Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.5.2008, 13:26   #81
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

@Eris Ima al ih ovi nasi jos nisu dobili,ali su mi rekli da ce ih dobiti uskoro. To samo kao informacija,ja inace placam sa Visa Virtuon karticom.

Danas sam imao dosta PvP okrsaja i prosto nisam mogao da prestanem da napadam ljude,batalio questove totalno PvP je free skroz kao u WoW-u. Napadnes koga hoces i kad hoces. Prosto je ludnica. Lesi Tempest of Set da je milina ,danas dobio nove skilove (ukljucujuci i onaj na uvodnoj animaciji kad onaj Stigijanac zarobi onom magijom Varvarina) pa sam ubijao i likove 5 nivoa iznad mene Znaci dosadasnji utisci Age of Conan >>>>>>>>WoW,GW.
Igra je :n_kla nja:. Na silu prestajem da igram jer moram da ucim
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2008, 13:45   #82
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Evo mog screen shota (postavljen na MMORPG.com,posto na sk forumu ne mogu da se postavljaju normalni screenovi) I nek sad neko kaze da je grafika losa? I ovo je na MEDIUM setings. Uzivajte,uskoro sledi jos.
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/g.../display/13686
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2008, 15:58   #83
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Meni sistem borbe deluje suvise komplikovano (mislim na broj tastera koji se koristi prilikom borbe) da li neko moze da kaze nesto vise o ovome i da li je ovo samo utisak ili je zaista tako.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2008, 17:34   #84
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Kakvi su questovi, grind-fest ili su malo razradjeniji?
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2008, 18:23   #85
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

@BobaL Sistem borbe je komplikovaniji nego u WoW-u recimo ,ali sam po sebi nije komplikovan. Ali je takav da ishod borbe mnogo vise zavisi od igraca nego sto je to slucaj u WoW-u,GW itd. Ne postoji Autoattack. Plus mozes da odseces glavu ne samo NPC-u nego i protivnickim igracima u PvP-u.
@GaleOm Kad kazem da su questovi pljunuti KOTOR onda to tesko moze da bude grind Sad sam 14 lvl i do sada nije bilo grinda. Likovi su mnogo manje zavisni od opreme nego sto je to recimo slucaj u WoW-u.

Poslednja ispravka: Cernobil (30.5.2008 u 2:56)
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2008, 2:51   #86
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Jos dva screen-a (na kojima mi se iz, ko zna kog razloga, ne vide spellovi na donjim bar-ovima)
Age of Conan climbing :
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/g.../display/13687
Jedan od demona koje moze da prizove Demonologist:
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/g.../display/13688
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2008, 16:13   #87
Caffein
Novi član
 
Član od: 12.5.2008.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

@ GaleOm
Nema "grind festa". Questovi su toliko vezani za Conan lore da je to fascinantno, nema farmovanja reputacije i ostalih gluposti, svaki quest ima zaplet, quest tracker je odlichan. Questovi su povezani, cela pricha je isprepletana a da ne pricham o tome shto je svaki quest pokriven naracijom i video scenom koja nimalo nije dosadna. Sa uzivanjem sam chitao svaki quest, shto ne mogu reci da je bio sluchaj u WOWu, gde obichno ne chitash nishta nego samo skrolujesh i pogledash koliko chega gde treba da skupish.
Pomaze ako ste chitali stripove o Konanu ili se interesovali za ceo Konan mit (gde ne mislim na ona dva filma sa Shvarcenegerom koji maltene nemaju dodirnih tachaka sa prichom o Konanu).

@ Eris
Naravno ali kao shto Cernobil kaze josh nisu pustili game kartice. Na primer, imam i dva quest naloga ali na account strani kada pogledam "Buddy" opciju (da bih uzeo kljucheve za quest naloge) vidim da nisu ni to pustili josh u opticaj. Shto se placanja tiche, postoji mnogo vishe opcija nego ijedna druga igra koju sam video, navodim primer opcije placanja preko WesternUnion-a.

@ Cernobil
PVP nije kao u WOWu. U WOWu imash alijansu i hordu, alijansa ne moze da napada alijansu gde hoce na primer, kao ni horda. Ovde je PVP bukvalni FreeForAll gde svako svakog moze da napada.

