Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.11.2006, 21:09   #81
DukeofSerbia
Starosedelac
 
Član od: 21.11.2005.
Lokacija: Сомбор
Poruke: 1.319
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 353 puta na 261 poruka
Određen forumom Re: Б92 и Велики брат

Citat:
Nergal kaže:
Koji način da se izrazi poštovanje?! Da sam na Kuzminom mestu, ovo ne bih shvatio kao kompliment...
То је било фигуративно.
DukeofSerbia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2006, 21:40   #82
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Ja uopshte ne kapiram ljude koji to gledaju ? SHTA JE TU KOJI K***C ZANIMLJIVO ? Gledati gomilu debila kako jedu ? Kako spavaju ? Pobogu, ljudi. A najgore je shto su takve budale ovde najpopularniji ljudi. Evo uzmimo onog retarda Mikija za primer. Ne znam u kojim novinama sam chitao neke njegove izjava, totalni debil, ide kao neshto hvali se kako je zavrshio sam osnovnu shkolu i pametniji je od ne znam kog procenta ljudi i sl. To je ZHALOSNO! Znachi, u ovoj zemlji su samo debili (da izuzmemo politichare) popularni i ako bilo ko hoce da se probije u medijima, samo treba da glumi budalu, chak iako to nije... Sramota me je shto sam odavde...
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2006, 22:26   #83
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Post Re: Б92 и Велики брат

Citat:
DukeofSerbia kaže:
То је било фигуративно.
Ma, znam ja da je bilo figurativno, ali i dalje je neukusno. Nađi neku lepšu figuru.

Što se ti tiče sličnih emisija na drugim kanalima, za takođe važi sve ono što sam rekao i za "Velikog brata". Reality Show kao koncept se od početka svodio na virenje po nečijoj privatnosti i životu, ma šta da je konkretno u pitanju. "Veliki brat" je samo jedan vrlo loš primer (ali možda ne i najgori) jedne od početka loše ideje.

Citat:
Dushan kaže:
Evo uzmimo onog retarda Mikija za primer. Ne znam u kojim novinama sam chitao neke njegove izjava, totalni debil, ide kao neshto hvali se kako je zavrshio sam osnovnu shkolu i pametniji je od ne znam kog procenta ljudi i sl.
To je tipična balkanska pojava. Ne znam šta je taj Miki pričao, ali sam mnogo puta slušao slične stvari. Gomila ljudi po Srbiji ne razume značaj obrazovanja, vaspitanja, nauke, kulture, tehnologije... i to vrlo bučno i samouvereno pokazuju. "Ne znam ništa i time se ponosim!" Nije on ni prvi ni poslednji. CEPIT i Strategic Marketing su letos sproveli istraživanje o korišćenju Interneta u Srbiji (o tome su pisali SK, Digital i Mikro računari). U Srbiji samo 24% stanovništva koristi Internet, i tu se ne radi samo o nemogućnosti. Od onih 76% pola je navelo da im i nije potreban i da ne namerava da ga koristi ni u budućnosti! A četvrtina je kao razlog navela to što ima kompjuter ali ne ume da ga koristi. Šta više reći?

Citat:
Dushan kaže:
Znachi, u ovoj zemlji su samo debili (da izuzmemo politichare) popularni i ako bilo ko hoce da se probije u medijima, samo treba da glumi budalu, chak iako to nije... Sramota me je shto sam odavde...
Je li? E pa mene nije. Nisam ja kriv (nisi ni ti) što sam ovde rođen - nisam birao, niko me nije pitao. Zato, ako ima puno prostote na televiziji (javnom životu, politici) to meni možda predstavlja problem ali nikako sramotu. Sramota je njihova (mada možda to ne shvataju).
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2006, 23:05   #84
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Ova rasprava ne vodi nikuda.
Dokle je nešto gledano i prodaje reklamni prostor dotle će se puštati. Nije bitan kvalitet bitna je zarada.

Više bih voleo da pogledam još jedno ATI vs Nvdia i AMD Vs Intel prepucavanje nego zgražavanje nad sudbinom čovečanstva na "ovim našim prostorima".

