Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > O SK-u uopšte

O SK-u uopšte Opšta rasprava o izgledu i sadržaju časopisa.
Primedbe, predlozi i pohvale su dobrodošli!

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.7.2007, 12:04   #81
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Citat:
Dusan_BG kaže: Pregled poruke
Moracu opet da kritikujem...Mislim da citaoce ne obavestavate dovoljno...Recimo ne znam dal ste ikada pomenuli P35 cipset u vasem casopisu...ali barem pomenuli??? Mislim da niste! Da nema interneta ne bi ni ja znao da postoji...Al sta je sa ljudima koji nemaju internet i citaju jedino vas casopis...Mislim da to nije posteno prema njima...P35 sam naveo kao primer ima jos stvari kojih cu se vremenom setiti...
Biće, biće, koliko već u sledećem.

Moraš da razumeš da je IT industrija veoma brza industrija koja izbacuje veliki broj proizvoda. Takođe, moraš da shvatiš da smo mi mesečnik, koji izlazi prvog u mesecu. Da bismo izašli prvog u mesecu, moramo da završimo materijal koji dan posle 20. prethodnog meseca. Takođe, ne bi trebalo da očekuješ da broj koji izađe prvog u mesecu bude aktuelan celog meseca.
Chivan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2007, 17:54   #82
Dusan_BG
Veteran
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 33 puta na 24 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Dusan_BG
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Citat:
Chivan kaže: Pregled poruke
Biće, biće, koliko već u sledećem.

Moraš da razumeš da je IT industrija veoma brza industrija koja izbacuje veliki broj proizvoda. Takođe, moraš da shvatiš da smo mi mesečnik, koji izlazi prvog u mesecu. Da bismo izašli prvog u mesecu, moramo da završimo materijal koji dan posle 20. prethodnog meseca. Takođe, ne bi trebalo da očekuješ da broj koji izađe prvog u mesecu bude aktuelan celog meseca.
Ok razumem ja to ali P35 se pojavio relativno davno, mogli ste barem da pomenete to u vidu neke vesti...Pa recimo cini mi se da isto tako nigde niste naglasavali da postoji i C2 revizija P965 chipseta sto je po meni bitna stvar...
Izgleda da nam se Sale malo ulenjio
Dusan_BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2007, 10:34   #83
simakosmos
Član
 
Član od: 26.5.2006.
Poruke: 208
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 49 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

ko je opisao igru Driver Paralell Lines, zaboravio da napomene da je ta igra izashla za Xbox, PS2 i Wii konzole.
Steta da se bar ne napomene.
simakosmos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2007, 2:03   #84
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Thumbs down Re: Kritike i sugestije

Primedbe: Reklame naravno. Mnogo ih ima (i shlag na tortu: neke od njih nemaju veze sa onim cime se magazin bavi - reklame za Coca-colu, automobile, parfeme i pomade!!!)
Citiram: 'Zasto se zbog rejtinga mora pristati na ugovor sa djavolom?' - rekao je Kuzma u svom tekstu jednom kad je pljuvao po Big Brotheru (ne mogu se setim u kom broju). E sad, jednom liku koji se pozalio na reklame (I/O port rubrika) rekli ste: 'Kako bi odrzali kvalitet magazina, moramo imati pare, a one dolaze i od reklama', i to je vama dovoljan razlog da jedan odlican magazin nakazite sa reklamama. (A ovamo znate da kritikujete TV B92, zbog pseudonjesra BigBrother). E sad dolazimo do istog pitanja: Zasto se zbog kvaliteta magazina, mora pristati na ugovor sa djavolom? Ljudi, ako ste nesposobni da stvorite kvalitetan magazin, nemojte da posezete za niskim metodama tipa: od 100 stranica u magazinu, 30% su reklame ( a korisnik, tih 30% reklama niti cita, a niti je zeleo da kupi tih 30% reklama, a morao je da ih plati kad je kupovao magazin, jer toboze 30% reklama od celog magazina ulaze u cenu magazina, stampanje tih reklama nije dzabe, jel tako?). Folks, pa imajte malo dostojanstva. Niko ne zeli da plati SK 140 dindzi, i da unutra vidi neku bezveze reklamu na svakoj trecoj strani. To mu dodje kao kad kupujemo krompir u dzakovima, zar ne? Spolja svi lepi, i mi platimo dobar krompir, a kad kuci pogledamo sta smo kupili, 30% krompira trulez, za koji niko normalan ne bi dao ni paru, da ga je video izlozenog na tezgi. E pa, ako josh ne shvatate, reklame u unutrashnjosti SK magazina, mozemo uporediti sa trulim krompirom.
Na kraju da dodam: Ja sam veliki fan SK magazina, ali ako bolest zgrtanja love od prodaje magle nastavi da poprima sve vece i vece razmere kako se dosad pokazalo, magazinu se verovatno ne pise svetla buducnost, i mogu reci da sam (naravno) zabrinut zbog toga!

