Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.10.2008, 18:53   #1
avtobus on the run
Član
 
Član od: 17.2.2006.
Lokacija: munze konza village
Poruke: 135
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 28 puta na 23 poruka
Određen forumom DCS: Black Shark

DCS: Black Shark to be released in Russia on 17 October



Digital Combat Simulator: Black Shark will be released in Russia and other CIS states through 1C Company on 17 October. Details of DCS: Black Shark includes:

Digital Combat Simulator: Black Shark

• DCS: Black Shark is a simulation of the Russian Ka-50 attack helicopter and is the first simulation module of the Digital Combat Simulator series by The Fighter Collection and Eagle Dynamics.

• DCS: Black Shark can be played as the most realistic combat helicopter simulation ever created for the PC with authentic flight dynamics and systems modeling. Black Shark may also be played as a console-style arcade game for the casual gamer.

• A detailed and accurate 330,000 sq km depiction of the western Caucasus region serves as the battlefield and includes a broad array of eastern and western air, land and sea units.

• Each air, land and sea unit is accurately modeled to include detailed models, weapon systems, movement dynamics and artificial intelligence. Each bullet, rocket, shell or bomb fired is modeled in detail for accurate performance.

• Powerful and easy to use Mission and Campaign Editors are provided to allow creation of user-created missions and campaigns. Non-linear campaigns are provided with unlimited replayability.

• Multiplayer game play is provided to include both cooperative play using the Ka-50 data link and head-to-head. Multiplayer supports up to 16 players.

• A set of detailed training missions, single missions and a campaign are included.

Ka-50 “Black Shark” Features

• A highly-detailed six degrees of freedom cockpit allows you to look anywhere in the cockpit using TrackIR®.

• An unrivalled flight physics system provides the most realistic helicopter flight experience available.

• Interface with the fully 3D cockpit using a mouse with the option for an English cockpit.

• Detailed modelling and control of engine, fuel, hydraulics, electrical, navigation, radio, fire suppression, sensor, and weapon systems (casual game play modes also available).

• Advanced weapon physics for missiles, rockets and cannon rounds to include ricochets.

• Detailed simulation of the “Shkval” optical targeting system and the “Vikhr” anti-tank guided missile system that allows attacks on both ground and air units.

• Accurate emulation of both the “ABRIS” moving map navigation system and “Skosok” night vision goggles for day and night missions.

In addition to the Russian version, a single western version (DVD and download) including support for English, French, German and Spanish is currently in development. Much localization work still remains and there will be a 90-day period between when the western version is completed and submitted to the various Age Rating Authorities as required by law (ESRB for USA, PEGI for Europe (less Germany) and USK for Germany), then presented to distributers and when the game will be available for purchase. Although the game will be completed in 2008, it may not be available for purchase until early 2009.

Between now and the release of the western version, we will be releasing free content for DCS: Black Shark to include: the PDF DCS User Manual (165 pages), the PDF Ka-50 Simulation Flight Manual (400 pages), and an English-only interactive demo.

A printed, spiral-bound, extended 550 page Ka-50 flight manual will also be available for sale.

Both the retail and digital download versions of DCS: Black Shark will be using the latest version of StarForce. The DVD version will require a weekly check and the download version with have 10 activations. This decision was made only after three years of testing using well over 100 beta testers over a wide array of hardware and installed software. During these three years of intensive testing, not a single tester encountered a StarForce-related problem. We feel StarForce provides a safe and effective means of combating software piracy.

DCS: Black Shark will be available in both boxed retail versions and internet download from http://www.digitalcombatsimulator.com/

Sales price of the western version is to be determined.

Minimum system requirements: Windows XP, Vista; CPU P4 2GHz or AMD equivalent, RAM 2 GB; Video 256MB RAM, compatible with DirectX9; 5GB of HDD space; sound card; DVD ROM; keyboard; mouse.

