![]() |
![]() |
|
|||||||
| Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!) (Pravila pisanja: kliknite ovde.) |
| Pregled rezultata glasanja: Da li ste za vise zena na forumu? | |||
| Da |
|
198 | 90,00% |
| Ne |
|
8 | 3,64% |
| Mozda |
|
14 | 6,36% |
| Glasova: 220. U ovom glasanju ne možete da učestvujete | |||
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#241 |
|
Veteran
|
|
|
|
|
|
#242 |
|
Član
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: Vancouver, BC
Poruke: 475
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 95 puta na 75 poruka
|
Zapravo, devojke iz Matematicke znaju odlicno da programiraju, ali kada je u pitanju sâmo "razumevanje" kompjutera, muski deo je u prednosti
|
|
|
|
|
#243 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
|
Naravno!
Sto vise zena to veselije ![]() Samo da mi je znati ko je to glasao za "ne"
|
|
|
|
|
#245 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
|
Ah,silly me
![]() Ali ovi sto su opredeljeni za "mozda" su jos najbolji
|
|
|
|
|
#246 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
|
Pa naravno da da.
Nije mi jasno zasto neko ne bi voleo zene na forumu...mozda neko malo drugacije "orijentisan"?
|
|
|
|
|
#247 |
|
détente
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
|
|
|
|
|
|
#248 |
|
Starosedelac
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
|
Ne verujte Iris, radi na abakusu
|
|
|
|
|
#249 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
|
|
|
|
|
|
#250 | |
|
Mythbuster
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
#251 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
|
Tako je, kad nema opcije "baš me briga" (zašto je nema?), onda je "možda" jedini izbor.
|
|
|
|
|
#252 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
|
Forum SK-a! Dvoje su se tako smuvali...
Eto novog slogana.Mada, ja nemam nista protiv toga da se ljudi upoznaju, zavole, ozene... pa makar se upoznali na forumu. Cak bih radije da sam sa devojkom koja cita SK i ide na ovaj forum nego sa nekom lepoticom koja ide u Strahinjica Bana i koristi mobilni da bi znala koliko je sati... ![]() U svakom slucaju sam za sto vise clanova a naravno obzirom da mi je u zenskom drustvu prijatnije i za sto vise zena na forumu... |
|
|
|
|
#253 |
|
Starosedelac
|
da
![]()
|
|
|
|
|
#254 |
|
Kind Of A Big Deal
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
|
Ja uopšte ne pokušavam da delim članove foruma na muško i žensko. Mislim da to uopšte nije bitno za forum a i ne pada mi napamet da ženske postove gledam nekako drugačije.. Nemam ja ništa protiv žena, da se razumemo
forum bi nam bio opušteniji i pametniji kad bi bilo više ženskih članova. Ali ne želite valjda da bude više devojaka samo da bi mogli da se više fokusirate na njihove postove? Uh.. Nadam se da sam bio razumljiv..
|
|
|
|
|
#255 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
|
ROFL Marko prijatelju pa ti bi prvi trebao da cutis... Ahahahaha!
|
|
|
|
|
#256 |
|
Deo inventara foruma
|
|
|
|
|
|
#257 | |
|
Član
Član od: 16.10.2006.
Lokacija: NS
Poruke: 72
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 62 puta na 23 poruka
|
![]() Citat:
P.S. Ne idem u Matematicku, vec u Jovinu u NS-u (smer "obdareni ucenici pri Matematickoj gimnaziji" )
|
|
|
|
|
|
#258 |
|
Član
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 65
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
|
jel se zna otprilike koliko ima osoba zenskog pola na ovom forumu
ja sam dosad saznao za Iris i Atena Palada |
|
|
|
|
#259 |
|
Kekule Mekule
|
|
|
|
|
|
#260 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Avatari na forumu | Sasa | Forum o forumu | 1 | 16.1.2007 18:29 |