Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.9.2017, 14:22   #61
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Odigrao par utakmica, igram sa Minisotom myleague, na 9 minuta na allstar. Mnogo se teze postizu poeni ispod kosa, mada mnogo se lakse prave skokovi u napadu, i nekako mi je realnije, AI vise ne stigne da zatvori sve suteve, dosta puta ostanu igraci sami na sutu za 3p, za razliku od ranijih 2knba igara. Malo je teze uhvatiti exellent shot, uglavnom se oslanjam na odbranu. Za sada imam 3:0 skor, trejdovao sam Butlera za McColluma, Gibsona za Farida. I to je to, Karl-Anthony Towns imao 32p i 31skok.
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2017, 21:51   #62
poeta
Član
 
Član od: 6.9.2015.
Poruke: 181
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

novi utisci:
- igra je nenormalno ubrzana, možda preko 10 puta brža nego realna košarka. što je fuj. a ne može se usporiti za razliku od live.
- zbog "realizma" gejmpleja koji juri 200 na sat, i skraćenosti tela igrača podseća me na nba jam
- bjelica više liči na lučića nego na bjelicu.
- joj na šta liče kingsi. jesu li ono karikature, o čemu se radi? kao da su ih crtali u paint-u. divac umesto glave ima veliki balon sa naslikanim licem nekog bradatog čoveka. bolje da ih nisu ni pravili, nego što su ovakve napravili. pa kingsi su u 2k13 mnogo bolji. i druge legende su užas. nisam imao živaca da gledam, video sam pipena kad je izvodio bacanja, ono je smešno. probao da igram malo kingsi vs bullsi pa isključio...
bruka od igre.

svetle tačke:
- blacktop - 2 na 2, na dva koša.
- kontakt lopte i obruča je realniji nego u live
- mogućnost zuma kamere, u live su igrači previše daleko na espn

ukratko, obe igre su smeće. ali live opet može da se igra. dok je ovo neigrivo. još smo daleko od dobre simulacije košarke. ne bacajte pare.
poeta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2017, 23:59   #63
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k18

Buy, Wait for Sale, Rent, Never Touch


Never touch
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2017, 8:37   #64
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Citat:
poeta kaže: Pregled poruke
pivotiranje je jako ružno napravljeno i uopšte igra ispod koša. live im je tu održala lekciju kao i kad je o defanzivnom skoku reč i blokadama.
Meni se, naprotiv, jako sviđa to što sad ne može svaki šut pod košem da uđe zbog blokada i odbrane, a ne zbog onog idiotskog "guranja" iz 2K17, kad moj igrač šutne, a protivnički "kliza po podu" i izgura u letu mog igrača taman toliko da promaši koš. Sad samo treba naučiti da se izgradi pozicija za šut pod košem i sve ide dobro. Meni je, u ovih 7-8 odigranih utakmica Tauns uvek najbolji strelac.

