Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.5.2011, 13:44   #1
Gunseg
Novi član
 
Član od: 23.3.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Enigma

Zdravo ljudi, prvi put da pisem na bilo kakvom forumu a to je zato sto mi je stvarno zagustelo pa ako neko ima ikakvu ideju kako da mi pomogne cenio bih savet..
(epilog price je da mi se dve particije na hdd-u ne vide i kada hocu da reinstaliram, kada digne windows setup, uopste ne vidi da imam hard disk u kompijuteru!! - a ovako radi, samo cita C: particiju)

Elem, laik sam i volim da se bavim programima i kompijuterima, imam laptop "toshiba satellite" i hdd od 250Gb na njemu sam napravio 3 particije, jednu od 130 i dve od 60Gb. Nevezano za to na kompijuteru sam imao instaliran "partition magic 8" ali posto sam video da windows 7 ima ok opcije za rucno particioniranje resim da program unninstaliram.

Pre nego sto sam ga uninstalirao, upalim ga jos jednom da bacim pogled na program, i on pocne da izbacuje kojekakve porukice -error on23234565 .... (pa mozda je rekao "cluster", nisam siguran) do you want to fix it?-
Kliknem yes i on opet samo neka druga cifra, i on par puta tako eror, eror, i ja na kraju ugasim i unninstaliram.. I primetim kasnije dve particije mi nedostaju! Probam da reinstaliram, pise kao da nemam hard disk, probam u disc managmentu, vide se sve particije, ali moze da se vidi properties samo za C particiju, za ostale mi kaze da refreshujem listu.. OPET instaliram partition magic da vidim sta ce da bude kada ga pokrene izbaci: "partitions drive letter cannot be identified".. Ja sam u POTPUNOM rebusu..

Ima li iko ikakav savet posto ja nemam pojima sta se desava, cenio bih bilo sta.. Pozdrav
Gunseg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2011, 18:21   #2
nerro7
Veteran
 
Član od: 21.9.2010.
Lokacija: Bimmer
Poruke: 988
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 97 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Enigma

Citat:
Gunseg kaže: Pregled poruke
resim da program unninstaliram
Kad si uninstalirao program, uninstalirao si i particije. Nosi hard kod nekoga da ga isformatira pa instaliraj sistem.
nerro7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2011, 20:31   #3
gorann
Član
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 201
Zahvalnice: 150
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Enigma

Citat:
nerro7 kaže: Pregled poruke
Kad si uninstalirao program, uninstalirao si i particije. Nosi hard kod nekoga da ga isformatira pa instaliraj sistem.
gorann je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2011, 20:27   #4
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Enigma

moras da preformatiras(ponovo formatiras celije odnosno particije diska) disk i da iznova napravis koliko zelis particija na njemu. Ubaci windowsov disk i formatiraj,tj izbrisi sve particije prvo pa nanovo formatiraj i napravi nove particije.
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
hard disk, hdd, problem

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Priston Tale 2 - The Second Enigma makarije MMORPG igre 5 25.5.2010 0:09
Enigma... n!9h7m4r3 Kvarovi 4 16.6.2006 18:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com