Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.2.2012, 2:31   #61
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
E za to me pogotovo zabole. Da si ti taj tajkunčić isto bi se ugradnuo tako da to čuvaj za sebe. Kako identitet onoga ko je uzeo pare za ovo utiče na tvoju vožnju javnim prevozom?
E vidiš, zbog takvih što razmišljaju na ovakav način smo u zadnjih 20+ godina imali Slobodana, imamo sad ove i imaćemo još Kurtu i Murtu koji će da te jašu ubeđujući te da je sve to za tvoje dobro.
DeCoy je offline  
Stara 3.2.2012, 2:44   #62
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
E vidiš, zbog takvih što razmišljaju na ovakav način smo u zadnjih 20+ godina imali Slobodana, imamo sad ove i imaćemo još Kurtu i Murtu koji će da te jašu ubeđujući te da je sve to za tvoje dobro.
Političari kradu, tajkuni se ugrađuju, nebo je plavo i ptice cvrkuću.
To takođe važi i za ostatak sveta. Svuda je ista priča. Takva je ljudska, a ne srpska priroda.
Ja ne mislim da je to dobro, ali je tako.

Takođe je ljudska priroda da se plaši svega novog, kao što je npr. digitalna naplata autobuskih karata.

I prestani ko deda da okrećeš ovu temu na politiku. Svaki komentar koji si postavio i svaki link je imao neku ciničnu notu na temu politike. Razumem da si cinik, kao što se svima hvališ, ali niko ne voli cinike. Zbog tebe će na kraju zaključati temu.
SirDuck je offline  
Stara 3.2.2012, 2:52   #63
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Takođe je ljudska priroda da se plaši svega novog, kao što je npr. digitalna naplata autobuskih karata.
Nije ovde problem što uvode nešto novo. Problem je što ljudi znaju da zadnjih 100god. kad god je nešto uvođeno, to je išlo preko njihovih leđa i na njihovu štetu. A jedinu korist su videli raznorazni lopovi, stranačke kolege, partijski drugovi i bliža i dalja rodbina funkcionera.
E zato je narod ciničan i na sve reaguje negativno, jer zna da će šta god da se desi on uvek da na*ebe.

A tebi ako je ok da te potkradaju, daj adresu, da navratim, da se i ja ovajdim, kad si već ok sa takvim stvarima.
Sun Tzu je offline  
Stara 3.2.2012, 2:54   #64
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Uh, oh... izgleda da sam pogodio nerv Mladi gospodin očigledno ima nekih rodbinskih ili prijateljskih relacija sa vlašću pa mu savršeno odgovara status quo.

Citat:
Političari kradu, tajkuni se ugrađuju, nebo je plavo i ptice cvrkuću.
Priznaj da si ovo prepisao iz skripte za podmladak JUL-a.
DeCoy je offline  
Stara 3.2.2012, 4:07   #65
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Uh, oh... izgleda da sam pogodio nerv Mladi gospodin očigledno ima nekih rodbinskih ili prijateljskih relacija sa vlašću pa mu savršeno odgovara status quo.



Priznaj da si ovo prepisao iz skripte za podmladak JUL-a.

Ti očigledno imaš ozbiljnu paranoju i bujnu maštu, plus nimalo blama da izvaljuješ ovakve neosnovane gluposti

Jbt ako je neko politički nezainteresovan i neumešan to sam ja Ne znam ti ja ni šta je JUL osim da su lepili plakate svuda po gradu dok sam se igrao klikerima, a ovo za rodbinske odnose je zlato E da je tako kao što si smislio, poželi mi sreću da uđem u takvu relaciju pa ću da ti dam BusPljus za dž i da ne moraš da poništavaš do kraja života čim budem mogao

Šta će čovek sve da pročita na ovom internetu. Povlačim se iz ove teme dok mi je IQ idalje trocifren


Citat:
Sun Tzu kaže: Pregled poruke
A tebi ako je ok da te potkradaju, daj adresu, da navratim, da se i ja ovajdim, kad si već ok sa takvim stvarima.
Izvolte, Višegradska 26, BG, samo me prvo pozovi da ti otključam da ne obijaš bravu, 3610888.
SirDuck je offline  
Stara 3.2.2012, 4:39   #66
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Ua, dole moderatori! Nećemo status kvo, nisam vo ! Moderatori utajiše sve avatare, a nama šipak. Ua! Ua! Dole tiranija kontrole postova! Dole baner u flešu! Hoću besplatan SK i grafičku pride!

