Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.11.2007, 18:28   #21
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Commandos serijal

Upravo sam se strasno razocarao u SK.
Prosto ne mogu da verujem da ste davne 1998, kad sam ja po tri sata dnevno, uz maksimalnu posvecenost i koncentraciju uzivao totalno iskljucen iz stvarnog sveta vodeci svoj hrabri tim super-komandosa da srusim treci rajh i spasem otadzbinu dali ovoj igri ocenu 77, i kao njen najveci kvalitet naveli grafiku.

Mislim da nam svima dugujete izvinjenje sto ste jednu od najbonjih igara zlatne '98 ovako obescastili.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2007, 18:34   #22
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Commandos serijal

@ Zla Sarma

Imaš i Chicago 1930 na sličan fazon, samo je za 10 klasa lošija od Commandosa

Te verzije što ne radi save, to mora da su neki ripovi Meni save radi i na Behind Enemy Lines i na Beyond Call of Duty
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2007, 1:36   #23
Zla Sarma
Novi član
 
Član od: 26.11.2007.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Commandos serijal

Verovatno rip-igrica se nalazi na nekoj kompilaciji Strategije 3 kupljenoj pre 100godina.

Hvala vam na informacijama ali kao sto rekoh Robin Hood sam igrao .

Chicago 1930 sam skidao 2 puta sa neta prosle godine.Na zalost neki rar je ostecen.Zato sam i skidao drugi put.U nadi da ce 2. download biti uspesniji ali je izgleda problem u samom rar-u a ne u mom downloadu. Ako je 10 klasa losija od commandosa verovatno je pristojna igra
Ako nekog interesuje imam linkove za download svih delova Commandos + linkove za sva 3 Desperados.Imate PP posto nisam siguran da li su piratske ili demo verzije.Ja podrzavam borbu protiv piraterije.
Zla Sarma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2007, 3:24   #24
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Commandos serijal

Citat:
Zla Sarma kaže: Pregled poruke
Verovatno rip-igrica se nalazi na nekoj kompilaciji Strategije 3 kupljenoj pre 100godina.

Hvala vam na informacijama ali kao sto rekoh Robin Hood sam igrao .

Chicago 1930 sam skidao 2 puta sa neta prosle godine.Na zalost neki rar je ostecen.Zato sam i skidao drugi put.U nadi da ce 2. download biti uspesniji ali je izgleda problem u samom rar-u a ne u mom downloadu. Ako je 10 klasa losija od commandosa verovatno je pristojna igra
Ako nekog interesuje imam linkove za download svih delova Commandos + linkove za sva 3 Desperados.Imate PP posto nisam siguran da li su piratske ili demo verzije.Ja podrzavam borbu protiv piraterije.
Been there done that... Comandose, Robina, i Desperadose, svi ponosno stoje u mojoj kolekciji .
Koja crna 3 Desperadosa: Clint Eastwood,... zezam se .

Postoji strategija Desperados Wanted Dead Or Alive i pucacina/strategija Desperados 2.
Koja ti je ta 3. igra Desperados... ?
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2007, 9:23   #25
Zla Sarma
Novi član
 
Član od: 26.11.2007.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Commandos serijal

Istetoviracu na ramenu:,,Google je moj najbolji prijatelj". Salim se .Izasao je skoro pod imenom Helldorado.Valjda neka fora sa vlasnickim pravima na ime-nemoj da mi verujes.
Skida moj drugar pa cu javiti utiske.Deluje kao Desperados 2,koji me i nije preterano odusevio.

http://www.helldorado.spellbound.de/ Ovo je prvi link na koji sam naleteo

Javi se na PP za link

Izvinjavam se zbog offtopic-a ali posto vec pomenusmo ovde igricu a zanrovski je ista kao Commandos..........
Najtuznije sto obe dele istu sudbinu.Commandos je sasvim a Desperados delimicno prebacen u FPS

Poslednja ispravka: Zla Sarma (1.12.2007 u 9:34)
Zla Sarma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2007, 13:30   #26
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Commandos serijal

narode nabavio sam commandos beyond the call of duty i ne mogu da pokrenem instalaciju.pokrenem setup i kad kliknem na next izbaci mi error kao O.S not suported.znam da te stare igre ne mogu na XP SP2 (posto ga ja imam sad instaliranog) ali me zanima jel moguce nekako da se instalira uz pomoc nekog programa ili tako nesto slicno?
behind enemy lines sam nabavio vec instaliranog pa mi je zato mogao,ali ovaj beyond call of duty sad nabavio setup pa ne mogu da instaliram,recite jel postoji resenje mog problema ili ne....voleo bih da nastavim da prelazim commandos serijal ali koliko mi se cini necu moci
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2007, 13:40   #27
SER VOJA
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Commandos serijal

