![]() |
![]() |
|
|
|
|
#1 | |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
Citat:
. Inace igra ce biti potpuno besplatna sa reklamama ili ce moci da se placa 10$ mesecno i onda je bez reklama. ja jedva cekam
|
|
|
|
|
| Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku dodgeme na korisnoj poruci: | ||
|
|
#2 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
e i nabolje ce biti sto ce moci da se igra kao cursed pirate, ti su kao oni iz prvog dela , posada Barbosse
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Veteran
|
Hmm cini mi se da ce igra biti dobra. Makar mi se tematika svidja. Jos kad bi borbe bile kao u hack'n'slash igrama onda bi bilo mnogo cool. Ali cak i da ne budu cini mi se da ce biti super. Ni grafika nije losa. Ok jos jos jedan igra kojoj se radujem!
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
grafika mi lici *****e, kao neka igra iz 2004-e nadam se da su oni screenshotovi na low, a ja cu pokusati da udjem u betu, pa cemo videti.
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Starosedelac
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.716
Zahvalnice: 1.723
Zahvaljeno 715 puta na 498 poruka
|
Grafika je meni simpaticna. Izgleda kao crtani, a kontam da je to i bio cilj a ne neki fotorealizam
A kako ce te reklame da se manifestuju? Hoce li biti ono kao "Marketing" spica pre i posle borbe il kako?
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Starosedelac
|
Zahtevi su zaista niski, ovo se ne sme propustiti.
PC System Requirements: 800Mhz CPU 256MB RAM 32MB VRAM |
|
|
|
|
|
#7 | |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
Citat:
Grafika jeste nekako simpa, ali mi likovi izgledaju nekako hmmm. |
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Veteran
|
nasao sam jednu stvar koja me mnogo nervira u vezi sa ovom igrom....
LAGUJE NENORMALNO ,ne znam sta da cinim ![]() Igra je odlicna ali je neigriva zbog laga
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Veteran
|
a gde da skinem igru?
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
kad napravis beta account imas link
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Veteran
|
skinuo sam neki mali file i pokrenuo ga...nacrtan je neki brod i ispod pise :
fetching: phase_1.mf 85% ...znaci izgleda skida se
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Veteran
Član od: 12.3.2006.
Poruke: 518
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 60 puta na 47 poruka
|
'vako:
Ima da se skine oko 300mb, to je 5 faza. Cisto ako nekog zanima ![]() Igra laguje nenormalno, koci na svaka dva koraka i nije do grafike, probala sam. Sad sam im napisala kilometarski izvestaj, pa nek' se zabavljaju ![]() Sto se screenshotova tice, na sajtu lepo pise da je kacenje istih ilegalno, tako da ne znam sta da radim :\ Grafika je sasvim OK, nije vrh, ali nije ni uzasno losa. |
|
|
|
|
|
#13 |
|
Starosedelac
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
|
grafika je extra simpaticna, jedino me nervira sto moras da cekas da bi ti odobrili svoje ime, i obavezno stavite da imati 18 + godina ili nista od chat-a
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Veteran
Član od: 12.3.2006.
Poruke: 518
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 60 puta na 47 poruka
|
Da, sugavo je to za ime
Za sada sam Stompy ili tako nesto, dok me ne 'unaprede' u Selene Whiteshade ![]() I LOL 'ladno FRAPS ne moze da hvata shotove :P Ccc, sram ih bilo, bas imam lepu gusarku, a ne mogu da se hvalim x[ |
|
|
|
|
|
#15 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
|
Citat:
Mislim ubedjen sam da jesi ali eto cisto da pitam... |
|
|
|
|
|
|
#16 |
|
Veteran
|
Igrao sam igru 10min...igra je kewl ,grafika je ok(govori covek koji kod igre gleda samo grafiku
)znam da je ovo beta,ali da li moze da se namesti nekako da radi igra u full screenu?
|
|
|
|
|
|
#17 |
|
Član
Član od: 13.7.2006.
Poruke: 42
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Moraću ovo da probam za koji dan, deluje vrlo zanimljivo
![]() Privlači me tematika igre ![]() I bilo bi lepo ako bi neko ko je probao betu i igrao malo duže, da nam da neki kratak opis igre u kratkim crtama .. ne mora ništa preterano, samo neke zanimljive stvari koje su mu se sviđale i Gameplay.. |
|
|
|
|
|
#18 |
|
Starosedelac
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.716
Zahvalnice: 1.723
Zahvaljeno 715 puta na 498 poruka
|
Ja sam im poslao mejl, nadam se da ce mi dati link za dl
Inace po skrinovima, podseca me na Monkey Island serijal
|
|
|
|
|
|
#19 | |
|
Veteran
Član od: 12.3.2006.
Poruke: 518
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 60 puta na 47 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Fiziološki problem sa nekim FPS endžinima? | Corwin | O igrama uopšte | 19 | 1.10.2006 9:00 |
| Freelancer online | rexma | Mrežne igre | 40 | 20.9.2006 21:06 |
| Problem sa sa LG combo!! | mileki | Kvarovi | 22 | 23.4.2006 20:53 |
| 101 situacija da ste preterali sa 3D Max-om | bobi | Cvet kompjutera | 15 | 21.4.2006 0:23 |
| veliki problem sa nec 4550 dvd-om | uplasenko | Nosači podataka | 10 | 4.4.2006 19:18 |