![]() |
![]() |
|
|||||||
| Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!) (Pravila pisanja: kliknite ovde.) |
| Pregled rezultata glasanja: Da li ste za vise zena na forumu? | |||
| Da |
|
198 | 90,00% |
| Ne |
|
8 | 3,64% |
| Mozda |
|
14 | 6,36% |
| Glasova: 220. U ovom glasanju ne možete da učestvujete | |||
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#261 |
|
amurof aratnevni oeD
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
|
Iris, Mrka Kapa, [Imzadi], Ulmawen, Nillaith, Atena Palada, pa onda neka što je tražila pomoć u sobi Operativni sistemi pa joj je Rocker pomagao, ne mogu da se setim imena.
![]() Ja mislim da je to to. Ima ih još ali te su samo ostavile po poruku - dve. Kao što je MarkoL rekao, briga mene jesu li članovi muškarci ili žene. Zna se čemu služi ovaj forum ali takođe upoznavanje sa pripadnicama lepšeg pola nije na odmet.
|
|
|
|
|
#262 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.546
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
|
|
|
|
|
|
#263 | |
|
Kind Of A Big Deal
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
|
Citat:
ali ne preko foruma već ovako jer mi je to komšinica ![]() A inače znam još par ženskih osoba sa foruma ali ih nisam upoznao na forumu nego neke u RL a neke u Guild Wars-u ![]() Ali sve u svemu, zar je bitno? Lepo Marko_L kaže, ovde smo zbog razmenjivanja znanja i zezancija. Siguran sam da netu ima specijalizovanih foruma za muško-ženske odnose, pa ko bi nešto više može tamo da proba
|
|
|
|
|
|
#264 |
|
Član
Član od: 26.5.2007.
Poruke: 89
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
|
Cudo niko ne pominje MICIKU SLATKICU (LINUXASICU)
|
|
|
|
|
#265 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
|
Ama ljudi nije poenta u tome da mi ovde jurimo ribe. Nije ni postavljena ova tema zbog toga, vec cisto da se vidi da li zenske osobe zanimaju racunari i u kolikoj meri, i da li nam uopste u IT svetu fali zenskih osoba i njihovih razmisljanja.da Barem sam ja to tako shvatio. Inace, zna se gde se jure ribe. Po splavovima...
|
|
|
|
|
#266 | ||
|
Mythbuster
|
Citat:
Citat:
|
||
|
|
|
|
#267 |
|
Član
Član od: 26.5.2007.
Poruke: 89
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
|
Pa ko ih juri? Samo utvrdjujemo koliko pripadnica lepseg pola trenutno ima na ovom forumu. To je, izmedju ostalog, i tema ("Kada ce biti vise zena na forumu?").
Dobro, ovo za MICIKU je bila sala (posto nije aktivan clan, a jos uvek se ne zna ni da li je u pitanju samo zloupotreba zenskog nick-a ).
|
|
|
|
|
#268 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
|
|
|
|
|
|
#269 | |
|
Član
Član od: 24.3.2007.
Poruke: 62
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
#270 |
|
Veteran
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
|
Koja geek diskusija...
![]() Predlazem da ustanovimo komisiju da utvrdi zasto vise zgodnih devojaka nece da pilji u malu radioaktivnu kutiju, jede nad tastaturom, provodi sate na tom - "jos jednom potezu" u Civilizaciji i govori jezikom koji razume 3% populacije. Stvarno, sta im je, da li su one normalne? ![]() Mada ne bi bilo lose da ih ima vise na forumu
|
|
|
|
|
#271 | |
|
Kind Of A Big Deal
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
|
Citat:
). Niko ne dolazi na forum da bi našao neku devojku, ponekad se jednostavno desi spontano da upoznaš nekoga na netu koga inače ne bi mogao iskopati na sto splavova. Ono što nije dobro jeste ako čovek koristi forume i da konstantno traži neku "žrtvu" . Online svet je nov vid upoznavanja, a naš narod ima narav da se plaši svega što je novo. Ljudi koji se toga gnuše ne shvataju da u suštini oni imaju problem. Koliko vas se upoznalo samo sa nekom devojkom preko SMS-a prvo? A to vam nije čudno? Stvari u životu se trebaju dešavati spontano. I ja nikad neću praviti razliku izmedju devojaka koje sam upoznao online i offline sve dok su to "zdrave" osobe.Znači ovde smo prvenstveno zbog IT sveta, razmenjivanja znanja i zezanja. A kome se desi nešto vise i lepše ima od mene jedan !
|
|
|
|
|
|
#272 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Pa ovaj odgovor mozda je pomalo cudan, znaci mozda jesam a mozda i nisam.
A ko je ovde zbog IT i zezanja (a ne zbog jurenja "riba") ne vidim zashto bi bio protiv ili mozda (shto znaci da je mozda i protiv). Licno smatram da je forum (pogotovu Brbljaonica) dosta dobio na kvalitetu sa vecim brojem clanova lepsheg pola. |
|
|
|
|
#273 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
|
Citat:
Inace, stvarno je glupo ovo mozda... kako mozda? Ili jesi ili nisi. Trebalo je da se ubaci svejedno u glasanje. |
|
|
|
|
|
#274 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Po meni, ako ti je svejedno onda treba da si za.Ili promeniti ovo mozda u svejedno.
|
|
|
|
|
#275 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
|
Pa, da. Kad bi se brojalo koliko ljudi je glasalo za vise zena na forumu (znaci bez mozda/svejedno...), onda bi oni kojima je svejedno bili racunati kao da su za, jer njima u principu to ne smeta...
|
|
|
|
|
#276 |
|
Starosedelac
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
|
kratko i jasno DA, devojke su svuda potrebne, jer jing ne moze bez janga!
|
|
|
|
|
#277 | |
|
Kind Of A Big Deal
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
|
Citat:
![]() U suštini svi smo za to da devojke trebaju ravnopravno da učestvuju na forumima, jedino se prepiremo oko nekih "skrivenih namera" i tako nekih gluposti. JooJ ljudi.. Uživajte bre u životu, šta ste se uvatili za to "kakve namere ima moj drugar član po pitanju žena na forumu". ![]() Vidim ja da je nama potreban odvojen deo foruma na ovu temu.. ![]() PS. Šovinistima ovde po meni nema mesta, ne samo ovde već u ovom sunčevom sistemu! |
|
|
|
|
|
#278 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
|
|
|
|
|
|
#279 |
|
Kind Of A Big Deal
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
|
Ne mogu da verujem da je čak 7 osoba reklo "Ne".. Mada je po meni glasanje potpuno nepotrebno jer ovim glasanjem stavljamo ženski svet u neprijatnu situaciju ovde. Zamislite da treba da se glasa o vama na nekom osnovu? Svaki odgovor može ovde da se shvati dvosmisleno ovde i ovo prepucavanje nigde ne vodi. Ovo je država u kome je jednakost polova zagarantovana i sve je ovo suvišno. Ja bi ovu temu pod LOCK da se nešto pitam. Odbijam da učestvujem u glasanju jer ga ne podržavam. A ko ima kakve namere na forumu je sasvim njegova lična stvar. A ako se neko dvoje preko ovog foruma venča očekujem poziv na svadbu!
Toliko od mene.. Obilazim ovu temu od sad
|
|
|
|
|
#280 |
|
Član
|
ja sam glasao za DA jer trebaju forumu
,ali samo da ne budu modovi ili ne daj boze admini
Poslednja ispravka: Mrka Kapa (7.7.2007 u 23:48) |
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Avatari na forumu | Sasa | Forum o forumu | 1 | 16.1.2007 18:29 |