Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.3.2007, 12:10   #161
SinBin
Novi član
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Jedna od boljih igara koje sam igrao, jedva cekam.........presho sam oba i 1 i 2 i stvarno igra je zanimljiva , nemozh dosadit.....
SinBin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2007, 12:24   #162
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Fallout 3

Bethesda still hiring Fallout 3 Level Designers
Posted by Tannhauser - at 20:47
Comments (9)/Comment me
Several months ago Joel Burgess, lead level designer for Fallout 3, announced that Bethesda is looking for additional level designers for Fallout 3; with a particular interest in recruiting from the modding community. We missed it a couple of weeks ago, when Joel had something to add to the initial thread in the Elder Scrolls forums.

Hey folks, I haven't been as active in the forums just lately - busy, busy! - but I just wanted to let you all know that hiring is still in progress. We take our time with it, as you can tell. Anybody interested can still follow the directions posted at bethsoft.com to apply, and if there's anybody you think we should know about that maybe we don't - still feel free to post a reccomendation.
If you want to work on Fallout 3, and believe you have the qualifications, the opportunity is still open.

Posted by Mentok - at 16:12
Comments (20)/Comment me
In a recent interview of CGSociety with the people of concept art studio Massive Black, the following highly interesting statement pops up:

The company’s experience developing and holding training workshops helped bring Massive Black’s China-based team up to speed quickly. Now, under the direction of Dan Staton and producer Jenny Kim, the Shanghai staff plays a particularly important role in the studio’s 3D work as does a second team in Bangkok. “They did a great job on ‘Battlefield 2142’, ‘Hellgate’ and ‘Auto Assault’ and are now working on ‘Killzone 2’, ‘Fallout 3’ and others,” says Manley.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2007, 10:07   #163
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Wink Re: Fallout 3

Ja rekoh da rade... Sad bar znamo da su počeli level design, ili da će uskoro početi... Znači da će igra uskoro doći u "rapid development" fazu...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2007, 20:53   #164
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Fallout 3

As of April 9th, 2007, the Fallout IP is no longer in the hands of Interplay, but has been sold to Bethesda Softworks for the sum of $5,750,000 as can be read in this 8-K report filed today. The meat of the statement is as follows:

As of April 4, 2007, the Company entered into, an Asset Purchase Agreement (the "APA") and a Trademark License Agreement (the "License Back") with Bethesda Softworks LLC, a video game developer and publisher ("Bethesda"), regarding "FALLOUT", an intellectual property which was owned by the Company (the "IP"). Although such agreements were signed on April 4, 2007 they were agreed not to be binding until closing which occurred on April 9, 2007.

Under the APA, the Company sold all of its rights to the IP to Bethesda for a total amount of $5,750,000.00 payable to the Company, subject to various conditions, in three cash installments. The first installment of $2,000,000.00 was paid following closing when $200,000.00 was paid to the Company and $1,800,000.00 was deposited into an escrow account to satisfy various liabilities. The Company expects to have fulfilled its obligations under the APA and to receive full payment during the third quarter of 2007. The Company had previously, on June 29, 2004, entered into, an exclusive licensing agreement with Bethesda, regarding the IP which was superseded by the APA.

Under the License Back the Company obtained an exclusive license, under certain conditions, to use the IP for the purpose of developing an Interplay branded Fallout Massively Multiplayer Online Game ("MMOG").
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2007, 20:58   #165
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Ne jos jedan MMOG...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2007, 21:49   #166
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Znači Interplay je prodao bethesdi i poslednji konac za koji se držao... izgleda da su baš, baš u problemima...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2007, 17:25   #167
Damirius
Član
 
Član od: 17.4.2007.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 36
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Zaboravite na Fallout3, ja sam se nervirao 2 godine i dosta je. Imate afterfall
Samo provalite priču na sajtu, kakvi su to kraljevi
Damirius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2007, 19:18   #168
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Pala je i poslednja nada za Fallout 3.
Na gamespotu procitao sam da ce F3 biti za sledecu generaciju konzola sto ocigledno znaci da nece preterano liciti na F2 i F1.
Paralelno sa njim ide i Fallout MMO ali to se vec zna.

Zadavio bih ove u Bethesdi
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2007, 19:22   #169
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
Damirius kaže: Pregled poruke
Imate afterfall
Samo provalite priču na sajtu, kakvi su to kraljevi
Hej,pa ovo obecava!
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2007, 19:36   #170
zorz
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
Damirius kaže: Pregled poruke
Bacite pogled na stripic u pod-meniju Comics. Prilicno je morbidan...
Ocigledno je da su inspiraciju za ovu igru nasli u Fallout-u. Medjutim, tesko da ce uspeti da postignu nesto spektakularno. Cini mi se da ce ovo biti samo jos jedan (neuspesan) clone pokusaj hrabrih entuzijasta... Nadajmo se da me utisak vara.
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2007, 14:09   #171
Damirius
Član
 
Član od: 17.4.2007.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 36
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Naravno da im je uzor fo ali ljudi su se dosetili dosta stvari koliko sam video kroz pricu, videcemo sta ce biti
Damirius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2007, 18:40   #172
zorz
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Fallout 3

