![]() |
![]() |
|
|||||||
| Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Starosedelac
|
Dobio sam novu grafičku, GF 7900GS od brata. Sav srećan otvorim kućište da ubacim kartu, ali avaj! Napajanje nema 6-pinski kabl koji treba na grafičku. Koje dobro napajanje mi preporučujete za maksimalno 25€?
Pošto imam novu grafičku, za koliko da prodam svoju staru Prolink GF 6600GT, sa 128 MB memorije? |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Starosedelac
|
Ja sam našao neko napajanje MS 550W, 23€. Sad, ako je kinez (a vjerujem da jeste), da li to može da šteti ostalim komponentama, ili ono samo crkne i kraj?
|
|
|
|
|
|
#6 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
![]() |
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoranM na korisnoj poruci: | ||
M1los (6.8.2007) | ||
|
|
#7 |
|
Starosedelac
|
@m1los
Reci koji je proizvodjac grafe, da vidimo da li je trebao da dodje adapter. |
|
|
|
|
|
#8 |
|
Starosedelac
|
Asus 7900GS. Ali brat mi je bukvalno donio u plastičnoj kesi, tako da...
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Mozes sam da kombinujes zice ali ne verujem bi bas voleo.....Kupis jedan Y spliter i wualaa..
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Starosedelac
|
Evo ti sta si trebao da dobijes:
Package Contents EN7900GS/2DHT/256M: -Driver Disk -User Manual -2 x Software Disk -HDTV Cable -Power Cable -DVI to VGA/D-sub Adapter -CD Wallet ![]() ![]() *Na drugoj slice je jedan cd viska - ghost recon koji se dobija uz posebnu verziju overklokovane (TOP) verzije* btw Mislis brat ti poklonio ili kupio, mozda su ga zeznuli u prodavnici, je li karta nova? |
|
|
|
|
|
#11 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
|
Miso zovni bre brata da ti da taj konvertor i resena stvar.
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Starosedelac
|
Brat je već ovdje, vraća se u Sloveniju za 9 dana, i dolazi nazad oko Nove godine. što je je'te, veoma dug vremenski period
. Grafičku mi je poklonio polovnu, tj. on je kupio novu, pa mu ova više ne treba.
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
|
Pa nista onda, koliko ja znam to moze i da radi bez dodatnog napajanja...nisam samo siguran kako, smanjuje li taktove ili sta god. A ako se potrudis oko konvertora nacices ga, vidi kod nekog od drustva, u Bgu ima sigurno da se nadje lakse ali mozda ima i kod tebe u nekom servisu, trebalo bi. Pogledaj.
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Kao sto rekoh, lako mozes i sam da napravis.Nije to nikakva nauka.Ima na netu sema, samo skines zice sa molexa i postavljas gde treba da idu.
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Starosedelac
|
Hmmm... To mi djeluje nekako rizično...
|
|
|
|
|
|
#16 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Zasto, isti djavo.Ovde samo neces da imas plastiku vec samo pinove ubodene u kartu.Mada moze i to lako da se resi.
|
|
|
|
|
|
#17 |
|
Starosedelac
|
OK, a jel' ima neko uputstvo kako se to radi?
|
|
|
|
|
|
#18 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Proguglaj.Mislim da je ovako ali nemoj da mi verujes.
Pricam kad je ona kukica na plastici na gore. Crna-Crvena-Zuta Crvena-Crna-Zuta |
|
|
|
|
|
#19 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Gresim.Idu samo 12V i masa.Tj. samo zute i crne.
|
|
|
|
|
|
#20 |
|
CSC
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.970
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.588 puta na 1.856 poruka
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Gde da kupim Nvidia Geforce 7600GT ili GS i koliko kostaju. | Stevan Kolarski | Grafika | 5 | 10.12.2006 15:20 |
| Ploča+procesor, procena stare konfe | BIG BROTHER DZONI | ŠDK - Osnovne komponente | 18 | 22.9.2006 19:52 |
| za koliko da prodam ovaj racunar... | clicky | Šta da kupim? | 4 | 16.6.2006 20:15 |
| Za koliko da prodam ovo? | M1los | Šta da kupim? | 8 | 10.6.2006 0:38 |
| Za koliko da prodam ovu konfiguraciju? | Marko069 | Šta da kupim? | 11 | 3.6.2006 15:42 |