Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.10.2013, 11:23   #121
Joca90
Veteran
 
Član od: 24.11.2009.
Lokacija: Bg
Poruke: 675
Zahvalnice: 146
Zahvaljeno 106 puta na 105 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Nakon ulaska u igru i pravljenja akaunta za maj pler (koji ispreskacem) izbaci enter da nastavi-ja pritisnem i nista Pritisnem keca on vrati pres enter...radi normalno ne blokira?! Mozda moram da napravim akaunt za maj pler?
stavis 1/1/2012 datum rodjenja i onda ti izbvaci kao nemas dovoljno godina da napravis nalog...jedino tako ako je narodna verzija
inace jel se i vama ne zaustavlja sat? npr komp mi da kos i da izvedem loptu iz auta i sat tece :/
Joca90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Joca90 na korisnoj poruci:
Shonkas (6.10.2013)
Stara 6.10.2013, 12:15   #122
elcobra
Član
 
Član od: 13.8.2007.
Lokacija: Beograd,Dorcol
Poruke: 311
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 93 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku elcobra
Question Re: Nba 2k14

Pozdrav drugari.

Pozitivne su mi impresije u igri ali imam 3 zamerke:

1) Roster timova nije uradjen do kraja, pogotovo za Evroligu.

2) Ajde sto nije uradjen, nego igra ne dozvoljava da editujes i assign-ujes igrace na evroliga timove (npr. Kleizu da ubacis u Fener)

3) I ono mozda i najbitnije. Igrac sam koji koristi puno tajmautova u zelji da pravim rotacije, ali pre svega da odmaram igrace. Ne znam da li ste primetili, ali u prijateljskoj, koju najcesce igram, imate samo 2 tajma, a ranije ste imali 6. Da li je to samo kod mene slucaj ili ima negde opcija da se broj poveca ?
elcobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2013, 12:21   #123
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Да ли се неком дешава да у My player моду када се изабере shoot-around i scrimmage, игра избаци на десктоп?
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2013, 13:05   #124
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

jeli i kod vas ton u igrici niži nego u prošlim verzijama igre?
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2013, 13:20   #125
nigga
Član
 
Član od: 28.9.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 221
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 52 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
batakpudla kaže: Pregled poruke
Да ли се неком дешава да у My player моду када се изабере shoot-around i scrimmage, игра избаци на десктоп?
Kod mene ne,to je kod tebe nesto.
nigga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nigga na korisnoj poruci:
batakpudla (7.10.2013)
Stara 6.10.2013, 14:55   #126
Nicklord
Veteran
 
Član od: 8.4.2009.
Lokacija: Paraćin-Beograd
Poruke: 885
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 220 puta na 131 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nicklord
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
Joca90 kaže: Pregled poruke
stavis 1/1/2012 datum rodjenja i onda ti izbvaci kao nemas dovoljno godina da napravis nalog...jedino tako ako je narodna verzija
inace jel se i vama ne zaustavlja sat? npr komp mi da kos i da izvedem loptu iz auta i sat tece :/
To je pravilo i u NBA da teče sat osim u zadnjih 2 minuta. To nije neki problem kada igrač odmah uhvati loptu i izvede pa prođe sekunda, nego neki put lopta ide do pola terena a igrač se vuče da je uzme i tako prođu po 10 sekundi. U NBA kada lopta tako negde ode vreme se zaustavi.

Da pohvalim u igri nešto. Moji igrači mnogo bolje trče kontre, ako ukradem loptu barem će jedan u pun sprint prema protivničkom košu - nema kao prošle godine kada lagano trčkaraju ka protivničkom delu i još odu u korner ili tako negde.

Poslednja ispravka: Nicklord (7.10.2013 u 11:40)
Nicklord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Nicklord na korisnoj poruci:
Joca90 (6.10.2013), nikolapfc89 (7.10.2013)
Stara 6.10.2013, 19:57   #127
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
kapetan_Miki kaže: Pregled poruke
jeli i kod vas ton u igrici niži nego u prošlim verzijama igre?
Itekako. Ukoliko posle igre pustim film, a ne smanjim ton, zvučnici samo što ne prsnu.

