Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.11.2009, 17:00   #221
Aleksa
Član
 
Član od: 30.1.2006.
Poruke: 451
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

@Djordje Turjacanin, uvek kada ti se pojavi S i mis na dole, i ti odradis bilo to samo 5 sekundi, brod se priblizi malo zemlji! Nikad ne moze iz prve da se predje! Znaci ja sam jedno 10-15 puta ubijao one lovce i okretao i spustao brod! Kada lovci naidju pustas brod i unistavas lovce, meni je bilo najlakse sa lighting-om!

Mislim da ovo nije za spoiler, ako gresim ispravicu!
Aleksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2009, 19:36   #222
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Exclamation Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Citat:
Djordje Turjacanin kaže: Pregled poruke
Ok to nego imam jedno pitanju u vezi sa kampanjom:
Spoiler za SPLR:
Naime, kako dodjavola da oborim Star DEstroyer sve je ok dok držim A i namještam mišem ono gore dole. Ali onda kad treba S da se pritisne i povuče prema dolje. E tu uvijek zaginem jer gomila lovaca krene na mene i normalno ubije me, a ukoliko pustim brod on se vrati ponovo u svoj prvobitni položaj i nikom ništa. Mada kad ono se pojavi da pritisnem S nešto se mjenaj ono sa AD i nešto tako samo ne kontam.

moras tri ili vise puta da ga spustas,taj deo mi je bio za***an,i ja sam pitao ljude za tu misiju ali sam je presao,a inace kraj je glup!!!!
Spoiler za kraj igre:
borba protiv vadera i dedice da bih na kraju zavrsio mrtav,igra ostavlja otvorena vrata za nastavak!!!
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2009, 1:26   #223
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Igra mi je odlicno radila do pri kraju druge misije na onom brodu (orvu racunam onu kada si wader) , sada mi prilicno cesto ispada na desktop, dakle veci deo nivoa mi je radio bez problema, a sada stalno iskace, imao neko slican problem i da li je resen?

EDIT: Nebitno, resio sam problem...

Poslednja ispravka: evil_geko (18.11.2009 u 4:51)
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2009, 14:49   #224
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Evo završio sam i one dodatne misije. Ok su nisu loše mada daje mejsta za DLC.
Spoiler za splr:
Jer je LUke sad postao Sith a može i da bude duel sa princeszom i Solom. Naravno sve je ovo non-cannon ending

Nego nešto ooftopica jel zna neko neki star wars sajt u Srbiji.
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2009, 11:05   #225
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Citat:
evil_geko kaže: Pregled poruke
Igra mi je odlicno radila do pri kraju druge misije na onom brodu (orvu racunam onu kada si wader) , sada mi prilicno cesto ispada na desktop, dakle veci deo nivoa mi je radio bez problema, a sada stalno iskace, imao neko slican problem i da li je resen?

EDIT: Nebitno, resio sam problem...
Kako si rešio problem . . .
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2009, 13:59   #226
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Citat:
DragonSlayer kaže: Pregled poruke
Kako si rešio problem . . .


ja sam mu rekao....
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 11:05   #227
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

presosa sam igricu u pocetku sam ocekivao mnogo zatim dobio osrednje u principu sam zaodvoljan...definitivno svim ljubiteljima star warsa must have stivo
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 14:57   #228
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Citat:
Aleksa kaže: Pregled poruke
@Djordje Turjacanin, uvek kada ti se pojavi S i mis na dole, i ti odradis bilo to samo 5 sekundi, brod se priblizi malo zemlji! Nikad ne moze iz prve da se predje! Znaci ja sam jedno 10-15 puta ubijao one lovce i okretao i spustao brod! Kada lovci naidju pustas brod i unistavas lovce, meni je bilo najlakse sa lighting-om!

Mislim da ovo nije za spoiler, ako gresim ispravicu!

nije...
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 23:02   #229
dzambo
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.562
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 199 puta na 108 poruka
Question Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Jel skidam ovaj EU patch 1.1? Nikada ne znam koji da skinem, da li USA, UK ili EU.
Necu sada probati nego hocu da narezem igru i patch pa jednom prilikom da igram...
dzambo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 16:01   #230
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Citat:
dzambo kaže: Pregled poruke
Jel skidam ovaj EU patch 1.1? Nikada ne znam koji da skinem, da li USA, UK ili EU.
Necu sada probati nego hocu da narezem igru i patch pa jednom prilikom da igram...

ako imas original skidaj,ako ne prekini skidanje...
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 16:51   #231
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Zašto,kad se na netu može naći original .exe pa radi update.
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 21:59   #232
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.682
Zahvalnice: 858
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Vidim priča se o ovome bez pardona, pa da priupitam i ja:

Imam RELOADED punu instalaciju i naknadno skinut RELOADED Crack-fix, i opet me izbaci u Win, i to u toku predposlednje misije!!! (sudeći po ovome), uvek na istom mestu, kad idem onim liftom na vrh i treba da učita sledeći deo- cvrc.