Poslednja ispravka: MSScat (4.8.2007 u 2:09) Razlog: Fine tuning
  Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku na korisnoj poruci:
Dusan Maksimovic (4.8.2007), Shoowman (29.8.2007), Telepatic (4.8.2007)
Stara 4.8.2007, 2:10   #85
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.847 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Citat:
MSScat kaže: Pregled poruke
Primedbe: Reklame naravno. Mnogo ih ima (i shlag na tortu: neke od njih nemaju veze sa onim cime se magazin bavi - reklame za Coca-colu, automobile, parfeme i pomade!!!)
1. Bez reklama se casopis ne moze isplatiti.
2. Nasa maticna kuca je Politika. Kad neka firma uplati Politici reklamiranje u svim njenim magazinima to se odnosi i na nas i protiv toga se ne moze.
3. Imajte razumevanja neke stvari su nuzno zlo.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2007, 2:18   #86
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Post Re: Kritike i sugestije

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
1. Bez reklama se casopis ne moze isplatiti.
2. Nasa maticna kuca je Politika. Kad neka firma uplati Politici reklamiranje u svim njenim magazinima to se odnosi i na nas i protiv toga se ne moze.
3. Imajte razumevanja neke stvari su nuzno zlo.
Mozda je text malo grub, nemam nameru da nekoga klevetam, pogotovu ne moj omiljeni magazin, ali vasa maticna kuca je Politika! Tim gore covece!!! Zar jedna velika firma kao sto je Politika, dozvoljava sebi takve gluposti? Zarad cega? Zarad zgrtanja love? (Ma kakvi!)
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2007, 3:21   #87
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Kad vec uporedjujes SK sa krompirom, to ti je kao da kupis krompir u vrednosti od 200 dinara za 140 dinara, dok bi taj isti krompir vredeo i 250 din. samo da nema trulezi (reklama). Ne znam sto si nezadoljan, opisuju sve sto se pojavi, tekstovi su ultra kvalitetni, a jos su im cene prilagodjenje prosiocima (i to verovatno ne bi bilo tako bez reklama). Alternativa je (verovatno) da izbace reklame, da sadrzaj ostane isti, a da se cena prilagodi burzujima
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
todos (4.8.2007)
Stara 4.8.2007, 8:54   #88
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Kad vec uporedjujes SK sa krompirom, to ti je kao da kupis krompir u vrednosti od 200 dinara za 140 dinara, dok bi taj isti krompir vredeo i 250 din. samo da nema trulezi (reklama). Ne znam sto si nezadoljan, opisuju sve sto se pojavi, tekstovi su ultra kvalitetni, a jos su im cene prilagodjenje prosiocima (i to verovatno ne bi bilo tako bez reklama). Alternativa je (verovatno) da izbace reklame, da sadrzaj ostane isti, a da se cena prilagodi burzujima
Samo nastavi i dalje da ih branis.Covek je gore u pravu.Mnogo i vise nego mnogo ima zastupljenost reklame.Ali sto rece Oluja to je nuzno zlo koje mozda i urednici i ucesnici u sklapanju casopisa ne zele.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2007, 13:34   #89
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Ne znam da li je bilo slučajno postavljeno, al' ne verujem da jeste.
U broju gde je opisan NFS Carbon na strani levoj (Gradimir Joksimović je radio tekst,) ima tri screenshota automobila, sve Ševrolet (jedan te isti) a na desnoj strani (odmah pored opisa igre) preko cele strane reklama Ševroleta.