@ BobaL
Sistem borbe jeste komplikovaniji od svega shto sam video do sada, ali je samo stvar navike. Kada jednom shvatish koje skillove imash, shta koji tachno radi, kako da se krecesh i ostalo - sve postaje dosta jednostavnije i lakshe.

Poslednja ispravka: Caffein (30.5.2008 u 16:21)
Caffein je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2008, 17:57   #88
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
Caffein kaže: Pregled poruke
@ Cernobil
PVP nije kao u WOWu. U WOWu imash alijansu i hordu, alijansa ne moze da napada alijansu gde hoce na primer, kao ni horda. Ovde je PVP bukvalni FreeForAll gde svako svakog moze da napada.
Na to sam i mislio. Ne moram valjda bas toliko da pojasnjavam Ako nema frakcija u AoC onda ne moze da bude ni borbe izmedju frakcija ( npr. alijansa vs horda). Ali ima borbe izmedju guildova naravno. Na kom serveru igras? Klasa,rasa i lvl? Evo ja bas danas napustio Tortage, i nasao se u Stigiji. I to sto si rekao za Conan lore je apsolutno tacno. Znaci stvarno imas osecaj da se nalazis u tom svetu Ja obozavam oba filma sa Svarcijem u ulozi Conana (kakvi pesovanski gospodari prstenova). Nasao sam na mapi Shadizar,to je onaj grad iz filma Conan: the Destroyer,ne znam dal tamo moze jos da se ide. Trazio Mount Doom (ako se tako zove) iz prvog filma ali je nisam nasao. Mada sumnjam. Na velikoj mapi jedino svetle ona tri regiona,a Shadizar je istocno. Mozda posle moze ko zna,pise da ima mapa Border Kingdoms.

Poslednja ispravka: Cernobil (30.5.2008 u 20:14)
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2008, 18:12   #89
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: Age Of Conan

JBT sta je vama sto poredite tolko wow sa Agre of Konnom? Brate to je sad tako ali videcemo kad izadje WOTLK..
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2008, 19:00   #90
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
NIDZONSON kaže: Pregled poruke
JBT sta je vama sto poredite tolko wow sa Agre of Konnom? Brate to je sad tako ali videcemo kad izadje WOTLK..
Ova igra se zove Age of Conan, i niko je ne poredi sa WOW-om, WOW je prilicno star MMO i kao takav normalno gubi bazu igraca zbog drugih MMO igara to ne znaci da ce WOW propasti ali mozda znaci da ce populacija opasti. WOW sam po sebi ima jako lose zadatke i sve se svodi kao sto je neko rekao skroluj na kraj da pogledas sta treba da ubijes bez neke potrebe da se unosis u pricu!

Da li postoje instance kao u WOW gde ulazi grupa igraca da bi dobili neke bolje predmete ili da bi uradili neke zadatke tako sto treba da ubiju nekog baju iz Conan lore?

Zainteresovan sam da kupim igru pa me sve ove pojedinosti zanimaju!

Sto se tice wow-a da ne bi neko rekao da nikada nisam igrao WOW moj glavni lik je priest RIFUL na serveru Khadgar od opreme ima +1500 healing sto je jako dobro za healer-a!
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2008, 19:37   #91
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Age of Conan sigurno vec utice na populaciju svih mmorpg-igara ,ali bar WoW sigurno zbog toga nece propasti (prevelik je to gigant,a pre svega ima kvalitet). Prave se poredjenja sa WoW-om zato sto ga ubedljivo najvise ljudi igra,i zato sto je jedan od najboljih MMORPG-ova,a razlog je da bi ljudima jasnije prikazao novi mmorpg koji oni nisu igrali (u ovom slucaju Age of Conan). Sem toga pravio sam i poredjenja sa Guild Warsom.

@BobaL
Instance/dungeoni postoje,ali ja dosada nisam bio ni u jednoj. Mada sam naisao na prvu. Ali su mi questovi za nju narandzasti sto znaci da mi treba jos par lvl-a vise. Ali kao sto sam rekao oprema igra mnogo manju ulogu ovde nego sto je to u WoW-u. Tu je slicnost veca sa GW,ali ipak nije ko u guildwarsu gde se bez muke nabavi najjace oruzje. Ustvari za sada (23lvl) nisi mogao da farmujes neko specijalno oruzje/oklop. Nema farma. Sto ti padne od monstruma i iz questa to ti je. Jedino kad sam presao zadnji quest u kampanji u gradu Tortage,dobio sam neke plave iteme. To su jedini plavi itemi na koje sam dosad naisao.

