Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Pregled rezultata glasanja: Da li ste za vise zena na forumu?
Da 198 90,00%
Ne 8 3,64%
Mozda 14 6,36%
Glasova: 220. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.7.2007, 14:24   #241
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Daky kaže: Pregled poruke
Zaboravio si da ima 'klinki' koje idu u elektro ili u matematicku gimnaziju i koje se razumeju u kompijutere bolje nego (svi) njihovi muski drugari.
Kao na primer ti...
next je offline  
Stara 6.7.2007, 14:34   #242
pyost
Član
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: Vancouver, BC
Poruke: 475
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 95 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Zapravo, devojke iz Matematicke znaju odlicno da programiraju, ali kada je u pitanju sâmo "razumevanje" kompjutera, muski deo je u prednosti
pyost je offline  
Stara 6.7.2007, 15:30   #243
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Naravno!
Sto vise zena to veselije
Samo da mi je znati ko je to glasao za "ne"
Covenant je offline  
Stara 6.7.2007, 15:38   #244
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Covenant kaže: Pregled poruke
Naravno!
Sto vise zena to veselije
Samo da mi je znati ko je to glasao za "ne"
Pa evo ti, pogledaj...
next je offline  
Stara 6.7.2007, 15:44   #245
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Ah,silly me
Ali ovi sto su opredeljeni za "mozda" su jos najbolji
Covenant je offline  
Stara 6.7.2007, 16:50   #246
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Pa naravno da da.
Nije mi jasno zasto neko ne bi voleo zene na forumu...mozda neko malo drugacije "orijentisan"?
SirDuck je offline  
Stara 6.7.2007, 18:08   #247
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
pyost kaže: Pregled poruke
... kada je u pitanju sâmo "razumevanje" kompjutera, muski deo je u prednosti
Ne bih se baš kladila u to!
Iris je offline  
Stara 6.7.2007, 18:16   #248
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Ne verujte Iris, radi na abakusu
glitch je offline  
Stara 6.7.2007, 18:50   #249
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
pyost kaže: Pregled poruke
ali kada je u pitanju sâmo "razumevanje" kompjutera, muski deo je u prednosti
Zapravo, kada je u pitanju samo "razumevanje", muški deo je u prednosti.
bobi je offline  
Stara 6.7.2007, 19:12   #250
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 368 puta na 146 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Ah,silly me
Ali ovi sto su opredeljeni za "mozda" su jos najbolji
A što smo mi "još najbolji". Šta ima loše u tome što mi je svejedno da li će biti više ženskih članova ili ne ? Ja na ovom forumu nisam zbog riba, nego zbog IT stvari i zezancije. Kome treba jedan forum da bi smuvo/hebo nešto, bolje neka se rokne odma
Marko_L je offline  
Stara 6.7.2007, 19:23   #251
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
Cool Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Tako je, kad nema opcije "baš me briga" (zašto je nema?), onda je "možda" jedini izbor.
Bryan Fury je offline  
Stara 6.7.2007, 19:26   #252
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Forum SK-a! Dvoje su se tako smuvali... Eto novog slogana.

Mada, ja nemam nista protiv toga da se ljudi upoznaju, zavole, ozene... pa makar se upoznali na forumu. Cak bih radije da sam sa devojkom koja cita SK i ide na ovaj forum nego sa nekom lepoticom koja ide u Strahinjica Bana i koristi mobilni da bi znala koliko je sati...

U svakom slucaju sam za sto vise clanova a naravno obzirom da mi je u zenskom drustvu prijatnije i za sto vise zena na forumu...
genius je offline  
Stara 6.7.2007, 19:27   #253
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.955
Zahvalnice: 799
Zahvaljeno 240 puta na 139 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

da
Telepatic je offline  
Stara 6.7.2007, 20:30   #254
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Ja uopšte ne pokušavam da delim članove foruma na muško i žensko. Mislim da to uopšte nije bitno za forum a i ne pada mi napamet da ženske postove gledam nekako drugačije.. Nemam ja ništa protiv žena, da se razumemo forum bi nam bio opušteniji i pametniji kad bi bilo više ženskih članova. Ali ne želite valjda da bude više devojaka samo da bi mogli da se više fokusirate na njihove postove? Uh.. Nadam se da sam bio razumljiv..
Sale013 je offline  
Stara 6.7.2007, 20:44   #255
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Marko_L kaže: Pregled poruke
A što smo mi "još najbolji". Šta ima loše u tome što mi je svejedno da li će biti više ženskih članova ili ne ? Ja na ovom forumu nisam zbog riba, nego zbog IT stvari i zezancije. Kome treba jedan forum da bi smuvo/hebo nešto, bolje neka se rokne odma
ROFL Marko prijatelju pa ti bi prvi trebao da cutis... Ahahahaha!
Master Neo je offline  
Stara 6.7.2007, 21:54   #256
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 871
Zahvaljeno 2.574 puta na 1.456 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
bobi kaže: Pregled poruke
Trebalo bi da je na slici papuča, a ja vidim klompu. Klompučić?
zoran845 je offline  
Stara 6.7.2007, 22:09   #257
Daky
Član
 
Član od: 16.10.2006.
Lokacija: NS
Poruke: 72
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 62 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
next kaže: Pregled poruke
Kao na primer ti...


Citat:
pyost kaže: Pregled poruke
Zapravo, devojke iz Matematicke znaju odlicno da programiraju, ali kada je u pitanju sâmo "razumevanje" kompjutera, muski deo je u prednosti
Tu si u pravu. Programiram u 3 programska jezika, odlicno se snalazim sa corel drawom i photoshopom, ali kad je u pitanju hardver, ne znam cak ni konfiguraciju sopstvenog kompa.
P.S. Ne idem u Matematicku, vec u Jovinu u NS-u (smer "obdareni ucenici pri Matematickoj gimnaziji" )
Daky je offline  
Stara 6.7.2007, 22:10   #258
pelezinjo
Član
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 65
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

jel se zna otprilike koliko ima osoba zenskog pola na ovom forumu

ja sam dosad saznao za Iris i Atena Palada
pelezinjo je offline  
Stara 6.7.2007, 22:23   #259
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 671
Zahvaljeno 1.399 puta na 724 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Marko_L kaže: Pregled poruke
...forum da bi smuvo...
Hahahaha! This Myth is busted!
Andross je offline  
Stara 6.7.2007, 22:49   #260
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
pelezinjo kaže: Pregled poruke
jel se zna otprilike koliko ima osoba zenskog pola na ovom forumu

ja sam dosad saznao za Iris i Atena Palada
Tu su jos i Imzadi, i Mrka kapa, ima ih jos verovatno ali ne znam ih
Master Neo je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Avatari na forumu Sasa Forum o forumu 1 16.1.2007 18:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com