U pitanju je broj 12/2006.

Poslednja ispravka: ForceWare (4.8.2007 u 13:39) Razlog: Ispravka imena autora teksta
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2007, 14:57   #90
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Citat:
MSScat kaže: Pregled poruke
Ljudi, ako ste nesposobni da stvorite kvalitetan magazin, nemojte da posezete za niskim metodama tipa: od 100 stranica u magazinu, 30% su reklame ( a korisnik, tih 30% reklama niti cita, a niti je zeleo da kupi tih 30% reklama, a morao je da ih plati kad je kupovao magazin, jer toboze 30% reklama od celog magazina ulaze u cenu magazina, stampanje tih reklama nije dzabe, jel tako?).
Časopis je po meni veoma kvalitetan a jeste da su sada ubacili i malo više reklama ali da li ljudi uzimaju časopis zbog reklama ili zbog tekstova u vezi hardvera, softvera i ostalih stvari? Ne znam šta se bunite toliko oko tih reklama. Nije da branim časopis, samo gledam sa neke neutralne tačke gledišta. Dok prelistavaš časopis možeš da potrošiš jednu sekundu da proceniš da li je neka strana reklama ili opis nečega. Ako je reklama nastavljaš dalje, nema problema. Reklame čak znaju i da budu korisne iako ih svi mrze. Pa ja sada da dođem da živim u Beograd i treba mi kompjuter ja ne bih znao gde da ga kupim. Napamet znam par radnji iz reklama iz SK-a a sada da ga otvorim i krenem da tražim našao bih još. Ako vas ne zanimaju reklame samo ih ignorišite i čitajte ono šta vas zanima.

Imam predlog: Da se napravi posebno SK gde će biti svi SK tekstovi predviđeni za određeni mesec bez reklama dok će odvojeno da prave nešto slično tome ali tu će biti samo reklame pošto mnogi neće da kupuju reklame. Ajde i da bojkotujemo televiziju, tamo ima reklama...
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku hacker_aca na korisnoj poruci:
Chivan (6.8.2007)
Stara 4.8.2007, 15:42   #91
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Znate šta bi trebali da uvedete?

Kao neku nagradu po ugledu na strane časopise.

recimo izađe neka grafička i vi joj kao u novinama date medalju "best buy" ili "maximum performance"

Znate ono što je ispisano na kutijama grafičkih... Jednostavno, nekako je zanimljivo...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2007, 15:50   #92
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Kritike i sugestije

Opet kerenula diskusija o reklamama.... Ljudi, pričalo se o ovome X puta! Da nema reklama, SK bi imao toliko strana manje (količina textova bi bila ista) a bio bi dosta skupjli. Ako mislite da umesto reklame na toj strani može da se nađe text, imajte u vidu da text za tu stranu neko treba da napiše i bude plaćen za to a novac od reklame izostaje, što automatski povlači povećanje cene. Ovo je čisto logički rezon, tu sigurno ima još detalja koji su nama nepoznati.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
Chivan (6.8.2007), hacker_aca (5.8.2007)
Stara 4.8.2007, 15:53   #93
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Opet kerenula diskusija o reklamama.... Ljudi, pričalo se o ovome X puta! Da nema reklama, SK bi imao toliko strana manje (količina textova bi bila ista) a bio bi dosta skupjli. Ako mislite da umesto reklame na toj strani može da se nađe text, imajte u vidu da text za tu stranu neko treba da napiše i bude plaćen za to a novac od reklame izostaje, što automatski povlači povećanje cene. Ovo je čisto logički rezon, tu sigurno ima još detalja koji su nama nepoznati.
Pogledajte recimo od novosti Oglase, pa svaka strana su oglasi

