Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.5.2013, 21:57   #101
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
NextGen?

Spoiler za SS-ovi:





Ni N od next-gen, ali lepo izgleda, to moram priznati.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 8:50   #102
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Kratko i jasno Engine je i dalje stari XD

http://www.youtube.com/watch?v=ciRQ0...utu.be&t=4m47s
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
BlackArrow (23.5.2013), Starfighter2 (23.5.2013)
Stara 23.5.2013, 10:18   #103
Starfighter2
Veteran
 
Član od: 28.10.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 586
Zahvalnice: 606
Zahvaljeno 207 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Kratko i jasno Engine je i dalje stari XD

http://www.youtube.com/watch?v=ciRQ0...utu.be&t=4m47s
Kakva sprdnja....imaju bukvalno milijarde a i dalje muzu staru tehnologiju. Sto bi rekao jedan od korisnika Youtube-a u komentaru : ovaj video mi je upravo ustedeo 60$
Starfighter2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 12:47   #104
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Thumbs down Re: Call of Duty Ghosts

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Kratko i jasno Engine je i dalje stari XD

http://www.youtube.com/watch?v=ciRQ0...utu.be&t=4m47s
STOKA!!!! Pi!!!! Prvi COD:MW je bio ok, ostalo je sve neka vrsta "mod-a"....
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 13:09   #105
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Call of Duty Ghosts

A jeba vas engine vise ,nije on bitan.Bitan je gameplay.
Kad pricate o gtav cija grafika je losa onda kazete a nije bitna,odlicna je ovo ,ono...


Sent from my iPad using Tapatalk HD
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 13:19   #106
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
A jeba vas engine vise ,nije on bitan.Bitan je gameplay.
Kad pricate o gtav cija grafika je losa onda kazete a nije bitna,odlicna je ovo ,ono...


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Pa valjda samo ako promjene Engine moguce je da dobiju nove i dobre promjene gameplay. Ovako uvjek ce biti sve isto... Mada SP ce im biti dobar kao i uvjek .
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 14:46   #107
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Quake III engine sa bump/normal mapama, specularom i dinamičkim senkama u 2013/14 godini, ko bi rekao
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 16:14   #108
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
A jeba vas engine vise ,nije on bitan.Bitan je gameplay.
Kad pricate o gtav cija grafika je losa onda kazete a nije bitna,odlicna je ovo ,ono...


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Problem je u tome sto je ovo trejler koji bi trebao da pokaze "moc" next gen grafike, ne gameplay. I da li ti stvarno mislis da ces videti nesto novo u Ghosts, nesto sto nismo videli u prethodnim COD-ovima? Ja cisto sumnjam. Ima ljudi koji uzivaju u recikliranom sadrzaju i super je sto mogu da uzivaju u tome ali ovo nikako nije za odusevljenje sto se tice next gen-a. Ovo zaista smesno izgleda, valjda sledeca generacija treba da donese nesto novo i na grafickom polju, ali ako je ovo next gen onda
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 16:21   #109
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Ne ali samo kazem da ste smorili sa tom grafikom.Eno crysis 3 strasna grafika a igra nema je dosadnije
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 17:23   #110
Mocko
Starosedelac
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: Beograd, povremeno Trebinje
Poruke: 1.339
Zahvalnice: 1.009
Zahvaljeno 283 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Pa kad su tvrdoglavi nece da licenciraju Frostbite ili CryENGINE
Mocko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 17:39   #111
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Quake III engine sa bump/normal mapama, specularom i dinamičkim senkama u 2013/14 godini, ko bi rekao
Ma da, Quake III endžin. Pusti lepo Quake III pa posle toga Blops 2 i ako ti je to ista grafika idi i operiši oči. Stvarno smarate više sa tim endžinom. Šta sad treba da developeri za svaku novu igru od nule razvijaju novi endžin da bi možda zadovoljili vas internet hejtere.
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 17:46   #112
jaomile
Veteran
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 627
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 177 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts



Pa mogli su novi engine bar za nextgen konzole izbaciti pa nek ga guraju narednih 6-7 godina (koliko ce vec ovaj ciklus trajati) ali oni su ostavili isti, stariji od prosjecnog igraca CoD igara.
jaomile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 17:57   #113
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Ne ali samo kazem da ste smorili sa tom grafikom.Eno crysis 3 strasna grafika a igra nema je dosadnije
Novi engine ne znaci bolja grafika. Znaci sve!