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Realno kao simulacija kosarke 2k18 je najbolja igra.
Nažalost, moraću da se složim sa tobom. Odigrao sam par utakmica na "narodnjaku" i razmišljao sam se da li uopšte da je pazarim pošto ionako igram samo MY LEAGUE, a onda je Melo prešao u Oklahomu, skinuo sam neke rostere sa neta i pola igrača nije imalo glave i teksture, tako da sam je našao negde za 30 evrića (sa sve preorder bonusom) i morao sam da je uvrstim u meni na Steam-u.
Gejmplej je odličan i molim Boga da ne petljaju previše sa tim kao što su to radili do sad. Ali ima bagova na tone. Ja, recimo, igram na tastaturi (znam, znam...) i bez obzira šta izaberem u podešavanjima, tasteri za određene stvari ne mogu da se menjaju. Kada pokušam da "editujem" patike po bojama koje se meni sviđaju "preview" ne postoji. Jednostavno, mora da se uđe ponovo u igru, odmah na to (tada se vide normalno) i kad "obradim" jedne, ukoliko želim druge, moram ponovo da izađem i uđem u igru. Ne mnogo značajan bag, ali iritira. I ko li smisli onaj crveno-beli balon koji se spušta "sa krova" tačno bih ga polomio, svaki put me "iseče"...
Posle nekih odigranih 7-8 utakmica strašno mi se svidelo to što se CPU odbrambeni igrači više ne teleportuju "postrance", pa možeš sa brzim igračem da ih obiđeš, što je veoma vidljivo u mismatch situacijama. U 2k17 sam imao more situacija da igram pikenrol i da se moj čuvar zakuca u centra, ja ga pretrčim najmanje metar ipo i on se u deliću sekunde ponovo stvori ispred mene. Bukvalno pređe 3-4 metra za treptaj oka. Ovde takvih situacija nema (ali bojim se da će sa nekim pačem to vratiti opet u igru) i kad saigrači "očiste stranu" sa dobrim blokom iz pika često je put otvoren. A i ako protivnički igrač preuzme i krene na blokadu, moji AI saigrači odlično "prate situaciju" i ulaze pod koš, tako da mogu njima da dodam loptu ili nekome ko je sam na trojci i napravi se atraktivna akcija kao od šale. Još jedna stvar koje nema i koja mi je kidala živce u 2K17 (i koju će, verovatno, vratiti u budućim pačevima) jeste kretanje centara (4 i 5) posle pika. Milion puta se dešavalo da pozovem pikenrol akciju, mene udvoje, a centar koji bi trebalo da ide u prazan reket odlazi negde na centar igrališta i stoji tamo. Sada centri čak ponekad ostaju u bloku ako se igrači "zabiju" u njih a meni slobodan put, ili drugi utrčavaju u prazan prostor, baš kao u pravoj košarci. Lepo, nema šta.
Ali i pored svega lepog ima i dosta lošeg. Kad igra "reši" da te pobedi opet to čini na najimbecilnije načine. Razumem to da Kavaj Lenard pogađa ama baš svaki šut iz svake pozicije, pa i one gotovo nemoguće, pa i to da CPU tim sabija 5/7 trojke u četvrtini, a ja na poluvremenu imam 1/11, OK loš dan, ništa neobično. Ali jednu utakmicu protiv Detroita sam morao da prekidam više puta nadajući se da je bag i da se neće ponavljati protiv drugih. Naprimer, Tobajas Haris i Džon Luer, dobri trojkaši, stoje u ćoškovima, moji AI saigrači ih čuvaju, Redži Džekson normalno stoji sa loptom na vrhu trojke, sve je kako treba, a onda Redži napravi samo korak, ja ga sa intense-D čuvam da ne prođe i istog trenutka, sasvim nepotrebno, jedan od onih koji čuvaju Luera i Harisa bez ikakve vidne potrebe odlazi ispod samog koša i tu stoji. Naravno, lopta dođe do nekog od njih, oni svo vreme sveta za šut i, naravno, zatrpavaju trojkama. Šta god uradio, kakvu god odbranu postavio, čak i zonu, apsolutno svaki napad jedan moj igrač iz odbrane potpuno nepotrebno i besmisleno staje ispod koša. Da poludiš. Tu utakmicu sam simulirao do kraja, jer više nisam imao živaca. Ali se posle toga nije dešavalo.
Sve u svemu, gejmplej je odličan, bar na All Star nivou nema mora besmislenih situacija u nizu kao u 2K17. Kad malo uvežban, videću kakve su idiotluke poostavili da "otežaju" igranje. Možda probam ovaj novi GM mod i to je to, ostalo me ne zanima previše, tako da me ovo *****e sa mikrotransakcijama ni najmanje ne pogađa.
Uf, baš sam se raspisao, ali šta ću kad brzo kucam...

Citat:
poeta kaže: Pregled poruke
novi utisci:
- igra je nenormalno ubrzana, možda preko 10 puta brža nego realna košarka. što je fuj. a ne može se usporiti za razliku od live.
Može. Štaviše, u podešavanjima imaš čitav slajder sa imenom GAMEPLAY SPEED (ako se ne varam, nisam kući pa da proverim).
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
poeta (25.9.2017), Uros12 (25.9.2017)
Stara 25.9.2017, 14:23   #65
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Too Nasty, čekali smo baš ovo!