@NIDZONSON
Ustvari to je NAJVECA mana WoW-a. Preterana zavisnost likova od opreme i ogroman grind da bi se do nje doslo. Zato i Bliz ima problema jer ne zna sta novo da stavi u igru u kojoj oprema igra tako BITNU ulogu,sem naravno novi dungeon i novu sezonu u areni. To polako ali sigurno ubija WoW. WotLK je samo EKSPANZIJA a ne nova igra. Iako ce verovatno biti odlicna,ne moze doneti nesto novo u WoW. Ekspanzije su tu da poboljsaju igru. A to i radi u vidu novog lvlcap-a,novih cudovista,spelova, itema,ali sve je to vec vidjeno. Tj. ni uz pomoc WotLK WoW nece moci po kvalitetu da se meri sa Age of Conan. Sto je i logicno. Kao sto je reko BobaL WoW je star,a AoC je nov.
PS sta reci o AoC kad je i moj buraz prestao da igra WoW bas zbog AoC

Poslednja ispravka: Cernobil (30.5.2008 u 20:00)
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cernobil na korisnoj poruci:
NIDZONSON (31.5.2008)
Stara 30.5.2008, 20:17   #92
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Koliko se brzo napreduje (mislim na to koliko se brzo uzimaju nivoi)? Da li je kao u wow-u gde se nivoi jako sporo uzimaju pogotovo od 60-tog do 70-tog, ili je vise kao GW gde se nivoi uzimaju relativno lako i brzo zanima me ovo jer ja nisam hardcore igrac vec igre igram neobavezno bez mogucnosti da posvetim 12 sati dnevno igri!
I napisi nesto o toj instanci kada prodjes kroz nju i ako prodjes cisto da cujem i neki utisak o tome!
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2008, 20:34   #93
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Age Of Conan

PA meni svi kazu da je odlican,ali znate sta ja cu ipak da sacekam warhammer,mnogi su ga davno otpisali,ali EA ume da izbaci i dobre igre,a ne samo lose(primer TIB wars).A i AoC je zanimljiv meni zbog svega toga,ali eto gledajte kako se sve vrti.WoW je ukrao foru od warhammera,to svi znamo,a AoC je ukrao trik od WoW-a to sam shvatio po ovome sto sam procitao,plavi itemi,znace dele se skoro pa isto,imaju instance,bilo bi zanimljivo da ih nema i tako to.Ali svidja mi se to sa izgradnjom gradova,Opet mislim da ce to brzo da smori,jer na WoW su svi navikli,vecina nece zeleti da predje na AoC je se plasi da ce zbog te igre ostaviti WoW.Zato ja cekam warhammer pa da sa sigurnoscu kazem sta je za mene najbolje od te tri igre
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2008, 0:20   #94
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

@BobaL Gameplay i atmosfera su toliko jaki da stvarno ne mogu da ti kazem koliko se brzo lvluje. Uopste na to ne obracam paznju,ali sigruno ne moras da budes hardcore igrac da bi lvlovao. Eh ono nije bio dungeon nego neki mini dungeon,pa sam ga ja solo sledi screen is mini dungeona
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/g.../display/13689

@RUSuper Sta je WoW od Warhammer-a konkretno "ukrao"? Odgovor pa nista Nemoj da slusas te budale sa neta,samo lupaju. Da je tako, sto neko drugi nije "pokro" warhammer (ni ne postoji ,jos uvek, MMORPG) i napravio tako dobru igru. A da je AoC "ukrao" foru od WoW-a zato sto je neki jaci item ispisan plavom bojom,to je kao da kazes: Ferari je "pokrao" Porse,ofarbao je auto u crveno. Instance u MMORPG-u postoje samo da te neko nebi zaklo sa ledja dok se ti bijes sa jacim protivnicima. Nije ih WoW izmislio. To je jednostavno logicno resenje, inace kako bi sprecio da te napadnu drugi igraci? A kad bi tako cekali igre.... pa onda mozes da sacekas i Guild Wars 2,pa tek onda da odlucis Ko kaze da moraju sve pretplate da budu aktivne. Meni opet WoW ide na hladjenje zbog AoC. Ako Warhammer ili bilo koji drugi MMORPG bude jos bolji (inace jako,jako tesko-jedino GW2) onda kupim to a ostali se hlade. MMORPG nije zivot pa da se bojis da ces da ga ostavis zbog neceg,igraj sta ti je najzabavnije u datom trenutku. Namerno sam stavljao "pokrao" zato sto tu nema kradje. Svi se oni ugledaju jedni na druge,to je uopste u zivotu pravilo a ne samo u igarckoj industriji,a to najvise ide u prilog upravo nama igracima. Sto su porizvodi (u ovom slucaju igre) bolji,bolje za nas

