Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.6.2011, 23:20   #101
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
Stefan 5 kaže: Pregled poruke
HD televizor ti i treba ako hoćeš da koristiš konzolu onako kako su je zamislili.BTW hardverske specifikacije nisu ništa specijalno čak su i ispod PS3 i xboxa ...Triple IBM procesor i AMD RV700 chipset...
Po meni je to jace od PS3! Jes da PS3 ima bolji procesor, ali rv700 je mnogo puta jaci od grafike koja cuci u PS3! Bitna je i kolicina rama koja je stavljena u sistem!

Jedna stvar me ohrabruje, a to je da ce izgleda imati mnoooogo vece mogucnosti multiplayer-a, slicne PC-u, jer ima nekih najava da ce biti MMO igara za ovo cudo, sto bi svakako odvojilo ovaj sistem od ostalih! A i receno je da ce izaci Ghost Recon Online koji je do sada bio najavljen samo za PC, inace besplatna igra.

A cak i da bude iste jacine kao XboX 360 i PS3, nema te igre koju Sony i Microsoft mogu da ponude exkluzivno koja moze nadmasiti Zeldu, Marija...(da se ne ponavljam)
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 0:05   #102
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Izgleda je i procesor neko cudo tehnike! Nije isti kao onaj u XboX-u kao sto se mislilo! Procesor u Wii U je 45nm procesor iz IBM-a koji se nasao u superkompjuteru Watson koji je pobedio u kvizu Jeopardy (popularan americki kviz) i trenutno je ne pobediv. Fora je u nekom integrisanom spajanju procesora sa RAM memorijom, tako da procesor ima pristup vecim paketima memorije i omogucava brzu obradu podataka. Nisam bas lepo sve skapirao, ali sve u svemu jeste neko cudo tehnike!

http://www.prnewswire.com/news-relea...123368648.html

Dakle sistem ce biti jaci i od PS3 zasigurno, ima jacu grafiku i po performansama slican procesor, sa jos 1GB rama kao sto se prica, dolazi na vodece mesto po snazi!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
Stranger2 (8.6.2011)
Stara 8.6.2011, 3:15   #103
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
Fora je u nekom integrisanom spajanju procesora sa RAM memorijom, tako da procesor ima pristup vecim paketima memorije i omogucava brzu obradu podataka.
GameCube je na slican nacin dolazio do snage. Znam da je ima manje rama od konkurenata ali zato vise procesorskog cachea (brze memorije integrisane uz procesor).

Intelovi procesori Core i7 iz istih razloga imaju integrisani memorijski kontroler. Novi AMD procesori takodje.

To je dakle znak sledece generacije procesora i jasno je da je malo jaci od prethodnika. Uz jacu graficku i vise rama logicno je da je istina i ono "znacajno jaci" od XboX 360.
Naravno deo te snage ce da pojede dodatni rendering za ekrane na dzojsticima ali svejedno ce ostati dovoljno. Meni licno je grafika za XboX 360 i PS3 stvarno odlicna i ne deluje zastarelo.
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stranger2 na korisnoj poruci:
FrankRibery (9.6.2011)
Stara 8.6.2011, 7:51   #104
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
Stranger2 kaže: Pregled poruke
GameCube je na slican nacin dolazio do snage. Znam da je ima manje rama od konkurenata ali zato vise procesorskog cachea (brze memorije integrisane uz procesor).

Intelovi procesori Core i7 iz istih razloga imaju integrisani memorijski kontroler. Novi AMD procesori takodje.