Ja nisam samo igrao comandos 3 i strike force, a ostali delovi su super, u drugom delu sam se najviše pomučio oko one podmornice
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2007, 15:10   #28
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Commandos serijal

ako neko od vas ima windows 95 ili 98 instaliran i ako ima brz net (wireless,kablovski ili ADSL) neka mi se obrati na PM jer imam jednu veliku molbu za njega
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2007, 16:56   #29
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Commandos serijal

Citat:
bojanh kaže: Pregled poruke
ako neko od vas ima windows 95 ili 98 instaliran i ako ima brz net (wireless,kablovski ili ADSL) neka mi se obrati na PM jer imam jednu veliku molbu za njega
...tesko da danas neko ima instaliran Win98, a kamoli Win95. Pa iole novije graficke nisu drajverski podrzane u tim operativnim sistemima.
Cak i da jesu, pa ko bi se smarao sa tim bushnim i bagovitim OS, naspram XP-a.
Odgovor je: ti . Instaliraj Win98 (pa probaj da nekako instaliras drajver za graficku).

Ja cu verovatno probati da instaliram Win98 (mada kazem sumnjam da ce moja 8800GTS ili bilo koja novija graficka biti drajverski podrzana), zbog System Shock 2 .

Ako neces da se zezas sa Win98 ili ti ne podrzava graficku, probaj ovo. Desni klik na taj setup.exe, pa onda ides na Compatibility tab, pa stikliras Run this program in compatibility mod, pa izaberes Win98/Millenium.
Meni je ovo znalo da pomaze, kada je problem pokrenuti neku prastaru igru, ne znam da li pomaze oko instalacije .


edit: sad videh da imas graficku 9550, ja mislim da postoje drajveri za nju za Win98.

Poslednja ispravka: Sarmatian (10.12.2007 u 3:58)
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2007, 17:21   #30
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Commandos serijal

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
...tesko da danas neko ima instaliran Win98, a kamoli Win95. Pa iole novije graficke nisu drajverski podrzane u tim operativnim sistemima.
Cak i da jesu, pa ko bi se smarao sa tim bushnim i bagovitim OS, naspram XP-a.
Odgovor je: ti . Instaliraj Win98 (pa probaj da nekako instaliras drajver za graficku).

Ja cu verovatno probati da instaliram Win98 (mada kazem sumnjam da ce moja 8800GTS ili bilo koja novija graficka biti drajverski podrzana), zbog System Shock 2 .

Ako neces da se zezas sa Win98 ili ti ne podrzava graficku, probaj ovo. Desni klik na taj setup.exe, pa onda ides na Compatibility tab, pa stikliras Run this program in compatibility mod, pa izaberes Win98/Millenium.
Meni je ovo znalo da pomaze, kada je problem pokrenuti neku prastaru igru, ne znam da li pomaze oko instalacije .


edit: sad videh da imas graficku 9550, ja mislim da postoje drajveri za nju za Win98.
svaka cast care provalio si me .upravo sam to hteo da uradim...da nekom ko ima win 98 posaljem setup a on meni celu instaliranu igru,ali posto skoro svi imate tako jake grafe onda ne vredi ni pokusavati instalirati sistem,steta.a inace ja ne mogu instalirati win98 jer ga nemam a i ne verujem da bi ga uopste mogao nabaviti.a sto se tice onog desni klik na setup pa compatibility,to sam vec probao i moram reci da ne vredi,to sam prvo uradio cim mi je izbacio error za operativni sistem.ajd ako uspes instalirati win98 i ako uspes nekako da ga pokrenes sa tom grafickom,javi mi se na pvt pa cemo se dalje dogovoriti,i hvala unapred puno

Poslednja ispravka: Sarmatian (10.12.2007 u 3:58)
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2007, 17:36   #31
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Commandos serijal

