje donose još više para neću ni da komentarišem. Džabe ti ocene i dobar proizvod ako ga niko ne kupuje.
Prvo, kakve veze ima prodaja sa ovim, govorimo o kvalitetu same igre.
Drugo, poređenje prodaje multiplatform igre sa ekskluzivom nema nikakvog smisla.
Treće, naravno da su bitne ocene i dobar proizvod pošto će ova igra biti jak system seller koji će prodavati Switch veoma dugo a ne samo na launchu.
Znači BotW će se fenomenalno prodavati pošto će biti must have play igra i u ustvari razlog za kupovinu Switcha.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 12:44   #109
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Dobra I losa stvar u isto vrijeme je to sto igra izgleda identicno na Wii U i Switch-u (Switch ima bolji AA). Dobra zato sto ce CEMU verzija biti vizuelno najbolja verzija, losa zato sto je Switch na papiru bolji hardware ali I dalje nisu mogli/htjeli da ga poguraju.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 12:50   #110
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Dobra I losa stvar u isto vrijeme je to sto igra izgleda identicno na Wii U i Switch-u (Switch ima bolji AA). Dobra zato sto ce CEMU verzija biti vizuelno najbolja verzija, losa zato sto je Switch na papiru bolji hardware ali I dalje nisu mogli/htjeli da ga poguraju.
Switch verzija u odnosu na Wii U verziju igre ima 900p rezoluciju, bolji FPS, deluje manje aliasinga, bolji zvuk i brža učitavanja, sve ostalo bi trebalo da je isto.
Naravno ogromna prednost Switch verzije je i što se može igrati u handheld modu, to je za neke ljude game changer, igrati novu 3D Zeldu "on to go".
Wii U i CEMU su skoro nebitni u celoj priči, Wii U je mrtav i ne može više da se kupi, dok broj ljudi koji igraju igre na PCu preko emulatora je smešno mali,
takvi ljudi uglavnom u svakom slučaju i retko kada kupuju dedicated gaming uređaj već uglavnom igraju samo ono što nudi PC.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 13:17   #111
Matches Malone
Član
 
Član od: 2.7.2016.
Poruke: 104
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
GraveDigger kaže: Pregled poruke
Umesto da ides po forumu i da nas zasipas svojim kvazi-pametnim komentarima, pronadji neku radost u svom zivotu i ispuni svoj dan necim lepim i korisnim. Preporucio bih ti bavljenje sportom radi izbacivanja viska stresa i frustracija (kojih ocigledno imas), a i dobro dodje za zdravlje i liniju. Ako imas problema u svom privatnom zivotu, reci, otvori novu temu u adekvatnom delu foruma, pa cemo prodiskutovati, posavetovati, dogovoriti se da popijemo kaficu negde da bi imao utisak da pricas sa zivim covekom. Ovde na forumu smo svi drugari i prijatelji...

Znamo da volis Soni, u redu je. Ako nemas nikakav komentar za igru (koju komentarises) sta uopste radis ovde? Ja delim svoja licna iskustva nakon par sati igranja. To, znas, moze biti korisno nekome ko se dvoumi da li da je nabavlja ili ne...
Kao što sam rekao, profil mi je jasan, ovo samo potvrdjuje. Da se bavim tobom, ne zanima me.

Moj komentar odnosio se na deo u kome prestaješ da kupuješ časopis jer neće opisati neku igru. Koliko vidim, igru imaš, uživaš u njoj, zar je bitno šta će i da li će neko opisivati. Imaš temu, prenesi utiske, verovatno će neko i probati igru.
Matches Malone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 13:39   #112
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Prvo, kakve veze ima prodaja sa ovim, govorimo o kvalitetu same igre.
Drugo, poređenje prodaje multiplatform igre sa ekskluzivom nema nikakvog smisla.
Treće, naravno da su bitne ocene i dobar proizvod pošto će ova igra biti jak system seller koji će prodavati Switch veoma dugo a ne samo na launchu.
Znači BotW će se fenomenalno prodavati pošto će biti must have play igra i u ustvari razlog za kupovinu Switcha.
Prvo govoriš kako je reč samo o kvalitetu igre i da to nema veze sa prodajom a onda razglabaš u nastavku posta kako ipak sve ima veze sa prodajom
Drugo igra JESTE multiplatform mada je svakako Nintendo ekskluziva.
Kad je igra toliko jak system seller kao što kažeš zašto ti ne kupiš kozolu odmah i sada nego čekaš bolju cenu - više igara? Zato što igra kakva jeste ne vredi 400+ evra koliko se traži za nju.
Je l ti ovo vidovita Zorka rekla da će se igra fenomenalno prodavati pa znaš ili si došao iz budućnosti?
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 14:16   #113
GraveDigger
Član
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 116
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
Matches Malone kaže: Pregled poruke
Kao što sam rekao, profil mi je jasan, ovo samo potvrdjuje. Da se bavim tobom, ne zanima me.
Prijatelju, ponavljas moje reci vec drugi put. Udostoji se barem da ih stavis kao citat... ili stavi ih u potpis ako ti se bas toliko svidjaju, samo me barem pomeni kao autora.

