Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.6.2014, 18:43   #20441
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja sam bio protiv gold-a ali sad svi tenkovi su mi 50-50 napunjeni goldom. Zasto?
Obzirom da igram samo tier 8 i da zbog promenjenog MM malo vise upadam u tier 10, naravno da u partijama gde sam na dnu liste samaram gold. Naravno da ako partija visi o konac da cu pre da opalim 2-3 gold-a nego da rizikujem cudotvorni RNG rikoset.

Odavno je WoT prestao da zavisi od oklopa, zato su T95/E100 i ostali "debelji" skoro izumrli u randomu. To je milion puta sazvakana prica. WG zeli da igra bude "бодрое танковое рубилово" - "vesela tenkovska klanica". Zato su mediumi i autoloader-ri postali nosioci igre.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 19:08   #20442
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Ja sam bio protiv gold-a ali sad svi tenkovi su mi 50-50 napunjeni goldom. Zasto?
Obzirom da igram samo tier 8 i da zbog promenjenog MM malo vise upadam u tier 10, naravno da u partijama gde sam na dnu liste samaram gold. Naravno da ako partija visi o konac da cu pre da opalim 2-3 gold-a nego da rizikujem cudotvorni RNG rikoset.

Odavno je WoT prestao da zavisi od oklopa, zato su T95/E100 i ostali "debelji" skoro izumrli u randomu. To je milion puta sazvakana prica. WG zeli da igra bude "бодрое танковое рубилово" - "vesela tenkovska klanica". Zato su mediumi i autoloader-ri postali nosioci igre.
ok sad mi kazes da sa tier 8 td ili heavy ne mozes pen tier X ? sad ako bude rikoset bude bolje da izgubim al izgubim dobro negol da znas sta vec onaj jeftini trik..
e sad vesela tenkovska klanica.. da toga ima.. ima takvih igara mnogo COD counterstrike etc...al tamo su izbalansirani svi igraci "headshot je headshot u cs-u..al nek pokusa nubara da napravi headsot dobrom igracu i sam znas kako prolaze(ako si igro CS)..
e sad WOT nije balansirana igra na taj nacin tu ima raznih tenkova i neki od njih imaju ogromnu prednost sa gold ammo dok drugi tenkovi nemaju nikakvu
i sad WOT na taj nacin posto igra gde nob u WT moze da skine i najboljeg igraca za par sekundi .. e taj deo ne valja drugo WOT nije poceo kao igra koja se svodila na nubizam nego na ucenje taktiziranje planiranje..
sad ne znam zasto su ovo uradili(nije zbog para jer mnogi su se izotkazali zbog goldmunicije ili prestali da igraju ili ne placaju vise(nisam jedini)..
inace ako im je do klanice samo..zasto onda svaki patch nesto balansiraju /nerefuju budze? sve im je ostalo oko jedina nebalansirana stvar koja drasticno menja odnos snaga i razliku izmedju nooba/osrednjeg/odlicnog igraca smanjuje ...
ja sam CS igro mnogo i kad mi neki "noob" ko ne zna ni sam kako da kupi oruzje napravi headshot ja kazem aha tuj si :P pa ga oderem posle nekolko pta za redom(postane mi zivotna misija da mu pokazem ko je gazda(iako njega to mozd uopste ne zanima :P))
a sad ovde u wot..daj nubari WT napuni ga sa gold ammo i stavi ga vs najboljeg WOT igraca 1v1 u IS 4 ili bilo koji drugi tenkas(na otvorenom na nekoj ulicici s malo zaklona etc kako bi s e videlo kakosta)..ova nubara u WT ima ga bije 9/10 puta..e to ne valja...(mozd glup primer al ajd)
a ja nisam zavisnik od wota kad igramigram kad ne nemoram..nemam nameru da zbog gold municije pocnem da igram tenk koji mi se ne dopada ili mi ne lezi(ne jurimfragove po mapi vec nest drugo)..
ne pisem viseodo da igram :P
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 19:13   #20443
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke

