Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.12.2005, 1:25   #41
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Sry, ja odavno nisam u tom svetu, a znam da se taj moj bivsi guild (SERB) raspao. Za druge nase guildove ne znam.
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 11:57   #42
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

Igram ovu igru par dana, mnogo mi se svidja i imam nekoliko pitanja:

Vezano za PvP i GvG.

Da li PvP mogu da igram i sa RPG likom ili moram da formiram bas PvP lika?

Da li PvP mogu da igram bez obzira na to koji sam lvl.

GDE mogu da igram PvP?

GDE mogu da igram GvG?

Kakav je to HALL potreban za GvG (i da li je on potreban i za PvP) i kako ga kupiti kad' je toliko skup?

Je l' fora da svi igraci iz jednog guild-a daju pare jednom (vodji) pa se tako skupe pare i onda taj vodja kupi?

Mislio sam da je dovoljno samo da se pojavim ispred te neke arene i da igram. Nisam naisao na nju do sada - postoji li ona uopste u prvom svetu?

Da li GvG mora da igra odredjeni broj clanova guilde ili moze i na primer samo 2 ? Postoje li jos neka ogranicenja za GvG i PvP ?

Utice li nesto pobeda ili poraz u PvP-u na moj dalji tok igre ili je to cisto stvar zabave? Dobijam li nesto od toga ili gubim? Isto pitanje i za GvG.

Da li je neko od vas igraca u nekom dobrom guild-u, nasem ili stranom i da li bi mogao da me pozove. Zelim da igram PvP i GvG.

Kako izgledaju te borbe, na primer 5 na 5 ratnika pa klanje?

U PvP borbi, fazon je samo u tome ko ima jace oruzje/magije/oklop? Okrenes se prema neprijatelju i rokas do besvesti pa ko prvi rikne?

Ne svidja mi se kako je borba uradjena zato sto ne mogu da izbegavam neprijateljsku municiju, znaci samo mogu da se okrenem prema njima, pucam i trpim udarce. Ja sam Ranger, u Sacred-u sam na primer mogao i da bezim i izbegavam udarce/pucanje.
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 12:40   #43
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Prvo procitaj GW Guide na srpskom(link imas u ranijim postovima), pa onda postavljaj pitanja.
Neprijateljsku municiju izbegavas sa Q i E.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 12:47   #44
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

u celoj prici sa GW-om sam punih 5 meseci...
i dalje me drzi, a to mi se nije desilo jako, jako dugo ni sa jednom drugom igrom
(jedini strasan podatak je da je jos nisam zavrsio - otprilike svakim likom sa kojim stinem do 'thunderhead keep' se smorim, pravim novog i krecem ispocetka... sada sam sve karte bacio u monka sa kojim planiram i da zavrsim igru i srecan docekam expansion...

poz. za sve GW igrace
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 12:48   #45
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

A ti nemoj da mi odgovaras ubuduce ako ne mozes da mi pomognes, ok?

Vec sam procitao neke glupave guid-ove i ovo sto pitam mi nije jasno, hocu da mi to neko KAZE, jer mi je tako lakse da razumem. Ovo je super igra i bas hocu da se udubim u nju.

@Daedalus Sta je "thunderhead keep" i zasto se smoris na tome mestu? Odakle ti ideja za exp. ? Podeli informaciju sa nama.
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 12:52   #46
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Ogi kaže:
@Daedalus Sta je "thunderhead keep" i zasto se smoris na tome mestu? Odakle ti ideja za exp. ? Podeli informaciju sa nama.
thunderhead keep je cooperative misija u planinama (shiverpeaks), cijim se kompletiranjem stize na samu zavrsnicu, tzv. 'ring of fire' (ovde te cekaju 3 misije i to je to)... zasto tu odustajem? ili se smorim od svojih likova... ili me frustriraju retardi igraci - a njih, hvala bogu ima u svakom mmrpg-u (a misija ume da se zakomplikuje)
sto se expansiona tice, cini mi se da je i zvaniscno najavljen za leto '06.
posle besplatnog dodatka 'sorrow's furnance' dolazi nam nova zemlja... (a to znaci nove klase (assasin), novi skillovi, novi artwork za oklope i oruzja itd.)
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 12:59   #47
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

Besplatnog dodatka? Da li se to automatski skinulo kada sam instalirao igru (to sam uradio veoma skoro, pre jedno 7 dana) ?

Kazes drzi te 5 meseci, kako te onda smori da je predjes do kraja...