Citat:
elcobra kaže: Pregled poruke
1) Roster timova nije uradjen do kraja, pogotovo za Evroligu.
Ni NBA, ni Evroliga nisu počele, a na početku igre piše da su rosteri napravljeni 3. avgusta. A i izašao je oficijelni roster/online update.

Citat:
Nicklord kaže: Pregled poruke
Da pohvalim u igri nešto. Moji igrači mnogo bolje trče kontre, ako ukradem loptu barem će jedan u pun sprint prema protivničkom košu - nema kao prošle godine kada lagano trčkaraju kad protivničkom delu i još odu u korner ili tako negde.
Da, a i nema onako često onog iritantnog dodavanja preko celog terena, kad mi se lopta izgubi sa ekrana i onda vidim kako se moja dva AI saigrača sudaraju međusobno na polovini terena, a protivnički igrač lagano sam trčkara, potpuno neometan.

Nego, ako neko otkrije kako da smanjim slajderima gubljenje lopte i ono izbijanje bez faula, neka javi. Igranje u niskom postu je potpuno beskorisno, jer od deset pokušaja low-post šuta, osam puta mi izbiju loptu i apsolutno svaki put bez faula. I ako neko otkrije kako se poziva pick`n`roll, ili alley-oop neka napiše ovde. Ja nigde nisam pronašao...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2013, 20:23   #128
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

ne znam, što više igram otkrivam sve više mana.

ako ne bude oficijelnog patcha koji će popraviti mane koje sam naveo i istih modova kao za 2k12 i 2k13 (UBR i URB modovi), nema šanse da će ovo da me zadrži.

taman vidiš i obaduješ se da su neke stvari popravljene, i malo posle toga uvidiš da su neke druge koje su bile ok pokvarene.

ne mogu onoliko blokada po utakmici, lakog izbijanja lopti, gaženja linije slobodnih bacanja dok se izvode ista, unakažene low post igre, onda ova glupost s tonom...


@nasty

pick 'n roll i ostale quick play akcije pozivaš na ono "pick controls", a alley oop na "modifiyer" + šut. kod mene je to Q i W+A.
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2013, 22:02   #129
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k14

To sa tonom nije do igre, meni je normalno uvek ali ovo izbijanje lopte je stvarno iritantno.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2013, 22:53   #130
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

možda je do "verzije" koju igram, ali definitivno nije normalno, jer mi je ista jačina zvuka podešena za sve igre i samo kod nba 2k14 moram da pojačavam.
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2013, 1:14   #131
Edit
Član
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 220
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 17 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Ovo je porazavajuce, kad se igra protiv kompa, sta igra radi. Navescu par primera:

- Jako sporo kretanje igraca u odbrani, ne mogu da ispratim AI igraca, polomih prste da se vratim na putanju protiv. igraca, kao da okrecem tenk a ne profesionalca. Dok kad driblam, ne mogu da prdnem.
- Gotovo redovno mi se desava, da kad AI izvodi aut na mojoj polovini par sek. pre isteka napada, igrac koji treba da primi loptu, predje na svoju polovinu, i tu primi loptu, i naravno, gle cuda, sudija ne svira "backcourt violation".
- Redovno AI cepa liniju punim stopalom, sudija nista.
- Banane padaju kao da se deca igraju.
- Centri kad prime loptu pod kosem, redovno im neko izbije loptu iz ruke.
- Pod kosem mi se desava, da kad fintiram AI igraca, igrac nasedne na fintu, i uvek mi u padu izbije loptu bez faula, naravno pola tela i ruke mu prodju kroz mog igraca.
- I ono sto me najvise muci, jeste ponasanje mog tima u postavci odbrane. Ja stavim igru covek na coveka, a oni kao da igraju zonu, konstantno ostavljaju protivnika same na trojci. Sudaraju se medjusobno, jako lose preuzimaju. I to me izludjuje. Sve sam podesavao u game sliderima, ali je sve isto. Tek sam kupio gamepad zbog ovih igara, ali ako ovako nastavim, nece jos dugo izdrzati.
Po meni gameplay u odnosu na 2k13 jedan korak unazad.
Edit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2013, 9:12   #132
Joca90
Veteran
 
