Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Zaštita

Zaštita Virusi, anti-virus programi, firewall...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.3.2007, 16:51   #1
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.687
Zahvalnice: 864
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Pitanje u vezi AVG antivirus updatea

Skinuo sam ovaj novi AVG free, mislim da je 7.5. Updateujem ga redovno, medjutim krajem meseca mi istice ugovor pa necu vise imati net, pa me zanima, da li cu posle nekako moci negde da skinem update u fajl, ne direktno u AVG, da bih posle mogao iz tog fajla da updateujem svoj AVG?

hvala unapred
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2007, 17:23   #2
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Pitanje u vezi AVG antivirus updatea

to sam i ja pokusao da provalim ali kad skida update,mislim da AVG to "rasporedjuje" u dosta razlicitih fajlova,koji su svaki put drugaciji prilikom update-a.Znam da npr AntiVir snima u 4 fajla,Ad Aware u 2 i kopiranjem tih fajlova na drugi komp gde nije redovno update-vano ispadne kao da jeste..

Ako sam te dobro razumeo da si o ovome mislio
Skols je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2007, 19:41   #3
sasa843
Član
 
Član od: 18.2.2007.
Poruke: 37
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Pitanje u vezi AVG antivirus updatea

Nisam siguran u najnovijoj verziji ali ranije je ovo moglo da se odradi bez problema. Skines Update sa njihovog sajta i u AVGu podesis da ti se apdejtuje iz odredjenog foldera. Ne koristim trenutno AVG ali sam siguran da je moglo ovako, a verovatno moze i dalje.
sasa843 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pitanje u vezi windows account-a? Maksim Gorki Operativni sistemi 3 21.2.2007 19:56
Pitanje u vezi s laptopom, trenutno stanje sergej ŠDK - Prenosni računari 0 13.11.2006 4:05
Pitanje u vezi Asus P5B DVD-RW i IDE HDD! cur3 Nosači podataka 5 19.9.2006 23:23
Pitanje u vezi kabla!? Staronsky Internet tehnologije 4 6.1.2006 20:43


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com