Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.3.2015, 16:54   #141
Hellion
Član
 
Član od: 26.1.2010.
Poruke: 51
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Ako neko ima kljuc viska neka sibne na PM, hvala unapred.
Hellion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2015, 18:51   #142
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

HOTS akcione figurice Mada,nisu bas jeftini,cak i za random pakovanje od 4 treba dati skoro 30$
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2015, 5:01   #143
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Poceo ovo da igram, ali neka hvala. Vredi igrati ako imas dobar tim, u suprotnom preporucujem zaobici u sirokom luku. Gubiti zivce zbog nekoga ko ne zna neke osnovne elemente MOBA igara, ne ne ne ne.......ponekad mislim da bi kompjuterski bot bolje odigro nego pojedini igraci.(postoji tutorial koji jako lepo objasnjava kako treba igrati i koji su vam ciljevi kako bi pobedili)
Zatim, jako bezobrazni sistem kupovine. Zelis nekog heroja plati 9e, ili cekas popust pa ga platis 3e. U igri ima preko 50+ heroja pa vi uradite racunicu. Znam, mozes ih kupiti pomocu golda koji se dobija, ali kada ces tu sakupiti 10k,7k,4k,2k golda kada za dobijenu daje 40 a izgubljenu partiju 20 golda? Mogli su lepo staviti cenu 60e i igras ko covek a ne ovako gledas kako te protivicki heroj urnise, jer ti nemas countera za njega(nisi ga kupio). Zanima me samo ko ce ovo igrati? Igra bi mozda imala nekog uspeha ako bi bio kopiran sistem naplate slican doti, hon-u. Steta!!!!

Poslednja ispravka: pmale (3.3.2015 u 5:30)
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2015, 12:48   #144
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Igram igru oko 7 dana. Dao sam 5€ za starter pack i dobio 3 heroja.
4 sam kupio goldom. Tako da grind uopšte nije strašan. Imaš razne misije koje ti daju gold.
I meni se učinilo strašno na prvi pogled ali uopšte nije.
E sad, njabovi, botovi, jbg, toga ima u svakoj igri.
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2015, 21:02   #145
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

http://www.wowhead.com/news=246552/h...-beastlord-dar

300eu i 300 us beta kljuceva
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2015, 1:16   #146
John Peoplefolks
Novi član
 
Član od: 4.3.2015.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Dakle ja toliko uživam u ovoj igri da me je prosto sramota. Pratim ovu temu još od Alfe i dopada mi se što ljudi iznose komparativne utiske jer mi se, ruku na srce, Dota i Liga nisu ni izbliza ovoliko svidele. Mora se priznati i to da su oba potonja naslova hardcore predstavnici žanra i tu nema nikakvih iluzija.

Svakome ko je bacio makar i letimičan pogled na ova tri naslova, jasno je da Heroji ne škrguću zubima u pravcu publike. Ovde su gotovo svi Blizardovi junaci iz svojih fantastičnih svetova bačeni jedni protiv drugih kao slamke u oluji i ako im date priliku nasmejavaće vas do suza i povremeno terati da od muke grizete miša i tastaturu.

Fenomenalna stvar je što su svi oni tokom godina koje su proveli na igračkoj sceni iskristalisani u najsitnijim detaljima i malo je onih koji, bez obzira da li se igraju ili samo prate priču, nisu čuli za Malfuriona i Ilidana, Rejnora i Kerigan, Tajkusa, Dijabla, nakaznog Stičiza, Novu, Džejnu Praudmur, princa Artasa i ostalu fantastičnu ekipu. Dodatno fascinara preciznost kojom su preneti u novo okruženje i ponuđeni nam da se snađemo i upravljamo svim njihovim manama i vrlinama. Njihovi upečatljivi glasovi i komentari koje upućuju jedni drugima, sjajna grafika i vizuelni efekti koji lete pravo u lice, čine da osmeh ne silazi sa usta (osim kada vas, par puta uzastopno, protivnik kukom na lancu dovlači u svoje redove gde vam njegovo veselo društvance natenane poravnava lobanju).