Cela ova tema je OFF TOPIC.
Boli me joystick za Velikog Buraza.
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2006, 23:39   #85
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Evo jos jedan tekst na temu BB (Big Burazera) koji sagledava stvari iz malo sireg ugla i po meni zadire u sustinu problema, a to je promocija jednog totalitarnog sistema kontrole citavog covecansta http://www.nspm.org.yu/kulturna%20po...06_burazer.htm
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 1:07   #86
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

@Nergal

Nije mene sramota shto sam odavde poreklom, nego me je sramota zato shto nas stranci upravo tako dozhivljavaju - neobrazovane, zatuchene, jednom rechju kao ljude koji su juche izashli iz pecine ili sishli sa drveta i koji ne znaju osnove na kojima se zasniva moderna civilizacija... Tuga...
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 1:27   #87
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Smile Re: 11/2006 „/spit”

Kako nas stranci vide... to je tek komplikovano pitanje, otišao bih 1000 milja off topic kada bih se upustio u tu priču. Ima i kod njih sigurno mnogo predrasuda, ali sa druge strane i mnogo tačnog. Ako mi samo nemamo mnogo poštovanja za ovo okruženje u kojem, eto, "Velikog brata" gleda toliki broj ljudi, onda ne možeš baš da očekuješ od stranaca da imaju neko bolje mišljenje. Da smo maltene svi ovde (mislim na Forumu) nezadovoljni stanjem stvari to je bar jasno (pogledaj samo moje poruke). Opet, to nije nešto zbog čega bi neko trebao da se stidi - kulturni nivo Srbije i njen imidž u svetu nisu u mojoj moći. Mogu samo da sedim i da se nerviram.

Ali ova rasprava se stvarno odužila, ja sam i previše govorio. lijenština je u pravu. Ovo je poslednje (tj. ako me neko baš ne prozove ). Pozdrav svima.
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 1:42   #88
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Im out too
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 3:30   #89
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Dushan kaže:
@NergalNije mene sramota shto sam odavde poreklom, nego me je sramota zato shto nas stranci upravo tako dozhivljavaju - neobrazovane, zatuchene, jednom rechju kao ljude koji su juche izashli iz pecine ili sishli sa drveta
Citat:
Dushan kaže:
i koji ne znaju osnove na kojima se zasniva moderna civilizacija... Tuga...
Ajd pojasni obe ove tvrdnje, ako nije problem. Ne zelim odmah da ti repliciram, reko mozda je greska u kucanju.

Poslednja ispravka: Jim Bravura (4.11.2006 u 3:44)
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 3:55   #90
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
paterfamilias kaže:
Malo preteške reči,jer svoju privatnost ne izlažu samo u "Velikom bratu",već i u niz emisija na RTS i Pinku(Svadba na 1 kanalu,oni jadnici na Pinku što se susreću sa davno izgubljenim rođacima ili ljubavnicima,i ono kad zamenjuju žene).Kada pogledam razne paćenike u ovim emisijama na RTS i Pinku kada prodaju najprizemniju patetiku pred kamerama,"Veliki brat" je u odnosu na njih umetnost.
"Veliki brat" je svakako glupa emisija jer kao takva nema nikakvu konkretnu radnju,ali nije ni blizu po gluposti raznim razmenama žena i svadbama na RTS-u i Pinku.B 92 je kroz "Veliki brat" prezentirao čist i originalni koncept reality programa,a gledaoci imaju priliku da gledaju isto ono što su ranije radile tv stanice u Holandiji,Nemačkoj i SAD,a ne još gluplje surogate kao na RTS-u i Pinku.
Zato me čudi toliko obrušavanje na b 92 i "Velikog brata" kada nam još gori i gluplji reality program serviraju Pink i RTS,svi nešto napadaju b 92,a ipak je u pitanju privatna stanica kojoj je najbitniji profit,a niko ni da gukne što naš nacionalni javni servis troši naše pare na još gluplje programe i takmiči se u kičeraju i primitivizmu sa Pinkom i b 92.
U principu se slazem.Te emisije na RTS-u i Pinku jesu djubre, ali se prikazuju jednom nedeljno po oko sat vremena, a nisu ni uzivo.
BB se prikazuje oko 2 sata dnevno, ne racunajuci Live ukljucenja u toku noci, gde mozete videti kako lik zine i spava.
Na to treba dodati i Live stream, za one (ako ima takvih) koji bi 24h dnevno da uzivo gledaju svoje "junake" kojima ce kasnije da vrishte ili pokazuju srednji prst ako ih izbace.
Znaci, B92 umesto nekih dobrih serija (Sajnfeld, Nepristojni ljudi i sl.), onih fenomenalnih BBC emisija pushta ono smece.Ej, bre, min. 2 sata dnevno. Pa 2 sata bilo cega dnevno na TV bi mi se popelo na (shto kaze lijenština) "joystick ".A josh je i nevidjeno smaranje, ljudi (ucesnici) su debili shta rade i shta trpe 100 dana.
Gotivim B92 ali da im kvalitet ide silaznom putanjom je (nazalost) tacno.