Hoce li exp. biti besplatan ili ce morati da se kupi?
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 13:04   #48
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Ogi kaže:
Besplatnog dodatka? Da li se to automatski skinulo kada sam instalirao igru (to sam uradio veoma skoro, pre jedno 7 dana) ?

Kazes drzi te 5 meseci, kako te onda smori da je predjes do kraja...

Hoce li exp. biti besplatan ili ce morati da se kupi?
da, dodatak si skinuo sa prvim updatevanjem...

pazi, igra me drzi jer uvek otkrivam nesto novo - smorim se od igranja jedne klase, predjem na drugu... (onda nju istrazujem, pratim buildove, skupljam opremu itd.)

i, na kraju, novi expansion ce morati da se kupi
poz

ps. znam da zvuci mozda cudno, ali samo jedan moj lik nije preziveo moje 'razocaranje' u njega i on je obrisan - a sada mi se bas ponovo igra ranger... ali ostali likovi su mi jos na accountu i planiram da sa svima zavrsim igru.
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 13:06   #49
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

1. Naravno da mozes. PvP lik ti je fora koju su osmislili autori ako ne zelis da se bahces i budzis lika u rpg modu i tek onda da igras PvP. Znaci, PvP lik je vec spreman, maksimalo nabudzen (osim nekih detalja koje je moguce nabaviti samo u rpg modu, da ne bude da su svi oni ljudi toliko igrali za dzabe ).

2. Koliko se ja secam, postoji odredjena granica u svim arenama po pitanju lvl-a. Tipa, mozes maksimalno da budes 15 a minimalno 12 (ovo je samo primer). U "naprednijim" okrsajima PvP tipa (Tomb) stvarno se ne secam zahtevnosti lvl-a, posto su tu svi lvl 20 (to je kada sam ja igrao bio max lvl, a ne znam da li su u medjuvremenu probili tj lvl cap).

3. Arene (obicno 4 na 4), Tomb (preko koga se stize u Hall of Heroes, ultimativni PvP okrsaj) i to je to koliko se ja secam.

4. Za GvG ti je potreban Guild Hall koji se kupuje uz pomoc Signet-a (kostao je oko 50 platinuma u moje vreme). On se kupuje uz pomoc saigraca iz guild-a (nas guild je ovo resio tako sto smo na desetorica dali po 5-6 platinuma). Inace, 50 platinuma su jos uvek sitna lova (videces kasnije). Guild Hall nije potreban za PvP, samo za GvG. On se pojavljuje kao lokacija na mapi na koju mozes kao i na sve ostale da odes u bilo kom trenutku. Tamo se okupis sa ljudima iz guilda i dogovorite se i onda sledi peglanje .

5. Pogledaj prethodni odgovor.

6. Da, jeste .

7. U Pre-Searing-u (onom delu pre nego sto dodjes u Old Ascalon, tj. uvodnom delu) mislim da ne postoje arene. Ako me pamcenje dobro sluzi.

8. GvG koliko se secam igra 8 na 8. PvP se obicno igra 4 na 4 (Arene, bar ova koju sam ja igrao - Droknar's Forge Arena), ili 8 na 8 (Tomb).
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 13:07   #50
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

9. Kada pobedis u GvG-u dobijas poene na GvG ladder-u (mozes da pogledas ladder, tj. rankiranja guild-ova na oficijelnom i drugim sajtovima). Kada pobedis u Areni dobijas Faction poene koje koristis da otkljucavas predmete kada pravis PvP lika (koliko se ja secam). Kada pobedis u Tomb-u, isto je kao i u Areni, ali kada iz Tomba stignes u Hall of Heroes i tamo pobedis, valjda pola ekipe (cetvoro ljudi po metodu slucajnog izbora) dobijaju Crystalline Sword (takodje, koliko se ja secam ) koji se prodaje za nekih 100 platinuma (u moje vreme, EKONOMIJA U IGRI SAMO DOK SAM JA IGRAO TIH PAR MESECI SE STRASNO PROMENILA!!!)

10. Moju situaciju znash, vise ne igram Guild Wars.

11. Pa, uglavnom se sve svodi na dobar izbor ekipe. U slucaju 8 na 8 obicno se uzimaju tri dobra monk-a, nije bitno koja im je sekundarna klasa) tipa dva healer, jedan smite monk, onda jedan ili dva warrior-a (obicno knockdown-aftershock warrior, videces kasnije sta je to), pa se nadje mesta i za jednog ranger-a, dva komada elementalista i jednog mesmera. Mada, desavalo se da moj guild unisti guild sa 8 elementalista , tako da tu postoji neki optimum, ali nista ne mora da znaci. Najvaznije je da ti je guild uigran. Znaci, vezba, vezba i samo vezba (postoji GvG koji se ne boduje, kao practice, koji i sluzi da bi se guild uigrao za pravu stvar).