I za kraj, smejem se danas po ko zna koji put od scene u kojoj se u liku Dijabla peglam sa Artasom trudeći se da mu stalno preprečujem put do pozadine iz koje Vala i Nova pucaju iz sve snage. Dok gledam priliku da zgrabim Malfuriona koji nemilice leči Artasa i nekako ga prebacim iza sebe onim dvema beštijama, iz žbunja izleće Zeratul; ono, nakostrešio se najstrašnije, aktivirao burst damage i počeo da me seče. U tom ludilu, dotrčava naš Stičiz, pojede napaljenog Zeratula, ovaj sad već ohlađen izbaulja iz stomaka posle tri sekunde, blinkne i krene u cloak, Stičiz baca kuku u njegovom pravcu i izvlači ga iz senke, odvali mu slam i satarom ga pošalje u svlačionicu. Plakao sam od smeha.

Poslednja ispravka: John Peoplefolks (6.3.2015 u 1:47) Razlog: formatiranje teksta
John Peoplefolks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2015, 12:51   #147
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Igra postaje dosadna jako brzo jer nema itema. Suvise je casual.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2015, 14:14   #148
John Peoplefolks
Novi član
 
Član od: 4.3.2015.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Meni je baš po meri. Sa itemima je problem što im robuješ tako što te teraju da grajnduješ do besvesti, a onda se pojave još bolji itemi i idemo ponovo; neka, hvala. Ima to svoje čari u hardcore pristupu, ali dolazi po cenu zdravlja.

Heroji menjaju taj pristup iz temelja tako što stvaraju kratkotrajnu adrenalinsko-eksplozivnu atmosferu u kojoj moraš munjevito da misliš i reaguješ, jer se sve odvija u fleševima. Nema potrebe za prozivanjem saigrača i bacanjem vlaških kletvi na njihove porodice, jer šta god da se desi ostaje osećaj vrhunske zabave i zadovoljstva zbog dobrih poteza, sitnih lukavstava i preokreta koje je moguće upriličiti.

Ako će neki naslov iz ovog žanra da dobije svoju inkarnaciju u Oculus Riftu, biće to upravo Heroes of the Storm; a onda, ko živ, ko mrtav.
John Peoplefolks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2015, 18:55   #149
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
John Peoplefolks kaže: Pregled poruke
Meni je baš po meri. Sa itemima je problem što im robuješ tako što te teraju da grajnduješ do besvesti, a onda se pojave još bolji itemi i idemo ponovo;
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2015, 19:00   #150
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Blizzard na PAX-u objavio da ce odrzati koledz turnir a finale ce biti prikazano na ESPN...

Resio Blizzard da prodrma malo Riot

Poslednja ispravka: Kidja (6.3.2015 u 19:10)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2015, 19:36   #151
jaomile
Veteran
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 626
Zahvalnice: 190
Zahvaljeno 174 puta na 111 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Pa finale TI4 je bio na ESPN 2, nije to nista novo.
jaomile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2015, 19:36   #152
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Ma moze da ga prodrma za da ne kazem sta. Tako su i za Starcraft 2 sjurili 20 miliona na marketing u Koreji, pa ga ispusili.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2015, 19:41   #153
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Kako mislis to? pa u Koreji je i zvanicno Starcraft nacionalni sport, imaju predmete u skolama vezano za Starcraft.

a




A ovo za ESPN mislio sam za Blizzard. LoL i DOTA u Koreji imaju svoju televziju,ogromnu ligu i ko zna sta sve jos.

