Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.11.2008, 22:35   #41
Sol-Badguy
Veteran
 
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 939
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 127 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Slike konzola

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
A u pozadini ako se ne varam X223WB monitor.




Amoksicilin.
haha, tačno sam se pitao da l' će neko primetiti ^^ Doduše, u vreme slikanja, kutija je već bila prazna :P

a za koga je bilo ono pogađanje za monitor ?
Sol-Badguy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2008, 18:10   #42
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Slike konzola

Gde ja da ne primetim, pa to mi je profesija.

Za Thunderman-a.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2015, 20:29   #43
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Arrow Re: Slike konzola

Danas sam sređivao stan, pa sam između ostalog sređivao i moje konzole I kad sam već to radio, reših da fotnem par slika mojih spravica koje su mi pružile godine i godine zabave Ima svega i svačega tu i sve je savršeno ispravno sem PS3 fat konzole koja mi je bespovratno uginula prošle godine usred igranja The Last of Us...

Spoiler za Moje konzole... :):



















Od svih su mi najdraža ova dva Dreamcast-a i "pijačarska" Sega... svojevremeno sam se drogirao sa Super Mariom, onim tenkićima i sa starim dobrim Shenmue 1 i 2...

Ima tu još gomila časopisa i diskova za konzole i PC koji ne bi stali u kadar sve i da hoću... šta ću kad volEm da se igram...
Yonai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Yonai na korisnoj poruci:
Тормунд (25.6.2015), filpan (28.9.2015), Lampard (25.6.2015), maska (28.9.2015), nikolapfc89 (7.7.2015), Rockstar (26.6.2015), Schwabsteiger (26.6.2015), vetar. (28.9.2015), zdravkelja (25.6.2015)
Stara 25.6.2015, 22:54   #44
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Slike konzola

Citat:
Yonai kaže: Pregled poruke
Danas sam sređivao stan, pa sam između ostalog sređivao i moje konzole I kad sam već to radio, reših da fotnem par slika mojih spravica koje su mi pružile godine i godine zabave Ima svega i svačega tu i sve je savršeno ispravno sem PS3 fat konzole koja mi je bespovratno uginula prošle godine usred igranja The Last of Us...

Spoiler za Moje konzole... :):



















Od svih su mi najdraža ova dva Dreamcast-a i "pijačarska" Sega... svojevremeno sam se drogirao sa Super Mariom, onim tenkićima i sa starim dobrim Shenmue 1 i 2...

Ima tu još gomila časopisa i diskova za konzole i PC koji ne bi stali u kadar sve i da hoću... šta ću kad volEm da se igram...
Auu, al ti zavidim na 2 Dreamcast-a.
Meni do sada od svih konzola omiljena koju sam imao... A nisam imao samo Xbox classic i ps4(jos uvek).
Koliko sam dana proveo uz Re-volt i Crazy Taxy na dreamcast-u ne smem ni da zamislim sada....
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Lampard na korisnoj poruci:
Yonai (25.6.2015)
Stara 25.6.2015, 23:07   #45
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Arrow Re: Slike konzola

Jao i ja se odvaljujem povremeno i od Re-Volta i od taksija... pogotovo od Re-Volta... kako je Dreamcast samo dobra konzola... Pravo mi je žao što je sega doživela debakl iako to uopšte nije zaslužila

Inače, taj DC sa podignutim poklopcem imam oduvek, kada se Sega DC tek pojavila... a ovaj drugi sam kupio na buvljaku za 1000 din, zamisli! I to sve sa onim pištoljem desno i memorijskom karticom! Ja prosto nisam mogao da verujem šta momak prodaje i za koje pare... Momentalno sam kupio. Mislio sam "ma sigurno je pokvaren", kad ono... dođoh kući, uključih i konzola čita diskove kao prvog dana, sve iz prve. 'ladno nisam mogao da verujem danima nakon toga Buvljak je čudo, zaista...

Na buvljaku sam kupio i jedan od dva PSP-a sa slike, isto perfektan i isto za 1000 din ako hoćeš prava mala blaga, samo treba biti redovan na buvljaku
Yonai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Yonai na korisnoj poruci:
Lampard (26.6.2015)
Stara 25.6.2015, 23:25   #46
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Slike konzola

Fina kolekcija. Ja se nikada nisam nesto na Segu lozio, Nintendo i Playstation su mi bili glavni, ali mi se DC oduvek svidjao, bas bih voleo da ga nabavim jednog dana
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zdravkelja na korisnoj poruci:
Yonai (25.6.2015)
Stara 25.6.2015, 23:26   #47
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Slike konzola

Imam SNES, PS1, Segu, Terminator (kopiju Sege), Gameboy color, sve na tavanu skuplja prašinu
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
Yonai (25.6.2015)
Stara 25.6.2015, 23:35   #48
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Arrow Re: Slike konzola

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Fina kolekcija. Ja se nikada nisam nesto na Segu lozio, Nintendo i Playstation su mi bili glavni, ali mi se DC oduvek svidjao, bas bih voleo da ga nabavim jednog dana
Hvala DC inače ima da se nađe i na kupujem-prodajem i limundu za relativno male pare. 3-4 hiljade za srednje očuvane konzole. Dreamcast bih svakome preporučio, od srca. Mene je na toj konzoli pored Shenmue, Crazy Taxi, Re-Volta privukao i Ecco The Dolphin. Sjajna igra u full 3D. I Omikron The Nomad Soul, prva igra studija Quantic Dream koji je kasnije pravio Fahrenheit, Heavy Rain i Beyond: Two Souls. To je bio rani open world koncept sa nekim zanimljivim obrtima u priči. A i Metropolis Street Racer je bio sjajan, njega sam opisao na temi o opisima igara članova foruma. Meni je ta vožnja nešto zaista posebno i po nekim stvarima i neprevaziđeno.

