Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Pregled rezultata glasanja: Da li ste za vise zena na forumu?
Da 198 90,00%
Ne 8 3,64%
Mozda 14 6,36%
Glasova: 220. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.7.2007, 23:14   #261
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Iris, Mrka Kapa, [Imzadi], Ulmawen, Nillaith, Atena Palada, pa onda neka što je tražila pomoć u sobi Operativni sistemi pa joj je Rocker pomagao, ne mogu da se setim imena.

Ja mislim da je to to. Ima ih još ali te su samo ostavile po poruku - dve.

Kao što je MarkoL rekao, briga mene jesu li članovi muškarci ili žene. Zna se čemu služi ovaj forum ali takođe upoznavanje sa pripadnicama lepšeg pola nije na odmet.
hacker_aca je offline  
Stara 6.7.2007, 23:19   #262
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.546
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Arrow Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Tu su jos i Imzadi, i Mrka kapa, ima ih jos verovatno ali ne znam ih
Ja bih jos dodao i Ulmawen.
A M G je offline  
Stara 6.7.2007, 23:25   #263
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
pelezinjo kaže: Pregled poruke
jel se zna otprilike koliko ima osoba zenskog pola na ovom forumu

ja sam dosad saznao za Iris i Atena Palada
Ja imam privilegiju da znam Atenu Paladu lično ali ne preko foruma već ovako jer mi je to komšinica
A inače znam još par ženskih osoba sa foruma ali ih nisam upoznao na forumu nego neke u RL a neke u Guild Wars-u
Ali sve u svemu, zar je bitno? Lepo Marko_L kaže, ovde smo zbog razmenjivanja znanja i zezancija. Siguran sam da netu ima specijalizovanih foruma za muško-ženske odnose, pa ko bi nešto više može tamo da proba
Sale013 je offline  
Stara 6.7.2007, 23:27   #264
canon
Član
 
Član od: 26.5.2007.
Poruke: 89
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Cudo niko ne pominje MICIKU SLATKICU (LINUXASICU)
canon je offline  
Stara 6.7.2007, 23:44   #265
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Ama ljudi nije poenta u tome da mi ovde jurimo ribe. Nije ni postavljena ova tema zbog toga, vec cisto da se vidi da li zenske osobe zanimaju racunari i u kolikoj meri, i da li nam uopste u IT svetu fali zenskih osoba i njihovih razmisljanja.da Barem sam ja to tako shvatio. Inace, zna se gde se jure ribe. Po splavovima...
Master Neo je offline  
Stara 7.7.2007, 0:04   #266
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 368 puta na 146 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
ROFL Marko prijatelju pa ti bi prvi trebao da cutis... Ahahahaha!
Znao sam da će neko da se uFati za ovo, samo ne znam kakve veze ima to što sam sadašnju devojku upoznao preko foruma sa bilo čim što sam rekao ovde, a rekao sam da mi je potpuno svejedno da li i koliko će devojaka biti na forumu, i da nisam zbog toga došao ovde, a ne da sam protiv devojaka na forumu ili toga da se neko upozna i smuva preko foruma.
Citat:
Inace, zna se gde se jure ribe. Po splavovima...
Kad već pričamo o pecanju na IT forumu... nije bitno gde ćeš da loviš, nego kakve crve imaš... varalice sve teže prolaze
Marko_L je offline  
Stara 7.7.2007, 0:11   #267
canon
Član
 
Član od: 26.5.2007.
Poruke: 89
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Ama ljudi nije poenta u tome da mi ovde jurimo ribe.
Pa ko ih juri? Samo utvrdjujemo koliko pripadnica lepseg pola trenutno ima na ovom forumu. To je, izmedju ostalog, i tema ("Kada ce biti vise zena na forumu?").
Dobro, ovo za MICIKU je bila sala (posto nije aktivan clan, a jos uvek se ne zna ni da li je u pitanju samo zloupotreba zenskog nick-a).
canon je offline  
Stara 7.7.2007, 0:13   #268
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Marko_L kaže: Pregled poruke