Inače, kontrole na tastaturi su opet totalno s*ebali. Nemoguće je odabrati neke opcije u meniju ako koristiš tastaturu. Stoga je meni džojstik uvek uključen kad sam u igri zbog menija...
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2017, 16:42   #66
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k18

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Može. Štaviše, u podešavanjima imaš čitav slajder sa imenom GAMEPLAY SPEED (ako se ne varam, nisam kući pa da proverim).
Moze, imas pun djavo slidera. Kao i svake godine. Game speed je globalna brzina a user/cpu slider podesavanjima mozes i brzinu, ubrzanje da menjas kako za cpu tako i za user-a.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2017, 13:53   #67
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Pogledao sam ovo i mogu samo donekle da se složim. Jasno mi je da su preterali sa mikrotransakcijama i uzimanjem para, da je MyCareer mod blagi retardirani očaj, da ima lagova, ali priča o lošim teksturama mi je sumanuta, ovo je košarka a ne igra u kojoj zgrade, ulice i prodavnice treba da izgledaju kao u Witcher 3, na primer. I, svakako, nije igra za one kojima je online prioritet, tu je užasno podbacila, ali za nekoga kao što sam ja koji drvi samo offline MyLeague i MyGM, ovo je odlična igra!
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2017, 10:12   #68
djuras
Član
 
Član od: 16.8.2006.
Poruke: 255
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 65 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

jel igrao neko online meceve, po mogustvu PS4 verziju?
kakva je situacija sa lagom?
djuras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2017, 13:09   #69
zekadrums
Novi član
 
Član od: 1.5.2017.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Nba 2k18

Citat:
djuras kaže: Pregled poruke
jel igrao neko online meceve, po mogustvu PS4 verziju?
kakva je situacija sa lagom?
igram ja...sve radi kako treba...
zekadrums je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2017, 20:26   #70
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Nba 2k18

Citat:
djuras kaže: Pregled poruke
jel igrao neko online meceve, po mogustvu PS4 verziju?

kakva je situacija sa lagom?


Ja sam odigrao jedan meč. Imam utisak da je lag bio primetno manji.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2017, 20:51   #71
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k18

Odigram sam ja online na steamu par meceva, nekad ima a nekad nema al uglavnom protivnik kad vidi da ne moze da me prestigne i pobedi, samo napusti mec. Isto tako radili i u 2k17 a nju sam na konzoli. Nije ni bitno posto mi se racuna kao pobeda ali svakakvih iih ima.

Mnogo se promasuju polaganja i to ovi najbolji igraci, sam u kontri i jednostavno promasi.

Poslednja ispravka: Sakiboj (29.9.2017 u 22:56)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2017, 21:36   #72
Djukarbc
Član
 
Član od: 21.4.2009.
Poruke: 35
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 13 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

На rookie поставкама, сваки шут је кош, а AI не може да погоди ништа. На pro AI све погађа, ја ништа. Једино кад се убоде perfect што је доста тешко. Сам промашујем чак и кад је приближно перфектном. Чак је тешко погодити и слободна бацања, осим кад је перфектно.
Djukarbc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2017, 23:59   #73
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Moram da priznam da sam se prijatno iznenadio kad sam video da su konačno update-ovali fotografije igrača, što je prvi put slučaj još od 2K9.
Naravno, uz to je došao pač koji je dodatno otežao ALL STAR nivo (što je dobro), ali je SUPERSTAR postao apsolutno neigriv, dok me ježi sama pomisao na to kakav je HALL OF FAME nivo težine. No, dobro, verujem da u svetu ima dovoljno mazohista koji ovo igraju iznad ALL STAR nivoa...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	NBA2K18 2017-11-08 22-49-28-66.jpg
Viđeno:	121 puta
Veličina:	99,8 KB
ID:	56438   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	NBA2K18 2017-11-08 22-49-48-41.jpg
Viđeno:	123 puta
Veličina:	99,2 KB
ID:	56439   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	NBA2K18 2017-11-08 22-50-06-71.jpg
Viđeno:	112 puta
Veličina:	98,5 KB
ID:	56440  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2017, 16:22   #74
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Јел вам игра на терену изгледа мрачније него на 2к17? Мени изгледа мрачно. А и игри нема да се подешава осветљење. То ме доста одбија од играња.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2017, 20:54   #75
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Не могу да играм са Теодосићем јер је повређен. Баш су морали да ураде да буде реално

