Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.3.2009, 18:00   #201
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Citat:
GR@dimir kaže: Pregled poruke
jel iko ikad potpuno izbacen sa foruma
Naravno da jeste. Forum postoji više od tri godine i bilo je svakakvih slučajeva ludaka
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dimo na korisnoj poruci:
Gradimir (14.3.2009)
Stara 14.3.2009, 18:04   #202
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Citat:
dzonihsv kaže: Pregled poruke
Nazalost, verujem da ce i ova biti obrisana jer izgleda samo modovi ovde imaju zadnju rec i onda neki clanovi ne mogu da daju svoj komentar i da obrazloze detalje na tu temu.
Moderatori nemaju "zadnju" reč, nego pojedinci očigledno ne znaju kada treba da stanu, obrazložili oni svoju poentu ili ne...

Citat:
GR@dimir kaže: Pregled poruke
jel iko ikad potpuno izbacen sa foruma
Da, više njih tokom proteklih godina, mada se trudimo da tu meru u što većoj meri izbegavamo. Ne slažem se sa Dimom da je bilo "ludaka", već su u pitanju bile osobe koje nisu imale obzira prema drugima, i tretirale su forum razmaženo, kao sopstveni poligon za izbacivanje agresije ili dosade, ili kao mesto podređeno isključivo njihovim ličnim interesima...

Poslednja ispravka: Iris (14.3.2009 u 18:15)
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2009, 18:37   #203
vlajo
Starosedelac
 
Član od: 5.10.2008.
Lokacija: na terenu, po rubovima civilizacije
Poruke: 2.376
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 441 puta na 373 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Ona pohvala je bila za prvi deo donjeg posta. Inače kada sistem ne funkcioniše onda nije problem u ljudima koji čine sistem, nego u načelima i zakonima tog sistema. Tanka je granica između haosa i apsolutne slobode. Ovo je prvi forum gde učestvujem da sam doživeo izraze "ne lupetaj", "šta trućaš"... Inače meni verovatno u životu najmanje znanja fali (ovog puta nisam mogao da budem skroman), a kompjuteri su mi samo hobi. Zaključavanje teme, i banovanje sa ruganjem od strane moderatora je sramota za bilo koji forum, deluje neozbiljno i detinjasto. Ovaj forum ima dosta mlađih članova, ali ima i malo starijih, napadanje stava nije isto što i napadanje ličnosti ko ga iznosi, i predstavlja osnovno načelo kulture dijaloga. Što se mene tiče još sam u fazi da razmišljam da li ću nastaviti uopšte da učestvujem u ovom forumu iako sam jako stari čitalac SK, na forumu sam tek od skoro, iz čiste radoznalosti i činjenice da na njemu ima nekolicina jako inteligentnih klinaca. Osim njih ima i par duhovitih , kao što su SilverBulet i LG i njih bi imenovao. Mislim da su njihove šale mnogo manje destruktivne nego ismevanje i verbalno vređanje , kao i prepucavanje bez pardona prisutno na nekim temama. Pozdrav
vlajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2009, 20:07   #204
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Citat:
vlajo kaže: Pregled poruke
........................ Zaključavanje teme, i banovanje sa ruganjem od strane moderatora je sramota za bilo koji forum, deluje neozbiljno i detinjasto.
Slažem se da ruganje nije na mestu, ako ga je bilo, ali

Citat:
vlajo kaže: Pregled poruke
....................Osim njih ima i par duhovitih , kao što su SilverBulet i LG i njih bi imenovao. Mislim da su njihove šale mnogo manje destruktivne nego ismevanje i verbalno vređanje , kao i prepucavanje bez pardona prisutno na nekim temama. Pozdrav
Koliko neozbiljno i detinjasto izgleda naš forum kad se ujutro uloguješ na njega i budeš zasut postovima koji nemaju nikakve veze sa tematikom istog? Jel treba da povlađujemo nekolicini pojedinaca koji žele da skrenu pažnju na sebe i rade to na najgori mogući način? Virtuelno tapšanje po ramenu uz "ma deca su to" u vidu gomile zahvalnica dobijenih na gluposti nije način da se izgradi karakter, a mesto svakako nije pogođeno. Mene ta "duhovitost" ne zanima i od ovog foruma očekujem ozbiljne i korisne topike iz kojih može da se izvuče pregršt informacija.
GoranSTX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GoranSTX na korisnoj poruci:
allokin (15.3.2009)
Stara 14.3.2009, 20:16   #205
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Ti si ga banovao a?