AoC je najbolji MMORPG koji sam ja igrao,ali to opet ne znaci da ce svima da se svidi,recimo nekome se ne svidja WoW,nekom GW,nekom EVE,a sve su vrhunske igre. Samo se nadam da mojim postovima bar malo mogu da vam priblizim kako AoC izgleda. Zato ih i postujem Poz

Poslednja ispravka: Cernobil (31.5.2008 u 21:48)
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cernobil na korisnoj poruci:
NIDZONSON (31.5.2008)
Stara 31.5.2008, 0:26   #95
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Age Of Conan

Ma ja nema cega da se plasim oko toga.Briga me za te igre,igram ih da se zabavim.Fora je u tome da nemozes reci da nije nista ukrao od WoW-a ako i sam vidis slicnosti.Svi su videli koliko je WoW popularan pa ce da mu to ukradu i da se nakupe kesa u svoj dzep,kada je WoW izasao bio je neprevazidjen,pa su ga svi igrali,sada nijedna igra nemoze toliko da iznenadi gamere te nijedna igra nece steci toliku popularnost,a mislim da svi toga zele od ovih sto prave ove silne igre.Znaci siguran sam da su pokupili foru od WoW-a.I to mi je glupo sto je plave boje mogli su bar neke druge da nebude kao u WoW-u
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2008, 0:34   #96
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ma ja nema cega da se plasim oko toga.Briga me za te igre,igram ih da se zabavim.Fora je u tome da nemozes reci da nije nista ukrao od WoW-a ako i sam vidis slicnosti.Svi su videli koliko je WoW popularan pa ce da mu to ukradu i da se nakupe kesa u svoj dzep,kada je WoW izasao bio je neprevazidjen,pa su ga svi igrali,sada nijedna igra nemoze toliko da iznenadi gamere te nijedna igra nece steci toliku popularnost,a mislim da svi toga zele od ovih sto prave ove silne igre.Znaci siguran sam da su pokupili foru od WoW-a.I to mi je glupo sto je plave boje mogli su bar neke druge da nebude kao u WoW-u
Pa pazi ,totalno nebitno naravno,ali dal stvarno mislis dok su odlucivali koje ce da bude boje item da su gledali kako je u WoW-u,i dal mislis da je zbog boje itema AoC jedna od najbrze prodavanih igara u istoriji (proverena informacija),i da je zbog boje itema ljudi igraju? Zvuci smesno,slazes se. Kolko ja znam ima brzu prodaju nego sto je WoW imao kad je izasao ,ali nisam siguran. To znaci da su ih za sada prevazisli ,ali ja se ionako drzim stava da je popularnost igre (ali ne samo igre,neog svega) nebitna tj. da nije uvek pokazatelj kvaliteta. Ali igrao sam obe igre i mogu da kazem samo da je ,zasada ,AoC nekoliko koraka ispred WoW-a i GW-a. To se mozda i najvise vidi na izgledu i dizajnu teritorija.
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2008, 0:52   #97
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Evo nekih zamerki AoC. Igra je zahtevna,ja je teram na medium (konf. 4200 dual core,2GB ram, 7950GX SLI) ali opet ume da zasecka. A inace medium je DOSTA slabiji nego kad se podesi na high. Znaci za high treba zver. Kad se zavrsi sa jednim delom igre (do 20lvl-a),posle prestaje glasovna gluma,tj. samo NPC-ovi za glavni quest/pricu imaju glasovnu glumu. To je i razumljivo posto ima GOMILA questova ,ali opet Sad najbizarnije,nema (ili ga ja nisam nasao) logout dugmeta,nego mora da se izadje iz igre pa ponovo udje da bi se promenio char. Najlosije je ipak mozda to sto ima 7 slotova za likove. E sad neko kaze da toliko likova moze da se napravi po acc (mozda ce moci da se kupe char slot ko za GW),ali pored toga je ista takva lista sa serverima i ona ima scroll,sad mozda kad se popune tih 7 slotova,i taj bar dobije dugme za scrollovanje.