Ne stvarno, meni nije jasno zašto se svi bune kada i čitava država da potpiše peticiju ne bi se mogle ukinuti...
Sjetite se pinka prije donošenja zakona o reklamama...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2007, 0:31   #94
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Thumbs down Re: Kritike i sugestije

Citat:
hacker_aca kaže: Pregled poruke
Imam predlog: Da se napravi posebno SK gde će biti svi SK tekstovi predviđeni za određeni mesec bez reklama dok će odvojeno da prave nešto slično tome ali tu će biti samo reklame pošto mnogi neće da kupuju reklame. Ajde i da bojkotujemo televiziju, tamo ima reklama...
Pravo da ti kazem, razmisljao sam o potpunom bojkotu TV Pink-a. Puste neki film, pa onda brate na svakih 20min. filma ide 20min. reklame. Pa takvu aktivnost niko normalan ne bi dopustio. I sad ti meni kazi: Jel to uredu?
I takodje, kaze oluja 'Bez reklama se casopis ne moze isplatiti'. Pa to je sramota, stvarno. Casopis ne bi mogao da egzistira, ako se ne krkne neka reklama na svakoj trecoj strani? Ovo je i smeshno i zalosno u isto vreme!!!
  Odgovor sa citatom ove poruke Kažnjen zbog prekršaja
Stara 5.8.2007, 0:33   #95
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Post Re: Kritike i sugestije

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Kad vec uporedjujes SK sa krompirom, to ti je kao da kupis krompir u vrednosti od 200 dinara za 140 dinara, dok bi taj isti krompir vredeo i 250 din. samo da nema trulezi (reklama).
U svakom slucaju, meni trulez ne treba, covece!!! Ako si primetio, ne zalim se na cenu casopisa, vec na trulez u njemu!!!

Poslednja ispravka: MSScat (5.8.2007 u 0:35) Razlog: Fine Tuning
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2007, 0:52   #96
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Citat:
MSScat kaže: Pregled poruke
I takodje, kaze oluja 'Bez reklama se casopis ne moze isplatiti'. Pa to je sramota, stvarno. Casopis ne bi mogao da egzistira, ako se ne krkne neka reklama na svakoj trecoj strani? Ovo je i smeshno i zalosno u isto vreme!!!
Pa čoveče, Politika izdaje Svet Kompjutera, kao i sve druge novine/časopise da bi na njemu ubrala neki profit, a ne tek onako, da se izdaje nešto...Ako nisi znao reklamiranje je glavni izvor prihoda svakog medija.

Lepo ti je Rocker rekao: manje oglasa, više tekstova = manji prihod, veći rashod I šta bi dobio kada bi izbacili reklame? 145 strana tekstova i časopis koji bi koštao bar 300-400 dinara, koga bi kupovalo sve manje i manje ljudi...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Chivan (6.8.2007)
Stara 5.8.2007, 0:54   #97
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Koji vam je bre djavo ljudi... Stvarno vas ne razumem...

Ako vam smetaju reklame idite pa kamenujte svaki bilbord na koji naidjete, pa onda razbijajte staklo na svetlecim reklamama na skoro svakoj banderi, lupajte izloge gde se stoji poster za nagradnu igru koka-kole i na kraju lupajte palicama ljude koji dele flajere u knez mihajlovoj...

Stvarno su vam komentari nedorasli i detinjasti... SK zavisi od reklama i nemoze bez reklama. Tu je tacka i manastirska macka
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DarkNemos na korisnoj poruci:
Chivan (6.8.2007)
Stara 5.8.2007, 1:34   #98
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Post Re: Kritike i sugestije

Citat:
DarkNemos kaže: Pregled poruke
Koji vam je bre djavo ljudi... Stvarno vas ne razumem...