Pričaju ljudi...
steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2009, 20:17   #206
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Citat:
vlajo kaže: Pregled poruke
Osim njih ima i par duhovitih, kao što su SilverBulet i LG i njih bi imenovao.
Ne znam da li nesto nije u redu sa mojim smislom za humor ili samnom, ali mi stvarno nije jasno sta si to duhovito video o bullitovim postovima o WC soljama, i to narocito na delovima foruma koji se pre svega ticu tehnickih pitanja?!
Ja cenim duhovitost veceg broja clanova foruma, koje sad ne bih poimenicno nabrajao, ali ono o cemu postuje bullit nema nikakve, ali bas nikakve veze sa duhovitoscu.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2009, 20:23   #207
Geomaster
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 28.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.342
Zahvalnice: 2.836
Zahvaljeno 1.047 puta na 507 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Geomaster Slanje poruke preko Skypea korisniku Geomaster
Thumbs up Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Šta bih dao da sam bio tamo A nema tih tema ni u otpaTcima, baš me interesuje šta je baljezgao...
Geomaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2009, 20:28   #208
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
Ti si ga banovao a?

Pričaju ljudi...
Pričaju, a?

Nema šta da se krije. Od mene je dobio ban na jedan dan kako bi prestao sa urnisanjem foruma i dok ne dođu admini da odluče o daljim koracima.
Posebno dostignuće našeg drugara je to što je uspeo da dobije ban od mene koji sam dodelio jednu kaznu za skoro dve godine moderatorskog statusa.

Mislite (pričajte) o tome...
GoranSTX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GoranSTX na korisnoj poruci:
Iris (14.3.2009)
Stara 14.3.2009, 20:35   #209
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Bas sam teo da pitam kome podici spomenik... Evo, hvala presvetom Goranu sto nas je, barem na jedan dan, spasao bede...
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2009, 20:52   #210
Gradimir
Veteran
 
Član od: 19.1.2009.
Lokacija: Wherever I May Roam
Poruke: 819
Zahvalnice: 360
Zahvaljeno 445 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

hacker aca-banned
pa sta se ovo dogadja i ko je njega banovao
Gradimir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2009, 21:00   #211
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Citat:
GR@dimir kaže: Pregled poruke
hacker aca-banned
pa sta se ovo dogadja i ko je njega banovao
Sam je sebe banovao

On je moderator, moze da mu pise sta god zeli ispod.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
hacker_aca (14.3.2009)
Stara 15.3.2009, 12:50   #212
Gradimir
Veteran
 
Član od: 19.1.2009.
Lokacija: Wherever I May Roam
Poruke: 819
Zahvalnice: 360
Zahvaljeno 445 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Sam je sebe banovao

On je moderator, moze da mu pise sta god zeli ispod.
a onda mu i to nije zanimljivo uopste(bez uvrede)
Gradimir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2009, 23:41   #213
allokin
Veteran
 
Član od: 17.1.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 636
Zahvalnice: 481
Zahvaljeno 128 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Захваљујем се људима из СК-а на супер брзом серверу. Разлика између овог и неког другог сајта је стварно видљива, што Dial-Up-ашима, као мени, веома значи.
allokin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku allokin na korisnoj poruci:
--ComputerBoy-- (26.6.2009)
Stara 21.4.2009, 14:44   #214
gorann
Član
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 201
Zahvalnice: 150
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Извињавам се,нисам знао где да напишем.
Честитам свим Православним верницима Ускрс!
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!
Знам да касним пар дана,не замерите.
gorann je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 15:34   #215
Gradimir
Veteran
 
Član od: 19.1.2009.
Lokacija: Wherever I May Roam
Poruke: 819
Zahvalnice: 360
Zahvaljeno 445 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

^imas temu u brbljaonici i vasitinu voskrese
Gradimir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 16:31   #216
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Treba odati priznanje moderatorima jer su krajnje user friendly,i imaju strpljenja.
Ja sam licno u startu imao par tema u otpatcima ali sa razlogom,i nisam se ljutio ni najmanje jer sam se upoznavao sa pravilima foruma i nacina funkcionisanja istog.
Cinjenica da ovako organizovan forum predstavlja iscrpnu kolicinu informacija korisnih svim korisnicima pc-ja ali i citalaca dragog nam casopisa.

A sto se tice under 16 year korisnika,ne treba im puno zamerati i vrmenom ce se nauciti a po koja packa nije odvise.
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2009, 18:06   #217
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Thumbs up Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Želio bih se da pod prvo zahvalim ovome forumu uopšte kao jednom velikom izvoru korisnih informacija. Dok nisam bio na ovome forumu nisam nešto puno znao. Samo instalirati igre(igrice) i slične stvari(dobro sad i ja malo pretjerujem ali OK). Na ovome forumu sam naučio kako instalirati Windows. Ovo je bio prvi forum na kojem sam se registrovao(Doduše bio je jedan forum prije ali na njega nisam nikad otišao i imam krompir poruka(0)) i na kojem sam i ostao.