Kad već pričamo o pecanju na IT forumu... nije bitno gde ćeš da loviš, nego kakve crve imaš... varalice sve teže prolaze
Bitno je i kakve ribe pecas A i ima mnogo boljih mesta gde mnogo bolje grizu. Ovde sam zbog racunara, a pecam na drugim mestima
Master Neo je offline  
Stara 7.7.2007, 2:51   #269
Atena Palada
Član
 
Član od: 24.3.2007.
Poruke: 62
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Ama ljudi nije poenta u tome da mi ovde jurimo ribe. Nije ni postavljena ova tema zbog toga, vec cisto da se vidi da li zenske osobe zanimaju racunari i u kolikoj meri, i da li nam uopste u IT svetu fali zenskih osoba i njihovih razmisljanja.da Barem sam ja to tako shvatio. Inace, zna se gde se jure ribe. Po splavovima...
Master Neo mudro zborish
Atena Palada je offline  
Stara 7.7.2007, 10:28   #270
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Talking Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Koja geek diskusija...

Predlazem da ustanovimo komisiju da utvrdi zasto vise zgodnih devojaka nece da pilji u malu radioaktivnu kutiju, jede nad tastaturom, provodi sate na tom - "jos jednom potezu" u Civilizaciji i govori jezikom koji razume 3% populacije. Stvarno, sta im je, da li su one normalne?

Mada ne bi bilo lose da ih ima vise na forumu
The mighty Boo je offline  
Stara 7.7.2007, 10:48   #271
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Marko_L kaže: Pregled poruke
Znao sam da će neko da se uFati za ovo, samo ne znam kakve veze ima to što sam sadašnju devojku upoznao preko foruma sa bilo čim što sam rekao ovde, a rekao sam da mi je potpuno svejedno da li i koliko će devojaka biti na forumu, i da nisam zbog toga došao ovde, a ne da sam protiv devojaka na forumu ili toga da se neko upozna i smuva preko foruma.

Kad već pričamo o pecanju na IT forumu... nije bitno gde ćeš da loviš, nego kakve crve imaš... varalice sve teže prolaze
Tačno tako! Ljudi nebitno je to dal ćete vi naći neku "ljubav svog života" na forumu ili na splavu jer svi smo mi ljudi i mi što idemo na splavove i mi što idemo na forume(znam da sam rekao 2 puta MI ). Niko ne dolazi na forum da bi našao neku devojku, ponekad se jednostavno desi spontano da upoznaš nekoga na netu koga inače ne bi mogao iskopati na sto splavova. Ono što nije dobro jeste ako čovek koristi forume i da konstantno traži neku "žrtvu" . Online svet je nov vid upoznavanja, a naš narod ima narav da se plaši svega što je novo. Ljudi koji se toga gnuše ne shvataju da u suštini oni imaju problem. Koliko vas se upoznalo samo sa nekom devojkom preko SMS-a prvo? A to vam nije čudno? Stvari u životu se trebaju dešavati spontano. I ja nikad neću praviti razliku izmedju devojaka koje sam upoznao online i offline sve dok su to "zdrave" osobe.
Znači ovde smo prvenstveno zbog IT sveta, razmenjivanja znanja i zezanja. A kome se desi nešto vise i lepše ima od mene jedan !
Sale013 je offline  
Stara 7.7.2007, 16:40   #272
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Pa ovaj odgovor mozda je pomalo cudan, znaci mozda jesam a mozda i nisam.
A ko je ovde zbog IT i zezanja (a ne zbog jurenja "riba") ne vidim zashto bi bio protiv ili mozda (shto znaci da je mozda i protiv).
Licno smatram da je forum (pogotovu Brbljaonica) dosta dobio na kvalitetu sa vecim brojem clanova lepsheg pola.
Garson je offline  
Stara 7.7.2007, 16:45   #273
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Garson kaže: Pregled poruke
Pa ovaj odgovor mozda je pomalo cudan, znaci mozda jesam a mozda i nisam.
A ko je ovde zbog IT i zezanja (a ne zbog jurenja "riba") ne vidim zashto bi bio protiv ili mozda (shto znaci da je mozda i protiv).
Licno smatram da je forum (pogotovu Brbljaonica) dosta dobio na kvalitetu sa vecim brojem clanova lepsheg pola.
Ovi koji su glasali za mozda su to shvatili kao svejedno... Kad vec nema svejedno, mora da se glasa za mozda.
Inace, stvarno je glupo ovo mozda... kako mozda? Ili jesi ili nisi. Trebalo je da se ubaci svejedno u glasanje.
caine je offline  
Stara 7.7.2007, 16:51   #274
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Ovi koji su glasali za mozda su to shvatili kao svejedno... Kad vec nema svejedno, mora da se glasa za mozda.
Inace, stvarno je glupo ovo mozda... kako mozda? Ili jesi ili nisi. Trebalo je da se ubaci svejedno u glasanje.
Po meni, ako ti je svejedno onda treba da si za.Ili promeniti ovo mozda u svejedno.
Garson je offline  
Stara 7.7.2007, 16:54   #275
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Garson kaže: Pregled poruke
Po meni, ako ti je svejedno onda treba da si za.Ili promeniti ovo mozda u svejedno.
Pa, da. Kad bi se brojalo koliko ljudi je glasalo za vise zena na forumu (znaci bez mozda/svejedno...), onda bi oni kojima je svejedno bili racunati kao da su za, jer njima u principu to ne smeta...
caine je offline  
Stara 7.7.2007, 21:01   #276
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