Recommended system requirements: Windows XP, Vista; CPU Intel Core 2 Duo 3GHz or AMD equivalent, RAM 2 GB; Video Card with 512 MB RAM (ATI Radeon HD4850+ or nVidia GF8800+), compatible with DirectX9; 5GB of HDD space; sound card; DVD ROM; TrackIR®; keyboard, mouse, joystick.
__________________
Matt Wagner
Producer, TFC/Eagle Dynamics

JOS INFORMACIJA NA
http://forums.eagle.ru/forumdisplay.php?f=72

Poslednja ispravka: avtobus on the run (13.10.2008 u 12:22)
avtobus on the run je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku avtobus on the run na korisnoj poruci:
Irena 93 (11.10.2008)
Stara 11.10.2008, 21:04   #2
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Danas sam video datum na forumu objavljen ali nisam nasao nista za englesku verziju (koja meni i nije potrebna nego drugar nezna ruski a bas mu se igra).

Odgledao sam video klipove i ovo izgleda kao nesto najbolje sto se do sada pojavilo. Eto radosti ljudima koji vole ovakve igre...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2008, 12:19   #3
avtobus on the run
Član
 
Član od: 17.2.2006.
Lokacija: munze konza village
Poruke: 135
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 28 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

3 meseca posle ruske verzije, treba im vremena da prevedu menije itd na 5 jezika (eng, franc, nemac, i jos koji...)kao i da prodje ono zakonsko etiketiranje (za decu, odrasle, bla bla bla...)
u medjuvremenu treba da izadje (100%) manual na nekih 600 strana (pdf),
i demo ali nije sigurno da ce demo biti...
avtobus on the run je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2008, 22:16   #4
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Иначе мени је ово најзанимљивије (узето са сајта игре):

Citat:
Q: Your press release indicates that Black Shark is the first in a series of DCS modules, with more aircraft/helicopters to follow. How soon will these new aircraft become available?
A: We are already developing the A-10A “Warthog" and AH-64A “Apache” (with planned front-seat / back-seat multiplayer) and other western and eastern aircraft will follow with an approximate interval of every nine months. To annouce these later aircraft now would be premature because plans can often change and lead to delays due to numerous factors such as our work in the equally important military simulation market.
Што значи да можемо да очекујемо још много "играчака", занима које ће све авионе и хеликоптере да ураде.
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2009, 16:50   #5
Betta
Član
 
Član od: 18.9.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 78
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Ljudi igra se zvanicno pojavila, upravo je na putu do moga harda direkt preko Rapida Javljam vam utiske....pozzzz
Betta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2009, 20:16   #6
MareZinjo
Član
 
Član od: 17.8.2007.
Lokacija: N.B.G.
Poruke: 245
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 93 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Cuo sam da igra ima neki Star Gate sistem koji je tesko krekovati ili tako nesto pa nisam teo da skidam. Inace po trejlerima cini mi se da je igra dobra ima star up procedura cela na youtube koja traje 10 min i to mi se svidja nije jos jedan HAWX. Nego avtobus da nisi ti mozda registrovan na airserbia ?
MareZinjo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2009, 20:39   #7
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Има StarForce и колико ја знам руска и енглеска верзија су проваљене.

Poslednja ispravka: Ghost (18.4.2009 u 23:09)
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2009, 21:03   #8
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Da igra ima Starforce zastitu,ali postoji lek za englesku verziju.Ja sam juce poceo malo da je igram,zato sto sam obozavalac Lock-On-a,doduse kao i svih vrsta simulacija,bile to auto,avio ili podmornicarske simulacije (hvala ti boze sto SHIII postoji ).
DCS ima istu grafiku kao i Lock-on,ali je voznja helihoptera jedno sasvim novo iskustvo.
Za sada se je jos nisam probao u full sim modu jer igra ima mali milion komandi,tako da bi mi trebao jos jedan zivot pored ovog da ih sve zapamtim
U svakom slucaju preporuka za igru sa moje strane.
Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2009, 19:30   #9
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

ako neko ima engleski lek... rado cu ga primiti na private...
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2009, 21:07   #10
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Ja sam vec rekao da ima,i odlicno funkcionise.
Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2009, 22:16   #11
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Иначе нешто сам чуо да не ради баш најбоље на висти, тј. кампања није компатабилна са вистом. Ко ће га знати.

