Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Pregled rezultata glasanja: Da li ste za vise zena na forumu?
Da 198 90,00%
Ne 8 3,64%
Mozda 14 6,36%
Glasova: 220. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.2.2006, 4:27   #101
kinteC
paparazzo
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Zip fajl!
Poruke: 1.165
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 601 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Marko_L kaže:
P.S. - Saće da se pojave Simke i Magneto da kažu "Ne boj se mlada damo, mi ćemo ti pomoći"
lol, a ja cu da se cudim odkud ovde jos devojaka...a redislaw ce da je pita da li voli crvenu boju....omg...ova tema treba da ide u brbljaonicu
kinteC je offline  
Stara 11.2.2006, 4:54   #102
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Hulia kaže:
.
Mislim nije da se falim
Al' se ipak falis...

Poslednja ispravka: bobi (11.2.2006 u 5:07)
bobi je offline  
Stara 11.2.2006, 11:23   #103
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 835 puta na 309 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Ovo stvarno napreduje prilično brzo, možda malčice neočekivano ali sasvim prirodno...

Simpatično mi je kako se neki pretstavnici muškog dela foruma osećaju nesigurnima i onda se naroguše, isfrustriraju i postaju pomalo agresivni kad su dame, devojke, žene, drugarice ili kako se već osećaju pojave...
koliko vidim članicama ( da ih tako nazovem ) samo malo nedostaje da počnu da se zezaju, igraju, uživaju... i da vrište od smeha, svakako.

kako smo mi muškarci tragični i smešni ponekad, otvorimo se kao bukvar...
a imamo utisak da smo postavili neprobojne zidove, da smo naoružani i opasni... a zbuni nas, isprepada i razoruža najobičnija prosto proširena rečenica jedne pripadnice suprotnog pola... a šta tek može da uradi njeno nestašno golo koleno ili rame...

Daleko je sve ovo od stvarnog života po mnogo čemu ali je i jako blisko i jednako stvarnom životu u više od nekoliko činilaca.

ps
ovu poruku sam započeo sa mišlju da odgovorim na nekoliko prethodnih poruka u ovoj jednoj ali ne ide, previše bi bilo nekako nejasno...
malo sam vas smarao glasnim razmišljanjem ali ...
Simke je offline  
Stara 11.2.2006, 11:33   #104
Hulia
Novi član
 
Član od: 10.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
aurora kaže:
Zamisli zenu sa srafcigerom u ruci! Ne ide. Neka me zene ne razumu pogresno i ja to radim, ali samo kada moram.
Zena sa srafcigerom u ruci... , veruj mi moze da izgleda vrlo kad zavrsi posao,ali moram se sloziti s tobom ni ja ne volim preterano taj instrument
Hulia je offline  
Stara 11.2.2006, 11:39   #105
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 835 puta na 309 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Marko_L kaže:
Kao po običaju, nisi shvatio pitanje...u stvari nisi shvatio poentu kompletnog posta, već si to pitanje izvukao iz konteksta, ali nema veze...navikao sam na to kada si ti u pitanju
i odgovor i pitanje:

Da li sam shvatio ili nisam manje je važno, kako ti kažeš nema veze.

Neka bivša prepucavanja, verbalne sukobe ili kako bi se to moglo nazvati ako ih je bilo onda sam ih ja zaboravio ili ostavio iza sebe... bilo pa prošlo, smešteno tamo gde mu je pravo mesto u nevažne stvarčice iz prošlosti!

Čemu onda ovakav početak i kraj tvoje poruke???


ps
Da li sam shvatio poentu celoga posta? Mislim da jesam.

ali ja sam uvek spreman na učenje, objašnjenje i sl. skroz sam otvoren pa ako smatraš da nisam shvatio molim te objasni mi, u stvari postoji tema u brbljaonici pa slobodno napiši tamo objašnjenje biću ti veoma zahvalan, da ne smaramo ovu raju zainteresovanu za ovu temu...