Šalu na stranu, što sam stariji sve više sumnjam da demokratija u ovom obliku može dovesti do bilo kojeg većeg boljitka. Svi do poslednjeg koji su trenutno iznad cenzusa su bili ili su još uvek u vlasti. Nema šta da se bira. Pokazana je i dokazana nesposobnost svih. Stranke su autoritarni tamni vilajet u kome, nažalost u velikom broju ulaze ljudi ili sa viškom hormona ili manjkom u finansijama sa željom da tu ižive svoje mladalačke fantazije ispunjenjem onog nižeg dela lestvice hijerarhije motiva. Kao što cinici u Americi kažu - koju frakciju jedne Biznis partije želite da sada vlada ?

Manipuliše se emocijama ljudi, stvara se mržnja da bi se vladalo. Očima gledamo, a mozgom vidimo. Tu je i osnova problema demokratije. Recimo u stvarnosti, u slučaju iz priče Carevo novo odelo, na kraju umesto prepoznavanja prevare i svojevrsnog srećnog kraja veliki deo okupljenog naroda bi vikao da je car i dalje obučen, drugi bi vikali da car ne postoji, treći da samo odelo postoji a cara nigde nema, četvrti da su oni oduvek znali da je car go, peti da je car imao odelo, ali da je onaj klinac koji je viknuo da je car go ustvari ukrao odelo, šesti bi dok se ostali prepiru obili sve radnje u gradu usput uzvikujući parole one grupe u čijoj su blizini, sedmi da ništa ne postoji, a kad ništa ne postoji koga briga i za cara i za odelo.

Poslednja ispravka: lijenština (3.2.2012 u 5:03)
lijenština je offline  
Stara 3.2.2012, 9:53   #67
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Неко рече да одосмо у офтопик, са овим политичким *****вањима, ја мислим да сте уболи тему.
Bokile je offline  
Stara 3.2.2012, 11:40   #68
miki92
Nepotvrđena registracija
 
Član od: 12.11.2009.
Poruke: 181
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže:
Političari kradu, tajkuni se ugrađuju, nebo je plavo i ptice cvrkuću.
To takođe važi i za ostatak sveta. Svuda je ista priča. Takva je ljudska, a ne srpska priroda.
Ja ne mislim da je to dobro, ali je tako.

Takođe je ljudska priroda da se plaši svega novog, kao što je npr. digitalna naplata autobuskih karata.

I prestani ko deda da okrećeš ovu temu na politiku. Svaki komentar koji si postavio i svaki link je imao neku ciničnu notu na temu politike. Razumem da si cinik, kao što se svima hvališ, ali niko ne voli cinike. Zbog tebe će na kraju zaključati temu.
Ako je tebi to cinizam onda si ti skrenuo...ili mozda imas istu genetiku kao oni koji kontrolisu svet zadnjih 100god...ti imas pogresna shvatanja onda.

Citat:
Sun Tzu kaže: Pregled poruke
Nije ovde problem što uvode nešto novo. Problem je što ljudi znaju da zadnjih 100god. kad god je nešto uvođeno, to je išlo preko njihovih leđa i na njihovu štetu. A jedinu korist su videli raznorazni lopovi, stranačke kolege, partijski drugovi i bliža i dalja rodbina funkcionera.
E zato je narod ciničan i na sve reaguje negativno, jer zna da će šta god da se desi on uvek da na*ebe.
To je lepo receno...realno ovakvih stvari je bilo od pamtiveka i to je deo ljudske istorije ali u zadnji 100 god od kada je eto dosla demokratija sve je na neki nacin drugacije...maje nisu bile glupe kada su pominjale 2012tu....blizimo se neminovnom poretku gde nema slobode, sve se zna pare ko da i nisu tvoje, ma totalna kontrola svega...ko nije gledao neka pogleda film Vavilon
miki92 je offline  
Stara 3.2.2012, 12:33   #69
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
miki92 kaže: Pregled poruke
Ako je tebi to cinizam onda si ti skrenuo...ili mozda imas istu genetiku kao oni koji kontrolisu svet zadnjih 100god...ti imas pogresna shvatanja onda.
Ja sam skrenuo jer me ne interesuje politika? Skrenuo sam jer ne smišljam razloge da budem ljut i nezadovoljan? To se zove takođe i "Imati pametnija posla", pa ko je dokon nek krsti jariće.