Član od: 24.11.2009.
Lokacija: Bg
Poruke: 675
Zahvalnice: 146
Zahvaljeno 106 puta na 105 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

meni se sad desilo da karmelo pogodi 3ku u posl sekundi i ide snimak pustio je loptu pre sirene...i sudija mi ne prizna kos aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Joca90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2013, 10:03   #133
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
Edit kaže: Pregled poruke
Ovo je porazavajuce, kad se igra protiv kompa, sta igra radi. Navescu par primera:

- Jako sporo kretanje igraca u odbrani, ne mogu da ispratim AI igraca, polomih prste da se vratim na putanju protiv. igraca, kao da okrecem tenk a ne profesionalca. Dok kad driblam, ne mogu da prdnem.
- Gotovo redovno mi se desava, da kad AI izvodi aut na mojoj polovini par sek. pre isteka napada, igrac koji treba da primi loptu, predje na svoju polovinu, i tu primi loptu, i naravno, gle cuda, sudija ne svira "backcourt violation".
- Redovno AI cepa liniju punim stopalom, sudija nista.
- Banane padaju kao da se deca igraju.
- Centri kad prime loptu pod kosem, redovno im neko izbije loptu iz ruke.
- Pod kosem mi se desava, da kad fintiram AI igraca, igrac nasedne na fintu, i uvek mi u padu izbije loptu bez faula, naravno pola tela i ruke mu prodju kroz mog igraca.
- I ono sto me najvise muci, jeste ponasanje mog tima u postavci odbrane. Ja stavim igru covek na coveka, a oni kao da igraju zonu, konstantno ostavljaju protivnika same na trojci. Sudaraju se medjusobno, jako lose preuzimaju. I to me izludjuje. Sve sam podesavao u game sliderima, ali je sve isto. Tek sam kupio gamepad zbog ovih igara, ali ako ovako nastavim, nece jos dugo izdrzati.
Po meni gameplay u odnosu na 2k13 jedan korak unazad.
skoro identična zapažanja kao moja ova igra će biti žešći fail u serijalu ako pod hitno ne dođe neki patch, a ne tamo nekad u martu ili nikad.

također i ja se držim modovanih 2k13 i 2k12, taman sam ih lepo napucao.
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2013, 14:10   #134
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Samo jos jednom dokazano da sve dok nema konkurencije na trzistu - oni se nece mnogi ni muciti da unaprede gameplay.

Neki su se lepo ismejali kad sam pre godinu dana rekao da jedva cekam NBA Live da se vrati u zivot. I i dalje to mislim.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2013, 14:53   #135
nikolapfc89
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.326
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 801 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Ja i dalje ne kapiram sta je lose u gempleju?
Osim ovih bagova,mada ako vam to smeta za igru,onda stvarno..

Soundtrack odlican,kao i prezentacija na visokom nivou.
Minimalne promene od 2k13,sto je po meni i dobro,a vidim ljudi svuda cmizdre kako je gaemplej isti. Zna se da tim koji pobedjuje ne treba menjati,pa samim tim,ne znam sto bi izmisljali toplu vodu,kada vec imaju skoro savrsen gemplej.

Zahvaljujuci 2k sportu,i kada izadje NBA 2K ja na xboxu i ne palim arkadu na koju se svi loze od Fife i bedan pokusaj simulacije Pes-a,vec uzivam u pravoj,kompletnoj sportskoj igri,tako da mi ona dva krsa ne trebaju.
nikolapfc89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2013, 15:23   #136
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
Edit kaže: Pregled poruke
Ovo je porazavajuce, kad se igra protiv kompa, sta igra radi. Navescu par primera:

- Jako sporo kretanje igraca u odbrani, ne mogu da ispratim AI igraca, polomih prste da se vratim na putanju protiv. igraca, kao da okrecem tenk a ne profesionalca. Dok kad driblam, ne mogu da prdnem.
Ukoliko igram protiv tima koji ima brzog beka, uglavnom igram sa centrom i čuvam centra tako što se uvek postavljam između njega i koša. I ne udaljavam se od reketa.
Sa dobrim driblingom je lako preći svog čuvara. Sad sam (na poslu) pročitao na nekom forumu da ako u komandama umesto Isomotion/Shots postaviš Shots/Isomotion, komande budu kao u 2K13. Ne znam kako se to radi niti mogu, trenutno, da probam.