Poslednja ispravka: Garson (4.11.2006 u 4:06)
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 4:20   #91
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Kao sto moze da se okrene strana sa Q kolumnom i da se ne procita - kome smeta - tako moze da se promeni i kanal..... Ja sam te emisije video/cuo kad odem kod komsije na kafu, pa komsika pusti da gleda, a mi nesmemo da kazemo shush.Presedne mi kafa
Sav taj crap na RTS-u,Pinku,B92, Kuriru, Scandalu, Svetu i sl. je strasna slika ove nase svakodnevnice koja nas gura u sve vecu nepismenost i glupost. Jeste li primetili da ne postoji skolski program??Ej, kakav nacionalni servis...Jos se svakog meseca placa 300 din. Da nije Roberta Nemeceka i ponekog dobrog filma, od RTS-a bi ostao samo 2. dnevnik.Vrh svega je Kosava koja je dobila nacionalnu frekvenciju !!!!
Nekad kad nije bilo kablovske i National Geografic-a i Discovery-a, slicne emisije ste mogli da vidite u naucnom programu RTS-a. A danas?Bruka.
Secaju li se stariji clanovi foruma fantasticnih "Igara bez granica"?Zabava za celu porodicu.(Da ne pominjem Tarzana,Strumfove,Sport Bilija,Big Muzzyija, kult stripa i slicica za decu)
(digresija i prim.aut. Koliko znam, od tog malog broja ljudi u Srbiji koji koriste internet, puk'o je server na kome je bio VB, a 30.000 je na njihovom forumu glasalo za Mikija- prvi sledeci je imao 1.500 glasova

Poslednja ispravka: Bansek (4.11.2006 u 4:44)
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 4:29   #92
zone2403
Veteran
 
Član od: 19.12.2005.
Lokacija: Morpork na Anku
Poruke: 709
Zahvalnice: 535
Zahvaljeno 194 puta na 118 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Pod 1. Kuzma je u pravu, VB ne valja
Pod 2. Slazem se sa dosta ljudi da je Kuzma mogao da nadje i bolju temu, ali...
Pod 3. Ono sto mi STVARNO smeta u tekstu je to sto sam mislio da sam bar u SK bezbedan od VB!!!

eeeeh, Orvel nije imao pojma koliko je u pravu!!!
zone2403 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 4:35   #93
blueboyns
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Northern Province of the Empire
Poruke: 71
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 24 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku blueboyns
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Jako dobar tekst, čak odličan, štaviše.
Jedino me malo iznenadjuje da je Kuzmanoviću bio potreban Veliki Brat za "revelation" o B92. Ta TV je sertifikovana septička jama od kad su privatizovani.

Dok su se borili protiv Zlobe bili su stvarno retko svetlo na kraju tunela, ali su taj kredit brzo istrošili.
Posle 2000 kad im je nemesis otišao u prdekanu, a oni privatizovani totalno su se izgubili. xxxx xxxx

Onda taj njihov turbo urbani kvazi kulturno-politički elitizam koji bez svake mere forsiraju, nije ništa bolji od Pinkovog turbo folk dziberluka. Isto *****e drugo pakovanje... )

Veliki Brat je samo logičan sled dogadjaja. Odradili su odlično sve veće anti-srpske propagandne kampanje od kojih su očigledno odlično zaradjivali; Ali svemu dolazi kraj, gazda zavrće slavinu, a od nečeg mora da se živi...