To je dakle znak sledece generacije procesora i jasno je da je malo jaci od prethodnika. Uz jacu graficku i vise rama logicno je da je istina i ono "znacajno jaci" od XboX 360.
Naravno deo te snage ce da pojede dodatni rendering za ekrane na dzojsticima ali svejedno ce ostati dovoljno. Meni licno je grafika za XboX 360 i PS3 stvarno odlicna i ne deluje zastarelo.
U sta se potpuno slazemo! Evo pogledajmo Witcher 2, to je jedina igra trenutno mozda za koju mozemo da se pohvalimo da je pravljena za PC, a da ce biti portovana na konzole. Grafika je prelepa, ali nije nesto sto PS3 i XboX 360 nece moci da pokrenu uz manje izmene(smanjenja vidnog polja, rezolucija textura...). Ubedjen sam da bi Wii U mogao da pokrene bez problema u full HD rezoluciji sa skoro svim efektima kao i na PC-u.

Postoji jedna stvar koju zaboravljaju skoro svi fanovi Sony-ja i Xbox-a, a to je da ove konzole ne mogu bas svaku igru da pokrenu u full HD, vec renderuju na nizim rezolucijama (texture) pa onda prebacuju u full HD! A i kad covek analizira situaciju, kakvu bi to ultra mega giga tehnoligiju mogao Sony npr. da ubaci u novu konzolu? Ostavimo po strani to da su cak i rekli da nece izbacivati monstruma. Za 2 godine dobicemo mozda jos dve generacije grafickih kartica, ali ni ova trenutna generacija nije spektakularno jaca od prethodne, niti od one pre... Sta god bilo u tom PS4 nece moci da nadjaca wii u koliko sad nadjacava PS3 wii sigurno!

Nece nesto mnogo snage odlaziti na taj rendering, rezolucija je mnogo manja od onoga sto ce biti prikazivano na TV-u, a sa saznanjem da novije graficke mogu da teraju po 3 monitora bez problema, ovo nije neki dodatni trosak snage.

Konzola ima sanse, samo da ne nabiju cenu, i ostave malko prostora za "uradi sam" poboljsanja i definitivno moze da se prica o kupovini!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 7:57   #105
citizenx
Član
 
Član od: 5.7.2008.
Poruke: 48
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

mislim da je to "uradi sam" kljucni preduslov za kupovinu konzole

wii nikad ne bi prodao toliko konzola da nema mogucnost hakovanja.
citizenx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 8:12   #106
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Lakog da napomenem...

Nego evo nekoliko stvarcica koje bi vas mozda zanimale, kako ova stvarcica radi ustvari i sta moze!

http://www.youtube.com/watch?v=9rGIU...embedded#at=18

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=kCgYhYof75c

Ona zelda je renderovana sa konzole, impresivno!

Mislim da je najzanimljivija stvar koje ovo cudo moze da uradi multiplayer u jednoj sobu na kome ne mora da se deli ekran! Zamislite voznju, fudbal, basket, u kome ne vidite gde je vas protivnik, sta radi, kako radi, kao igranje preko neta sa jednom bitnom razlikom, sobna atmosfera!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 10:27   #107
DavidovicN.S
Član
 
Član od: 30.9.2007.
Poruke: 203
Zahvalnice: 106
Zahvaljeno 80 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Da li postoji sansa da, sad kad izlazi nova konzola, wii remote bude jeftiniji? Jel se pricalo nesto o tome?

Poslednja ispravka: DavidovicN.S (8.6.2011 u 10:47)
DavidovicN.S je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 14:26   #108
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
DavidovicN.S kaže: Pregled poruke
Da li postoji sansa da, sad kad izlazi nova konzola, wii remote bude jeftiniji? Jel se pricalo nesto o tome?
Cisto sumljam u to posto ce pored novog tablet kontrolera igre raditi i sa wiimote kontrolerima, cak mogu da kazem da je wiimote i dalje osnovni kontroler!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 15:23   #109
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Ok, ovo postaje vrlo zanimljivo! Zvuci neverovatno, ali prema nekim prognozama koje se mogu cuti od Nintendovih partnera konzola bi trebala da kosta 250e u trenutku lansiranja, sto je fer cena!