Novi engine donosi novu fiziku, novi gameplay, novo osvjetljenje itd itd.

Ono sto je problem sa COD-om jeste, ako oni naprave ekstra igru, iduce godine naprave sve identicno, neko ce se javiti sa izjavom: If it is not broken, why fix it ?

Ja vas sve COD fanove pitam, ako je sve isto, zasto kupiti novi naslov ? ? I drugi develeperi mogu izbacivati svake godine novu igru gdje je samo ime drugo, teksture malo vece, novi mod a ostalo 99% ..pa ne rade! Pogledaj ciklus izdavanja arma naslova. 2007, 2009, 2013. Razlika je velika i imali su sta novo ponuditi.

Develeperi ne mogu biti kreativni i napredni ako štancaju uvijek isto. Ne radi se samo o grafici. Radi se o svemu. Kompletnom proizvodu.

COD igra sam po sebi ne moze biti inovativna radi jednodimenzionalnog gameplaya. Nema vozila ni letjelica da se na tom nivou napreduje.

Nema velikih mapa da LVL dizajn dodje do izražaja. Nema "sredstava" da se ruše objekti te i na tome polju ne moze biti inovativna po pitanju destrukcije itd.

COD koci vise stvari da bude inovativna igra..

Zasto se COD ne vrati na stare staze, vrate se WW2 tematici i ono sto su radili u kampanji ne ponude u multi ?? Velike bitke.

..ali ja opet vas COD fanove pitam, zasto kupujete proizvod koji se ne mjenja ?

Ako oni krenu ovim tempom i dalje, za jedno 3-4 godine ce biti razlika izmedju tadašnjeg COD-a i tadašnjih igara kao izmedju sada BF4/Crysisa 3 V.S CS 1.6/AVA/Battlefield 1942.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
3LANCER (26.5.2013), Boondock Saint (23.5.2013), cope05 (18.8.2013), DJ MIXYYY (25.5.2013), Nadvojvoda (26.5.2013), pentraksil (23.5.2013), Sh0m1 (23.5.2013), Starfighter2 (24.5.2013)
Stara 23.5.2013, 21:01   #114
BlackArrow
Član
 
Član od: 30.10.2009.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 467
Zahvalnice: 456
Zahvaljeno 473 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
A jeba vas engine vise ,nije on bitan.Bitan je gameplay.
Kad pricate o gtav cija grafika je losa onda kazete a nije bitna,odlicna je ovo ,ono...


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Jel bi ti igrao gta 5 u san andreasovom engineu. Gameplay i ti fazoni. E al imao bi dinamicke senke i ai u ribicama.

Poslednja ispravka: BlackArrow (23.5.2013 u 23:09)
BlackArrow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 22:18   #115
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

CoD fanboys, gotta love 'em.
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2013, 23:53   #116
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Well vrlo verovatno da ce i ove godine COD oduvati BF (sto se tice prodaje) meni kao COD fanu uopste ne ide u glavu zasto ne menjaju engine oni ss izgledaju blago receno smesno...sto se tice game-play-a tj SP on ce biti dobar kao i u svim prethodnim COD igrama...ali definitivno su morali da rade malo na grafici pogotovu kad su pokazali onaj njihov novi tech demo...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2013, 0:25   #117
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Ja uopste nisam Call of Duty fan, jedine CoD igre za koje mogu da kazem da sam ih stvarno igrao su Call of Duty 1 sa ekspanzijom i Call of Duty 2. Ostale delove sam samo probao. Postoje igre koje ja najvise volim i cenim i tu ne spadaju Call of Duty igre. Voleo bih da igre koje najvise cenim budu prodavanije od CoD igara ali muka mi je vise od vas hejtera i funboyeva Battlefielda koji samo pljujete CoD serijal.

