Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.1.2017, 14:17   #11141
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zvezdan84 kaže: Pregled poruke
uf za ovaj film bi ja stavio ocenu 10/10. mozda je malo preteran, ali je sjajan film

[spoiler]Zapravo, I nije preteran... fascinantno je da je Mel Gibson morao da izbrise dodatna herojska dela Dezmonda da bi bilo uverljivije. I sam Dezmond je skroman, te je rekao u intervjuu da je spasao 50 saboraca, dok oni tvrde vise od 100. Inace, postoji par razlika od prave istorije - prvo, 5 meseci ranije je vec dobio u drugoj bici orden, te u ovu bitku nije usao smatran kukavicom I slicno. I drugo, ranjen je tek u nekoj od narednih bitaka, nogom je stao namerno na granatu da se ne bi rasprsila. Usput je na nosilima navodno zaustavio da ga nose da bi kao lekar pomogao drugom saborcu, I rekao da ce cekati da prvo njega odnesu... bio je ranjen I snajperom... ovo je Mel po sopstvenom priznanju izbacio jer bi reakcije bile da je nerealno I izmisljeno... naravno, mozda I jeste, istoriju pisu pobednici, ali I ako je preuvelicano, ne umanjuje herojstvo ovog coveka. respect[/spoiler]
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2017, 20:19   #11142
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Brothers Grimsby

Čekajući bolju kopiju, nekako mi je spao sa radara ali me Grimsby Town FC na volšeban način podsetio sinoć (obožavam ih, uvek puknu kad mi to treba ).

Šta da kažem, a verovatno je već bilo pomena, ime je opet pokidao i naterao kez od uva do uva...



ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2017, 20:23   #11143
N_i_k_o_l_a
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: in a galaxy far, far away....
Poruke: 626
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 225 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Logan's Run



U 23. veku ostatak covecanstva zivi izolovano, u gradovima kupolama, u naizgleda idilicnoj zivotnoj atmosferi i blagostanju….medjutim u naizgleda hedonistickom sistemu krije se mracna tajna – sve osobe imaju unapred odredjen zivot koji se ‘’gasi’’ kada napune 30 godina zivota……ovo je prikazano kao velika ceremonija neke vrste reinkarnacije, u koju javnost veruje, dok oni koji u to ne veruju beze i bivaju progonjeni i eliminisani od strane “sandmen-a”.

Glavni junak – Logan, radi za ‘’sistem’’ kao ‘’sandman” i “neutralise” takozvane ‘’runner-e’’. Dobija zadatak da se infiltrira i unisti ‘’runner-e’’ koji navodno imaju negde nekakvu bazu operacija u kojoj spremaju ko zna kakvu revoluciju...medjutim i samom Loganu se blizi trideseta…..da ne duzim vise…

Zanimljivo SF ostvarenje iz 1976. Efekti su odlicno uradjeni za film iz tog perioda, gluma je po meni otprilike na nivou filmova iz tog perioda ako ne i malo bolja….7/10
N_i_k_o_l_a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku N_i_k_o_l_a na korisnoj poruci:
Covenant (2.2.2017), pedjosav (31.1.2017)
Stara 31.1.2017, 21:16   #11144
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I Love Trouble (1994)
http://www.imdb.com/title/tt0110093/



Sjajna akciona komedija. Dobra gluma, a sa komedijom situacije se malo i preteralo, te se film na nekim mestima pretvara u parodiju, što je malo pokvarilo utisak. Ali sa omiljenim glumcima se lako opraštaju čak i takvi minusi. Džulija Roberts je stvarno sjajna glumica, a šminkeri su sa Nik Noltom mogli i bolje da urade posao.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip I Love Trouble (1994) 720p BRRip x264-PLAYNOW.zip (36,2 KB, 7 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (1.2.2017 u 8:23)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2017, 0:00   #11145
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Arrival




Odlican film, zaista sam uzivao. Drzao paznju tokom citavog trajanja, odlicna prica i pomalo tera na razmisljanje. Sto manje znate pre gledanja, to bolje. Gluma, rezija, fotografija pa cak i muzika odlicno doprinose celokupnom utisku. Moja velika preporuka, odavno nisam ovako uzivao.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
nenad_kvrgic (25.3.2017), ZoNi (1.2.2017)
Stara 2.2.2017, 2:30   #11146
macan32
Član
 
Član od: 28.9.2007.
Poruke: 163
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 24 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Arrival




