Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.3.2011, 17:35   #1341
PSP man
Veteran
 
Član od: 8.3.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 720
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 35 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

ne postoji nikakav da gledas.... gledas preko radara e dodji na VRC ceka te Mirza da ti objasni nesto

http://www.vatsim.net/prc/
PSP man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2011, 19:13   #1342
youngster
Član
 
Član od: 24.12.2009.
Poruke: 103
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

Ponovo ja.
Ja sam bio taj na tornju sto ti je rekao da posaljes FP i ako oces da slusas a prijavio sam te SUPu jel si bez Fp-a stajao na aerdorumu i nisi nekih 20min odgovarao na privatnu poruku
BOlje poslati fp i super sve.
To sto kazes da si se vozio oko aviona:

http://www.scgvacc.net/forum/index.p...topic=4860&hl=

Za vrc moras da skines sector file sa scgvacc.net/?go=downloads
youngster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2011, 19:25   #1343
SomiKnight
Član
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 36
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

Citat:
Znas kako izgleda moje iskustvo online ovih dana, prvo konektovanje, vidim ja neki avion i letim oko njega zezam se, kad ono neki nas , ja mislio AI neki avion, i nije se naljutio covek.
Da citiram sebe jer neki ne citaju sta pisem detaljno .
Ne znam ko je bio taj koga sam ja preleteo, ali ispricao sam se ljubazno sa njim, on je leteo u tivat i tesko bi ga ja stigao sa cesnom, posto je on tamo stigao za vreme dok smo chatovali, 10-15 minuta .
SomiKnight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2011, 21:52   #1344
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

Ae lagano, youngster, nema potrebe da prijavljujes SUPu ljude koji bleje na zemlji, i ne treba im plan ako nece da lete nego samo da slusaju, mada bi bilo dobro da odgovore na private.

Druga stvar, stavio si link, a na kraju se ispostavilo da se uopste ne radi o Somiju, brzas mnogo.

@Somi, vidim da si stupio u kontakt sa pravim ljudima, sto je odlicno, nadam se da ce ici bolje od sad Zapamti da uvek na chatu mozes da pitas bilo koga sta god te zanima, i trebalo bi da dobijes odgovor
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nikola16789 na korisnoj poruci:
youngster (2.3.2011)
Stara 1.3.2011, 22:43   #1345
SomiKnight
Član
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 36
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

Da evo, bio sam veceras nakacen na VRC, slusao sta ljudi pricaju, naravno nista nisam skapirao , moram ovu proceduru i izgovore da prostudiram malo, ako nista malo sam bolji u koriscenju VRC-a. Eto nisam znao da moze da se poveze sa fs9 preko multisession-a, a nasao sam i plugin za slobodan pogled, pa sam ako nista malo gledao kako se krecu avioni po pisti. Evo i slike u prilogu.

Evo za pocetnike je bolje ovakav pristup, da je glavni program VRC, i uputstvo kako da se poveze sa fs i uz ovaj plugin da se posmatra sta se desava na pisti, pre nego samog kacenja na vatsim, dakle observer najpre.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	fs.jpg
Viđeno:	82 puta
Veličina:	102,4 KB
ID:	38902   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	fs2.jpg
Viđeno:	72 puta
Veličina:	100,4 KB
ID:	38903  

Poslednja ispravka: SomiKnight (1.3.2011 u 22:57)
SomiKnight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2011, 23:29   #1346
PSP man
Veteran
 
Član od: 8.3.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 720
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 35 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

jle ti ovo default LYBE ?

slika sa skorasnjeg event-a :
PSP man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2011, 23:58   #1347
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

nije, to je lybe 3.1 cini mi se
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2011, 0:22   #1348
SomiKnight
Član
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 36
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

Da, 3.1 je, sto?
SomiKnight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2011, 8:43   #1349
youngster
Član
 
Član od: 24.12.2009.
Poruke: 103
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Ae lagano, youngster, nema potrebe da prijavljujes SUPu ljude koji bleje na zemlji, i ne treba im plan ako nece da lete nego samo da slusaju, mada bi bilo dobro da odgovore na private.

Druga stvar, stavio si link, a na kraju se ispostavilo da se uopste ne radi o Somiju, brzas mnogo.

