![]() |
![]() |
|
|||||||
| Grafika Video karte i monitori |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#61 |
|
d-_-b
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.673
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
|
Eto vidis, izgleda da nam se Nergal (ili Negral kako je tomas napisao
) nesto zbunio. A za SLI sam znao da je potreban Djerdap da bi ih snabdeo strujom...
|
|
|
|
|
|
#62 | ||
|
V.I.P.
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.187
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
|
Citat:
Citat:
, ovo na tomasovom linku je "vest" od 6. juna - jedno od onih nagađanja koja su kružila pre nego što je kartica zvanično izašla. Što se tiče potrošnje pogledajte: http://www.tomshardware.com/reviews/...0,1953-25.html, ili neki drugi test GTX280 - sistem je u igranju pod opterećenjem trošio u proseku oko 310W (a najviše 340W) od čega GTX280 vukao oko 200W (230W na vrhuncu). nVidiina specifikacija kaže da GTX280 vuče do 236W. Znači pravih 400W bi morali da mogu da nosi neoverklokovan sistem. Naravno, napajanje nikad ne treba du bude knap ali uzmeš neko firmirano od 500W i ne brineš se - priče da GTX280 ne može da radi bez 550W (pravih) ili više zaboravi. Ako ništa drugo, nVidia inžinjeri su odradili dobar posao po pitanju potrošnje čipa (tj. ako imate u vidu 1,4 milijarde tranzistora, ove cifre su visoke same po sebi) - GTX280 troši oko 120W u 2D modu.
|
||
|
|
|
| Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Nergal na korisnoj poruci: | ||
Partybreaker (4.7.2008), tomas (4.7.2008) | ||
|
|
#63 |
|
Starosedelac
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
|
u svakom slučaju javljam dal će moći ili ne a najmanji je problem zameniti za jače napajanje
![]() OCZ StealthXStream / 600W / Active PFC ??? Poslednja ispravka: tomas (4.7.2008 u 16:07) |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tomas na korisnoj poruci: | ||
Nergal (4.7.2008) | ||
|
|
#64 |
|
Deo inventara foruma
|
Da li ce napajanje LC powersilent LC6550GP izdrzati sledecu konfu:
Intel Q6600 OC 3.2GHz ASUS P5Q Pro ATI Sapphire HD4850 def 4GB DDR2 HDD 250GB SATAII DVD-RW Ili neko jace treba?! |
|
|
|
|
|
#65 |
|
Deo inventara foruma
|
Hoce, al bi trebao zbog buduces upgrade-a da mozda promenis napajanje .
Mozda Corsair HX620W(vrlo dobre ocene korisnika). Taman bi odgovaralo ![]() Mozda dodjes to neke kinte pa bi da napravis crossfire. Nikad se ne zna....
|
|
|
|
|
|
#66 |
|
Deo inventara foruma
|
Koliko kosta to napajanje posto imam nekih 100 eurica za upgrade, na ovu moju konfu: Maticna, procesor i nesto za napajanje.
|
|
|
|
|
|
#68 | |
|
d-_-b
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.673
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Partybreaker na korisnoj poruci: | ||
dzonihsv (4.7.2008) | ||
|
|
#69 | |
|
Veteran
Član od: 21.1.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.037
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 49 puta na 45 poruka
|
Citat:
![]() ![]() Konfiguracija je sledeca |
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mean_Machine na korisnoj poruci: | ||
dacajak (7.7.2008) | ||
|
|
#70 |
|
Deo inventara foruma
|
|
|
|
|
|
|
#71 |
|
Novi član
|
Jesi razmisljao o OCZ napajanjima? Ja imam isto od 500w, i tera sve bez padanja napona, pregrevanja i sl. A cena je oko 50 jura. Pogledaj i konfiguraciju. Naravno procesor je klokovan.
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku branaaa na korisnoj poruci: | ||
dacajak (7.7.2008) | ||
|
|
#72 |
|
Starosedelac
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
|
imao sam dve opcije cm real power 620w modular i corsair hx620w modular,cors je skupji za 5e i njega sam odabrao. oba napajanja su slli ready i mislim da će ovaj cors da gura gtx280 bez problema jer gtx traži 40A 12v a ovaj cors ima 50A...
|
|
|
|
|
|
#73 | |
|
Deo inventara foruma
|
Citat:
Znaci izdrzao bi? |
|
|
|
|
|
|
#74 |
|
Član
|
Kupih nVidia NX8600GT PCI-E/540MHz/1400MHz/256MB DDRIII/128Bit/DirectX10/2XDVI/SLI pre nekoliko dana e sad problem je sledeci graficka zuji dok radi a nema ventilator???Naime dok igram nesto novije Crysis ili Lost Planet etc. pocne da zuji i to bas bucno WTF?Imam X2 na 3600, 2 GB PQI 800, 1 HDD, 1 Optika, K9N NEO,350 W neko kinesko napajanje mislim da je to problem?Svako misljenje je dobrodoslo!!!
|
|
|
|
|
|
#75 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
siguran si da grafa zuji!!??
Kakve su temperature?? |
|
|
|
|
|
#76 | |
|
d-_-b
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.673
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#77 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
ma bre nije normalno da grafa zuji!!!
Jos jednom, jesi li siguran da bas grafa ispusta zvukove? |
|
|
|
|
|
#78 | |
|
Banned
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#79 | |||
|
d-_-b
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.673
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
|
Citat:
Citat:
Citat:
|
|||
|
|
|
|
|
#80 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
pa rece da je pasivna grafa
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| napajanje |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Hitno! Koje napajanje mi je potrebno? Napajanje izgleda gori | mozdani | ŠDK - Osnovne komponente | 7 | 25.6.2008 12:10 |
| Za koliko da prodam grafičku i koje napajanje da kupim? | M1los | Šta da kupim? | 23 | 7.8.2007 1:03 |
| Dodatno napajanje za PCIE grafičku karticu | eniac | Grafika | 5 | 29.5.2007 18:23 |
| UPS i Napajanje - koja kombinacija moze? | xcom | ŠDK - Ostale komponente | 9 | 3.3.2007 20:11 |
| Napajanje | vozdovac | Kvarovi | 3 | 20.3.2006 22:27 |