kratko i jasno DA, devojke su svuda potrebne, jer jing ne moze bez janga!
Belfegor je offline  
Stara 7.7.2007, 23:06   #277
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Pa, da. Kad bi se brojalo koliko ljudi je glasalo za vise zena na forumu (znaci bez mozda/svejedno...), onda bi oni kojima je svejedno bili racunati kao da su za, jer njima u principu to ne smeta...
Pa kome bi mogle devojke smetati na forumu? Pa nije ovo Hilandar
U suštini svi smo za to da devojke trebaju ravnopravno da učestvuju na forumima, jedino se prepiremo oko nekih "skrivenih namera" i tako nekih gluposti. JooJ ljudi.. Uživajte bre u životu, šta ste se uvatili za to "kakve namere ima moj drugar član po pitanju žena na forumu".
Vidim ja da je nama potreban odvojen deo foruma na ovu temu..
PS. Šovinistima ovde po meni nema mesta, ne samo ovde već u ovom sunčevom sistemu!
Sale013 je offline  
Stara 7.7.2007, 23:09   #278
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Pa kome bi mogle devojke smetati na forumu? Pa nije ovo Hilandar
Ovima sto su glasali za ne
caine je offline  
Stara 7.7.2007, 23:22   #279
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Ovima sto su glasali za ne
Ne mogu da verujem da je čak 7 osoba reklo "Ne".. Mada je po meni glasanje potpuno nepotrebno jer ovim glasanjem stavljamo ženski svet u neprijatnu situaciju ovde. Zamislite da treba da se glasa o vama na nekom osnovu? Svaki odgovor može ovde da se shvati dvosmisleno ovde i ovo prepucavanje nigde ne vodi. Ovo je država u kome je jednakost polova zagarantovana i sve je ovo suvišno. Ja bi ovu temu pod LOCK da se nešto pitam. Odbijam da učestvujem u glasanju jer ga ne podržavam. A ko ima kakve namere na forumu je sasvim njegova lična stvar. A ako se neko dvoje preko ovog foruma venča očekujem poziv na svadbu!
Toliko od mene.. Obilazim ovu temu od sad
Sale013 je offline  
Stara 7.7.2007, 23:32   #280
daco kralj
Član
 
Član od: 27.1.2007.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 245
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku daco kralj
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

ja sam glasao za DA jer trebaju forumu ,ali samo da ne budu modovi ili ne daj boze admini

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (7.7.2007 u 23:48)
daco kralj je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Avatari na forumu Sasa Forum o forumu 1 16.1.2007 18:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com