"Profil mi je jasan" - Ivan A.K.A. GraveDigger




Gledam, dosta je negativnih komentara ljudi koji samo napisu "prenaduvana igra", bez ikakvih obrazlozenja zasto tako misle. Vecina tih ljudi sigurno nije ni probalo igru. Ja govorim sve najbolje o igrici, a mogu da dam i poveci spisak sa obrazlozenjem zasto mislim da je igra jedna od najboljih igara danasnjice.
GraveDigger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 14:38   #114
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
Budimir_Trajkovic kaže: Pregled poruke
Prvo govoriš kako je reč samo o kvalitetu igre i da to nema veze sa prodajom a onda razglabaš u nastavku posta kako ipak sve ima veze sa prodajom
Drugo igra JESTE multiplatform mada je svakako Nintendo ekskluziva.
Kad je igra toliko jak system seller kao što kažeš zašto ti ne kupiš kozolu odmah i sada nego čekaš bolju cenu - više igara? Zato što igra kakva jeste ne vredi 400+ evra koliko se traži za nju.
Je l ti ovo vidovita Zorka rekla da će se igra fenomenalno prodavati pa znaš ili si došao iz budućnosti?
Ceo tvoj post je prilično besmislen i bez argumenata, kao i prethodni.

Lol, ja sam rekao da priča uopšte nije bila o prodaji već o kvalitetu igre, a ti si taj koji si skrenuo priču na prodaju i ja sam ti samo odgovorio.
To što izlazi i za Wii U koji je već mrtav i koji više ne možda da se kupi u prodavnicama ne menja ništa, Zelda BotW je 1st party igra dok je CoD 3rd party multiplatform igra koja može da se kupi za PC, PS4 i XB1.
Na to sam ti već odgovorio, "Ovo je Srbija, što bi ja kao Wii U vlasnik iz Srbije kupovao Switch i Zeldu da bi igrao Zeldu kad mogu da je igram na konzoli koju već posedujem za dž. Ja lično planiram da kupim konzolu krajem godine kad bude više dostupnih igara i bude neka bolja cena. Potencijalni Nintendo kupci iz Srbije nemaju veze sa potencijalnim kupcima iz US, Japana ili EU."
Nisam vidovita Zorka nego vidim čiste činjenice koje ti uopše ne vidiš ili ne želiš da vidiš. Čak i na propaloj Wii U konzoli su se odlične Nintendo igre odlično prodavale bez obzira na mali instal base,
a ovde je reč o jednoj od najboljih igara ikada koja je launch igra, to bi pametnom bilo sasvim dovoljno da skapira da će se igra prodati odlično.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 14:51   #115
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Mnogo ljudi koji su potencijalni kupci Switcha i Zelde već imaju Wii U, tako da ne verujem da je veliki procenat njih koji će se odmah isprsiti za konzolu i igru igrati na novoj platformi kada su prednosti koje ta verzija nudi male u odnosu na WiiU verziju. Kada na platformu stigne novi Mario to će već biti druga priča. Svaka čast za kvalitet igre, standardni Nintendo, nisam ni očekivao ništa manje iskreno.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 16:05   #116
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

To baš i nije tačno, ima samo 13m Wii U korisnika, a neki Zelda fanovi nisu uzeli Wii U baš zato što nije bilo nove Zelde, ima dosta ljudi koji su preskočili totalno Wii U a uzeće Switch na launch zbog Zelde.
Takođe ogroman broj 3DS korisnika su isto potencijalni kupci Switha i Zelde.
Ali naravno da će Switch biti mnogo privlačniji krajem godine uz već izbačene Zeldu, 3D Maria, Mario Kart 8 Deluxe, Splatoon 2..
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 16:14   #117
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Ima ''samo'' 13 miliona? to je ''samo'' 13 miliona potencijalnih zelda igraca i vecina njih sigurno nece dresiti kesu za switch day one, samo zbog zelde kad vec mogu da je igrau na wii u. Plus poznajem neke koje su zadrzali wii u samo zbog nove Zelde.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 16:30   #118
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Pa ne baš, dobar deo tih od 13m su hardcore Nintendo fanovi koji kupuju konzolu na launchu bez obzira na dostupne igre. A kao što napisah, ima naravno i ljudi koji su preskočili totalno Wii U a uzeće Switch na launch zbog Zelde, a takođe su i 3DS korisnici potencijalni kupci Switha i Zelde.
Ja sam isto zadržao Wii U zbog Zelde pošto planiram da kupim Switch krajem godine, ali mislim da potencijalni kupci iz Srbije sa jedne strane i kupci iz US, Japana i EU (gde odlazi preko 90% prodaje) nisu baš za poređenje.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 18:33   #119
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Switch Docked vs Undocked Comparison

Poslednja ispravka: Exia (3.3.2017 u 21:56) Razlog: full video
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2017, 2:54   #120
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Ne znam za vas drugari, ali ja već u najveće pikam "narodnu" verziju na svom WiiU

Samo mogu reći: Kakva igra!
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Legend of Zelda DeCoy Stare igre 14 14.12.2019 19:07
The Legend of Zelda 30th Anniversary vetar. Konzole 12 21.4.2016 19:58
Aces Wild: Manic Brawling Action! Boondock Saint Platformske igre 0 3.12.2013 12:24
Brutal Legend Mobius Konzole 65 13.2.2013 21:01
The Legend of Zelda: Twilight Princess Hippy Tesla Konzole 22 26.9.2007 7:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com