Odlican film, zaista sam uzivao. Drzao paznju tokom citavog trajanja, odlicna prica i pomalo tera na razmisljanje. Sto manje znate pre gledanja, to bolje. Gluma, rezija, fotografija pa cak i muzika odlicno doprinose celokupnom utisku. Moja velika preporuka, odavno nisam ovako uzivao.
Ja sam pak sat vremena gledao dopisivanje sa vanzemaljcima i kada su sve konacno razjasnili bilo mi je zao izgubljenog vremena.
Film na foru "The Tree of Life", samo sto ne gledamo pola sata u oblake nego u dimne signale.
macan32 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2017, 3:11   #11147
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Hacksaw Ridge

Toliko je klishe film da nemam reci ,uz sav trud morao sam da odustanem na pola (fore posle 80-ih u filmu o 2 svetskom ,is too much) ,Gibson resio da se vrati bludnom jatu ,po svaku cenu (poredjenje sa Redovom Rajanom je blasphemy u najmanju ruku ,klishe klishe stize a zenu izabrali od 600-ina glumica na kastingu ,ok whatever )

Rezija na nivou devojke u pubertetu koja je shvatila da postoji nesto vise od Bravo Teen ,GG. (Apokalipto ,isti reziser ?!?!)

Verodostojnost 2% (ok istinita prica al bez Johana Baha i cringe worthy komentara/scena svako pola minuta "oh pogino lik kako mu nisam mogao pomoci 'buhu' svet je okrutan ")

Pokusavam da unistim ostatak radnih stanica u mozgu ,da mogu "go with the flow" ,al ovaj film preteruje sa DEJA VU (scenaristi gtfo,give me what you smokin)

ocena MEDIOCRE at best

ako se neko przi na ovaj filmic ,prvo nek odgleda Bracu po Oruziju seriju,nuff said


A sad malo o filmovima :

Hell or High Water (2016)

Otvorim RottenTomato videh pri vrhu ,reko sebi sad cu napljujem ovaj film (naravski jelte )



Ako nesto obozavam iako je primer depresije to je taj usnuli jug amerike koji odbija da se svrsta u strane sveta, generalno prenesen na filmsko platno ,sto bi Corba rekao pasivni krajevi ,dodajte dva brata koja odbijaju da se uklope u kalup a istovremeno odbijaju ulogu zrtve i zele da vrate milo za drago.

Prvi film koji sam gledao da ima toliko jak tempo i toliko smirujucu radnju, koja prosto obecava da ce sve biti dobro iako sve upucuje na los kraj.

Jeff Bridges je odglumio najbolju ulogu Jeff Bridges IKAD (da karikiram ,teksaski rendzer sa mozgom) ,uzivaj u oskaru za sporednu zasluzeno!

Ben Foster kao vise zna/manje dobar pritom , rodjeni brat je OBJASNIO !

Chris Pine je savrsen casting in nutshell ,bez tracka over-actinga (gde Hacksaw Ridge podbacuje debelo na primer).


Apsolutno nemoguce pronaci 20 sekundi praznog hoda u ovom filmu ,sve ostalo sto bih dodao je spojler.

Realistican ,pitak , sa porukom ,bez rukavica ....


10/10 ( prilicno subjektivna ocena jer obozavam tematiku)

Poslednja ispravka: Markonije (2.2.2017 u 3:36)
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Markonije na korisnoj poruci:
Ekiman (8.2.2017)
Stara 5.2.2017, 0:07   #11148
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Passengers


Čist prosek sa odličnom sf premisom (lik se prerano budi iz hibernacije na svemirskom brodu i shvata da je sam na putovanju koje će trajati još 90 godina) koja pada u vodu posle prve trećine filma. Kris Prat i Dženifer Lorens su ok, ali odluke koje njihovi likovi donose i rešenja koja film nudi za njihove probleme su u najmanju ruku smešna (da ne kažem glupa). Inače film se može podeliti na tri dela: prvi - koji obećava, drugi - koji spada u romansu/dramu, i treći - najslabije izveden, akcija.

Ideja filma je stvarno bila odlična, barem u početku, nakon toga je očigledno Holivud preuzeo kormilo u ruke i odredio tipičan "holivudski" kraj. Limunada koja može da prođe za jedno popodne. Ocena 5,5/10.

Dodatak: Možda jedna od najboljih uloga Endi Garsije.