Nemoj pogresno da me shvatis. To sto im je inspiracija Fallout nisam naveo kao kritiku. Cak naprotiv, kvalitetan Fallout like naslov bi bilo nesto najlepse sto bi moglo da se desi na igrackoj sceni. Ali za takav poduhvat je pored zelje i kreativnosti potrebno jos nesto... A to su sredstva i iskustvo u pravljenju igara. A cini mi se da, nazalost, tvorcima ovog proizvoda upravo to fali...
Napominjem da je vec bilo pokusaja da se stvori svet slican Fallout-u, ali su rezultati bili razocaravajuci... Bilo je nekih opisa i SK-u (ne mogu se setiti naslova) gde su doticne (dobre) ideje lose ocenjene zbog realizacije. Sve sto zelim da kazem je da ne ocekujete previse da se kasnije ne bi razocarali. Uh, udavih i samog sebe... Sorry... Sta cu kada mi nedostaje krsatenje radioaktivnim prerijama u Fallout stilu.
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2007, 22:24   #173
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Fallout 3

Poslednja informacija:

Bethesda je izjavila da će nedavno objavljen dodatak za Elder Scrolls: Oblivion verovatno biti i poslednji, jer će se ubuduće uveliko raditi na nastavku Fallout-a za koji je Bethesda otkupila licencu. Inače, Bethesda je ugovorom obavezana da Fallout 3 počne razvijati u roku od dve godine, i da igru izda 4 godine posle početka razvijanja.
- Pazite ovo: 'ladno mi jedan pirat kaze, izlazi F3 za 2-3 meseca, proverena informacija(a koliko je proverena, pa..... saznacemo za 2-3 meseca )

A sto se tice Afterfalla, jedino mi je privuklo paznju sto je borba u poteznom maniru, a dok izadje....


Znate sta narode, ja cim izdvojim vremena, pocinjem da pravim dodatak za F2, ali stvarno, ovo sa Bethsedom stvarno nema smisla.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2007, 2:24   #174
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Poslednja informacija:

Bethesda je izjavila da će nedavno objavljen dodatak za Elder Scrolls: Oblivion verovatno biti i poslednji, jer će se ubuduće uveliko raditi na nastavku Fallout-a za koji je Bethesda otkupila licencu. Inače, Bethesda je ugovorom obavezana da Fallout 3 počne razvijati u roku od dve godine, i da igru izda 4 godine posle početka razvijanja.
- Pazite ovo: 'ladno mi jedan pirat kaze, izlazi F3 za 2-3 meseca, proverena informacija(a koliko je proverena, pa..... saznacemo za 2-3 meseca )

A sto se tice Afterfalla, jedino mi je privuklo paznju sto je borba u poteznom maniru, a dok izadje....


Znate sta narode, ja cim izdvojim vremena, pocinjem da pravim dodatak za F2, ali stvarno, ovo sa Bethsedom stvarno nema smisla.
Pirati su vazda bili poznati kao relevantni izvori informacija...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2007, 17:20   #175
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Pirati su vazda bili poznati kao relevantni izvori informacija...
Mada, ako je tacna poslednja informacija iz mog prethodnog posta, igra bi trebalo da se pojavi krajem ove, ili pocetkom sledece godine(a mozda je pirat i u pravu, ko zna )
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2007, 21:52   #176
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Fallout 3

Otvoren je Bethsedin forum u okviru koga je otvorena tema vezana za Fallout (3), pa ko hoce da se pridruzi u chatu, zapitkivanju, pljuvanju i ostalom:

http://www.bethsoft.com/bgsforums/

Ja cu da se registrujem, pa paljba moze da pocne!
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2007, 22:06   #177
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Fallout 3

The history of Fallout as a franchise has all the trappings of a spiritual epic, replete with false messiahs and long persecution. Those who still hew to this strange religion are quick to call out Bethesda's many crimes, but they have no idea what Bethesda intends to do with Fallout. No-one does. The forums must have gone up for a reason, let us hope we will soon have genuine facts to discuss.
From the forum itself, there have been numerous polls about what elements are preferred for Fallout 3, the results have been interesting.

How do you think the plot should be ?
Mature, Morally Ambiguous, Where Right and Wrong are just a matter of POV and morals with decisions that are personal and have consequences. [120] - 96%
Epic, Save the Wasteland ! The Big Struggle of good against evil, raiders against towns, mutants against humans... [5] - 4%

Black humour in F3?
No! [6] - 4%
Yes! [147] - 96%

Should Fallout 3 use enemy and item auto scaling?
No, absolutely no auto-scaling! I want my character to actually feel like he/she is improving! [384] -95%
Yes, bring back Oblivion's auto-scaling so that my character never truly improves! [21] - 5%

What perspective do you want Fallout 3 to be?
Old Perspective (Classic) [65] - 75%
First Person [9] - 10%
Close Third Person [13]- 15%

Turn Based, What do you want?
Turn based! Keep it classic, keep it Fallout. [250] - 70%
Real time! [36] - 10%
Real time with option to pause, ala KotOR. [45] - 12.5%
Don't care. [27] - 7.5%