Иначе сам скинуо модове за терене, јер су баш заебали осветљење. Сад је много боље и није мрачно.

А изашло је до сад 5-6 званичних печева и само су апдејтовали осветљење на терену Пистонса.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2017, 0:34   #76
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Не могу да играм са Теодосићем јер је повређен. Баш су морали да ураде да буде реално
Ja mislim da postoji opcija da se igra sa "zdravim igračima", trebalo bi da ides u Options - Roster Editor - pa bi trebalo negde da bude opcija učitavanja "injury free" rostera. Otprilike je tako, istraži i videćeš sigurno.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2017, 0:13   #77
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Не да ми да уђем у ту опцију. Није ни важно. Изашао је нови ростер. И има Теодосић у тиму. А неки дан сам иснталирао 2к16. Колико ми графика изгледа боље. Какав даунгрејд са графиком су урадили са 2к18, па то је страшно.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2017, 2:18   #78
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Не могу коша убости. 31 разлике губим на полувремену. Тројке 2/20, шут из игре 24%. Противник је убацио 9 тројки од 20 покушаја. Која је ово логика ако нам су нам шансе 50% обома. Слајдери су на 50. Играм на ал стар. А и на про не могу кош да погодим. Невероватно. Тек кад дигнем слајдере минимум на 65, могу да се надам нечему и да победим. Ма и на руки је тешко дати кош. Ал су тупави и лако је узети лопту.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2017, 22:02   #79
SportsGamer
Član
 
Član od: 9.5.2014.
Poruke: 354
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 45 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