Ova država ne propada zbog političara nego vas što kukate a ništa ne radite. Ako već smizdrite što vam uzimaju pare za novi sistem za karte što onda lomite proklete aparate? Gde je tu logika? Što lepo ne bi prestali da gubite dragocenu energiju na destruktivnost i kukanje i uložili je u školu, posao, položaj, uticaj, pa onda možda jednog dana nešto i promenite. Ali ne, lakše je optužiti "one koji vladaju svetom" i lomiti aparate po autobusima.



Ako sam skrenuo onda ok, bolje to nego da imam mišljenje mase.

Citat:
miki92 kaže: Pregled poruke
maje nisu bile glupe kada su pominjale 2012tu
Jel ti mene zezaš? -_- Maje? Ozbiljno?


@Ljenština, e jesi me nasmejao sa carevim novim odelom

Poslednja ispravka: SirDuck (3.2.2012 u 12:45)
SirDuck je offline  
Stara 3.2.2012, 12:54   #70
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Ali ne, lakše je optužiti "one koji vladaju svetom" i lomiti aparate po autobusima.
Jesam li ja ikoga pozivao na vandalizam, lomljenje aparata, građansku neposlušnost? Potrebno je samo informisati društvo da postoji i druga strana medalje zbog koje su neke stvari takve kakve jesu, a tu važnu ulogu igra baš internet na kome, hvala Bogu, slobode mišljenja i govora još nisu ugušene kao na većini elektronskih i štampanih medija u Srbiji.
DeCoy je offline  
Stara 3.2.2012, 12:55   #71
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Jesam li ja ikoga pozivao na vandalizam, lomljenje aparata, građansku neposlušnost? Potrebno je samo informisati društvo da postoji i druga strana medalje zbog koje su neke stvari takve kakve jesu, a tu važnu ulogu igra baš internet na kome, hvala Bogu, slobode mišljenja i govora još nisu ugušene kao na većini elektronskih i štampanih medija u Srbiji.
Ko je tebe zvao? Pričam o narodu generalno a ne o tebi.
SirDuck je offline  
Stara 3.2.2012, 13:02   #72
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Ja sam skrenuo jer me ne interesuje politika? Skrenuo sam jer ne smišljam razloge da budem ljut i nezadovoljan? To se zove takođe i "Imati pametnija posla", pa ko je dokon nek krsti jariće.

Ova država ne propada zbog političara nego vas što kukate a ništa ne radite. Ako već smizdrite što vam uzimaju pare za novi sistem za karte što onda lomite proklete aparate? Gde je tu logika? Što lepo ne bi prestali da gubite dragocenu energiju na destruktivnost i kukanje i uložili je u školu, posao, položaj, uticaj, pa onda možda jednog dana nešto i promenite. Ali ne, lakše je optužiti "one koji vladaju svetom" i lomiti aparate po autobusima.



Ako sam skrenuo onda ok, bolje to nego da imam mišljenje mase.



Jel ti mene zezaš? -_- Maje? Ozbiljno?


@Ljenština, e jesi me nasmejao sa carevim novim odelom
Osoba broj 1: Ja sam skrenuo!
Osoba broj 2: Ja sam skrenuo!
Osoba broj 3: I ja sam skrenuo!!! Evo ako lazem napolju sija Sunce a ne pada sneg!!!
todos je offline  
Stara 4.2.2012, 1:34   #73
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Prvo mislim da nije u redu da se raspravljamo u tom svetlu gde ostavljamo licne adrese, brojeve telefona i na neki nacin pozivamo na dvoboj...

Nemojmo dozvoliti da trosimo zivce na stvari koje su tako smisljane da bi se na latentni nacin p*****avali ljudi. Ali ne treba biti ni indiferentan.

Kako ja zamisljam situaciju, da iza ovoga sedi grupa ljudi u luksuznoj prostoriji zavaljeni u koznim foteljama, piju skupo pice i kuckaju se kristalnim casama govoreci: "haha, cestitam, kako smo ih zeznuli, glup narod"!