Poslednja ispravka: Ghost (20.4.2009 u 22:44)
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 1:55   #12
brajko85
Veteran
 
Član od: 23.11.2007.
Poruke: 958
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 259 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Citat:
Ghost kaže: Pregled poruke
кампања није компатабилна са вистом.
Zanimljivo, ovo jos nisam cuo
brajko85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 9:47   #13
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Ево нађох и слику која то потврђује
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 11:53   #14
avtobus on the run
Član
 
Član od: 17.2.2006.
Lokacija: munze konza village
Poruke: 135
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 28 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Citat:
MareZinjo kaže: Pregled poruke
Nego avtobus da nisi ti mozda registrovan na airserbia ?
naravno
p.s.
i na EUC, i na DCS, i na LOCKONFILES, i na SERBIANEAGLES (nisam clan) i na...
avtobus on the run je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 12:05   #15
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Је л' неко играо ово на висти?
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2009, 0:55   #16
Betta
Član
 
Član od: 18.9.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 78
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Drugari, molim vas na pm da mi posaljete lekic, moze i link nije problem Tnx u napred
Betta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2009, 1:06   #17
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Citat:
Betta kaže: Pregled poruke
Drugari, molim vas na pm da mi posaljete lekic, moze i link nije problem Tnx u napred
i ja sam na cekanju. samo se hvale a ne dele.. ccc..
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2009, 11:27   #18
avtobus on the run
Član
 
Član od: 17.2.2006.
Lokacija: munze konza village
Poruke: 135
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 28 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Citat:
Ghost kaže: Pregled poruke
Је л' неко играо ово на висти?
pa igram ja jer sam sa Xp pre neki dan presao na VISTU, ali ne igram kampanju vec trenutno samo singl misije koje sam skinuo sa neta
( http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=37799 )
utisak? pa ne znam, kao da mi losije ide sa istim podesavanjima, (E6750 2.7GHz, 2GB, 8600GT 256MB), nisam jos siguran ali mislim da jeste. losije sa VISTOM! koristim jos opciju za ukljucivanje svih jezgara, npr
DCS Black Shark Affinity Tool 2.1.2 na http://www.virtual-jabog32.de/index....cat=66&lang=en
ja koristim DcsMax 1.6.1 sa lockonfiles.com

inace ja igram na ruskoj verziji koja je prebacena tj prevedena na englesku, sve moze da se prebaci na engleski osim tutoriala, i do sad na XP mi nije bagirala,VISTA mi je nesto sumnjiva...

za raspolozene, registrujte se na www.lockonfiles.com pa u download sekciji imate jos nekih zanimljivh alata (koji imaju iste funkcije ko i za Lock On, a to su:
MODMAN-za ubacivanje skinova, modifikacija,cuvanje backupa itd
SimMod's LORELOAD terrain - bolje teksture terena, igra izgleda mnooooogoooo bolje
ka50 startup guide, ocete da ga pokrenete, 100njak kliktanja dugmicima je tu po redu navedeno
DcsMax 1.6.1 vec objasnio
pa razni skinovi, cockpit modovi, manuals, bolji modeli (mislim na grafiku, broj poligona) oruzja, itd itd..

krace pravac na lockonfiles.com

Poslednja ispravka: avtobus on the run (22.4.2009 u 11:36)
avtobus on the run je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2009, 20:17   #19
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Да ли се неком дешава да када покрене задатак игра једноставно стоји уместо да учитава и буде "not responding"?

Poslednja ispravka: Ghost (23.4.2009 u 20:39)
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2009, 19:11   #20
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: DCS: Black Shark

Meni na Visti x64 sve radi bez problema.Sto se tice "leka" za englesku verziju vec sam rekao da ga ja imam,kome treba neka se javi.

EDIT:Tacno je da na pocetku kampanje stoji da nije kompatibilna sa Vistom,ali to zanemarite,igra radi odlicno pod Vistom x64.
Evo vam i screen.


Poslednja ispravka: Zoran_KS (24.4.2009 u 19:24)
Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Harry Potter Quiz zidan grobar Kvizovi 5440 6.9.2012 23:50
Dobra simulacija letenja enter011 Simulacije vožnje 167 9.7.2009 13:40
Racunar za 200e Shone_King Šta da kupim? 12 16.7.2008 0:01
TR Ultra Extreme Black PAIN Vesti 21 13.7.2008 15:18
Black XP vs Vista Ultimate RUSuper Operativni sistemi 71 19.12.2007 13:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com