^Mozda nije ova igra za tebe ?
SportsGamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2017, 2:17   #80
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Savršeno razumem Ljušu.
2k/Visual Concepts su pravi majstori svog zanata, ali u pogrešnom smislu. Dok sve kompanije koje prave igre sa pačevima poboljšavaju osnovnu igru, ovi rade suprotno - sa svakim novim pačem NBA 2K igre postaju sve gore i gore, dok ne dođu do stanja potpune neigrivosti, a 2K18 je opasno blizu tome.
Kada sam kupio igru silno sam uživao u novitetima u gejmpleju koje je ova igra imala, uživajući u MY LEAGUE modu vodeći Denver. Odigrao sam sezonu do TRADE DEADLINE-a, ostatak izsimulirao, trejdovao štošta u međusezoni da bi došao do tima koji je najjači posle Golden Stejta (DeAron Fox (82), Victor Oladipo (86), Paul George (92), Kyle Kuzma (79) i Jokić (90)) i pere me ko stigne. Razlog tome je što su majstori iz 2K sa svakim novim pačem dodavali po nekoliko stvari koje su me izluđivale u 2K17 koji sam prestao da igram zbog toga. Mogao bih omanju knjigu da napišem o sitnim idiotizmima i nelogičnostima iz ove igre, ali tri OGROMNE stvari me potpuno užasavaju i apsolutno ruiniraju svaku uživanje u ovoj igri i potkrepljene su ovim skrinovima.
Prva stvar je nedopustivo veliki broj "dobrih odbrana" CPU tima, čak i onda kada od toga nema ni traga. Previše puta u toku utakmice se desi da napravim dobru akciju, ali onda neko u krugu od dva metra (nebitno gde) samo podigne ruku i momentalno sledi omašaj uz komentatorovo "Good defense by...". Kao što se vidi na prvom skrinšotu Aldridž je bio najmanje metar od mog igrača koji ide na polaganje, dok ispod je Mozgov samo malo podigao ruku iza igrača koji ide na polaganje i to je, gle čuda, "great defense" uz koji sledi promašaj. A ako je ruka negde između koša i lopte, tu tek nema teorije da se postigne pogodak.
Za to vreme moji AI saigrači imaju IQ lobotomizovane ovce u odbrani. To što u većini slučajeva ne pokušavaju da spreče šut protivničkih igrača podizanjem ruke (rampa/blok je misaona imenica) mogu i da "progutam" ali da u ogromnom broju "odbrana" ostavljaju najbolje protivničke šutere bez ikakvog vidnog razloga, to je stvarno previše. Na skrinšotu 2 se vide dva primera. Dovoljno je da CPU igrač koji ima loptu samo napravi mali korak i eto najmanje jednog koji sa suprotne strane ostavlja igrača potpuno samog i munjevito šiba u reket bez ikakve potrebe. A to je kada se igra protiv Golden Stejta prava tortura. Stef Kari vodi loptu i ako čuvaš njega, dovoljno je da napravi jedan koračić i saigrači koji čuvaju Kleja Tompsona ili Duranta (ili obojica) momentalno odlaze pod obruč, ostavljajući nekoga od ovih samog toliko da u krugu od 3-4 metra nema žive duše. I onda počinje zasipanje trojkama i apsolutna uzaludnost igranja odbrane.
A i kad CPU tim ne ide šut, tu su opet moji AI saigrači koji isuviše često postaju nemi posmatrači protivničkih skokova ili reaguju isuviše kasno ili naprave skok, ali ruke iznad glave ne idu gotovo nikad. Koliko to ume da bude iritantno vidi se na trećem skrinšotu gde je u prvih 2-3 minuta utakmice Memfis imao 7 ofanzivnih skokova. Nisam sačuvao detalj iz utakmice sa Majamijem kad je u jednom jedinom napadu Majami imao 8 ofanzivnih skokova, od toga Dragić četiri. Bilo je kriminalno gledati Jokića, Kuzmu, Džordža i Oladipa kako blago pružaju ruke ispred sebe dok Dragić skače i kupi lopte koje su im, maltene, na nosu. Ispod se vidi kako Kuzmi lopta prolazi kroz ruke i Jokić u svom čestom "skoku" kada šake ne prelaze visinu glave. Svih ovih gluposti ili nije bilo kada je igra izašla ili su bile svedene na minimum, ali sada se bukvalno množe. Pa kad se na sve nadoveže novitet 2K18 - česta ispadanja lopti iz ruku prilikom dodavanja...
A samo sam zagrebao po površini nelogičnosti i gluposti koje se dešavaju u ovoj igri. Štaviše, sada je i ALL STAR nivo sve neigriviji, SUPERSTAR nivo težine je revija besmisla i varanja AI rutine, a kako je na HOF ne smem ni da zamišljam. I ne bi me čudilo da to rade namerno. Kako vreme odmiče igra postaje toliko neigriva da se odustaje od igranja. A onda te opet u avgustu/septembru "zasvrbe prsti" od lepih najava nove igre, kupiš je, zaista vidiš da je bolja, pomisliš da je to - to, a oni opet krenu da je upropašćuju da bi se i najvećem fanu NBA u januaru-februaru smučila, pa te opet u avgustu/septembru "zasvrbe prsti" od lepih najava nove igre, kupiš je, zaista vidiš da je bolja, pomisliš da je to - to...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	64 puta
Veličina:	103,8 KB
ID:	56573   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	2.jpg
Viđeno:	54 puta
Veličina:	109,3 KB
ID:	56574   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	3.jpg
Viđeno:	53 puta
Veličina:	95,1 KB
ID:	56575  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Kristian_KG (3.1.2018)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
2k18, kosarka, nba 2k18

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com