Kako je Veliki Brat vrlo popularan u zapadnoj EUropi to mora da je vrlo urban pa onda mu je i mesto na najurbanijoj TV kod nas... fuj

Najtužnije je bilo u Utisku Nedelje kad voditeljka pita goste je li VB najgori ili je ipak gori Gledam majku birm ćerku na Pink, a oni svi ma vi ste bolji oni su gori

Pored day time talk show-a i sapunica, realty programi su ubedljivo najgore djubre koje se prikazuje na tv-u, a Big Brother franšiza je najgore retardirano *****e od svih.
Uzimanjem licence B92 je pokazao ono što je bilo sasvim jasno od početka, da će za pare uraditi sve što treba.

Poslednja ispravka: oluja (4.11.2006 u 10:12) Razlog: Editovana politicka etiketa da ceo post ne bi bio obrisan.
blueboyns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 4:39   #94
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Ja se secam kada sam bio klinja sve je bilo ko u loju. Skolsko-obrazovni program od prepodne do predvece, s izuzetkom dnevnika/vesti. Npr. opstanak tadasnji, sa onom predivnom spicom i sountrackom Pa zdravi crtani filmovi, a ne ovi danasnji samo prave prerane psihopate od dece... Pink je bio u redu dok se drzao samo serija i filmova (davnooo bese), da mu oprtostimo mnogobrojne reklame koje je imao i tada. Za B92 sam verovao da nastavlja put rts-a koji je zapusten pocetkom devedesetih ali kako vreme odmice skida se maska i oni kao i ostali prelaze u isplativije vode pa nama malo sta ostaje. Opet iako imamo kablovsku izbor nam se svede na mali broj kanala ali ipak ima necega vrednog naseg vremena.

To sto kazes, i Big Muzzy Transformersi subotom u 10h, nindza kornjace u pocetku, pa diznijeva ostvarenja od onda. Ko zna, mozda je to samo zato sto i mi odrastamo pa menjamo pogled na stvari. Mozda je nasim roditeljima sve ono sto je nama pumpano u glavu izgledalo bolesno. Mada ne secam se da je iko imao zamerki na tadasnji skolski program ili crtace.
Pa branko kockica, ona serija sa nekom ledenom kraljicom(znate,nasa), aca postar(valjda ) i ona sasava sa onim "levkom", pa metla bez drske, fore i fazoni (tadasnji)... Sve je to u poredjenju sa ovim glupostima danas na jednom vise nego zavidnom nivou.

Citat:
blueboyns kaže:
Dok su se borili protiv Zlobe bili su stvarno retko svetlo na kraju tunela, ali su taj kredit brzo istrošili.
Posle 2000 kad im je nemesis otišao u prdekanu, a oni privatizovani totalno su se izgubili. xxxx xxxx
U neku ruku to je tacno, vecina Srba ili bolje reci gradjana Srbije pati od nekulture i neobrazovanja. To se siri i na normalnije slojeve, kao bolest. Jer da bi mi mogli da funkcionisemo normalno moramo se prilagoditi uslovima (voznja gsp-om, kupovina na pijaci...). Zalosno je i stanje u Sumadiji (oblasti s najvecim procentom srpskog zivlja), onaj koji zivi tamo ili ju je obilazio skorije zna o cemu govorim. Recimo da pojam seljak ovoga puta nosi znacenje neceg nedokazanog, nekulturnog, neobrazovanog, arogantnog, nadmenog - e onda bi se slobodno moglo reci da je Sumadija puna seljaka. Mislim da ni deo juga Srbije (oko Nisa) ne zaostaje.

A zamislite samo kako to sve izgleda nekome ko je odrastao (i zivi) u daleko boljoj situaciji, civilivizovanijoj sredini i dosao ovde kod nas da posluje. Prvo ga je vlast obrstila, pa redom. Sve je to njima neshvatljivo. Pa i nama koji zivimo ovde i posedujemo odredjenu dozu razuma to nije u redu.

Ono sto zelim da kazem je da nije ni cudno sto su se sa obrazovnog programa, naucno-istrazivackih emisija i drugog nama dragog programa preorjentisali na ovu sadasnju programsku semu. Tipuju na vecu gledanost, i cini mi se uspevaju, e to je zalosno.