hvala na pažnji
Simke je offline  
Stara 11.2.2006, 11:50   #106
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 835 puta na 309 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
bobi kaže:
Marija, sta ce ti Simke i Magneto...
Tu je bobi velicanstveni , pusti ostale zamlate i pitaj slobodno ako te nesto zanima...
Tako je...
Svaka čast bobi,
ti si u ovom slučaju najadekvatniji lik da sve objasniš i pomogneš...
naročito sa tvojom sklonosti da zameniš tople južne krajeve za ove sumorne ravničarske zimske predele...
Simke je offline  
Stara 11.2.2006, 15:20   #107
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
aurora kaže:
Zamisli zenu sa srafcigerom u ruci! Ne ide. Neka me zene ne razumu pogresno i ja to radim, ali samo kada moram.
Tooo sestro, tako i treba da razmislja zenski mozak...
bobi je offline  
Stara 11.2.2006, 18:24   #108
aurora
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 32
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku aurora
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
bobi kaže:
Tooo sestro, tako i treba da razmislja zenski mozak...
Ovo je za primer kako se slazu lokal patriote.
p.s. i nije "sestra" nego komsinica.
aurora je offline  
Stara 11.2.2006, 23:29   #109
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
aurora kaže:
Zamisli zenu sa srafcigerom u ruci! Ne ide. Neka me zene ne razumu pogresno i ja to radim, ali samo kada moram.
Mislim š'a reći;lepa komšinica zatrepće očima i jadni komšija zaboravi gde mu je procesor, a gde matična ploča,sistem izbaci plavi ekran, a windows u glavi zakuca, jer otkaže ram... Žene izazivaju kod muškaraca hardverske probleme, tako im je u biosu podešen sistem.
lijenština je offline  
Stara 12.2.2006, 1:12   #110
marija ns
Novi član
 
Član od: 5.2.2006.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Eh nisam ni ja bas toliko naivna koliko sam se prikazala. Samo sam iskusavala muski rod da vidim u kom su fazonu. Da li misle samo na ... ili ima pak nekih ozbiljnih. Imzadi jako zelim da postavimo nasu zajednicku zensku temu kako bi ih malo isprasile.
marija ns je offline  
Stara 12.2.2006, 1:15   #111
marija ns
Novi član
 
Član od: 5.2.2006.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Ima mnogo onih kojih kao fol daju nekome odgovor koji znamo i mi. A u kompove se solidno razumem samo imam jednu malu zackoljicu koji ne mogu da postavim svakome. Marko L hvala na pomoci mada mislim da zaista nisi osoba koja moze deliti savete o problemima. Previse si nekako "pametnjakovic" i mislim da ovde ima mnogo onih koji ce na lepsi nacim pomoci u nekom problemu. Nema ljutis
marija ns je offline  
Stara 12.2.2006, 1:25   #112
The Finest Serbian Since '82
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Poruke: 525
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 12 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
marija ns kaže:
Imzadi jako zelim da postavimo nasu zajednicku zensku temu kako bi ih malo isprasile.
Kao sto sam pomenuo, uopste nemam nista protiv lepseg pola sa misem u ruci, ALI postavljanjem ove teme(kao i ovog samog topica u kome pisemo) same sebe stavljate u podredjen polozaj, odnosno u polozaj gde nesto dokazujete. Ponasajte se kao jednake i to ce te i biti.
The Finest Serbian Since '82 je offline  
Stara 12.2.2006, 3:59   #113
aurora
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 32
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku aurora
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Tema je postavljena za izlaganje misljenja i prosto je inspirativna a ne da bi nas automatski bacila u podredjen polozaj sto time pokazujes da sumnjas u zenske sposobnosti i na prvu loptu nas stavljas tamo.
Na prvi pogled mi se dopala tvoja poslednja recenica, ali ustvari ti si misljenja da mi sada nismo jednaki nego cemo biti, a dok to bude nesmemo ni da pricamo na tu temu jer se kao dokazujemo, jao strasan si ti, ko te nezna...
aurora je offline  
Stara 12.2.2006, 4:08   #114
Oliver
Član
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: green forest
Poruke: 325
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Smile Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Evo ja hoću da se oženim nekom ribom koja se razume u kompjutere.
Oliver je offline  
Stara 12.2.2006, 4:15   #115
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Post Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

@aurora - u potpunosti se slažem sa tobom.