Minigames in Fallout 3?
Yes/it'll be great!/not like Oblivion at all/you stooge! [27] - 16%
No. Absolutely not. [141] - 84%
Considering that the polls represent the largely silent majority, who don't become involved in the raging discussions on the forum, there is a clear preference towards the elements of the origial Fallout games.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2007, 19:56   #178
Mrmot
Veteran
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: Amestelredamme
Poruke: 883
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 64 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

bas zanimljivi rezultati
Mrmot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2007, 19:59   #179
Damirius
Član
 
Član od: 17.4.2007.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 36
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Blah, a ko je postavio te topike za glasanje, ako su uopšte topici. Mislim da ove iz Bethsede ne zanima ništa od toga što je došlo iz usta fanova fallouta.
E da samo za vas imaginarni intervju sa Betsheda FO3 game developer egzjekutiv menadžerom skraćeno f00l.
Damirius: Pozdrav. Tema nam je naravno Fallout3 odnosno njegov razvoj.
f00l: Evo baš sam pokušavao da instaliram i pokrenem fallout 1 i 2 ali neće, rekli su mi da moram da vidim o čemu se radi u njemu, blah kao da je bitno.
Damirius: Errr da... Ajde da počnemo. Da li je počeo rad na FO3?
f00l: Naravno, naravno. Počeli smo, videćemo da li ćemo koristiti Oblivion engine ili da napravimo nešto na foru painkillera, naravno uz naš napredni sistem za sticanje veština i nivoa.
Damirius: Dooobro. Znači ništa od turn based varijante?
f00l: Turn based ne, ali biće Burn based. Hahaha hehehe hihihi, shvataš? Burn based znaš ono kao paljevina hahaha jaooo.
Damirius: OMG
f00l: Auh
Damirius: [Moram da obavim intervju, izdrži... izdrži] Da li će biti Fallout3 povezan pričom sa prethodna dva dela?
f00l: Ah, da, da. Biće, sve će da bude, ali to je tajna. Bićete iznenađeni kada se igra pojavi.
Damirius: Siguran sam da ćemo biti. [kahm] Doduše koliko gore može da ispadne nego što očekujem [kahm]
f00l: Šta?
Damirius: Ništa, ništa. [kahm] Biiip ti kevu [kahm] Da nastavimo. SPECIAL sistem je bio unikatan i odlično prihvaćen. Da li ćete ga koristiti?
f00l: Šta? Pa sistem koji smo mi koristili je ubedljivo najbolji, skakućete i nabijate lvl. Gde to ima?
Damirius: Pa da, svaka čast. Fallout je imao kvalitetne dijaloge i menjanje stava NPCa u zavisnosti od vaših dela, čak i 10 godina posle ima malo takvih igara. Kako ćete vi da rešite ovo?
f00l: Pa imamo mi neke metode znate... U svakom slučaju zakoljete NPCa i gotova priča, 'beš dijalog.
Damirius: Odlično. Da li će se pojaviti neki Vaulti u igri?
f00l: Eee čuo sam za te vaulte. Ima da napravimo kao u Oblivionu generisane dungene.
Damirius: ...[hvata se za glavu]
f00l: Malo se izmešaju sobe i extra. Ima da natrpamo nekim skeletonima i tako tim stvorenjima i ima da bude super. Čak i možete da nađete neke enchantovane mačeve i tako... Rekao sam mačeve? Mislio sam mašinke.
Damirius: Čime će se isticati FO3?
f00l: Još pitaš ccc. Videćete kako se grana mrda i crva kako jede jabuku dok vi prašite iz vaše, kako se ono zvaše, ma nije ni bitno. O da, krv ima da pršti.
Damirius: Okrećete leđa celoj fallout fan zajednici, pošto vidim da njihov glas ne dopire do vas?
f00l: Zabole me. Vidite kako je dobro prošao Oblivion ima da opravimo taj fallout3 kao pravu pucačinu... Nama je ciljna grupa američki klinja koji igra ceo dan GTA San Andreas i naravno naš Oblivion.
Damirius: I što misli da je GTA3 zapravo prvi deo?
f00l: Baš taj. Ima da utopimo taj fo3 i bole nas uvo.
Damirius: Hvala za intervju, e sad crkni kretenu #"!#$!"%$#!#$!$%!#%!#!"#
Damirius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2007, 22:22   #180
Densetsu
Veteran
 
Član od: 6.2.2007.
Poruke: 880
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 196 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Da je neki drugi developer kao na primer EA mozda bi se i nasmejao na tom tvom "ekskluzivnom intervju" ali posto je Betsheda u pitanju,onda mogu samo da cutim i da se pravim da nikad nisam to procitao.
Densetsu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bethesda, fallout, fallout 3, rpg, special

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Fallout MMO Belfegor Role-Play 7 27.1.2010 14:08
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel DeCoy Role-Play 7 28.11.2008 14:13
Fallout - endings Nemesis Role-Play 4 26.9.2007 17:37
Fallout original kulturni jelen O igrama uopšte 2 7.12.2006 4:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com