Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.11.2011, 0:00   #41
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: HTC Disire S problem

Citat:
andrija kamenica kaže: Pregled poruke
Ne pokušavam ja ništa , telefon se sam gasi pa nisam blesav,dali si ti nekad reklamirao neku tehničku stvar koja nevalja ili si je prodao...........ja hoću ispravnu stvar koju plaćam,ja imam dva broja kod telenora i drugi telefon je htc koji isto nevalja i koji je bio na servisu,al reko ajde da se ne natežem s njima i vucaram telefon po servisu batalio sam , al sad neću dužni su da ga poprave ili da daju drugi.............
ok,ako se telefon gasi i dalje to je vec problem :/
probaj da ga prodas nekome,to je ubedljivo najbezbolnije resenje
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 0:38   #42
Vavilon
Član
 
Član od: 26.8.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 254
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 36 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: HTC Disire S problem

I da posle njega juri neko sto mu je prodao pokvaren telefon? A kad bi rekao da je pokvaren niko ga ne bi kupio
Vavilon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 0:58   #43
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: HTC Disire S problem

Zavisi nisu sve osobe iste,neki ljudi cak kupe i crknut telefon,ako im se objasni sta je kvar,i ak ozel takav fon odnesu u servis i plate njegovu popravku. U principu uvek valja biti iskren ako vec prodajes,kazes cinjenicno stanje,mada ima ljudi koji ce to mzodap ogresno protumaciti.

Andrija ako se tebi telefon i dalje gasi,jedno od resenja je da im ti lepo na licu mesta demonstriras to,i budes malo uproniciji i po potrebi drcniji. Na zalost ali jedino da tako kazem 'crvsta ruka' u ovoj zemlji pomaze kad je upitanju bilo kakva reklamacija. Mnogi cak i odustaju iako imaju garnaciju,upravo zbog svega iznesenog u prethodnim postovima. Plus vecini provajdera se ne mili da daju novi telefon,i popravljace ti do iznemoglosti stari. Isti slicna slucaj je imao moj komsija sa smasungom njegovim uzet u telenoru,gasio se pa mu psoel crko zvucnik,oni ga zadrzali nekih 45 dana, i poslali ga servsiiranog ali tek delimicno ispravnog.
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 1:47   #44
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: HTC Disire S problem

Da svaka roba ima svog kupca to je poznato,ali kako god da ga proda imace jos jednu bedu vise.Ako ga tutne kao dobrog,navuci ce kupca da ga ganja,a ako ga pak proda sa anomaliom,nece moci da izvuce ni pare koje je i sam dao za njega.Sem ako ga je uzeo uz neki veci paket,pa ga je platio 10k. ili manje.Tako da po meni bi ipak trebalo da preskoci tu mogucnost.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 13:45   #45
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: HTC Disire S problem

Ma kakva prodaja - to nije opcija. Iz principa.
Stvar je vrlo prosta: telefon radi - ti negde gresis, telefon ne radi - oni su DUZNI da dobijes to za sta si platio.
Koliko sam ja uspeo da razumem iz price, servis je ubedjen da telefon radi, telefon kod tebe iz nekog razloga ne radi (kao ona zaba iz crtaca koja peva samo kad je onaj lik gleda), a Telenor nema sta tu da misli, oni postupaju prema informacijama koje dobiju od servisa. Da je servis rekao "pokvaren - mora zamena" Telenor bi ti 100% zamenio, nece sigurno propasti zbog jednog telefona, nece ni zbog hiljadu, njima je ugovor bitniji. Dakle, ako ne radi, isteraj stvar do kraja, drzi se svog stava, nema potrebe da budes bezobrazan to ce samo da ti skodi jer te zakon kao kupca stiti. Ako mora inspekcija - mora.
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2011, 23:14   #46
andrija kamenica
Član
 
Član od: 10.12.2009.
Poruke: 39
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: HTC Disire S problem