Jos jedna zanimljivost je mogucnost koriscenja bilo kog USB HDD-a za skladistenje memorije, sto je mozda i najbolji potez koji su mogli da urade! Umesto 500 verzija konzole kao sto postoje kod konkurencije bice samo jedna, a HDD moze user da koristi koji zeli! Mislim da su primetili sta je radila homebrew zajednica na wii-ju(kako da ne primete) i da su to iskoristili kao prednost! Jos jedna velika prednost je ta sto izgleda nece trebati vise od jednog onog tablet cuda, cak nece ni podrzavati vise od jednog, wiimote i ostala cuda za wii su glavni kontroleri! JEJ!

http://e3.nintendo.com/hw/#/about

Ovo je izgleda Wii HD kako su prvobitno mislili da ce se zvati naslednik, samo su cekali nesto novo (novi kontroler) da bi izbacili novu konzolu! Ovo ce u sustini biti wii na steroidima, sto mi se jako svidja!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 16:00   #110
P.A.I.N
Veteran
 
Član od: 11.11.2010.
Poruke: 785
Zahvalnice: 193
Zahvaljeno 56 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Ok, ovo postaje vrlo zanimljivo! Zvuci neverovatno, ali prema nekim prognozama koje se mogu cuti od Nintendovih partnera konzola bi trebala da kosta 250e u trenutku lansiranja, sto je fer cena!

Jos jedna zanimljivost je mogucnost koriscenja bilo kog USB HDD-a za skladistenje memorije, sto je mozda i najbolji potez koji su mogli da urade! Umesto 500 verzija konzole kao sto postoje kod konkurencije bice samo jedna, a HDD moze user da koristi koji zeli! Mislim da su primetili sta je radila homebrew zajednica na wii-ju(kako da ne primete) i da su to iskoristili kao prednost! Jos jedna velika prednost je ta sto izgleda nece trebati vise od jednog onog tablet cuda, cak nece ni podrzavati vise od jednog, wiimote i ostala cuda za wii su glavni kontroleri! JEJ!

http://e3.nintendo.com/hw/#/about

Ovo je izgleda Wii HD kako su prvobitno mislili da ce se zvati naslednik, samo su cekali nesto novo (novi kontroler) da bi izbacili novu konzolu! Ovo ce u sustini biti wii na steroidima, sto mi se jako svidja!
Brate svrsio sam...
tolko jeftin a tolko ispred vremena...
P.A.I.N je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 16:14   #111
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
P.A.I.N kaže: Pregled poruke
Brate svrsio sam...
tolko jeftin a tolko ispred vremena...
Prerano prijatelju, kad kod nas nabiju cenu bice muke zive, ispod 300 e nace biti zasigurno! Ali opet, bice mogucnosti da se nabavi i na alternativne nacine!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 17:07   #112
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Auuu bre Dragomix, KOLIKO te placaju za ovu reklamu?!

Pretera ga, bre, covece!

Em fanboyises kao blesav, em lupas gluposti.

Niti je ovo ista revolucionarno kao sto je ocekivano, niti je konzola toliko jaka koliko bi ti voleo da bude.
Bas ta Zelda oko koje balavis izgleda bas, BAS zastarelo. Jako malo detalja, kockaste ivice i uopste veoma prosecno dostignuce u domenu grafike u jednoj igri.

Da se razumemo, ovaj kontroler pomera neke granice, ali pre svega izgleda veoma glomazno i nikakvu ergonomiju nema.
Pre lici na tablet racunar nego na konzolu.

Ocekivao sam da ce ovaj toliko najavljivani "next gen" ici u pravcu 3D prikaza ali nista od toga. Koji crni next gen, koji bakraci...
Nintendo tek ovom konzolom STIZE konkurenciju, daleko je od preticanja.
Daleko!

Nemojte vise da se palite kao hepo kocke i da hajpujete nesto sto je prema svemu do sada prikazanom jos jedna zatupasta CASUAL konzola.
Nista vise, nista manje.
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 17:37   #113
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
_Grotesque_ kaže: Pregled poruke
Auuu bre Dragomix, KOLIKO te placaju za ovu reklamu?!

Pretera ga, bre, covece!