ps Bilo bi pozeljno da se konacno promeni slika MK-a. Vise ljudi bi ga volelo

Poslednja ispravka: oluja (4.11.2006 u 10:13) Razlog: politicka etiketa iz prethodnog posta.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 17:00   #95
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
rogehpelb kaže:
Ali stavljeno na stranu, kakve ovo veze ima sa igrama? Prosla tema je imala kakve takve dodirne tacke (kuzma je utripovao da je popaj a da su igre njegov spanac), ali ovo... Jer kuzma odlucio da napravi pauzu od kompa pa se okrenuo tv-u kao utesi? Ovo bi bilo skroz u redu da se kolumna zove Ja, Kuzma a ne Ja, Igrac...
Čekao sam da ovo neko kaže Potraži malo kakva je to vrsta novinskog članka "kolumna" i ko su "kolumnisti". Radi se o rubrici koja izražava lični stav o najširoj lepezi tema vezanih za naslov rubrike. Naslov rubrike "Ja, igrač" mogao bi se tumačiti i kao "Ja, živ čovek čiji su hobi igre". Kažeš da bi rubrika trebalo da se zove "Ja, Kuzma". Zašto, kad već ima reč "Ja" Misliš da igrači kompjuterskih igara ništa drugo u životu ne rade osim što igraju igre? I da ni o čemu drugom ne treba da pišu? Pa makar časopis bio "hardkor kompjuterski"?
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 17:08   #96
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

E da, bolja je bila ona prethodna kuzmina slika (sa naočarima u ruci), iako više nije tako mladolik...
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 17:17   #97
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.847 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
voodoo_nbgd kaže:
E da, bolja je bila ona prethodna kuzmina slika (sa naočarima u ruci), iako više nije tako mladolik...
Menjamo tu sliku sa rukom i bez nje po potrebi.
U pravu si, trebalo bi ponovo slikati autora.
oluja je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 17:24   #98
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Jim Bravura kaže:
Ajd pojasni obe ove tvrdnje, ako nije problem. Ne zelim odmah da ti repliciram, reko mozda je greska u kucanju.
Izvini, shta treba da ti pojasnim ? Ako si prochitao, shvatio si shta sam hteo da kazhem... Al evo ti primera sa Battle.Net-a

Lik:"From?"
Ja:"Serbia"
Lik:"U have computers there ?"

Kraj partije, kad sam ga dobio:

Lik:"Serbs are terrorists"

Jasnije ? Ako ne, onda ovako: Nas smatraju za najveci shljam Evrope a i shire! I mene je sramota zato shto se niko od vazhnijih ljudi (politichara) ne trudi da popravi taj nash imidzh "loshih momaka". Nadam se da si razume shta hocu da kazhem...
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 17:33   #99
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Pa sam Kuzma je rekalo u clanku da bi smeta Veliki brat dok igra video igre (znaci vezano je za video igre).

Mozda je i on jedan od onih nesrecnika (kao ja) koji u kuci ima nekog ko gleda to cudo. Potpuno ga razumem.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2006, 17:54   #100
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Dushan kaže:
Izvini, shta treba da ti pojasnim ? Ako si prochitao, shvatio si shta sam hteo da kazhem... Al evo ti primera sa Battle.Net-a

Lik:"From?"
Ja:"Serbia"
Lik:"U have computers there ?"

Kraj partije, kad sam ga dobio:

Lik:"Serbs are terrorists"

Jasnije ? Ako ne, onda ovako: Nas smatraju za najveci shljam Evrope a i shire! I mene je sramota zato shto se niko od vazhnijih ljudi (politichara) ne trudi da popravi taj nash imidzh "loshih momaka". Nadam se da si razume shta hocu da kazhem...
Sta ce jadnicak kad su mu CNN i slicni bajni mediji i njegova "moderna civilizacija" isprali mozak. Kladim se da ne zna ni gde je Srbija na karti ili makar u kom delu sveta. Mnogi npr. Ameri kazu: "Kod vas je sigurno mnogo hladno", misleci na Sibir Pa ti vidi ko je neobrazovan i primitivan.

P.S. Ne mozemo mi sami tek tako popraviti imidz, ako druga strana (tacnije njihovi mocnici i vlastodrsci) to ne zele, jer imaju ogromne medijske resurse u svojim rukama, kojima vrlo lako manipulisu sirokim narodnim masama. Dovoljno je da se podsetimo one sprdnje od "teroristickih udara" 11.9. pa ce ti mnoge stvari biti jasnije.

Poslednja ispravka: Jim Bravura (4.11.2006 u 18:11)
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Battlefield 2142 (igra meseca 11/2006) Hitman47 O igrama uopšte 23 13.11.2006 11:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com