drugo moja filozofija je ako sa 200MM ne mozes da izbusis bilo koji tenk onda zasluzujes da izgubis..sve dok se ne naucis gde da gadjas jer ako nemas mogucnost ne pucaj ako imas pucaj na pravo mesto trece niko te ne tera i ne obavezuje da ti sam ubijes sve tenkove...
drugo ta premium municija je ****la stvar skroz sad mi AMX tier 8 ide i ubuja mausa ..vise nema role specific nego svako ide na Kill...
igra se pretvorila u trci pucaj ako bouncnes loaduj noob municiju..
.
u odbranu amx 13 90 kako ti mislis da on probije mausa,ili e100? on e100 sa obicnom municijom moze da probije samo ako pogodi u onaj kruzic skroz iza na turetu.. a za mausa i da ne pominjem... anyway,igraj ti t69 bez golda samo 10 partija i neces se vratiti wotu nikad
Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
vanila ima sve sto ti treba pokaze mi ime Tenka pokaze mi HP bar imam mini mapu gde mogu da vidim medium/td/arty/heavy to je sve sto treba....
zoom mod nemozes da odbijes ...btw ,jel pises romane u slobodno vreme?
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 19:42   #20444
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Zato i služe autoloaderi. Da 1v1 siluju bilo koga. WT E-100 ima 276 pen i koliko beše 6 granata u okviru? Izletiš mu sa IS4 i on te siluje. Kraj priče, ili misliš da 276 pen ne bi trebalo da probije IS4 od napred?

Koliko sam ja shvatio tebe ne nervira toliko gold municija nego autoloaderi, e sad jel on ima ili nema gold municiju jbg, niko ne sme da dobije IS4 1v1.

Uzmi i ti WT E100 pa se iživljavaj na drugima.

Takođe ne razumem zašto sada ne koristiš gold granate, kada je za srebro i svako može da uzme. Ispod časti ti da je pucaš gold granate?

Kao što rekoh ili da da se gold granata izbaci ili neka je svako ima. Sve mi je jedno koje od ova dva, mada više bih voleo prvu opciju. Ali čemu onda premium nalog? Ljudi kupuju premium nalog radi 50% veće zarade da može da puca gold granate.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 20:12   #20445
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
ok sad mi kazes da sa tier 8 td ili heavy ne mozes pen tier X ? sad ako bude rikoset bude bolje da izgubim al izgubim dobro negol da znas sta vec onaj jeftini trik..
Modovi:

- Damage panel sa centriranim ostecenim modulima i brojacem vremena popravke.
- XVM mapa (zamisli cev mi je uvek uperena na mesto gde je pre sekund bio neprijatelj)
- Identifikator municije i tenka (tip) koji te je pogodio (ne vidis ga a znas sta puca na tebe, necu sigurno pasulj da bacam u cilju da shvatim sta mi je upravo skinulo 523 HP)
- Uklanjanje magle (jer je lakse pogoditi nesto sta bolje vidis)
- Uklanjanje efekta kretanja rastinja, dima (i ostalih sra*a koja ti remete nisanjenje)
- zoom in/out (eto corav sam 8x mi jednostavno ne daje taj filing da te gledam u zenicu)
- Statistika XVM (da interesuje me, ko mi pravi drustvo na metar od mene i na koga sam izleteo. sigurno necu facehug-ovati nekog unicuma)
- P-Mod - stabilizacija kamere (zamisli amx 50/100 obozava ovaj mod)
- i jos 50 modifikacija koje ZAISTA cine zivot laksim.

Gold:

Sad cu da zvucim jako lose ali...
Meni igra da postaje mucenje ne zelim. Hocu svaku partiju da odigram valjano i da doprinesem pobedi, sedenje u trecem redu nije za mene. Ako to znaci da povremeno opalim 2-5 gold, JBG...

Verovao ti meni ili ne, ja u WoT jos dinar nisam ulozio. Na racunu u zadnjih 6 meseci imam uvek preko 5 miliona. Jednostavno, 10ke mi ne trebaju, igram da uzivam a ne da teram inat sistemu.

Da, prodaja gold-a za kredite je zaista povecalo zaradu WG jer su i najvece stipse skontale da im ipak treba neki prem (tenk/acc) kako ne bi bili non stop u minusu. P2P prica je pala u vodu, jos nakon ovog specijala sa SP-om, mislim da je vreme da utihnemo sa teorijama zavere "da nam uzmu pare".
Da citiram MightyJingles-a: "Stop crying, get a job and buy some f*** apcr's or play something else"

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (2.6.2014 u 20:37)
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PlazmaKeksWoT na korisnoj poruci:
Puritania (3.6.2014)
Stara 2.6.2014, 20:36   #20446
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
u odbranu amx 13 90 kako ti mislis da on probije mausa,ili e100? on e100 sa obicnom municijom moze da probije samo ako pogodi u onaj kruzic skroz iza na turetu.. a za mausa i da ne pominjem... anyway,igraj ti t69 bez golda samo 10 partija i neces se vratiti wotu nikad


