Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.9.2021, 11:49   #861
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.264
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.666 puta na 1.059 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Meni samo jedna stvar nije jasna sa prosto biznis strane:

Teme, znamo već koje, se bukvalno nabijaju na nos nama, koji smo ogromna većina, i koje nas te teme ne zanimaju, od strane jedne mikro grupe zarad... pa valjda te mikro grupe?

Zašto uopšte poslovni ljudi koji vrte milijarde $ baš od ove velike većine omogućavaju ovaj mikro grupi da nam nabijaju na nos ove teme i sami sebi uništavaju biznis?

Prosto mi ne ide u glavu...

Ja da imam biznis gde mi se korisnici mere u milionima, i dođe mi neko ko iza sebe ima par hiljada ljudi, od kojih nema ni 10 mojih korisnika, i ja zbog njih da menjam moj proizvod i to na štetu miliona mojih korisnika koje baš briga za ovu grupu? Moj privatni biznis gde mogu da napišem da zadržavam pravo da obijem uslugu kome god ja hoću i da imam 100% kontrolu na MOJIM biznisom. Pa zašto bih tako nešto uradio?
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
Koreli A. (1.8.2022), player1 (14.9.2021)
Stara 14.9.2021, 15:08   #862
Shades
Član
 
Član od: 23.5.2013.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 184
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 57 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

To je zabluda da korporacije razmisljaju kao prosjecan gejmer. Pogledaj samo na sta lice igre poslednjih 10 do 15 godina. Sami nastavci, bijedni rimejk - remaster i simulatori Fallouta i slicno. Od originalnosti ni od korova, sem indie scene koja je raznolika po pitanju kvaliteta. Jedini razlog je rizik, jer sefove zanima samo jedan sveti gral - profit.

Sto se tice ovih nebuloznih skracenica i raznih "boraca" za sve i nista, oni mogu da ozbiljno nastete, cak i velikim firmama, tako da ovi izbjegavaju svaki rizik. Sjeti se samo neke Jermenke ili tako nesto, koja je napala igre zbog sopstvene nejasne predstave o zenama uopste. Jedan od najboljih autora New Vegasa je izbacen zbog nekog udvaranja ili slicne gluposti, opet jedna osoba je odgovorna i covjek ne radi nigdje. Moglo bi se nabrajati u nedogled.
Ova je 88. godiste, niko je nece, a sad ce da se izivljava na Kotoru.
Shades je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2021, 17:03   #863
Nicklord
Veteran
 
Član od: 8.4.2009.
Lokacija: Paraćin-Beograd
Poruke: 885
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 220 puta na 131 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nicklord
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Gledam šta je sve pisala do sad. Bukvalno ne postoji dobra priča koju je radila, čak nisu ni woke (osim njenih knjiga ) nego samo jako basic i safe
Nicklord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2021, 22:40   #864
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Meni samo jedna stvar nije jasna sa prosto biznis strane:

Teme, znamo već koje, se bukvalno nabijaju na nos nama, koji smo ogromna većina, i koje nas te teme ne zanimaju, od strane jedne mikro grupe zarad... pa valjda te mikro grupe?

Zašto uopšte poslovni ljudi koji vrte milijarde $ baš od ove velike većine omogućavaju ovaj mikro grupi da nam nabijaju na nos ove teme i sami sebi uništavaju biznis?

Prosto mi ne ide u glavu...

Ja da imam biznis gde mi se korisnici mere u milionima, i dođe mi neko ko iza sebe ima par hiljada ljudi, od kojih nema ni 10 mojih korisnika, i ja zbog njih da menjam moj proizvod i to na štetu miliona mojih korisnika koje baš briga za ovu grupu? Moj privatni biznis gde mogu da napišem da zadržavam pravo da obijem uslugu kome god ja hoću i da imam 100% kontrolu na MOJIM biznisom. Pa zašto bih tako nešto uradio?
Jedini logican odgovor je da nisu ni malo mikro! Glad i zedj za novcem je odolela bukvalno svim napadima od kada isti postoji a sada dozvoljavaju vec godinama apsolutne failove prvenstveno sa novcanog aspekta zbog mikro grupa? Hm...

Cilj nije da se napravi dobro novo, vec da se unisti dobro staro i mislim da tu nema nikakve dileme.