Da li je neko rešio ovaj problem ili jednostavno nema pomoći za XP usere?
(ako neko zna može i pp)
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2009, 20:52   #233
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Ne znam jeste li primjetili male nelogičnosti u prvoj misiji. Naime invazija na KashYuk se dešava godinu dana nakon RotS(Revenge of the Sith) i transformacije čupavog Anakina u ćelavog Vadera. Takođe sjećamo se kako je hodao kada su mu ugrađene one noge. Jadnik nije mogao napraviti 10 poštenih koraka a samo 1 godinu dana kasnije je sasvim ležerno hodao i skakao 2 m u visinu. OK, razumijem the Force ima tu toga ali brate prije godinu dana nije mogao normalno hodati a ovamo kao da je Bolt hoda.
Spoiler za The End:

A inače jeste li skontali da ako odaberete da dokrajčite Vadera da nema maske a moćniji je nego prije što je totalna glupost, on bi crko i da je 2 minuta proveo bez maske a ovamo 10 minuta se bori sa Galenom i još ga nadjačava negdje. I da kad završite da ako počnete igrati kampanju ponovo imate kostim onaj lorda Starkillera.

Inače za sve ljubitelje SW-a Wikipedija
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2009, 22:08   #234
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Pa mozda je malo "uvezbao" noge pa mu je lakse da hoda.Mada,da je ponekad bas nelogicno,zaista jeste
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2009, 1:23   #235
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.682
Zahvalnice: 858
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Ljudi kako preći ovo:
Spoiler za ovo:
Borba sa Vaderom na kraju, ne ona prva iz 3 dela već ova druga, kad se skoči sa onog mosta, kad je on navodno "polumrtav"... Čovek me baca po sali, ne mogu ni da ga pipnem, a igram na easy...

Već par puta mi je u zadnjih par misija došlo da deinstaliram igru jer je smor, ali kad sam skontao da sam pri kraju, reko' ajd da je dovršim kad sam već "do ovde" došao... I sad me ovaj magarac muči na kraju...

__________________________________________________ __________________________________

Inače, moj komentar na igru - mnogo muke ni oko čega. Prvo prevelika je - a kratka, drugo imate gomilu bagova, pečeva, izletanja i sl; samo zato da biste videli Vadera i par likova iz filmova u nekim scenama (što je jedino što je razlikuje od žabokrečine, koliko sam ja uspeo da skontam iz ovog marketinškog hypea)...

Ova igra je dobra u smislu u kom je, npr. Gamer dobar film:
Ako hoćete da gledate atraktivne akcione scene u kojima se Gerard Butler bije, puca i pokazuje mišiće, onda je ovo za vas. Ako hoćete da vidite Michael C. Halla u nekoj drugoj ulozi osim najboljeg TV junaka svih vremena , onda je ovo za vas. Znači, ako volite akciju, nasilje, golotinju i sl; ovo je stvar za vas.

Ali ako hoćete da vidite zanimljiv, napet zaplet, sa iznenadnim preokretima, zanimljiv razvoj likova, ili neku duboku poruku, zaboravite.
E potpuno ista stvar je i sa ovom igrom. Dobra je za razbibrigu u popodnevne sate, umesto dremanja posle ručka, kad pustite mozak na pašu i gledate šarene efekte. Čak šta više za to je odlična.

Ali ako mislite da ćete naći težinu, napetost ili šmek kakav imaju neki drugi pripadnici SW serijala (KOTOR, pa čak i JK), forget about it. Sve što vidite u prvoj misiji, gledaćete do kraja...

Neodoljivo me podseća na Assasin's Creed.
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2009, 1:33   #236
nemacx
Član
 
Član od: 30.5.2008.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 372
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 33 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nemacx
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Citat:
zvucnjak kaže: Pregled poruke
Ljudi kako preći ovo:
Spoiler za ovo:
Borba sa Vaderom na kraju, ne ona prva iz 3 dela već ova druga, kad se skoči sa onog mosta, kad je on navodno "polumrtav"... Čovek me baca po sali, ne mogu ni da ga pipnem, a igram na easy...