Nazalost ovo verovatno jeste istina. Ali samo zato jer smo mi to dozvolili. Ja ne pratim politiku ali vidim da nesto nije u redu vec dugo vremena.

Pozovu politicare u emisije i oni sta rade. Primenjuju tehniku "sacu da ti odbrusim ima da se pusis", a sta je sa problemima - ostaju nereseni. Svadja, svadja, svadja. I tako se narodu podignu hormoni i narod emocionalno zadovoljan jer je primitivan cuti.

Mi smo zaslepljeni svadjom oko raznih tema, a sta je sa resavanjem istih???
Jel primecujete da su na vlasti jako primitivni ljudi, koji su eto ili preko veze ili "igrom slucaja" dosl ina funkcije. Haha, pa u mojoj maloj opstini u opstini od svih ljudi koji su zaposleni samo jedan ima fakultet, a ima radnih mesta tipa zamenik zamenika... sve preko veze... LOPOVSKA DRZAVA haha.



Usput, danas sam video coveka kako prinosi karticu automatu koji je imao naprsko staklo, ili plastiku i automat je blokirao i ostale su informacije sa kartice na automatu da stoje. Automat vise nije radio...

A sad odoh malo da citam ruzicast forum da se oraspolozim, narocito mi se svidja tema Kakav je avatar osobe iznad tebe? III (trecideo i tema ima 499 strana).

I ko ce mene da zastiti u gradskom prevozu? Sta je sa tom temom... coveku zvoni telefon nokia stara zvono je midi. I covek se ne javlja i vc drugi put zvoni telefon, u tom momentu dekica pored njega kaze hoces da iskljucis tu partizansku pesmu ili cetnicku sta mu je vec rekao, a ovaj kaze sto jel ti smeta, takvi kao ti ruse drzavu hahah.. pa poceli da se prozivaju ti nisi Srbin haha a ovaj vadi licnu kartu kaze evo ti pogledaj...

Poslednja ispravka: Master_Touch (4.2.2012 u 1:47)
Master_Touch je offline  
Stara 4.2.2012, 1:48   #74
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Master_Touch kaže: Pregled poruke
Mi smo zaslepljeni svadjom oko raznih tema, a sta je sa resavanjem istih???
Jel primecujete da su na vlasti jako primitivni ljudi, koji su eto ili preko veze ili "igrom slucaja" dosl ina funkcije. Haha, pa u mojoj maloj opstini u opstini od svih ljudi koji su zaposleni samo jedan ima fakultet, a ima radnih mesta tipa zamenik zamenika... sve preko veze... LOPOVSKA DRZAVA haha.
Kao što rekoh, ko je nezadovoljan situacijom u gradu/državi/svetu nek uzme pa nek se uhvati u koštac sa time pa nek menja svet. Na vlasti su svuda u svetu ljudi kojima lično ne bi dao sliku nacrtane ovce da mi čuvaju. Ako neko misli da je pametniji i bolji nek ih smeni. Od kukanja i dovitljivih komentara na račun vlasti nema ništa.

Citat:

Automat vise nije radio...
Zato što ga je neko slomio možda? Kod nas će morati u metalne kaveze da ih pakuju, a verujem da ni to ne bi zaustavilo borce za slobodu srbije da ih slome.
SirDuck je offline  
Stara 4.2.2012, 1:55   #75
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

@SirDuck
Znate sta Gospodine Dak , slazem se da ne treba kukati i nervirati se ali po toj filozofiji onda treba ukinuti sve politicke emisije, skupstinu gde se nista ne resava samo se osvescuju o problemima. Imaju ljudi strah jer ako rese onda vise nece da imaju posla. Treba narod da se osvescuje ali ovde treba mnogo mudriji covek koji je prozreo u sustinu politike i koje se u nju razume. A takav se sigurno sputava... tako da okreni obrni nema od ta posla nista...

I sta tebi odgovara trenutna situacija? Ovde se ne radi o tome ko je pametniji, oni pametnije namerno sputavaju jer od takvih ne mogu da kradu. Na pamet se sigurno gore niko nije popeo.