12. Pa, i da i ne. Recimo, ja sam bio w/mo (nazvana i tank (eng. tenk) klasa, zbog mogucnosti da primi mnogo damage-a pre nego sto, je li, crkne . Primer: igras 4 na 4, imas dva monk-a, mene (warrior/monk-a) i recimo elementalistu. Elementalista je nuker (on nanosi najvise damage-a protivnicima) koji sluzi uglavnom samo da nanosi damage svim protivnicima odjednom (ima mnogo area of effect, skraceno aoe magija), ili nekome odredjeno. Monkovi su tu da zamajavaju protivnicke warriore i sve ostale koji ih napadaju. Pravilo PvP-a je da u 99% slucajeva prvo ubijes protivnickog monka, ali ima i tu izuzetaka. Znaci, monk ima duznost da leci (ako je healer) i da spreci protivnike da ga ne ubiju (da, sve to sam treba da uradi ako je dobar monk). I na kraju ja, kao Warrior imam duznost, sta drugo, nego da ubijem protivnickog monka ili elementalistu. To je neka osnova za recimo 4 na 4 PvP u areni, ali ZAPAMTI :: U ovoj igri se sve jako brzo menja i uvek se treba prilagoditi novoj situaciji. Hocu reci, taktike u PvP-u i GvG ne ulaze u neki odredjeni klise i uvek ces videti neke nove fore.

13. Sta da ti kazem, takav je zivot .
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 13:07   #51
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

@daedalus
T-Keep je daleko najteza misija u igri, sretao sam ljude koji su po 3 meseca boravili tamo. Najbolje je naci jednu ekipu pa biti sa njom dok se ne uigrate. Gledaj da pre nego sto predjete na drugi deo ispalite katapulte i tko smanjite broj cudovista koji stizu. Takodje u toku drugog dela potrebno je da dvoje budu svo vreme pored katapulta i tako redukuju trupe koje dolaze. Kada sam je presao dva necroa su bila gore dok smo mi ostali(sa Monk healerom) bili dole. Necroi su toliko dobro odradili posao da se mi dole nismo ni oznojili.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 13:12   #52
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
GaleOm kaže:
T-Keep je daleko najteza misija u igri, sretao sam ljude koji su po 3 meseca boravili tamo. Najbolje je naci jednu ekipu pa biti sa njom dok se ne uigrate. Gledaj da pre nego sto predjete na drugi deo ispalite katapulte i tko smanjite broj cudovista koji stizu. Takodje u toku drugog dela potrebno je da dvoje budu svo vreme pored katapulta i tako redukuju trupe koje dolaze. Kada sam je presao dva necroa su bila gore dok smo mi ostali(sa Monk healerom) bili dole. Necroi su toliko dobro odradili posao da se mi dole nismo ni oznojili.
hvala, ali presao sam...
no sada predstoji znojenje na ring of fire, abbadons mouth i hell's precipice...
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 13:45   #53
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

To, Shermane, legendo, to je odgovor, ali sada stize moja reakcija.

Ali hajde prvo da pitam nesto da ne zaboravim posle:

1. Sta je Dye remover?

2. Kako da povecam kapacitet backpack-a?

3. Kako oformiti guild? Zelim da budem sam svoj gospodar i da napravim svoj guild.

4. Posto imam Special Edition igru, otkljucao sam neke extra skillove i neka valjda oruzja ali moram prvo da odem kod nekog BALTAZARA. GDE JE ON?

5. Zasto kod merchant-a ne mogu da kupim nista korisno, sve ima neke gluposti?

6. Posto kao Ranger ne mogu da nosim stit, sto me nervira, gde mogu da kupim/pronadjem bolje oklope za recimo ruke, noge, telo, glavu... nisam naisao na tako nesto, jos uvek... inace sam Ranger/Elementalist lvl6. Sad' citam neki guide u kome kaze da to sto ja hocu samo mogu da naprave craft-eri. E pa kako, ja imam neke materijale, ali kako da mu kazem STA da mi napravi?

7. Kada predjem recimo u International district, da li se onda menja nesto? Da li onda mogu sretati ljude iz celoga sveta?