Citat:
Edit kaže: Pregled poruke
- Gotovo redovno mi se desava, da kad AI izvodi aut na mojoj polovini par sek. pre isteka napada, igrac koji treba da primi loptu, predje na svoju polovinu, i tu primi loptu, i naravno, gle cuda, sudija ne svira "backcourt violation".
Nisam 100% siguran, ali mislim da to u NBA nije "backcourt violation".

Citat:
Edit kaže: Pregled poruke
- Redovno AI cepa liniju punim stopalom, sudija nista.
Bag koji je samo grafičke prirode i ne smeta samoj igri.

Citat:
Edit kaže: Pregled poruke
- Banane padaju kao da se deca igraju.
Začudo, nemam problema sa tim prilikom igranja. Štaviše, sviđa mi se ovako.

Citat:
Edit kaže: Pregled poruke
- Centri kad prime loptu pod kosem, redovno im neko izbije loptu iz ruke.
Užasno iritirajuće. Low post gotovo neupotrebljiv. Može da se sredi slajderima, ali ne znam kako, prošle godine sam skinuo neke gde se sudio svaki dodir, a kamoli ovakvo izbijanje, ali nisam video kako su to izveli.

Citat:
Edit kaže: Pregled poruke
- Pod kosem mi se desava, da kad fintiram AI igraca, igrac nasedne na fintu, i uvek mi u padu izbije loptu bez faula, naravno pola tela i ruke mu prodju kroz mog igraca.
Kao i prethodno...

Citat:
Edit kaže: Pregled poruke
- I ono sto me najvise muci, jeste ponasanje mog tima u postavci odbrane. Ja stavim igru covek na coveka, a oni kao da igraju zonu, konstantno ostavljaju protivnika same na trojci. Sudaraju se medjusobno, jako lose preuzimaju. I to me izludjuje. Sve sam podesavao u game sliderima, ali je sve isto. Tek sam kupio gamepad zbog ovih igara, ali ako ovako nastavim, nece jos dugo izdrzati.
Ukoliko te protivnički igrač pređe (ili pokuša dobro), drugi kreće da ga preuzima i ostavlja slobodnog svog igrača. Ukoliko ti smeta to, u COACHING smanji HELP DEFENSE ili daj komandu igračima da "PLAY TIGHT" i toga neće biti. Začudo, to funkcioniše, za razliku od pre.

Citat:
Edit kaže: Pregled poruke
Po meni gameplay u odnosu na 2k13 jedan korak unazad.
Izuzev izbijanja pod košem i prelakog gubljenja lopte, sve ostalo je mnogo bolje...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2013, 16:45   #137
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Nabavljam igru,pa me zanima,jel All Star weekend ovaj put bolje odradjen? Mislim na takmicenje u kucanju,trojkama itd... (kad igras asocijaciju)
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2013, 17:10   #138
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Ajde dajte te slajdere
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2013, 17:54   #139
nigga
Član
 
Član od: 28.9.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 221
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 52 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
[EviL ClowN] kaže: Pregled poruke
Nabavljam igru,pa me zanima,jel All Star weekend ovaj put bolje odradjen? Mislim na takmicenje u kucanju,trojkama itd... (kad igras asocijaciju)
Takmicenje u kucanju je bez veze,po meni,jer izgleda kao da igras Gitar Hero,odaberes kakvo ces kucanje i gledas neku traku kako ide ka tebi i treba pravovremeno da pogodis svaku tipku .Mogli su da daju vise slobode prilikom odabira nacina kucanja.Kretanje je automatsko,a na tebi je samo da odradis zavrsnicu.A takmicenje u trojkama je solidno odradjeno.Mozes da odaberes igraca iako nije u tvom timu da sa njime sutiras ili kucas.
nigga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2013, 18:10   #140
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Sad sam instalirao igru,sad cu da vidim kakva je,ali prvo prelistavanje rostera i prvo sto mi je zapalo za oko,Farmar u LAL i u Efesu... Po meni velika greska!
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com