A što se tiče ovog posta iznad tvog... Mogu samo da prokomentarišem kako je opet proradio "neki" muški sindrom, eto vidiš, mi smo manjina ovde (što je itekako očigledno), ali ipak "ne bi trebala da postoji ovakva tema" , zbog " toga da ne bismo pravili razliku između polova"...
Interesantno.
Moraću da razmislim o ovom, već viđenom, "fenomenu".
[Imzadi] je offline  
Stara 12.2.2006, 4:32   #116
aurora
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 32
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku aurora
Wink Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
lijenština kaže:
Mislim š'a reći;lepa komšinica zatrepće očima i jadni komšija zaboravi gde mu je procesor, a gde matična ploča,sistem izbaci plavi ekran, a windows u glavi zakuca, jer otkaže ram... Žene izazivaju kod muškaraca hardverske probleme, tako im je u biosu podešen sistem.
Trebate vi jos da ucite o podesavanju biosa da vam ne bi eksplodirao hardver.

p.s. Sam si rekao ko upravlja sistemom musko-zenskih odnosa.
Mi namerno izazovemo takvo stanje hardvera da bi smo mogle pruziti pomoc.
Gde je vatra tu se gasi.
aurora je offline  
Stara 12.2.2006, 4:36   #117
aurora
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 32
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku aurora
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
Oliver kaže:
Evo ja hoću da se oženim nekom ribom koja se razume u kompjutere.
Pa naci cemo ti neku, ima ih mnooooogo. Jel' tako Imzadi?
aurora je offline  
Stara 12.2.2006, 7:02   #118
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Citat:
aurora kaže:

p.s. Sam si rekao ko upravlja sistemom musko-zenskih odnosa.
Mi namerno izazovemo takvo stanje hardvera da bi smo mogle pruziti pomoc.
Gde je vatra tu se gasi.
Ja video onog smajlija iznad posta kako namiguje i... Resetovao sam se..... Ne znam više šta da kažem... A.... Ovaj.... A.. A.... Mislim......Otišao RAM ... Plavi ekran....
lijenština je offline  
Stara 12.2.2006, 10:11   #119
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 835 puta na 309 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

Pade mi na pamet kako bi jedna od kandidatkinja,
koje bi oliver možda mogao da oženi
a koje bi mu možda preporučile poznanice sa foruma,
mogla da reaguje u tom nekom kompjuterskom braku:

Cvrkutavi glas:
  • Oli, ajde pronadji neki duži IDE kabel da mogu da ti opeglam majice... ( HDD-om naravno)
  • Dragi kako bi bilo da ovaj laser zamenimo matričnim, dosadilo mi da ručno mutim fil za kolače.
  • Dušo počni već jednom da igraš onu tvoju zahtevniju igricu, ovaj procesor slabo greje nikako da se skuva ova kafa...
  • Vidi jesu li te čarape suve, ne te na kućištu... nego one na monitoru...


šala, naravno


ps
@olivere
ništa im ne veruj,
ko zna kakvu bi ti kompjuterašicu pronašle...

uvek čuvaj software,
hardware one dobro čuvaju
ali vole da ti brbaju po softweru,
podese ga dok trepneš, čak ni ne osetiš...
mnogi muškarci nikada ni ne saznaju...
pazi to vešto rade i one koje se ne razumeju u računare...
reprogramiraju te onako tiho, lagano kao da neće... usput...

Poslednja ispravka: Simke (12.2.2006 u 10:24)
Simke je offline  
Stara 12.2.2006, 11:43   #120
DorianGrey
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 479
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?")

'Ladno ima dva odgovora sa "ne", ne mogu da verujem...

U sustini mislim da je cela frka oko tog musko/zenskog odnosa ta sto mi kao muskarci generalno tesko podnosimo da su zene pametnije od nas, narocito u oblasti racunara gde je muski deo populacije uglavnom bio dominantan, tako ce uvek biti.


Al sam nas pokopao sad svaka mi cast
DorianGrey je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Avatari na forumu Sasa Forum o forumu 1 16.1.2007 18:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com