Znam da nema veze sa temom, ali gledam sada kako je Matrix Resurections rezirala Lana Wachowski.Znam da je jedan od brace Wachowski odmah negde posle treceg Matrixa promenio pol, ali sada citam neki clanak gde se postavlja pitanje zbog cega sestra nije ucestvovala u reziranju, pa se pitam kako sestra kada je sestra rezirala, a ono vise nema brace Wachowski vec su sada sestre Wachowski.Obojica su promenila pol.Hocu da kazem da zaista zivimo u sumanutim vremenima i da strahujem u kakvom ce svetu moja deca odgajati svoju decu...

Poslednja ispravka: m1aden (14.9.2021 u 22:49)
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
2CRAZY (15.9.2021)
Stara 9.12.2021, 15:57   #865
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Trailer for a Fan Made Short Film

Malak: An Old Republic Story


Prilično dobar trejlerčić po meni. Izlazi 24. decembra.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
Leonida (9.12.2021)
Stara 9.12.2021, 16:09   #866
Shades
Član
 
Član od: 23.5.2013.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 184
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 57 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Ovo izgleda veoma, veoma dobro. Nakon niza raznoraznih polufabrikata, konacno nesto dobro od fanova. Ovo nije oficijelno?

Je l moze neko prostim jezikom da objasni, sta je to "woke", posto vidim da se pominje, ali mi nikako nije jasno. Mozda sam omatorio previse. Hvala
Shades je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2021, 16:22   #867
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.082
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

U teoriji:

https://simple.wikipedia.org/wiki/Woke

U praksi, ono kad se Amerikanci žale zašto u Witcheru 3 nema crnaca iako ih je zasigurno bilo u srednjem veku u centralnoj Evropi.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
Koreli A. (1.8.2022), NastyB (9.12.2021), Ziginho (11.12.2021)
Stara 9.12.2021, 17:19   #868
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
U teoriji:
U praksi, ono kad se Amerikanci žale zašto u Witcheru 3 nema crnaca iako ih je zasigurno bilo u srednjem veku u centralnoj Evropi.
Da dodam - Ne samo što kukaju da nema crnaca, nego i da ih ima morali bi da im se obraćaju politički korektno kao Afroamerikancima. To što istorijski nije se znalo ni za Afriku, a za Ameriku još manje, to njih ni najmanje ne zanima. Naravno, moralo bi, zbog politički korektne ravnoteže i LGBT pokreta da bude istočnjaka i arapa, kao i homoseksualaca na sve strane. Kao da je bitna istorija, prostor i sve što se tada dešavalo u tom delu Evrope.

A što se "Witcher" serije tiče sreća je što se Henri Kavil zaintersovao za to, inače bi Netfliks angažovao Džejsona Momou, Dvejna "Rok" Džonsona ili Teri Kruza za tu ulogu (Ko ne zna ko je on je ovaqj na slici, lik kojeg strašno gotivim...), a da bi Vesemir bio neki kung-fu japanac, a Siri teška transtodna lezbača. Ali obavezno transrodna, jer tada su takve operacije bile uobičajene. Ko šiša istoriju i tačnost...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	TC.jpg
Viđeno:	14 puta
Veličina:	98,3 KB
ID:	58122  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2021, 17:40   #869
Shades
Član
 
Član od: 23.5.2013.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 184
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 57 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Vidio sam da se neki bijelci zale na Brzog Gonzalesa (genijalan lik), pa su ga ukinuli, a onda se Meksikanci zalili, pa su vratili. Znaci vrijedjas se na nesto umjesto drugoga, mada doticni nije ni znao da je uvrijedjen. Je l to woke?
Witchera su upropastili raznim likovima, prvensteno Jenefer i Tris, glumacki ispodprosjecne.
Shades je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shades na korisnoj poruci:
Ziginho (11.12.2021)
Stara 25.12.2021, 13:17   #870
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine


Odlična režija, animacije treba malo ispeglati ali to je već gledanje konju u zube za ovakav fan projekat.

MALAK: AN OLD REPUBLIC STORY | Star Wars Short Film [4K]
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
Pumbaa (25.12.2021)
Stara 25.12.2021, 17:32   #871
Shades
Član
 
Član od: 23.5.2013.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 184
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 57 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Odigrao sam keca sto puta, ali nisam znao da je Revan isjeko Malaka. Malo i nepromisljen potez. Zasto ga ostaviti u zivotu, ako znas da ce pokusati da te smakne (sto je i ucinio kasnije)?
Shades je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2022, 9:23   #872
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Svetlo na kraju tunela??
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2022, 0:33   #873
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.143
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom SW: KotOR Shrine

"Star Wars Knights of the Old Republic, a remake of a 2003 role-playing game, is delayed indefinitely as developers at Austin, Texas-based Aspyr Media try to figure out what comes next. Aspyr also abruptly fired the game’s art director and design director this month. In a series of meetings throughout July, Aspyr’s two studio heads told employees that the project is on pause and that the company will look for new contracts and development opportunities, said the people, who were not authorized to speak publicly about the situation."