Ako vam smetaju reklame idite pa kamenujte svaki bilbord na koji naidjete, pa onda razbijajte staklo na svetlecim reklamama na skoro svakoj banderi, lupajte izloge gde se stoji poster za nagradnu igru koka-kole i na kraju lupajte palicama ljude koji dele flajere u knez mihajlovoj...

Stvarno su vam komentari nedorasli i detinjasti... SK zavisi od reklama i nemoze bez reklama. Tu je tacka i manastirska macka
Alo, bre, ko ovde pominje bilborde i svetlece reklame? Meni izgleda da je najdetinjastiji komentar (savet!) bas ovaj gore citiran! (Ako vam se ne svidjaju reklame idite pa kamenujte bilborde...bla, bla...) - Ovo izgleda vrlo doraslo i zrelo, nema sta!!! U ostalom ovo pocinje da lici na svadju, bolje da je prekinemo!?

Poslednja ispravka: MSScat (5.8.2007 u 1:37) Razlog: Predlog
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2007, 1:52   #99
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Post Re: Kritike i sugestije

Ljudi, necu da ovo ispadne neka big svadja. Tema se lepo zove Kritike i sugestije, gde covek moze otvoreno da kritikuje SK. Nisam hteo da zapocinjem raspravku tipa: Koji vam je djavo... ili Covek je u pravu... Samo sam rekao ono sto mi se kod SK-a ne svidja.
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2007, 2:25   #100
Dusan Maksimovic
Član
 
Član od: 10.11.2006.
Lokacija: Gornji Milanovac
Poruke: 258
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 20 puta na 20 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dusan Maksimovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Dusan Maksimovic
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Pa, recimo, ako pogledamo ranije brojeve casopisa SK, (2001, 2002) od kada i ja otprilike i kupujem ovaj casopis, videcemo da se na njima nalazi mnogo manje reklama. A cena je bila niza. Tako da, necemo da se lazemo bezveze, prodali su du*e , ali su po pitanju sadrzaja i kvaliteta tekstova jos uvek dobri. Barem ja tako mislim. A licno mi reklame ne smetaju, jednostavno okrenem list™ i gotovo. Bolje nego kad gledam TV. A neke reklame su i interesantne, i svi smo, ama bas svi procitali bar jednu reklamu u svakom broju SK. Ko kaze da to nije slucaj - nije u pravu. Ili se sali.

Dalje, sto se tice sadrazaja imam sve pohvale i jednu primedbu. Novosti u tehnologiji i kompjuterima - sveze i zanimljive. Desavanja u svetu i e-sceni - odgovara. Opisi igara - na mestu. E, jedino me smaraju one igre sa 16 pixela iz 1988 ili tako, koje stalno opisuju kao zlatno doba ("svi se secamo, bla, bla, to su bile igre, majmun vas gadja buricima a vi skakucete po ekranu i ostale retardne igrice") da to downloadujemo za mobilni te ne znam ovo ono. batalite te igre! smislite nesto novo da popunite te dve strane. evo predlog: napisite nekoliko po vasem misljenju najsmesnijis anegdota ili viceva iz oblasti kompjutera i tako toga. Pozdrav!!!!
Dusan Maksimovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dusan Maksimovic na korisnoj poruci:
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forum: predlozi & sugestije oluja Forum o forumu 5976 26.8.2013 20:11
FF 2 - komentari, mišljenja, kritike... Eni Aplikativni softver 0 25.10.2006 17:23
Predlozi i sugestije za SK ezenkiel O SK-u uopšte 1 6.10.2006 1:51
Malo kritike nije na odmet Covenant O SK-u uopšte 77 3.7.2006 13:56
sugestije na sajt kenta Zanimljive Web lokacije 9 1.2.2006 21:30


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com