Citat:
Za GvG ti je potreban Guild Hall koji se kupuje uz pomoc Signet-a (kostao je oko 50 platinuma u moje vreme). On se kupuje uz pomoc saigraca iz guild-a (nas guild je ovo resio tako sto smo na desetorica dali po 5-6 platinuma). Inace, 50 platinuma su jos uvek sitna lova (videces kasnije). Guild Hall nije potreban za PvP, samo za GvG. On se pojavljuje kao lokacija na mapi na koju mozes kao i na sve ostale da odes u bilo kom trenutku. Tamo se okupis sa ljudima iz guilda i dogovorite se i onda sledi peglanje
Sad' sam se zbunio. Sta je platinum? I sta je Signet?

I znaci sta, kada kupim GH on se pojavi na mapi i to je onda samo nasega guild-a GH koji se negde pojavi na mapi i drugi guild-ovi dolaze kod nas ako hoce da se bore? To bi onda znacilo da ako ima 1000 guild-ova da ima isto toliko GH-a sto mi je malo... nelogicno... bice da nije ovako kako sam ja zamislio.

Citat:
GvG koliko se secam igra 8 na 8. PvP se obicno igra 4 na 4 (Arene, bar ova koju sam ja igrao - Droknar's Forge Arena), ili 8 na 8 (Tomb).
PvP 4 na 4 ? Kako to? Ja sam mislio da je to jedan na jedan. Koja je razlika onda, zasto se zove PvP kad' se igra grupno? Jedino ako se svako bori sa svakim.

Citat:
Arene (obicno 4 na 4), Tomb (preko koga se stize u Hall of Heroes, ultimativni PvP okrsaj) i to je to koliko se ja secam.
Ultimativni PvP okrsaj - objasni!

Take your time. Mozes da mi odgovoris i u sledecih pet dana. Sve u svemu... ovo zvuci mnoooooooogo komplikovano.

Poslednja ispravka: Ogi (22.12.2005 u 13:57)
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 17:48   #54
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

1. Dye remover sluzi za skidanje bilo koje prethodno nanesene boje sa bilo kog od 5 delova oklopa. Znaci recimo uzmes i ofarbas se ceo u plavo sa 5 komada Blue Dye-a. Onda ti posle par sati igre dosadi ta plava boja uzmes pet Dye removera i skines plavu boju sa svih pet delova oklopa. OBRATI PAZNJU na cinjenicu da su neke vrste oklopa vec ofarbane prilikom craftovanja (kod craftera, je l') posebnom nijansom koju ces malo teze sam napraviti (mozes da kombinujes bilo koje boje, recimo kilknes na Blue Dye pa sa njim na Yellow i dobijes Green, kapiras?). Inace, najpopularnije je ofarbati se ceo u black ili pak, gold boju. Jedan black dye je u moje vreme kostao oko 7 platinuma, a gold oko 3.5 (PAZI prilikom kupovine gold dye-a jer postoji lazni gold dye koji pojedinci pokusavaju da uvale za istu cenu kao pravi, a pravi se od mnogo jeftinijih dye-va, MA VIDECES I SAM ).

2. Kapacitet backpack se povecava kupovinom (ili nalazenjem) Belt Pouch-ova, Bag-ova (valjda se tako zovu). Takodje, postoji nacin da dupliras kapacitet odredjenog tipa torbe (zaboravio sam tacno koji ) tako sto u Old Ascalonu (cim zavrsis uvodni deo) kupis Runu koja to omogucava.

3. Guild formiras tako sto das valjda 1 ili 2 platinuma tamo nekom liku, izaberes baner koji ti se najvise svidja i to je to ja mislim (nikada nisam licno oformio guild). Mislim da imas u uvodnom delu lika koji sluzi za to ovde :: dodjes do mesta gde se izlazi iz grada, okrenes se za 180 stepeni i popnes se uz stepenice i onda tu svrljaj dok ga ne nadjes (drzi pritisnuto CTRL (valjda ) dok se kreces i videces imena NPC-eva sa sve njihovom namenom).

4. Koliko se secam ja sam uvek isao u Yak's Bend kod Balthazar Priest-a. Ima ih i u drugim gradovima (cak valjda i u prvom gradu posle uvoda, Old Ascalon-u). Taj BALTAZAR sluzi da uz pomoc skupljenih FACTION poena (vec sam objasnio ranije kako ih stices, ali mislim da ih dobijas sem pvp borbom i prelaskom misija u rpg modu, nemoj me drzati za rec) otkljucavas skilove i predmete za PvP lika.