Ma ja sam se obratio tržišnoj inspekciji pa šta bude videću,valjda će javiti,tražili su broj telefona......
Kod nas u Srbiji je izgleda vrlo problematično kupiti tehničku stvar,jer ako te zapadne loš primerak to su muke........primer :
- Skoro sam kupio Samsung monitor P2370H uz akciju ako se u prva 3 meseca pojavi mrtav pixel menjaju za novi,tako je pisalo i na flajeru,da ne spominjem prodavnicu.Meni se posle mesec,dva dana pojavilo 3 mrtva pixela pa kad sam se obratio u prodavnici za zamenu monitora,prvo kao moraju da provere dali ima mrtvih pixela,pa kao zavisi koje su boje,da se nisu zaglavili,pa kao nemože baš novi monitor nego mora na servis i tako neke priče,srećom sam sačuvao flajer........i na kraju ipak nisam dobio novi monitor nego su zamenili panel,koji srećom i dan danas nema mrtve pixele.............pa sad čovek nek bude pametan
andrija kamenica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2012, 18:37   #47
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: HTC Disire S problem

i dobro šta bi na kraju ovde?

jel neko još imao ovakvih loših iskustava sa desire S modelom? jel ovo slučajan primerak ili i ostale serije mogu imati ove probleme sa zagrevanjem, gašenjem i sl.?
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2012, 10:10   #48
Acid
Član
 
Član od: 18.9.2007.
Poruke: 188
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 14 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: HTC Disire S problem

Citat:
kapetan_Miki kaže: Pregled poruke
i dobro šta bi na kraju ovde?

jel neko još imao ovakvih loših iskustava sa desire S modelom? jel ovo slučajan primerak ili i ostale serije mogu imati ove probleme sa zagrevanjem, gašenjem i sl.?
Moj desire s isto uzet kod telenora pre 6 meseci za sada radi bez problema. Niti se gasi niti se pregreva
Acid je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2012, 22:42   #49
andrija kamenica
Član
 
Član od: 10.12.2009.
Poruke: 39
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Unhappy Re: HTC Desire S problem

Od inspekcije nema ništa,kažu tuži ih,obratio sam se i na potrošač info http://www.potrosac.info/ , tu su me savetovali da se obratim ratelu jer oni nemaju nikakva ovlašćenja (neznam čemu služe!) mada sam to već i bio uradio, ima stavka na ratelovom sajtu " prigovor na rad operatera " , gde sam popunio zahtev koji je uzet u obradu 8.12.2011 i dobio broj zahteva sa kojim možeš da proveriš detalje zahteva ali kad god proverim trenutni status piše zahtev uzet u obradu , pa me interesuje dal neko zna koliko se čeka na odgovor iz ratela???
andrija kamenica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2012, 23:18   #50
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire S problem

jel u medjuvremenu koristis telefon ili...?
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2012, 23:23   #51
andrija kamenica
Član
 
Član od: 10.12.2009.
Poruke: 39
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire S problem

Ne koristim,nisam hteo da ga uzmem jer sam im odmah rekao da neću da se servisira drugi put i tako je zapisano u reklamaciji kad sam ga predao Telenoru
andrija kamenica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 22:26   #52
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire S problem

čak i na wikipediji piše da pojedini desire S imaju problem sa matičnom pločom.

nadam se da me, u slučaju kupovine istog, neće zadesiti tolika "sreća"
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 17:51   #53
andrija kamenica
Član
 
Član od: 10.12.2009.
Poruke: 39
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire S problem

Citat:
kapetan_Miki kaže: Pregled poruke
čak i na wikipediji piše da pojedini desire S imaju problem sa matičnom pločom.

nadam se da me, u slučaju kupovine istog, neće zadesiti tolika "sreća"
Pa nemoj da kupuješ taj model HTC , ima još dobrih telefona i drugih marki
andrija kamenica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2012, 20:01   #54
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire S problem