Call of Duty igre su ultra brzi FPS, uvek bile i uvek ostale i uvek su to sto su htele da rade radile odlicno. Koje inovacije to vi toliko trazite: da igra postane RPG, strategija, logicka avantura,... ne shvatam vas. Ponavljam: ovaj serijal je ultra brzi FPS, a i dalje se prave i igre drugih zanrova. Ako vam se to toliko ne svidja igrajte druge igre.

Postoje novi, graficki napredniji endzini ali reci da su screenshotovi nove CoD igre grozni ili "u najmanju ruku smesni" je zapravo smesno. Screenshotovi bas lepo izgledaju, igra ce najverovatnije bas lepo izgledati i to je jedino bitno sto se tice grafike. Bas me briga sto postoje lepse igre, ova igra, kao gotovo i nijedna AAA igra poslednjih godina, ne izgleda grozno, a ako igra bude zabavna vredi je igrati. A vi umesto da igrate igre samo brojte piksele i FPS ako vas to toliko zabavlja jer samo o tome pisete na svim temama o igrama na ovom forumu ili samo hejtujete igre koje ne igrate.
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku simke85 na korisnoj poruci:
Mare88 (24.5.2013)
Stara 24.5.2013, 0:40   #118
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Citat:
simke85 kaže: Pregled poruke
Ma da, Quake III endžin. Pusti lepo Quake III pa posle toga Blops 2 i ako ti je to ista grafika idi i operiši oči. Stvarno smarate više sa tim endžinom. Šta sad treba da developeri za svaku novu igru od nule razvijaju novi endžin da bi možda zadovoljili vas internet hejtere.
Иначе, јесте исти "енџин", наравно, жестоко модификован и модернизован, али у основи то је Quake 3.. На крају крајева, у питању је врхунска технологија..


CoD игре су иначе права "златна кока", играју их сви (осим мене изгледа) и наравно да треба капитализовати на једној те исти идеји, док год се може.. Додао бих да је први Modern Warfare је одлична игра, одиграо сам је за једну ноћ и супер сам се провео. Е сад, зашто људи плаћају већ годинама за једно те исто мени није баш најјасније..
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2013, 0:42   #119
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Citat:
simke85 kaže: Pregled poruke
Ja uopste nisam Call of Duty fan, jedine CoD igre za koje mogu da kazem da sam ih stvarno igrao su Call of Duty 1 sa ekspanzijom i Call of Duty 2. Ostale delove sam samo probao. Postoje igre koje ja najvise volim i cenim i tu ne spadaju Call of Duty igre. Voleo bih da igre koje najvise cenim budu prodavanije od CoD igara ali muka mi je vise od vas hejtera i funboyeva Battlefielda koji samo pljujete CoD serijal.

Call of Duty igre su ultra brzi FPS, uvek bile i uvek ostale i uvek su to sto su htele da rade radile odlicno. Koje inovacije to vi toliko trazite: da igra postane RPG, strategija, logicka avantura,... ne shvatam vas. Ponavljam: ovaj serijal je ultra brzi FPS, a i dalje se prave i igre drugih zanrova. Ako vam se to toliko ne svidja igrajte druge igre.