Sve se to desilo negdje u junu prošle godine tačnije 15. 06. 2008. godine. kad sam isto dobio internet. Tad sam automatski se registrovao na ovome forum(naravno poslije onog sa krompirom poruka) i postao član jednog od najboljih kompjuterskih foruma. Ono što je pohvalno za ovaj forum je to što je baš za ono malo iskusnije korisnike ali i za nove. On nije Krstarica pa da se na njemu postavljaju pitanja tipa
Citat:
Kako da instaliram CS 1.6
a nije ni Devprotalk ili Elitesecurity pa da su na njemu samo geekovi koji se potpisuju u HEX-u i slično.

I eto dođošmo do cifara 6, 4 i 4 koje označavaju broj mojih poruka. Uz broj poruka dolazi i titula veteran sam "zaradio" za manje od godinu dana. Moram da se zahvalim moderatorima, super moderatorima i adminima koji imaju odlične kriterijume za ocjenjivanje članova i vrijeme rada brzinom munje. Takođe i nema kod njih "protekcije" barem to sam uvidio u ovih 3/4 godine mog djelovanja po forumu.

Naravno, moram da se zahvalim svim članovima koji su ovde došli da budu ovdje. Jedan od članova koje moram da pomenem je Luka.Zip koji je se registrovao da bude član. Mnogi su se registrovali da bi spamovali ili da bi se reklamirali. Ovo govorim zato što ima tako malo članova od mene pa nadalje koji su nešto doprinijeli ovome forumu8mislim ostavili korisne poruke itd...)

I za kraj za ono o Under 16 Year članovima za Markonija:
Mogu da se kladim da je 1/3 članova ispod te tvoje granice kao što sam i ja sam. Mnogi znaju mnogo više od svojih starijih kolega forumaša. naravno uvjek ima nekoliko takvih koji pišu W umjesto L ch, sch, sh itd... Da stvar bude gora nešto takvih je starije i od 18 godina.

I na kraju THE END
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Djordje Turjacanin na korisnoj poruci:
Luka.zip (5.5.2009)
Stara 5.5.2009, 23:52   #218
Luka.zip
Starosedelac
 
Član od: 28.2.2009.
Poruke: 1.632
Zahvalnice: 129
Zahvaljeno 700 puta na 440 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Luka.zip
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Citat:
Djordje Turjacanin kaže: Pregled poruke
Jedan od članova koje moram da pomenem je Luka.Zip koji je se registrovao da bude član...
Tako je! ...
Ja sam internetom poceo da se "bavim" ozbiljnije tek pocetkom prosle godine kad sam nabavio a-de-es-el, ranije preko dajl-apa samo je bilo frustracije i bas kad mi je bilo nesto neophodno sam isao online. (a sad 24/7)
Znao sam odavno za ovaj forum i povremeno sam ga posecivao, a od pocetka 2009. sam cesce bio gost sve do 28. februara kada sam se registrovao.
Po meni, jedan od najboljih foruma u Srbiji a i sire... Zaista je sadrzaj veoma raznovrstan, i svako moze da nadje nesto korisno...
I nadam se da ce jos puuuno godina nastaviti sa ovakvim radom.



P.S. Nisam podmitio/prisilio Djordja da napise ono gore, uradio je to potpuno samovoljno i pri cistoj svesti
Luka.zip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2009, 23:58   #219
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Oduvek sam se pitao šta znači advokatima ono "pri čistoj svesti". Sad znam da to znači isprana mozga
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku holodoc na korisnoj poruci:
Equilibrium (6.5.2009), Geomaster (6.5.2009), Maladikt (6.5.2009), Psycho13 (6.5.2009), Rasa (6.5.2009)
Stara 16.5.2009, 22:17   #220
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Zeleo bih da pohvalim forum tj. ljude koji stoje iza njega jer je forum na dobrom serveru, nema botova, malo je bagova i najvaznije ne moram da gledam reklame za besplatnu lutriju, turisticke aranzmane i vrele devojke iz svih krajeva sveta.

You're doing hell of a job guys, keep it that way.

E i naravno forumasi, verovatno najbolja ekipa na nekom domacem forumu, sve vreme provedeno ovde je pravo uzivanje.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Equilibrium na korisnoj poruci:
Rasa (17.5.2009)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com