@Somi, vidim da si stupio u kontakt sa pravim ljudima, sto je odlicno, nadam se da ce ici bolje od sad Zapamti da uvek na chatu mozes da pitas bilo koga sta god te zanima, i trebalo bi da dobijes odgovor
Boki 13 opusti se
Nisam ga prijavio sto je blejao nego sto 30min nije bilo odgovora na PM
Kao sto sam tamo napisao nisam siguran za link

Ja se izvinjavam Somiju

A ti boki 13 zavrsavaj ono i stavi na net
youngster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2011, 11:27   #1350
SomiKnight
Član
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 36
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

Dodje ti lagano do 30 minuta nekako .
Nema potrebe da se pravdas sto si radio sta mislis da treba, a po pravilima je, ponajmanje da dodajes moje afk vreme da bi delovalo opravdanije, ja se nisam naljutio, ne secam se ni da sam u chatu sa tobom bio neprijatan i neljubazan posle toga.
Generalno niko me online do sada nije ni uvredio, niti bio neljubazan i slicno, naprotiv, moja kritika je najvise upucena situaciji u kojoj se nadje pocetnik, a ne kontaktu sa ljudima koji su online, pogresno ste me razumeli. Cak i kad sam krenuo po pisti da se krecem i receno mi je da stanem i diskonektujem se ponudjeno mi je da dodjem na voice frekfenciju, dobio bih pomoc tada, ali nisam imao podeseno pa nisam dosao. Moja greska sto to nisam pomenuo, izvinjavam se, ali nije mi to bila poenta posta pa sam propustio.
SomiKnight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SomiKnight na korisnoj poruci:
youngster (3.3.2011)
Stara 2.3.2011, 12:36   #1351
PSP man
Veteran
 
Član od: 8.3.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 720
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 35 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

Citat:
SomiKnight kaže: Pregled poruke
Da, 3.1 je, sto?
ucinilo mi se da je default D nego Shomi,jesi li bio sinoc na LQSA?
PSP man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2011, 13:38   #1352
SomiKnight
Član
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 36
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

Malo kao observer, druga slika je sa sarajevskog cini mi se.
SomiKnight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2011, 14:22   #1353
PSP man
Veteran
 
Član od: 8.3.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 720
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 35 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

Citat:
SomiKnight kaže: Pregled poruke
Malo kao observer, druga slika je sa sarajevskog cini mi se.
e pa zato sam te i pitao da ti nije mozda DEFAULT,posto mi ta druga ne lici na LYBE
PSP man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 9:17   #1354
youngster
Član
 
Član od: 24.12.2009.
Poruke: 103
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

Citat:
SomiKnight kaže: Pregled poruke
Dodje ti lagano do 30 minuta nekako .
Nema potrebe da se pravdas sto si radio sta mislis da treba, a po pravilima je, ponajmanje da dodajes moje afk vreme da bi delovalo opravdanije, ja se nisam naljutio, ne secam se ni da sam u chatu sa tobom bio neprijatan i neljubazan posle toga.
Generalno niko me online do sada nije ni uvredio, niti bio neljubazan i slicno, naprotiv, moja kritika je najvise upucena situaciji u kojoj se nadje pocetnik, a ne kontaktu sa ljudima koji su online, pogresno ste me razumeli. Cak i kad sam krenuo po pisti da se krecem i receno mi je da stanem i diskonektujem se ponudjeno mi je da dodjem na voice frekfenciju, dobio bih pomoc tada, ali nisam imao podeseno pa nisam dosao. Moja greska sto to nisam pomenuo, izvinjavam se, ali nije mi to bila poenta posta pa sam propustio.
Ja mislim da je bilo oko 20-30min kolko se secam.
Mozda nisam trebao ali nema sada veze.

Nadam se da se ne ljutis.
Poz.
youngster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2011, 12:13   #1355
PSP man
Veteran
 
Član od: 8.3.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 720
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 35 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

Veceras sa pocetkom od 20h lokal, nas prijatelj i kolega Sava Markovic, polaze za svoj veci rejting. U pitanju je S3 rejting,najzahtevnijii najzeznutiji . Nema sumnje da ce poloziti posto je Sava uvek spreman na sve... zato vas ja u njegovo ime pozivam da veceras budete tu i ulepsate nam i njemu vece, a i da novajlije nesto novo vide i nauce

P.S.: novajlije, dodjite na VRC gledajte slusajte,a ako nemate VRC vec zelite da budete na LYBEu sa vasom C172,dodjite ali stanite daleko od gejtova i guzve koja ce,nadam se,biti u normalnom broju


Vidimo se veceras
PSP man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2011, 14:13   #1356
youngster
Član
 
Član od: 24.12.2009.
Poruke: 103
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...

Lepo receno!
Znaci veceras polazem za s3 rating tacnije prilaznu kontrolu za Beograd.

Nisam imao dosta treninga zbog manjka pilota i vremena al se nadam da nece smetatati i da cu uspeti da polozim, a ako ne nije smak sveta probacemo ponovoo

Eto

Znaci danas od 8 uvece vas ucekujem
youngster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 20:11   #1357
PSP man
Veteran
 
Član od: 8.3.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 720
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 35 puta na 28 poruka
Talking Re: Virtuelni piloti, javite se...