Postoje novi, graficki napredniji endzini ali reci da su screenshotovi nove CoD igre grozni ili "u najmanju ruku smesni" je zapravo smesno. Screenshotovi bas lepo izgledaju, igra ce najverovatnije bas lepo izgledati i to je jedino bitno sto se tice grafike. Bas me briga sto postoje lepse igre, ova igra, kao gotovo i nijedna AAA igra poslednjih godina, ne izgleda grozno, a ako igra bude zabavna vredi je igrati. A vi umesto da igrate igre samo brojte piksele i FPS ako vas to toliko zabavlja jer samo o tome pisete na svim temama o igrama na ovom forumu ili samo hejtujete igre koje ne igrate.
Vala, svaka ti je ka' u Njegoša
Grafika u CoD nikad nije bila grozna, u najgorem slučaju je bila OK. A što se mene lično tiče, postoji samo jedan jedini grafički element koji je najbitniji u CoD igrama i koji oduvava sve ostale:
Spoiler za skrinšot:


To je srž i suština svake CoD igre. Zabava u multiplejeru. U grafici uživaš prvih pola sata, nakon toga je samo bitno koliki je FPS, pa se čak i smanjuju grafička podešavanja radi lakšeg pwninga. Tako da je meni najlepša grafika u igrama kad vidim ovakve skorove...
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2013, 0:48   #120
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Call of Duty Ghosts

Citat:
simke85 kaže: Pregled poruke
Postoje novi, graficki napredniji endzini ali reci da su screenshotovi nove CoD igre grozni ili "u najmanju ruku smesni" je zapravo smesno. Screenshotovi bas lepo izgledaju, igra ce najverovatnije bas lepo izgledati i to je jedino bitno sto se tice grafike. Bas me briga sto postoje lepse igre, ova igra, kao gotovo i nijedna AAA igra poslednjih godina, ne izgleda grozno, a ako igra bude zabavna vredi je igrati. A vi umesto da igrate igre samo brojte piksele i FPS ako vas to toliko zabavlja jer samo o tome pisete na svim temama o igrama na ovom forumu ili samo hejtujete igre koje ne igrate.
Vadis pricu iz konteksta. Smesni su zato sto ovo treba da predstavlja novu generaciju igara, ne znam da li ste vi svesni sta to treba da znaci? Oni toliko hvale i veruju u taj next gen i pricaju nam bajke o tome kako ce svaka vlat trave biti generisana, realisticna fizika, realisticno osvetljenje, jednom recju fotorealizam. I onda izleti SS koji nema apsolutno nikakva unapredjenja u odnosu na prethodni engine. E zato sve ovo izgleda smesno jer je ovo next gen, a igre od pre par godina bez problema su izgledale duplo lepse od ovoga. Jel shvatate sad? Nije ovde samo hejt u pitanju. Ja sam nekada bio fan COD-a, nekada sam uzivao u COD1 i ekspanziji, pa odlicni MW i onda sve posle toga......cist prosek. Jedino mozda WW i eventualno prvi BLOPS zbog nesto interesantnije price. Ali to nije centar svega ovoga, vec celokupna prica o fotorealizmu i unapredjenju i onda, gle cuda, sve isto. Sve ovo izgleda lepo, ja nisam graphic whore, ali ovo nikako ne zasluzuje naziv next gen i to je citava poenta price. Da su rekli da je isti engine i da nije next gen e onda bi bilo sve OK, ovako bolje da su cutali. A sto se tice unapredjenja gameplay-a, pa kako sta hocemo? Pogledajte Far Cry 3, Fallout, pa cak i Krizu...sve je to mnogo razvijeniji gameplay od COD-ova, cak i novi Metro ima mnogo vise noviteta u samom gameplayu nego sto to ima COD od prvog dela. Ima tu mnogo prostora za pozitivan napredak, ali oni to ne zele jer ima ljudi koji ovo kupuju bez previse razmisljanja (naravno ne osudjujem ih, to je njihova stvar)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Balkan Special Force Call Of Duty 4 MP Mod red_beret Akcione igre 69 3.4.2017 14:32
call of duty 5 server jeremijaue Mrežne igre 0 17.1.2011 12:33
Call of Duty world war problem tokom instalacije wog326 Operativni sistemi 2 3.10.2010 4:57
Call of Duty 4 - Modern Warfare multiplayer pitanje wog326 Aplikativni softver 1 21.9.2010 11:43
Call of Duty world war dali mi masina podrzava?? wog326 Operativni sistemi 2 18.9.2010 9:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com