E sad jos malo o igri. Oklopi,oruzja,protivnici,gradovi,teritorije i uopste dizajn SVEGA je VRHUNSKI (teritorije i gradovi rame uz rame sa Gothicom ako ne i bolje) i totalno u skladu sa Conanovim lore tj. nema WoW svetlecih oruzja i oklopa,a nema ni skroz oklopljenih vitezova itd. jer radnja nije u srednjem veku. Oklopi su ko na filmu Conan:the Barbarian i Conan: the Destroyer,ako vam to nesto znaci Sitnice eh sitnice,kad vas pogode strelom strela ostaje zabodena,pa i do vise strela, ne samo jedna. kad plivate i ronite ne mozete da udarate-logicno. Igra je realna (za MMORPG) i podseca na gothic. FATALITI,odsecanje glave i slicno. Cak i ja sa jednom magijom imam fatalit ,samo nisam siguran kako ga izvodim,ali predpostavljam kad ga ubije magija a bude crit. Struja ga drmne i sav se trese, svetli i pusi 12 klasa, DVANAEST,najvise do sada.
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2008, 10:43   #98
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Ako neko voli WoW stvarno su male sanse da mu se AoC ne svidi. Npr. uzecu neke likove sa Burning Blade servera u WoW-u, najjaci shaman (prvi od shamana na serveru dobio S3 ramena),najjaci warlock (prvi na serveru dobio S3 ramena) i moj buraz najjaci hunter (prvi od huntera dobio S3 ramena) svi su presli da igraju Age of Conan. I igraju zajedno na istom serveru.
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2008, 10:52   #99
Kilbane
Novi član
 
Član od: 4.9.2007.
Poruke: 9
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 3 puta na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kilbane
Određen forumom Re: Age Of Conan

Upravo sam procitao tekst o Aga of Conan beti u novom svetu kompjutera i misli da je bio prestrog. Ok igrao sam betu i dobar deo onoga sto je tamo napisano stoji. Prestrog je u delu u kome sumnja da ce AoC biti igriv po izlasku. Igram vise od nedelju dana i iako bug-ova ima nije nimalo strasno, i ja ih do sada nisam primetio previse. Grafika je odlicna, i sve je max podesavanjima i radi veoma glatko. Vec su ranije postovali o samom gameplay-u tako da nema smisla ponavljati isto osim da dodam moje utiske. Ja lisno volim kada mogu da soliram, i do sada sam dobar deo questova mogao tako da odradim uz malo muke ali je moglo. Nema grindfesta sto je jos jedna prednost, i to je ono cega sam se najvise bojao (jer grindovanje je nesto od cega mi je muka). Moram da napomenem da nikad nisam igrao WoW, video sam i pokusao ali mi se ni najmanje nije dopao, ali sam zato Guild Wars igrao godinama i jos uvek ga igram povremeno i ima slicnosti izmedju ove dve igre. A pored toga ono sto mi se svidja kod AoC je to sto je igru moguce igrati casual, sto je za one koji ne mogu odvojiti vise od sat do dva dnevno veoma dobro. Cak i moj prijatelj koji se jedva skinuo sa WoW-a kaze da mu ovakav koncept veoma prija i da nema onu groznicu koja ga vuce da igra non stop i da "zahvaljuje bogu i Funcomu" na AoC jer se vise nece vracati na WoW.
Kilbane je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2008, 13:05   #100
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: Age Of Conan

+1500 healinga na priest...??? LOL moj ortak ima + 2000 pa nema sanse da ga prime za raidove Bt A kamoli Sunwell...tako da izlaze stalno novi patchevi koji nose nove radove i AS...al ajd dobro necu vise o WoW-u
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Conan The Cimmerian download za Amigu.... Covenant Stare igre 7 9.8.2006 2:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com