5. Sta da ti kazem, takav je zivot . Neka te to ne brine, doci ces do predmeta na drugi nacin (kupovinom na javnim "aukcijama", tj. recimo neko napise WTS Fiery Dragon Sword 15-22, +15% damage while health is above 50% - 10 platinum, znaci da hoce da proda taj mac za 10 platinuma... onda razmenom, recimo ti si mag i nadjes neki dobar mac koji ti ne treba, a neki warrior ima neki dobar wand koji mu ne treba, razmenite ih... takodje, iskusniji igraci u nekom tvom buducem guildu i oni koji su vec 100% opremljeni bi trebali da pomazu i doniraju predmete svojim gildasima, u smislu da im daju neke dobre iteme za DŽ )
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 17:50   #55
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

6. Cim stignes u Old Ascalon, imaces craftera koji ce ti napraviti sasvim solidan oklop koji ce ti dugo trajati. Ne znam koji su materijali potrebni tacno za Rangerske oklope, ali sve ti pise tamo kad budes kliknuo na craftera (otvori se meni i sve lepo pise). OBRATI PAZNJU!!! da u crafter's districtu gde se nalaze crafteri postoje dva craftera (pricam o Old Ascalon-u). Jedan craftuje slabije, a drugi jace oklope (TI, NARAVNO, CRAFTUJ OVE JACEE!!!!).

7. Kada predjes u international district vidis samo ljude na tom districtu, s tim da mozes da chatujes sa svima, bez obzira na kom se districtu nalazili (american, europe, international). Znaci, ne mozes da igras neki quest ti iz international districta, a tvoj ortak iz europe i kao oformili ste party i idete zajedno na quest. To ne moze.

1 PLATINUM = 1000 GOLD-a

SIGNET = Ovo je jednostavno nesto sto su smislili autori Guild Wars-a. Potreban ti je jedan da bi "sagradio" Guild Hall. Kupuje se cini mi se u Lion's Arch-u i U Tombu (nisam 100% siguran). Kada bude doslo vreme i kad budes imao novaca jednostavno idi u bilo koji veci grad i pitaj na public kanalu (da svi vide) :: Where can I buy a signet? (OVAKO CES SIGURNO TACNO SAZNATI GDE SE KUPUJE SIGNET, a inace sta god da ti nije jasno pitaj na public kanal-u, neko ce ti vec odgovoriti).

Ti ne vidis tudje Guild Hall-ove na mapi, protivnika kasnije biras prilikom ulaska u Guild Battle (iz svog Guild Hall-a).

PvP (Player Versus Player) ne mora obavezno da prestavlja borbu 1 na 1. Isto ti je i u World of Warcraft-u gde imas PvE (player vs. enviroment) i pvp servere (a naravno, pvp ne znaci samo 1 na 1). Ako ti je i dalje trulo, ti to zovi PsVPs (Players Versus Players ).

Ultimativni PvP okrsaj - U Tomb-u napravis druzinu od 8 ljudi i udjes u misiju. Prvo se borite sa cuvarima tomba. Kada njih pobedite, ulazite i borite se prvo obicno sa samo jednim protivnickim guildom (koji je otprilike istovremeno kada i vi pobedio cuvare tomba, samo u svojoj "instanci", tj. hiljade ljudi pokusava istovremeno da udje u tomb i server za svakoga generise posebne "instance"). Kada njih pobedite, prolazite ili odmah direktno u Hall of Heroes ili u vecu arenu gde se ponekad sukobe i po sest guildova istovremeno (da, da, 48-oro ljudi istovremeno ucestvuje u borbi). Ko bude najbolji u toj prilicno teskoj borbi (TREBA TO PREZIVETI ) on ide u Hall of Heroes (barem je ovo sled dogadjaja koji se meni najcesce desavao). Hall of Heroes je slicna kao i prosla borba s tim da je obicno samo dva ili tri guilda u igri za konacnu pobedu. Kada pobedis u Hall of Heroes-u, to ti je otprilike kao da si jos jednom presao igru (takav je osecaj ), a ako te pokaki mozes da dobijes i Crystalline Sword i resis novcane probleme njegovom prodajom (ne moras da ga prodas ako neces, naravno).