Citat:
andrija kamenica kaže: Pregled poruke
Pa nemoj da kupuješ taj model HTC , ima još dobrih telefona i drugih marki
pa nemaju svi te probleme. a s druge strane nema niti jedan drugi htc android u tom cjenovnom rangu, osim starog desire-a, a taj neću.

a btw, na nekim portalima desire S je proglašen mobitelom godine. što znači da se ipak radi o kvalitetnom fonu.
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2012, 21:22   #55
andrija kamenica
Član
 
Član od: 10.12.2009.
Poruke: 39
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Question Re: HTC Desire S problem

Još čekam odgovor iz ratela dal je moguće da im toliko treba da odgovore ???

Ujedno i da pitam nekog u vezi HTC wildfire krči zvučnik na njemu , malo radi pa neradi u čemu je problem ??!!
andrija kamenica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2012, 20:07   #56
andrija kamenica
Član
 
Član od: 10.12.2009.
Poruke: 39
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Question Re: HTC Desire S problem

- Juče sam dobio pismeni odgovor iz Ratela :

Predmet: Odgovor na podneti prigovor

Vaš prigovor na rad operatera elek. komunikacija Telenor d.o.o., Beograd,
Rep. agencija za elek. komunikacije je, u skladu sa odredbama zakona o elek. komunikacijama, dostavila na izjašnjenje operatoru, sa zahtevom za razmatranje razloga za prigovor i davanje izjašnjenja o problemu.

U prilogu dostavljamo izjašnjenje Telenor d.o.o., Beograd , broj 209/28/12 od 07.02.2012.godine, kojim je dato detaljno izjašnjenje na Vaš prigovor.

Ukoliko postoje nove činjenice ili dokazi iz delokruga nadležnosti ove Agencije, možete nam se ponovo obratiti i biće preduzete mere prema ovlašćenjima iz Zakona o elek. komunikacijama, uz napomenu da zaštitu svojih prava, ukoliko smatrate da za to ima osnova, možete ostvariti i na način predviđen drugim propisima.

S poštovanjem,

- Uz pismeni odgovor su mi prosledili i odgovor Telenora na moj prigovor, pa sad ja ne vidim svrhu što sam pisao Ratelu, dali ja treba da protumačim odgovor Telenora pa da im se opet obratim, ili su oni tu samo kao neki posrednici i nemogu ili neće da se zameraju Telenoru !?!
- Ako neko ima savet, iskustvo u vezi obraćanju Ratelu, ili komentar koji će mi pomoći ....................

Poslednja ispravka: andrija kamenica (24.3.2012 u 20:08) Razlog: otlanjanje greški u tekstu
andrija kamenica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2012, 1:00   #57
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom

Hteli su da kažu da si suviše nebitan da bi se zbog tebe cimali.A ako ti se već vucara po sudovima da ih sam tužiš.
Batali to druže i idi napravi kompromis sa njima u vezi ovog problema. Znam da je pravda na tvojoj strani, ali ovo nije film, već surova istina života u srbiji.Možda će ti neko reci da teras dalje, ali to bi te koštalo i para a pogotovu živaca.Mislim da ti taj kompromis može pružiti šansu,da makar nešto dobiješ u svemu ovome.





Sent from my ZTE V860 using Tapatalk
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Extremno cudan problem sa RapidShare-om MarkoT Internet tehnologije 8 2.4.2010 18:20
Problem sa zvukom - da li je do hardware-a ili nesto drugo? FiresnakE Kvarovi 6 5.3.2010 12:08
Problem sa adapterom i baterijom DELL Ispiron 1300 maximusbrut Kvarovi 0 12.11.2009 11:15
Problem sa Adobe Flash performansama na Windows Vista x64 Home Premium OS-u VladimirBalt Kvarovi 0 23.8.2009 0:29
Veliki problem sa RAM memorijom leka Kvarovi 10 27.7.2006 10:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com