Warsaw Chopin airport (EPWA) in full swing again! Make ATC wet and sweat at WARSAW OVERLOAD: RNAV approaches only and vectors to final, holdings most likely, feel the thrill with the extremely busy frequency! Excellent free scenery of Warszawa Chopin Airport, with more than 100 stands at your disposal. This time, with one runway closed due to maintenance, pilots’ and controllers’ skills must come hand in hand to face the challenge!

Other bigger airports of Poland will be manned, in case a short haul flight is the right choice for you.
Full ATC, from DELIVERY to RADAR will be waiting for you on Sunday 20 March, from 18:00 to 22:00 UTC.

All charts, sceneries, current NOTAMS and airport information available at www.pl-vacc.org . The new free EPWA (FS9/FSX) scenery is a must!

Event organized by Polish VATSIM VACC.
PSP man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2011, 13:20   #1358
PSP man
Veteran
 
Član od: 8.3.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 720
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 35 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...





VATEUD, VATCAN and VATUSA are proud to present Cross The Pond Westbound 2011.


Cross The Pond has grown to become the most anticipated event on the VATSIM calendar, and to that end we are very excited to announce that our next Westbound leg will take place on Saturday 26th March 2011.

Cross The Pond is a bi-annual mass Oceanic crossing between Europe and North America; the event has been run without interruption for several years with a huge turnout each time, and we expect this year to be no different. Join us for a full day of busy, intense and (hopefully!) rewarding flying and controlling, as the skies fill up over the Atlantic once more.

We are delighted to offer an exciting set of feature fields, which will leave you spoilt for choice when choosing your slots:

Departure

- Munich Franz Josef Strauss (EDDM)
- Amsterdam Schiphol (EHAM)
- Paris Charles De Gaulle (LFPG)
- Lisbon Portela (LPPT)

Arrival

- Toronto Pearson Int'l (CYYZ)
- Charlotte/Douglas Int'l (KCLT)
- Cincinatti/Northern Kentucky Int'l (KCVG)
- Detroit Metro Wayne County (KDTW)
- Newark Liberty Int'l (KEWR)

We are particularly excited that Paris will, for the first time, be featured as a departure field after many requests over the years.

The departure window will run from for four hours from 1100z to 1500z, with an expected flight time of between seven to nine hours, depending on field combination.
There will be 450 slots up for grabs this time round. Slots are now open - click here to book yours!
Join us on the 26th March for a truly unique experience on VATSIM; by mid-morning hundreds of people will be, puffy-eyed, attempting to find charts or the latest weather information, or in the case of the European controllers, listening to their final briefings for their local facilities in preparation for the horde. A couple of hours later, and the skies over Europe will be packed with aircraft all heading for the North Atlantic - with fully staffed enroute control all the way to the Oceanic border. From there, a dozen trained Oceanic controllers from Shanwick, Gander and Santa Maria will marshal the stream across the Ocean to the eastern seaboard, where scores of Canadian & US controllers will be standing by to guide you home.

Nadam se da ce neko leteti
PSP man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2011, 21:18   #1359
PSP man
Veteran
 
Član od: 8.3.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 720
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 35 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti, javite se...




vACC Switzerland proudly announces the VA-Meeting in Zurich on April 2nd. After the great success of the events in 2007 till 2009, the original VA-Meeting is back. All airlines and pilots are kindly invited to be part of one of the biggest VA events on VATSIM!

The event homepage is available on http://vameeting.vacc.ch. There you can find further information about the event as well as the slot booking system!

Please notice that during the VA-Meeting all traffic in Zurich need slots. The event may be extended if all slots are taken!
---------------------------------------------------------------------
P.S. ocu samo da kazem da sam vec ucestvovao na ovakvom eventu ,samo na Beckom aerodromu (LOWW).. za ovo ko hoce da proba nek se dobro pripremi sto se charts-a (karata) tice i procedura,jer ce se sigurno naci u situaciji da ide MISS APP ili G/A... ako trebate charts za LSZH (Cirih) javite se ovde
PSP man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2015, 20:29   #1360
mira180656
Novi član
 
Član od: 20.7.2015.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom registracija za ivao

Da li jos uvek postoje asocijacije kao ivao i vatsim, i kao bih mogao da se pridruzim istim. hvala unapred i pozdrav
mira180656 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fs2004, ivao, vatsim


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Neopets, virtuelni kućni ljubimci Guterill Male igre 12 1.7.2009 16:49
Mx Revolucionari, javite se muki85 Ostale komponente 1 7.2.2007 12:31
Virtuelni muzej u 3d Angel_of_Dark Zanimljive Web lokacije 0 6.2.2007 11:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com