Već par puta mi je u zadnjih par misija došlo da deinstaliram igru jer je smor, ali kad sam skontao da sam pri kraju, reko' ajd da je dovršim kad sam već "do ovde" došao... I sad me ovaj magarac muči na kraju...
Fino brate, kad krene da dize i da baca, ti ga streses strujom il ga gadjas onim kao blastom, ja sam strujicom i njemu padnu oni predmeti na glavu, tako to radis dok mu ne potrosis dovoljno helta i onda se borite sabljama
nemacx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2009, 1:58   #237
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.682
Zahvalnice: 858
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Citat:
nemacx kaže: Pregled poruke
Fino brate, kad krene da dize i da baca, ti ga streses strujom il ga gadjas onim kao blastom, ja sam strujicom i njemu padnu oni predmeti na glavu, tako to radis dok mu ne potrosis dovoljno helta i onda se borite sabljama
predmeti? koji predmeti? mozda mislis na onu prvu borbu?
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2009, 12:18   #238
nemacx
Član
 
Član od: 30.5.2008.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 372
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 33 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nemacx
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Prvo se bijete sabljama, pa onda prelazite na onaj deo gde on stoji u sredini i ako mu pridjes, baca te, ako se odaljis, uzima predmete i gadja te, znaci ti se drzis na odstojanju od njega da te ne bi uhvatio i bacio, i cekas da podigne predmete i da te gadja, onda ga bocnes strujom i njemu padne predmet.Tako mu skines helte i onda skoci do tebe i borite se sabljama.

Neznam da li mislis na onaj deo kad trebas sa ili Inquisitorom ili Vaderom da se boris, ja ti pricam za zadnji deo sa Vaderom
nemacx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2009, 15:59   #239
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

nemacx ne misli na tu borbu već kad ga dokrajčiš i trebaš da ideš do Sidiusa a ti izabereš da ga dokrajčiš. Jednostavno zamo se izmakinji i pokušaj biti što bliže i kada on pocrveni ono da se sprema da udari ti fino ga preskočišp i onda ga fino sa zada dereš sa ligtingom ili pushom, maa bolje sa lightiningom iako se čini žilav na kraju kad preće polovinu njegovog healtha jako će brzo ga gubiti te to je obro i lakši mi ja za bvorbu od Supreme Chancellora jer ovaj šalje one čuvare i baca okolo stvari.

A što se tiče gdje ti viodiš da ye overhypeovana na Gamepsotu je dobila 5 ej 5 pa to je stvarno sramota od Gamespota meni je ova igra bolja od MW2 koji je stvarno hypeovan da bi na kraju ispalo da samo SP vrijedi nešto a MP nema dedi servera i slično. Ova igra ima priču dostojnu filmova jer govori o tome kako je počela Zvijezda Smrti, građenja Executora, zašto je Palpi želio Luka(logično da ubije Vadera i postane moćan kao Anakin jer je ovaj već od duela sa OBijem na Mustafaru predstavljao 20% od svoje moći pa je htio prvo da ga zamijeni sa Galenom a kad je vidio da ne može ga i ubio ga, onda kad je otkrio Luka htio je njega ali nije uspio), stvaranje Rebel Alliance, o ostalim Jedijima u galaksiji.
A meni igra nijednom, ali nijednom izbacila, nisam primjetio nikakve bagove, i FPS je bio tečan.
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 2:39   #240
F@n@T!c_KV®
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 324
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Najlaksi nacin kako pobetiti Darth Vadera - posledna boraba: samo dashuj oko njega i pokusavaj da ga podignes na desni klik (naravno force regeneration treba da nabudzis do kraja kao i force grip) on ce se odbraniti nekoliko puta ali ne uvek, potom ga bacis u stranu pridjes do njega i probodes ga saber-om, i tako nekoliko puta - cista laganica!
A i kancelar je lak... Kada krene da baca one stvari na tebe samo stanes iza onih monitora na dnu ekrana (dok se monitori ne razbiju, posle ostane samo postolje ) i kada prestane samo udaris Q i przis ga munjama... Isto laganica (ovako sam presao obojicu na Sith Master tezini)
F@n@T!c_KV® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
star wars


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Star Wars: Empire At War Manda Strateške igre 76 9.2.2012 14:29
Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes dzonihsv Akcione igre 18 29.10.2009 19:26
Da li vi sakupljate nešto? Strahinja011 Brbljaonica 191 18.6.2009 18:29
Star Wars Battlefront III Partybreaker Akcione igre 5 25.1.2009 20:11
Star Wars - Force Unleashed renegade_of_funk Konzole 69 6.10.2008 22:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com