Citat:
bojanh kaže: Pregled poruke
svaka cast care provalio si me .upravo sam to hteo da uradim...da nekom ko ima win 98 posaljem setup a on meni celu instaliranu igru,ali posto skoro svi imate tako jake grafe onda ne vredi ni pokusavati instalirati sistem,steta.a inace ja ne mogu instalirati win98 jer ga nemam a i ne verujem da bi ga uopste mogao nabaviti.a sto se tice onog desni klik na setup pa compatibility,to sam vec probao i moram reci da ne vredi,to sam prvo uradio cim mi je izbacio error za operativni sistem.ajd ako uspes instalirati win98 i ako uspes nekako da ga pokrenes sa tom grafickom,javi mi se na pvt pa cemo se dalje dogovoriti,i hvala unapred puno
Moja poenta je bila da niko nema instaliran Win98, ali bez obzira sto ne podrzava nove graficke, mogli bi ti ljudi (sa novim grafickama) ovde pomoci tako sto bi instalirali Win98, pokrenuli instalaciju commandosa, i onda obrisati Win98, pa tebi poslati instalaciju commandosa. Ali previse cimanja, zar nije lakse da ti nabavis Win98 .

Imam ja Win98 SE. Instaliracu ga, kao sto rekoh, zbog System Shock 2, ali cu to verovatno uraditi na burazerovom kompu, on ima 9000Pro i siguran sam da Win98 podrzava tu graficku, kao i tvoju 9550. Dakle nabavi nekako Win98, instaliraj ga i onda uzivaj u commandosima .

Poslednja ispravka: Sarmatian (10.12.2007 u 3:59)
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2007, 17:39   #32
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Commandos serijal

a joj druze ti na dial=upu.onda nista.makar hvala na savetu,ali kao sto rekoh,tesko da cu nabaviti win98 ali probacu.ajd cujemo se,cao
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2007, 19:28   #33
eniac
Član
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: zagreb
Poruke: 223
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 40 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Commandos serijal

Dajte ljudi trebam Save fileove od Commandosa 3.
eniac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 4:00   #34
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Commandos serijal

Sad sam bio dobre volje pa sam prepravio samo kriticne delove. Ubuduce brisem cele poruke, bas me briga koliko mogu nekom da pomognu...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 1:42   #35
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Commandos serijal

Citat:
eniac kaže: Pregled poruke
Dajte ljudi trebam Save fileove od Commandosa 3.
Zar je bilo TOLIKO tesko?
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
Pjanovic (11.12.2007)
Stara 11.12.2007, 12:11   #36
eniac
Član
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: zagreb
Poruke: 223
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 40 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Commandos serijal

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Zar je bilo TOLIKO tesko?
Ne trebam Chetove, nogo Save fileove.
eniac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2007, 12:59   #37
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Commandos serijal

Ljudi u čemu je problem I Behind Enemy Lines i Beyond the Call of Duty rade na XP-u...i to sve normalno sa instalacijom...

Kupi ovo SoldOut izdanje negde i nečeš imati problema
http://www.stock1.com/edeals/1643.htm
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2007, 13:10   #38
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Commandos serijal

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ljudi u čemu je problem I Behind Enemy Lines i Beyond the Call of Duty rade na XP-u...i to sve normalno sa instalacijom...

Kupi ovo SoldOut izdanje negde i nečeš imati problema
http://www.stock1.com/edeals/1643.htm
a mozda sam i ja skinuo neku stariju verziju beyond the call of duty za 95/98,verovatno treba da potrazim neku noviju verziju setupa da mogu da instaliram za xp,ali malo je teze naci na netu...inace nikad ne bih kupio original igru niti cu ikad kupiti,narodna verzija rulez,barem je takav slucaj kod mene
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2008, 23:25   #39
Eris
Član
 
Član od: 30.6.2007.
Poruke: 487
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 103 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: Commandos serijal

Znam da je tema zastarela...ali u Commandos: Beyond The Call of Duty....u petoj misiji(mislim da je peta) imam problem sa mapom....



Bele strelice... zna li neko kako da se ispravi ovo
Eris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2008, 0:19   #40
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Commandos serijal

Ne valja ti link .

Eh da, Beyond The Call Of Duty, moja prva Commandos igra koju sam igrao.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
commandos, serijal

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Top 10 svih vremena Reloader O igrama uopšte 657 3.5.2019 23:26
Commandos: Strike Force drgonzo Akcione igre 18 20.3.2007 23:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com