![]() |
![]() |
|
|||||||
| Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!) (Pravila pisanja: kliknite ovde.) |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#6641 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.290
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 452 puta na 371 poruka
|
Asterix & Obelix The Big Fight (2025)
https://www.imdb.com/title/tt14164922/ ![]() Naišao sam na sjajno animiranu seriju velikog kvaliteta, Asterix.and.Obelix.The.Big.Fight.S01.DUAL.1080p.WE BRIP.x265-KONTRAST, u kojoj se svaka epizoda može pogledati na različitim jezicima, ima ih mnogo (desni klik u MPC, pa sa izbornika Subtitle track birate koji hoćete). Jasno je da je da su soft kodirani. Pitam se kako izvući neki posebni jezik iz nje? P.S. Izvlačenje rešeno, Subtitle Edit. Poslednja ispravka: Suad Novic (17.7.2025 u 23:19) |
|
|
|
|
|
#6642 | |
|
Starosedelac
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.565
Zahvalnice: 1.257
Zahvaljeno 686 puta na 495 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#6643 |
|
Starosedelac
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.886
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 494 puta na 325 poruka
|
Pratiš li Foundation? Ne mogu sad ni da se setim dokle sam stigao u drugoj sezoni a i prvu sam zaboravio.Nekako mi konstantno nešto fali tu i pored odlične ekipe i produkcije.Nekako je kao igra prestola u svemiru bez dobrih delova...
|
|
|
|
|
|
#6644 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.605
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.173 puta na 2.501 poruka
|
Yellowjackets - Priča prati istu ekipu devojaka kada su bile srednješkolke i avion im se srušio u šumi, i njihove živote 20g kasnije. Pogledao prve dve sezone i svidelo mi se. Najjače strane su mistika, da skontate WTF se desilo tamo, dobra atmosfera i muzika. U drugoj sezoni mi se priča u sadašnjosti malo raspada na sve strane... videćemo kako će se izvuću u trećoj.
|
|
|
|
|
|
#6645 |
|
Starosedelac
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.886
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 494 puta na 325 poruka
|
Untamed
Sasvim pristojan limitirani triler od 6 epizoda, sa prelepim krajolikom Yosemite nacionalnog parka, solidno zamršenom-relativno predvidivom pričom, dovoljnom dozom misterije i vrlo dobrim Banom. |
|
|
|
|
|
#6646 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.913
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.414 puta na 7.273 poruka
|
Predeli u Yosemite parku su zaista prelepi, ali to je bukvalno sve što serija ima do ponudi. Predvidivo, šablonski, glupo, nerazrađeno, bukvalno je AI mogao da napiše bolji scenario.
|
|
|
|
|
|
#6647 |
|
Starosedelac
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 2.202
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 853 puta na 511 poruka
|
Slažem se. "Priča" je mogla da stane u epizodu i po, u ostalim epizodama su mogli samo da naprave jahaću turu po tom rezervatu.
|
|
|
|
|
|
#6648 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
|
Citat:
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#6649 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#6650 |
|
Starosedelac
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.886
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 494 puta na 325 poruka
|
Pa dobro... planirano je kao limitirana serija ali se valjda ljudima svidelo to predvidivo AI šablonsko monotno jahanje
Nova misterija, novi nacionalni park... |
|
|
|
|
|
#6651 |
|
Veteran
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 864
Zahvalnice: 190
Zahvaljeno 220 puta na 173 poruka
|
Yellowjackets sam stao na pola 2. sezone, smorilo me, očekivao sam bolju priču u drugoj sezoni. Untamed na pola 2. epizode, nije uspelo da me zainteresuje
![]() Dept. Q sam odgledao do kraja, škotski para uši ali psovke zvuče baš sočno. Priča je zaokružena i dovoljno zanimljiva da drži pažnju. |
|
|
|
|
|
#6652 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.875
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
|
wednesday izašla druga sezona nisam gledao
|
|
|
|
|
|
#6653 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#6654 | |
|
Veteran
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 718
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 131 puta na 102 poruka
|
Citat:
Po meni,licno, najaca SF serija u zadnjih 5-10 godina. Kao i obicno i u slucaju svih ostalih serija koje nisu konstantnog publiciranja, treba tj. pozeljno je odgledati prethodne sezone. Sta podrazumevas pod dobrim dijelovima? Krenuo i ALIEN EARTH. Ne treba ocekivati puno, tim ce ugodjaj biti pozitivniji. Sandman,druga sezona na nivou kao i prva. |
|
|
|
|
|
|
#6655 |
|
Starosedelac
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.886
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 494 puta na 325 poruka
|
Ne znam, nisam se dobro izrazio...
Mislim da mi prelaz iz prve u drugu sezonu nije baš legao. Prosto sam prestao da gledam u jednom momentu.Vrlo verovatno ću da je ponovim i nastavim kada izađe cela treća. Iskreno mi se baš svidela prva epizoda Alien: Earth.Valjda neće da useru. |
|
|
|
|
|
#6656 |
|
Starosedelac
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.886
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 494 puta na 325 poruka
|
Izasle prve 3 epizode odlicnog The Terminal List: Dark Wolf
Sad mi jedino bzv sto sam odgledao a nisu sve izasle. |
|
|
|
|
|
#6657 |
|
Starosedelac
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.886
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 494 puta na 325 poruka
|
Bez obzira na par femi momenata Andor sezona dva ipak pokidala. Kraj direktno ide u pocetak Rogue One-a, tako da je to to.Ko god da se gnusao vecine svega sto je bilo nakon prve tri sezone (osim Rogue One-a i Mandalorian-a), Andor je obavezan za gledanje!
|
|
|
|
|
|
#6658 |
|
Deo inventara foruma
|
Teme kojima se bavi Andor i dijalozi koji prozimaju citavu seriju su maestralni. Definitivno najbolje Star Wars ostvarenje, moze bez problema da se nosi i sa dosta "ozbiljnijim" serijama.
|
|
|
|
|
|
#6659 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#6660 |
|
Veteran
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 718
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 131 puta na 102 poruka
|
STAR TREK Strange New Worlds
Treca sezona gdje su epizoda 7 i 8 pokidale do kostiju. U jednoj se otvoreno ali i izmedju redova opisuje dogadjaj ratne tematike koja je i dan danas prisutna sve sa krajem koji je dvosmislen gdje se moze gledati i kao na propagandno pres....nje i na pozitivno.Ovisno gdje vam akcenat lezi u tom datom trenutku. A druga baca sa komicnim pristupom na mladalacki buntovni psiholoski program. Takodje ima jos koja epizoda koja je izvan datog formata. Kao i sam kraj zadnje epizode, gdje se radi o necemu gdje je po nekima u prijasnjim ekranizacijama paralo oci.Ovaj put ubaceno pa skoro bez primjetno. Te se moze za citavu sezonu reci,da je veoma uspjesna. Te je svakako za preporuku iako smo se do sada nagledali tonu Zvjezdanih Staza. |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Serije grafičkih kartica | Ilke | Grafika | 19 | 14.7.2009 12:40 |
| Španske serije | miša topola | Cvet kompjutera | 20 | 17.4.2009 18:05 |
| Novi Slax 6.1.0 i zadnji iz serije 6.x | laikexpert | Slobodni softver | 2 | 14.4.2009 16:25 |
| Nova kamera starije serije | westorbit | ŠDK - Foto i audio/video | 0 | 18.4.2007 16:13 |