Em fanboyises kao blesav, em lupas gluposti.

Niti je ovo ista revolucionarno kao sto je ocekivano, niti je konzola toliko jaka koliko bi ti voleo da bude.
Bas ta Zelda oko koje balavis izgleda bas, BAS zastarelo. Jako malo detalja, kockaste ivice i uopste veoma prosecno dostignuce u domenu grafike u jednoj igri.

Da se razumemo, ovaj kontroler pomera neke granice, ali pre svega izgleda veoma glomazno i nikakvu ergonomiju nema.
Pre lici na tablet racunar nego na konzolu.

Ocekivao sam da ce ovaj toliko najavljivani "next gen" ici u pravcu 3D prikaza ali nista od toga. Koji crni next gen, koji bakraci...
Nintendo tek ovom konzolom STIZE konkurenciju, daleko je od preticanja.
Daleko!

Nemojte vise da se palite kao hepo kocke i da hajpujete nesto sto je prema svemu do sada prikazanom jos jedna zatupasta CASUAL konzola.
Nista vise, nista manje.

Nisi igrao zeldu pretpostavljam? To je stil izgleda, ne zastarela kockasta grafika, ali nema veze!

Kamo srece da me placaju...

I ako nisi procitao napisao sam da ovo nije toliko revolucionarno, nego samo wii na steroidima (sa vecim trenutno misicima od konkurencije). Najbolja stvar jeste mogucnost tog multyplayer-a u sobi gde se ne zna ko je gde, i igranja igre iz vise razlicitih perspektiva, kao sto je niki lik rekao dok jedan vozi ambulantna kola, drugi moze da operise na coveku...

Sve u svemu, nije ni po cemu gora od PS3 i XboX 360, cak naprotiv! Ako hoces aj se kladimo u gajbu piva da ce sledeci PS i Xbox imati ISTE ili SLICNE kontrolere ovom?
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 18:58   #114
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Mislim da ovaj trejler nije bio okacen. To je trejler koji je bio prikazan na predstavljanju konzole.
Nintendo Wii U - E3 2011: Announcement Trailer
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 19:36   #115
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Ja svakako nisam bio impresioniran...

A izgleda ni ostatak sveta... Pale akcije Nintendu za 5%

Mada, ako cena zaista bude tako smesna, isplati se...
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 19:52   #116
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Nisi igrao zeldu pretpostavljam? To je stil izgleda, ne zastarela kockasta grafika, ali nema veze!

Kamo srece da me placaju...

I ako nisi procitao napisao sam da ovo nije toliko revolucionarno, nego samo wii na steroidima (sa vecim trenutno misicima od konkurencije). Najbolja stvar jeste mogucnost tog multyplayer-a u sobi gde se ne zna ko je gde, i igranja igre iz vise razlicitih perspektiva, kao sto je niki lik rekao dok jedan vozi ambulantna kola, drugi moze da operise na coveku...

Sve u svemu, nije ni po cemu gora od PS3 i XboX 360, cak naprotiv! Ako hoces aj se kladimo u gajbu piva da ce sledeci PS i Xbox imati ISTE ili SLICNE kontrolere ovom?
Moze, ali ako je na brzinu!

Ozbiljno, upravo je ispalo onako kao sto sam i rekao pre par stranica.. Casual konzola, kao i prethodnik.
Ne vredi da dalje ulazim u pricu, ti si resio da je ovo najbolja konzola u univerzumu pa neka ti bude!

Sa ovom cenom ce Nintendo svakako imati sasvim dovoljno musterija.
A ako se dumbing down dobrih igara nastavi da bi mogao da igras na naocarima za sunce dok visis naglavacke.. jbg, trendovi.
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 20:36   #117
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
_Grotesque_ kaže: Pregled poruke
Moze, ali ako je na brzinu!

Ozbiljno, upravo je ispalo onako kao sto sam i rekao pre par stranica.. Casual konzola, kao i prethodnik.
Ne vredi da dalje ulazim u pricu, ti si resio da je ovo najbolja konzola u univerzumu pa neka ti bude!