Ma Dreamcast je čudo, zaista

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Imam SNES, PS1, Segu, Terminator (kopiju Sege), Gameboy color, sve na tavanu skuplja prašinu
Jaoooo pa gde na tavan, to u staklenoj vitrini treba da držiš, maziš, paziš i da svaku konzolu zoveš Đole...
Yonai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2015, 23:38   #49
Тормунд
Član
 
Član od: 29.5.2013.
Poruke: 436
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 213 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: Slike konzola

Који бувљак је у питању? Ако је забрањено, може и на ПП
Тормунд je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2015, 23:41   #50
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Slike konzola

Po BGD buvljaci, možeš naći od Šumanovića do Mojsijevih spisa, ali uglavnom ima dosta trasha i na takve stvari se naiđe samo po jedanput

Vrh je Dreamcast.. Sjeća li se neko modemske konekcije?
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NjegovaWisost na korisnoj poruci:
Yonai (25.6.2015)
Stara 25.6.2015, 23:44   #51
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Arrow Re: Slike konzola

@ Tormund

Odgovorih ti na PP

A za segu i modem... kako se ne bih sećao stari dobri SegaNET i Phantasy Star Online... kad se samo setim...

Sega je bila vizionar po mnogim pitanjima, uključujući i online play... E to su bila vremena.
Yonai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2015, 7:00   #52
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Slike konzola

Nintendo je pre Sege imao svoj online servis, doduse samo u Japanu. Jos od NES dana. Mada Sega sa DreamCast-om jeste postavila neke standarde koje su sve sledece konzole pocele da koriste, cak i ne u generaciji u kojoj je DC izasao, vec tek sledece. No, kao i sa Shenmue Kickstarter kampanjom, mozemo videti da su obozavaoci DC-a malobrojni i da bi najveci promasaj u istoriji Sege bio nova konzola. Jedino sto su vokalni oko svog mezimca.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2015, 9:12   #53
vlados83
Član
 
Član od: 25.9.2013.
Poruke: 158
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 27 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Slike konzola

Rasplakao sam se ,al bukvalno kad sam vidio onu crnu pravouganu kutiju sa natpisom 9999 igara Početkom "90tih dvije žabe skakuću na lokvanjče i love muve to mi je ostalo urezano
A tek onda Sega Mega ...
vlados83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku vlados83 na korisnoj poruci:
filpan (28.9.2015), Yonai (26.6.2015)
Stara 26.6.2015, 10:17   #54
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Arrow Re: Slike konzola

^ eeee to je čuveni Rambo, ATARI kopija, koji se prodavao na pijacama veselih devedesetih to je prva konzola ikad koja je došla u moje ruke. Nakon sveprisutnog tetrisa, naravno (ako ga uopšte možemo nazvati handheld konzolom)

Te žabice su ekstra pa imaš i one aviončiće gde rasturaš sve pred sobom, pa 8-bitne trke motorom, pa fudbal i neke duhove sa kojima se ganjaš po zamku... na tom čudu sam ostavio nebrojene sate ispred crno-belog TV-a jer bolji nismo imali... i ništa više mi nije ni bilo potrebno sreća, radost, uživancija
Yonai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2015, 10:34   #55
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Slike konzola

Bila je i Rambo igra sa helikopterom, tenkom i pucnjavom po pješadiji, bazama i sl. Zakon.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
Yonai (26.6.2015)
Stara 26.6.2015, 12:31   #56
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Slike konzola

Citat:
Yonai kaže: Pregled poruke
Jao i ja se odvaljujem povremeno i od Re-Volta i od taksija... pogotovo od Re-Volta... kako je Dreamcast samo dobra konzola... Pravo mi je žao što je sega doživela debakl iako to uopšte nije zaslužila

Inače, taj DC sa podignutim poklopcem imam oduvek, kada se Sega DC tek pojavila... a ovaj drugi sam kupio na buvljaku za 1000 din, zamisli! I to sve sa onim pištoljem desno i memorijskom karticom! Ja prosto nisam mogao da verujem šta momak prodaje i za koje pare... Momentalno sam kupio. Mislio sam "ma sigurno je pokvaren", kad ono... dođoh kući, uključih i konzola čita diskove kao prvog dana, sve iz prve. 'ladno nisam mogao da verujem danima nakon toga Buvljak je čudo, zaista...