Poslednja ispravka: Master_Touch (4.2.2012 u 2:07)
Master_Touch je offline  
Stara 4.2.2012, 2:16   #76
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Master_Touch kaže: Pregled poruke
@SirDuck
Znate sta Gospodine Dak , slazem se da ne treba kukati i nervirati se ali po toj filozofiji onda treba ukinuti sve politicke emisije, skupstinu gde se nista ne resava samo se osvescuju o problemima. Imaju ljudi strah jer ako rese onda vise nece da imaju posla. Treba narod da se osvescuje ali ovde treba mnogo mudriji covek koji je prozreo u sustinu politike i koje se u nju razume. A takav se sigurno sputava... tako da okreni obrni nema od ta posla nista...

I sta tebi odgovara trenutna situacija? Ovde se ne radi o tome ko je pametniji, oni pametnije namerno sputavaju jer od takvih ne mogu da kradu. Na pamet se sigurno gore niko nije popeo.
Političke emisije služe da se narod zabavi i da se izreklamiraju partije.

Nikome ne odgovara trenutna situacija (osim onima koji su sa one druge strane), ali mi prokleti busplus stvarno ne smeta.
SirDuck je offline  
Stara 4.2.2012, 8:54   #77
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Političari kradu.....
U jbt znaci tako mi nestase sve pare od plate

Realno Bus+ je dobar sistem za drzavu gde autobusi ka periferijama grada ne idu na 25 vec na 5-10 min...u Srbiji tesko da ce B+ da radi kako valja jer kad ljudi vide svoj zeljeni bus nakon 25 min cekanja, imaju vecu brigu da u njega udju nego da cekiraju karte...vrhunac gluposti je cekiranje mesecnih karata sa mojim imenom, prezimenom i slikom, pa kontrolori imaju uredjaj koji im govori da je kartica validna, kao sto to rade citaci, a ja moram da cekiram mesecnu iako sam im vec platio za prevoz unapred...vrhunac gluposti
Dreamfall je offline  
Stara 4.2.2012, 12:34   #78
gimmethatcrystastyle
Član
 
Član od: 30.7.2011.
Poruke: 34
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
U jbt znaci tako mi nestase sve pare od plate

Realno Bus+ je dobar sistem za drzavu gde autobusi ka periferijama grada ne idu na 25 vec na 5-10 min...u Srbiji tesko da ce B+ da radi kako valja jer kad ljudi vide svoj zeljeni bus nakon 25 min cekanja, imaju vecu brigu da u njega udju nego da cekiraju karte...vrhunac gluposti je cekiranje mesecnih karata sa mojim imenom, prezimenom i slikom, pa kontrolori imaju uredjaj koji im govori da je kartica validna, kao sto to rade citaci, a ja moram da cekiram mesecnu iako sam im vec platio za prevoz unapred...vrhunac gluposti

to je i fora da moramo sad kao fol da validiramo, jer ako ne validiras to je isto kao i kad smo imali obicne markice i onda ceo bus plus sistem pada u vodu, kome da utrape one silne validatore?

A ovako kad svi moraju kao da validiraju postoji razlog da zveknu po 3 komada u svaki bus. To sto niko verovatno ni nece validirati karte nije bitno, posto su oni vec ugradili aparate, uzeli pare i milina.
gimmethatcrystastyle je offline  
Stara 4.2.2012, 12:41   #79
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.682
Zahvalnice: 856
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

BTW meni juče rekoše kontrolori da ako ne overite mesečnu, plaćate kaznu kao da je nemate
zvucnjak je offline  
Stara 4.2.2012, 12:56   #80
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Aaaaa, kako je ovo dobro napisano, ne znam dal da se smejem il da placem...

Zahvalnica!
Nikola16789 je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
gsp


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vodič za overklokovanje grafičkih kartica Wolfy Tekstovi u SK 28 24.9.2017 1:19
Razmatranje jedne veoma loše ponude grafičkih kartica star-duster ŠDK - Grafika 14 22.1.2011 14:45
Isplati li se kupovina bilo koje od sledećih kartica trenutno? holodoc Grafika 13 26.10.2010 6:36
Nvidijina dual-GPU kartica zvaće se GTX 490 Dusan Despotovic Vesti 11 25.5.2010 22:42
S3 (VIA) Chrome dualna kartica Nergal Vesti 3 24.2.2010 0:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com