Poslednja ispravka: Kidja (6.3.2015 u 19:49)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2015, 19:47   #154
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Kako mislis to? pa u Koreji je i zvanicno Starcraft nacionalni sport, imaju predmete u skolama vezano za Starcraft.
Ma i u bukvar ga stavljaju. Drugo, to forsiranje uspeha Starcrafta u Koreji, kao dokaz za bilo sta je skroz promasena stvar. Radi se o incidentu koji uopste nema veze sa kvalitetom koliko sa spletom okolnosti i srecom. U Srbiji je Kasandra bila drzavni fenomen. Gledali je svi zivi, prodavali se albumi, sveske, majice, ljudi bezali s posla da vide jel prezivela one nozeve.... I jel to dokaz da je Kasandra najbolja serija ikada?
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2015, 20:03   #155
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

A da pogledas ovaj dokumentarac mozda? pricas gluposti...nema veze sa kvalitetom ? splet okolnosti i sreca? sta li ti pricas
Mada kapiram da je mozda malcice opao kvalitet sa pojavom SC2,LoL i DOTA.
Mislim da je neumesno porediti Kasandru sa Starcraftom posto je KAsandra mozda bila boom godinu dana ako je i toliko a Starcraft Broodwar jedno 15godina


Jel znas ti kako se sale u Koreji kad hoces da ozenis neku korejanku? Da bi pristali roditelji moras pobediti njenog oca u Starcraftu.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2015, 20:22   #156
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
Flamel kaže: Pregled poruke
Igra postaje dosadna jako brzo jer nema itema. Suvise je casual.
Lol... U igrama gde ih ima postoje tacno odredjene kombinacije za svakog heroja koje koriste 99% igraca. Veoma "pro skill" je potreban da se to nauci napamet/zapise na papir i zalepi na monitor...

http://us.battle.net/heroes/en/blog/18184937/ -gomila izuzetno pozitivnih unapredjenja u narednom patchu. Cini se kao da su resili da ipak slusaju igrace.
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku cages na korisnoj poruci:
Lich_king2 (7.3.2015), simke85 (6.3.2015)
Stara 6.3.2015, 23:31   #157
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Vidim da ce sada ubaciti dodatni gold na odredjenim lvl, sto je za pohvalu. Jedino me brine kako cemo proci mi koji som 30 lvl, da li cemo dobiti gold koji nam sledi.........
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2015, 0:04   #158
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Ma i u bukvar ga stavljaju. Drugo, to forsiranje uspeha Starcrafta u Koreji, kao dokaz za bilo sta je skroz promasena stvar. Radi se o incidentu koji uopste nema veze sa kvalitetom koliko sa spletom okolnosti i srecom. U Srbiji je Kasandra bila drzavni fenomen. Gledali je svi zivi, prodavali se albumi, sveske, majice, ljudi bezali s posla da vide jel prezivela one nozeve.... I jel to dokaz da je Kasandra najbolja serija ikada?
Au brate, upravo si uporedio kasandru sa starcraftom na forumu za racunarske igre, svaka ti cast
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2015, 0:56   #159
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
pmale kaže: Pregled poruke
Vidim da ce sada ubaciti dodatni gold na odredjenim lvl, sto je za pohvalu. Jedino me brine kako cemo proci mi koji som 30 lvl, da li cemo dobiti gold koji nam sledi.........
Hoce,rekose da sve daju retroaktivno.
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2015, 10:35   #160
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Lol... U igrama gde ih ima postoje tacno odredjene kombinacije za svakog heroja koje koriste 99% igraca. Veoma "pro skill" je potreban da se to nauci napamet/zapise na papir i zalepi na monitor...

http://us.battle.net/heroes/en/blog/18184937/ -gomila izuzetno pozitivnih unapredjenja u narednom patchu. Cini se kao da su resili da ipak slusaju igrace.
Da, ali vidis, opet je to varijacija. Pa kada neki pro kupi neki nekonvencialni item, svi krenu da ga pljuju, a on odere sve zive i nezive, pa ispadne da je u pravu, pa pocnu svi da ga kopiraju i da govore kako je ipak bio u pravu i da je car. Za sada odigras 10 partija sa jednim herojem, nadjes najbolje skillove nakon 3 partije i veoma brzo se smoris. Ne moraju oni da uvedu gomilu itema kao u drugim mobama, al bi mogli bar neke legendarne iz warcraft sveta.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Heroes of the Storm Obtainer otpaTci 4 12.11.2013 8:22
Company of Heroes Tales of Valor masteri Strateške igre 107 21.6.2011 18:04
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com