Slika levo sam ja Droknar's Forge-u, desno ja i moji bivsi guildashi (ne svi naravno).
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	gw001.jpg
Viđeno:	393 puta
Veličina:	77,7 KB
ID:	263  
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 1:13   #56
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Sta kazete ljudi na ukrase za novu godinu!??..Lions Arch je odradjen fenomenalno... Steta sto u pustinji nije pao sneg
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 2:00   #57
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

Kako me nervira, kad' god mi nesto treba da zamenim kod onog collectora, ja NEMAM !!! A bas su poceli da mi nude neke lepe stvari. Eto zasto valja imati guild. A ja se foliram pa igram single...

Je l' neko od vas u nekom guldu?

Aj' nek me neko pozove, ja sam Ratko Mladicc.
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 11:29   #58
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Guild formiras tako sto das valjda 1 ili 2 platinuma tamo nekom liku, izaberes baner koji ti se najvise svidja i to je to ja mislim (nikada nisam licno oformio guild). Mislim da imas u uvodnom delu lika koji sluzi za to ovde :: dodjes do mesta gde se izlazi iz grada, okrenes se za 180 stepeni i popnes se uz stepenice i onda tu svrljaj dok ga ne nadjes (drzi pritisnuto CTRL (valjda ) dok se kreces i videces imena NPC-eva sa sve njihovom namenom).
Nema, nema takvog lika. Tu gore se nalaze crafter i weapons lik. A sto se 1000 gold zove PLATINUM? Mislim, gde si to procitao? I kako bre da skupim tolike pare? Jedva da imam 400, igra je nevidjeno skrta na zlatnicima...

Citat:
Sta da ti kazem, takav je zivot . Neka te to ne brine, doci ces do predmeta na drugi nacin (kupovinom na javnim "aukcijama", tj. recimo neko napise WTS Fiery Dragon Sword 15-22, +15% damage while health is above 50% - 10 platinum, znaci da hoce da proda taj mac za 10 platinuma...
Za 10 PLATINUMA? Za 10 000 GOLD-a? Mora da se salis...

Citat:
Ultimativni PvP okrsaj - U Tomb-u napravis druzinu od 8 ljudi i udjes u misiju. Prvo se borite sa cuvarima tomba. Kada njih pobedite, ulazite i borite se prvo obicno sa samo jednim protivnickim guildom (koji je otprilike istovremeno kada i vi pobedio cuvare tomba, samo u svojoj "instanci", tj. hiljade ljudi pokusava istovremeno da udje u tomb i server za svakoga generise posebne "instance"). Kada njih pobedite, prolazite ili odmah direktno u Hall of Heroes ili u vecu arenu gde se ponekad sukobe i po sest guildova istovremeno (da, da, 48-oro ljudi istovremeno ucestvuje u borbi). Ko bude najbolji u toj prilicno teskoj borbi (TREBA TO PREZIVETI ) on ide u Hall of Heroes (barem je ovo sled dogadjaja koji se meni najcesce desavao). Hall of Heroes je slicna kao i prosla borba s tim da je obicno samo dva ili tri guilda u igri za konacnu pobedu. Kada pobedis u Hall of Heroes-u, to ti je otprilike kao da si jos jednom presao igru (takav je osecaj ), a ako te pokaki mozes da dobijes i Crystalline Sword i resis novcane probleme njegovom prodajom (ne moras da ga prodas ako neces, naravno).
Mmmmm... ovo mi zvuci JAKO zanimljivo!!!

Problem je u tome sto ja ne mogu da nadjem normalan guild. Zvali su me neki stranci u neke guild-ove medjutim to su sve neki idioti koji te ne je*u 2% tako da sam vrlo brzo izasao... trazim neki guild gde se ljudi medjusobno pomazu, komuniciraju... ne mora uopste da ima GH i tako to, ali barem da ima ambiciju da ga kupi...

Ma vidim ja da cu ja da napravim svoj guild...
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 13:05   #59
Erdeljan Boris
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Poruke: 404
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ajd bre ljudi da se svi mi okupimo i napravimo Guild SK kao sto je kolega rekao. Dogovorimo se gde i kad da se nadjemo u Guild Warsu i lepo napravimo Guild, posto je Guild Serbian Freedom Fighters pukao. Onog koga zanima da pravimo Guild i da resavamo Questove zajedno neka mi se javi.
Erdeljan Boris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 13:10   #60
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

Super ideja... a ne da ja ovako trazim i moljakam neke debile da me prime...

Odakle ti info da je SSF pukao? Taman sam planirao da im se pridruzim.
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
..opet Guild Wars... bizent Mrežne igre 6 18.4.2006 7:55
Traze se Guild Wars PvP igraci GaleOm Mrežne igre 0 12.4.2006 11:35
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com