Poslednja ispravka: Vladimirus86 (5.2.2017 u 0:15)
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2017, 13:45   #11149
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The 9th Life of Louis Drax (2016)
http://www.imdb.com/title/tt3991412/



Nisam siguran da sam razumeo ovaj film.
P.S. Da, reč je o veoma dobrom psihološkom trileru sa SF elementima, kako mi je Peđosav lepo objasnio, pa mu se i ovako zahvaljujem. Ne dao Bog nikome ovakvu majku.
P.P.S. Malo sam još doterao titl...
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The 9th Life of Louis Drax (2016) HDRip.XviD.AC3-EVO.zip (40,7 KB, 4 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (8.2.2017 u 1:27)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2017, 18:12   #11150
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Call of the Wolf (2017)
http://www.imdb.com/title/tt3188492/

Teška budalaština. 2017 nije baš dobro počela.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2017, 18:39   #11151
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
vladimirus86 kaže: Pregled poruke
passengers



dodatak: Možda jedna od najboljih uloga endi garsije.
:d Нема шта, не знам како му је измакла номинација за Оскара Имам мало другачије мишљење, филм је генерално добар али јасно је да је Џенифер ту главна и филм баш ту губи баланс, овај њен колега не постоји након тога.

Наравно, ко очекује ишта друго осим холивудског епилога гледа погрешан филм.

Па Титанику ни 20 година касније не могу да опросте што Дикаприо није преживео
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
goranmax (8.2.2017)
Stara 8.2.2017, 21:28   #11152
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke

Па Титанику ни 20 година касније не могу да опросте што Дикаприо није преживео
Neka prica ko sta hoce, ali meni je Titanic i dan danas odlican film. There I said it!
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
player1 (9.2.2017)
Stara 8.2.2017, 21:32   #11153
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
neka prica ko sta hoce, ali meni je titanic i dan danas odlican film. There i said it!
Квалитет нико није оспоравао, него изостанак "хепи-енда" И ја мислим да је добар филм али не бих га гледао поново. А и не волим Дикаприја хехе
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2017, 0:53   #11154
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Titanic је мој омиљени филм, али га никада више не смем гледати као ни Hachi: A Dog's Tale...

Након изузетне мини серије Penny Dreadful се враћам на филмове који су у међувремену изашли (ако, наравно, има вредних помена), а из 2016. је остало да одгледам још пар филмова...

Поново сам одгледао Now You See Me и био је опет екстра, слично као и први пут, а 2. део је ако не бољи, онда доста сличан и обавезно га треба одгледати, јер је доста забаван, а 3. део ишчекујем и баш ме занима шта је следеће. Ово извођење трикова је стварно уживанција, штета је што је мало оваквих филмова.
Оцена 8/10.

Jack Reacher

Опет сам га одгледао и опет ми се доста свидео, јер је прича стандардна, ништа посебно, као ни по питању туча, али акција је генерално добра као и мозгање око откривања тога што се десило и то је управо оно што очекујемо.
Оцена 7/10.

Jack Reacher: Never Go Back

Потпуно другачија прича од 1. дела, али чини ми се сада мало боље. Она мала плавуша је одлично глумила, а Том Круз исти као и пре, чиме ли га шприцају Сајентолози...Елем, шта написати...акциони флик, доста добрих сцена јурњаве, вожње, пуцања, туче, мозгања и чега све не.
Оцена 7,5/10.

Suicide Squad (Extended Cut)

Није ни толико тешко описати овај филм, колико је тешко оценити га. Лоши момци су добро представљени, са посебним нагласком на сексепил Маргот Роби и њено божанско презентовање Харли Квин чији посебан филм једва чекам да видим. Може се рећи да би без ње, овај филм био доста лошији. Вил Смит, иако са најбољом глумом уз Маргот Роби, ми некако не иде као Deadshot, не лежи му улога, за разлику од лика који феноменално глуми Deadshot-а у серији Arrow. Остали ликови су некако беспотребни, тако да је скупина негативаца превише за 1 филм од само 2 сата, иако сам гледао продужену верзију.

Премало је Џокера и то ме нервира, јер је овај џокер потпуно другачији од Леџеровог, па је то требало паметније искористити, али добро, он није главни негативац, мада предзадња сцена филма (у кавезу Харли Квин) даје сигнал за занимљив наставак. Бетмен се појави ту и тамо и обрадује нас све, јер реално, Бен Афлек је ненормално добар бетмен, са оним костимом, робогласом и свим осталим. Задња сцена је увод у Justice League.

Прича ми је занимљива, поприлично мрачна, са јако мрачним главним негативцем, Вештицом (коју веома добро глуми Кара Делеван), али опет некако проста и као да су сцене биле збрзане, радња некако шупља и са релативно мало простора за приказ ликова. Овде се максимално истиче појам метаљуди те се прикривено ставља нагласак борбе у наставцима са крупним негативцима било у наставку овог филма било у Justice League. Музика је, такође, могла бити боља.