Sa ovom cenom ce Nintendo svakako imati sasvim dovoljno musterija.
A ako se dumbing down dobrih igara nastavi da bi mogao da igras na naocarima za sunce dok visis naglavacke.. jbg, trendovi.
Ovako ja gledam na stvari, i isto tako sam gledao i kad sam kupovao wii:

Imam PC, nije nesto specijalno, ali obavlja ostale poslove koji su mi potrebni i mogu da odigram koju igru koja mi se bas svidja (Mass Effect, Fallout, Darksiders...) i mocicu da ih igram dokle god bude trenutna generacija konzola. Onda pogledam kao dodatni sistem sta mi donosi konzola. XboX 360 i PS3 imaju pa skoro sve zabavne mogucnosti kompa, totalno mi nisu potrebne te mogucnosti imam komp! Imaju HD igre, sa dobrom grafikom, ali vecinu najboljih igara cu moci da odigram i na PC-u sa mnogo prijatnijim kontrolama i videcu ih mnogo lepse zato sto nemam HDTV! Wii ima ubedljivo najveci broj igara koje se mogu igrati u multiplayeru na jednoj konzoli, i koje su dosta zabavne, a to je ono sto je meni bilo najpotrebnije. Imam bas veliku porodicu, par prijatelja, i ume da bude dosta zabavno igrati bas takve igre cak i sa malom decurlijom, zabavno je.

Sta wii U donosi sto me privlaci-> Vec imam wii tako da sem konzole ne bi morao da kupujem dodatne kontrolere, donosi naslove koje od malena igram sad sa dosta boljom grafikom, donosi sve ostale naslove koje mozemo naci na ostalim konzolama (pa i na onim sto ce tek izaci siguran sam), i donosi jos dosta sati urnebesne zabave sa vec pomenutom porodicom i prijateljima... Svakako jeste zanimljivo i to sto ce ova konzola omoguciti mnogo bolji multiplayer, sve igre koje budu imale co-op ce biti dosta igrivije a da ne mora da se igra preko neta jer ce jedan igrac biti na TV-u drugi na kontroleru! Ipak mi je najzabavnije da igram sa bracom u co-op modovima, na netu dobijes 1000 razocarenja za jednu dobru partiju!

Ne mislim da je Wii U najbolja konzola u univerzumu, ali svakako nije ni najgora. Ima potencijala, ima sad i dovoljno snage i nadam se da ce imati i pristupacnu cenu i mesta za "poboljsanja" to je sve sto mi je potrebno!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
FrankRibery (9.6.2011)
Stara 8.6.2011, 22:58   #118
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Pa svakako ce biti bolja od Wii-ja, bar ce imati i ozbiljnije igre...
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2011, 12:32   #119
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Koga zanima kako izgleda sama konzola a ne kontroler moze videti ovde.

Izgleda lepo! Potvrdjeno je da ce end user moci da koristi koji god USB HDD on bude hteo, konzola nece imati HDD! Nadam se da ce imati USB 3.0 zbog brze komunikacije! Verovatno ce se naci i mesta za ugradjenu mreznu karticu da konzola i tako moze na net da se poveze bez kupovine nekakvih dodataka!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2011, 13:02   #120
citizenx
Član
 
Član od: 5.7.2008.
Poruke: 48
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Da li ce kontroler moci da se koristi kao handheld konzola, i da se nosi bilo gde i koristi bez tv-a?
citizenx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
nintendo, project cafe, touchscreen, wii 2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Igre za nintendo 64 Aulbat Stare igre 23 6.9.2010 0:57
Nintendo 3DS dzoni.czv Konzole 4 3.7.2010 23:50
Konzolaške igre: da ili ne Beagle Tekstovi u SK 374 3.5.2010 0:49
Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije renegade_of_funk Konzole 7 9.10.2008 21:09
Koji je to Nintendo PeTkO Konzole 6 8.8.2007 14:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com