On June 30, Aspyr finalized a demo of the game, known as a vertical slice, to show to production partners Lucasfilm Ltd. LLC and Sony Group Corp. The developers were excited about it and felt like they were on track, according to a person familiar with the project, so they were shocked by what happened next.

The following week, the company fired design director Brad Prince and art director Jason Minor. Neither responded to requests for comment, but Minor suggested on a social media page that his dismissal was unexpected.

Aspyr’s studio heads told staff that the vertical slice wasn’t where they wanted it to be and that the project would be paused, according to two people who were in the meeting. One person familiar with the discussions suggested that a disproportionate amount of time and money had gone into the demo and that the project’s current course wasn’t sustainable. Another point of contention may be the timeline. At the outset of development, Aspyr told staff and partners it would release the game by the end of 2022, according to two people familiar with production. Developers said a more realistic target now would be 2025."

To je današnji AAA gaming, ni jedan studio nema pojma gde udara.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Ichigo222 (13.9.2023), perablenta (27.7.2022), Vlajk@ (27.7.2022)
Stara 1.8.2022, 22:40   #874
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Meni samo jedna stvar nije jasna sa prosto biznis strane:

Teme, znamo već koje, se bukvalno nabijaju na nos nama, koji smo ogromna većina, i koje nas te teme ne zanimaju, od strane jedne mikro grupe zarad... pa valjda te mikro grupe?

Zašto uopšte poslovni ljudi koji vrte milijarde $ baš od ove velike većine omogućavaju ovaj mikro grupi da nam nabijaju na nos ove teme i sami sebi uništavaju biznis?

Prosto mi ne ide u glavu...

Ja da imam biznis gde mi se korisnici mere u milionima, i dođe mi neko ko iza sebe ima par hiljada ljudi, od kojih nema ni 10 mojih korisnika, i ja zbog njih da menjam moj proizvod i to na štetu miliona mojih korisnika koje baš briga za ovu grupu? Moj privatni biznis gde mogu da napišem da zadržavam pravo da obijem uslugu kome god ja hoću i da imam 100% kontrolu na MOJIM biznisom. Pa zašto bih tako nešto uradio?
Ima veze i sa necim sto se zove EGS score i vazniji je od prodaje . Losu prodaju firma moze da prezivi a los EGS score izgleda ne moze jer direktno obara vrednost kompanije.

"ESG rating agencies are third-party companies that specialize in ESG scoring" - cist mehanizam uticaja na kompanije koji postoji iz politickih a ne bilo kojih drugih razloga preko drugih kompanija to jest NVO .
Voodoo spomene Withcer 3 koji je evropska mitologija i tacno je sve ali Kindom Come Deliverance koji je potpuno istorijski baziran je odstranjen iz takmicenja za nagrade i odbijale su medijske kuce da rade recenziju i promociju a igra je najnormalniji istorijski film od pre nekoliko godina .

Poslednja ispravka: Koreli A. (1.8.2022 u 22:58)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
perablenta (2.8.2022), Vlajk@ (2.8.2022)
Stara 29.9.2023, 20:50   #875
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Sudeći po pričama KotOR REMAKE je definitivno otkazan. Koliko sam video, NA SREĆU je ozkazan.
WoKotOR
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Ziginho (30.9.2023)
Stara 18.11.2023, 10:13   #876
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.143
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake Is Dead

I bolje je ovako...ionako bi zasrali negde,
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2023, 10:59   #877
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Ja i dalje pokušavam da shvatim zašto bi iko pri zdravom razumu želeo da izmeni jednu od 5 najboljih ikada priča u igračkoj industriji zarad par desetina tviter budaletina koje ionako ne bi kupile tu igru???


Nažalost, sve što je valjalo od igara je već izašlo, bojim se da će i GTA 6 biti woke liberalno đubre, bez psovki i ismevanja američkog društva, ni nalik prethodnim igrama.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2023, 13:12   #878
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Ништа онда, време ти је да одеш у гејминг пензију
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2023, 18:11   #879
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
I bolje je ovako...ionako bi zasrali negde,

Izgleda i dalje zivi, jos nije sto posto potvrdjeno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2023, 23:21   #880
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Niko nikada oficijelno nije rekao da je igra ugasena. To sto su uklonili postove sa pojedinih drustvenih mreza ne znaci nista.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, kotor 2, star wars

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com