И на крају, чини ми се да је највећи адут филма Харли Квин, а затим Џаред Летов Џокер, затим сцене борби и под 4, пар појава бетмена. Као филм, у целини, је уживање ако сте за неку (DC мрачнију) акцију са много ефеката. борби, пуцања и свега тога, али нешто озбиљније не треба очекивати. Batman v Superman (extended cut) ме одувао колико је био добар, а ово је далеко од тога, иако морам признати да сам уживао те стога ипак неће бити мизерна, већ прелазна оцена.
Оцена 6/10.

Spoiler za Плус 2 небитна филма - нема спојлера:
Ordinary World
С обзиром ко је имао главну улогу, мислио сам да ће музике бити много више, алу уместо тога је била прича о носталгичару који се погубио у уласку у 5. деценију живота. Није лош филм, већ је просек, мада сам га ионако одгледао мање више присилно, јер нисам имао шта друго. Не препоручујем (да, то се деси када одгледам филм ван плана).
Оцена 5,5/10.

Ouija: Origin of Evil
Први филм је дупло бољи, а овај prequel је тешка глупост, не у смислу да нема квалитет, него нема ништа посебно, ништа иновативно, ништа толико страшно и ништа упечатљиво, сем 2, 3 сцене. Не заслужује прелазну оцену, а једина позитивна ствар је глума 2 младе глумице, посебно оне мале девојчице.
Оцена 4,5/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2017, 3:03   #11155
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Квалитет нико није оспоравао, него изостанак "хепи-енда" И ја мислим да је добар филм али не бих га гледао поново. А и не волим Дикаприја хехе
Ne u tvom komentaru, ali u nekim delovima neta, sveta itd. vlada poprilican "hejt", i to ne zbog kraja.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2017, 11:40   #11156
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Manchester by the Sea (2016)
http://www.imdb.com/title/tt4034228/



Kejsi Aflek se polako specijalizuje za ovakve uloge. Gotovo standardna i mnogo puta viđena priča o teškoćama da se preboli smrt obožavanog brata, ali i saniraju rane iz potisnute prošlosti.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Manchester.by.the.Sea.2016.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8.zip (39,5 KB, 5 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2017, 20:51   #11157
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Gotovo standardna i mnogo puta viđena priča o teškoćama da se preboli smrt obožavanog brata, ali i saniraju rane iz potisnute prošlosti.

Sto naravno ne znaci da i ta mnogo puta vidjena prica ne moze biti posebna. Meni se film bas dopao. U svakoj sceni se oseca ta tezina i to film maestralno prenosi. Od mene preporuka.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2017, 21:44   #11158
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Trapavo sam formulisao ono što sam hteo da kažem, a to je da scenario ne može da pretenduje na preveliku originalnost. A sa svim ostalim se slažem sa tobom. Rekao bih čak da se njegova bol gotovo fizički oseća.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2017, 21:54   #11159
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Lost & Found (2016)
http://www.imdb.com/title/tt3828858/



Film kome će se mlađi naraštaj sigurno obradovati, i koji je možda zaslužio i jaču glumačku postavu i režisera (bez namere da ih omalovažim, a mlađi brat je baš sjajan). Razlog je nedvosmislena poruka filma da pravo čovekovo bogatstvo i sreća nisu materijalne vrednosti, kao i da za njima treba tragati čitavog života u nama samima. Filozofska kategorija, koja mu sa aspekta vremena u kome živimo nažalost daje SF elemente. Šteta, producenti su prokockali šansu (više nego zanimljiva skica scenarija, koja čini mi se nije najbolje razvijena; 90' mi izgledaju malo za to). Uveren sam da bi rimejk sa "jačom" postavom bio pravi hit.
Film je inače snimljen u živopisnom Rokhemptonu.
https://www.queensland.com/en-sc/des...on/rockhampton
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Lost & Found (2016) HDRip.XviD.AC3-EVO.zip (29,3 KB, 3 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (10.2.2017 u 12:35)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2017, 22:55   #11160
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Trapavo sam formulisao ono što sam hteo da kažem, a to je da scenario ne može da pretenduje na preveliku originalnost. A sa svim ostalim se slažem sa tobom. Rekao bih čak da se njegova bol gotovo fizički oseća.
Ne, tvoj post je sasvim korektan i bio je vise neutralan nego negativan. Ja sam ovo dodao samo kao napomenu za ostale. I moj post je na kraju ispao nekako trapavo formulisan
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com