Na buvljaku sam kupio i jedan od dva PSP-a sa slike, isto perfektan i isto za 1000 din ako hoćeš prava mala blaga, samo treba biti redovan na buvljaku
Blago tebi... Ja sam zavrsio sa Dreamcast tako sto je cale kupovao nesto u tehnomaniji i nudili su neke popuste da stare stvari, odneses i dobijes neki popust I posto nisu ni znali sta je Dreamcast ladno mu smanje 50 din hahaha a njega bolelo bas nije ni znao sta je to, i tak oja ostadoh bez dreamcast-a.
Isto tako secam se shenmue i sonica koliko sam samo to sve igrao
A sto kazes Re-Volt sa drustvom to je bilo nerealno, i dan danas se secam staza, ne znam da li postoji za X360 mozda moracu da pogledam...
Jos jednom za kolekciju, a za dreamcast Meni uz N64 najdraza konzola.
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Lampard na korisnoj poruci:
Yonai (26.6.2015)
Stara 26.6.2015, 14:08   #57
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Arrow Re: Slike konzola

^ Ou maj gad

Ne bih uradio u toj situaciji ništa baš fatalno, ali garantovano ne bih progovorio sa ćaletom bar desetak dana, minimum. Bar dok ne prođe prvi talas duševne boli.

E baš bedak, mogu samo da zamislim kako si se osećao nakon toga...

Inače, moj problem polako ali sigurno postaje prostor, pošto je stan u kom živim relativno mali. Voleo bih da dođem do originalnog Xbox-a, ne bih imao ništa protiv ni Xbox 360, a voleo bih i neku od starih nintendovih konzola, Gamecube i starije...

Ima još dosta toga što bih voleo da izganjam, voleo bih i neke periferije za već postojeće konzole da nađem, ma svašta bih ja, ali... PROSTOR. To je problem. Kada na konzole dodam i neutoljivu pasiju prema stripovima - eto belaja. Spavaću na terasi, još malo
Yonai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2015, 15:40   #58
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Slike konzola

Meni krivo što sam kao klinac sve rasprodao. Brdo Gamer i Bonus časopisa, Sega Mega Drive 2 sa Arcade gejmpedom i brdo kertriža, Playstation 1 i td... sad kad pomislim na to duša me zaboli. Najgore od svega što sam jako pedantan i čuvam stvari, tako da onaj kome sam prodao kao da je dobio novo...

Već neko vreme takođe razmišljam da krenem da ganjam stare konzole i igre, jer kad me drmne nostalgija odlepim totalno. Sad imam samo PS3, hoću da uzmem PS4 ali uvek mi nešto iskrsne, trenutno bi mogao da ga uzmem samo ako prodam PS3 i igre, ali neću da pravim istu grešku kao pre, bolje da sačekam još malo nego posle opet da lupam glavu o zid

Imam pitanje, jel bilo koji model PS2 konzole može da čita PS1 igre, originale naravno.

Poslednja ispravka: maremas (26.6.2015 u 17:49)
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2015, 19:08   #59
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Slike konzola

Citat:
maremas kaže: Pregled poruke
Meni krivo što sam kao klinac sve rasprodao. Brdo Gamer i Bonus časopisa, Sega Mega Drive 2 sa Arcade gejmpedom i brdo kertriža, Playstation 1 i td... sad kad pomislim na to duša me zaboli. Najgore od svega što sam jako pedantan i čuvam stvari, tako da onaj kome sam prodao kao da je dobio novo...

Već neko vreme takođe razmišljam da krenem da ganjam stare konzole i igre, jer kad me drmne nostalgija odlepim totalno. Sad imam samo PS3, hoću da uzmem PS4 ali uvek mi nešto iskrsne, trenutno bi mogao da ga uzmem samo ako prodam PS3 i igre, ali neću da pravim istu grešku kao pre, bolje da sačekam još malo nego posle opet da lupam glavu o zid

Imam pitanje, jel bilo koji model PS2 konzole može da čita PS1 igre, originale naravno.
Moj ps2 slim koliko se secam nije mogao da cita ps1 igre.
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2015, 15:19   #60
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: Slike konzola



Slika je malo loše ispala jer su kamera na telefonu i uslovi osvetljenja bili loši, ali evo Sony postave:

PS4, PS3, PS2, PS2 Slim, PS One.

Pored ovih konzola koje su kod mene, još uvek imam prvi PlayStation, Xbox 360, Sega Mega Drive i čuveni Terminator. Pošto mi je sada primarni poslednji PS, planiram da napravim vitrinu sa staklenim vratima i postavim ih u izlog.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku mare037 na korisnoj poruci:
doctor (27.9.2015), filpan (28.9.2015), Shonkas (28.9.2015), vetar. (28.9.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Slike sa mobilnih telefona Magneto Aparati i oprema 118 3.7.2008 1:11
Konzola Atari!? Guterill Konzole 19 17.4.2008 5:57
24 slike za srce igrice :) m4PoWeR 2D radovi 2 24.2.2008 14:46
novi aparat, nove slike, nova tema (Samsung S850) jonathan Fotografija 28 14.11.2007 17:55
Da li slike izgledaju bas onako kako ih vidimo? jonathan Fotografija 5 10.11.2007 16:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com