zoom mod nemozes da odbijes ...btw ,jel pises romane u slobodno vreme?
ahha u odbranuy AMX 13 90 nije njegov zadatak da ubije mausa ili bilo kog teskasa..njegov zadatak je da scout/ubije arty/ubije mediume/light tenkove..ta flankuje TD..i da trackuje teskasa..to mu je bila uloga to je uloga svih medium light tenkova..e od kako su ubacili "NOOB municiju" tad su svi mediumi iamx.. prestali da scout/da trackuju/da rade njihov poso..sad oni idu i bore se sa teskasima lice u lice..
zoom mod sam cuo x30 li je? ne znam meni zum na x 3 vise nego dovlojno..drugo ako zumiras stalno na 30 ili slicno..nemas nikakvu preglednost ko sta radi oko tebe..+ -..
ne pisem romane nego gledam da sto detaljnije pojasnim to sto imam da kazem(al izgledami ne uspevam posto evo kakva pitanja i odgovore dobijam :P )
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 20:40   #20447
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Zato i služe autoloaderi. Da 1v1 siluju bilo koga. WT E-100 ima 276 pen i koliko beše 6 granata u okviru? Izletiš mu sa IS4 i on te siluje. Kraj priče, ili misliš da 276 pen ne bi trebalo da probije IS4 od napred?

Koliko sam ja shvatio tebe ne nervira toliko gold municija nego autoloaderi, e sad jel on ima ili nema gold municiju jbg, niko ne sme da dobije IS4 1v1.

Uzmi i ti WT E100 pa se iživljavaj na drugima.

Takođe ne razumem zašto sada ne koristiš gold granate, kada je za srebro i svako može da uzme. Ispod časti ti da je pucaš gold granate?

Kao što rekoh ili da da se gold granata izbaci ili neka je svako ima. Sve mi je jedno koje od ova dva, mada više bih voleo prvu opciju. Ali čemu onda premium nalog? Ljudi kupuju premium nalog radi 50% veće zarade da može da puca gold granate.
sad cu da ispadnem dosadan al moram:
Modovi:

- Damage panel sa centriranim ostecenim modulima i brojacem vremena popravke. (pa imas perk za to nesto(stvarno 3 sec) drugo protivbnik mozd nema skil repairmozd ima samo 1 clan posade(nije li lakse da napravis zakljucak po sebi aha meni tolko treba da popravim taj gun a imam posadu na 100%(najlosija varijanta)

- XVM mapa (zamisli cev mi je uvek uperena na mesto gde je pre sekund bio neprijatelj) (to je cheat i glupost..cova ko koristi to da si nadje i instalira single player wot i botowe)

- Identifikator municije i tenka (tip) koji te je pogodio (ne vidis ga a znas sta puca na tebe, necu sigurno pasulj da bacam u cilju da shvatim sta mi je upravo skinulo 523 HP)
(pa valjda se vidi dal je AP ili HE ako je gold to opet nist ne menja ..sigurno nije medium sa 523 :P znaci pazis se ili teskas ili TD)

- Uklanjanje magle (jer je lakse pogoditi nesto sta bolje vidis) (opet chitovanje i glupost ima morona sta cu_)

- Uklanjanje efekta kretanja rastinja, dima (i ostalih sra*a koja ti remete nisanjenje) (pa iskljucis u opcijama te efekte a ono sto ostane sad ako uljanja svo zbunje...)

- zoom in/out (eto corav sam 8x mi jednostavno ne daje taj filing da te gledam u zenicu) (pa uredu all x 8 ili vise to nije prednost (ne znam kolki krug nisana stane na x8 al sigurno nije 8x manji drugo to je mac s dve ostrice zumiras i ispustis akciju (flankovanje dali tebe dali tvoji njega)

- Statistika XVM (da interesuje me, ko mi pravi drustvo na metar od mene i na koga sam izleteo. sigurno necu facehug-ovati nekog unicuma) (statstika vara...ja imo XVM 2-3 dana i uklonio..proveravo ja statistike i znas li sta sam video? svi ti uniconi imaju po 1-pa cak 8hiljada igara sa tier I-II farmaju nobove tamo za bolji stats a kad im pogledas glavne tenkove ono jada(vecinom imalo i par sa finim % ..drugo svi ti sto imaju 60-ajd 65%+ vade taj prosek no solo igrom vec igrom u platunima stoga noramlno veci win rate neki imaju(ne zato sto su bas tolko dobri vec imaju s kim da igraju) i ja samimo 62% win rate sa IS 7 dok sam igro s drustvom u platun(psole toga gold municije solo i pao stats)


- P-Mod - stabilizacija kamere (zamisli amx 50/100 obozava ovaj mod) (ne znam sta mu to dodje ako mislis na drmusanje kad preskace brezuljke i slicno hmm to i nije nedostatak cak se i uzivis u voznji)

- i jos 50 modifikacija koje ZAISTA cine zivot laksim.


sa 276 pen cu da izadjem an kraj i primoracu ga da nisani a ne da mi sve utera pravo u Turet(u celo)..drugo nek izleti wt frontalno sa 276 na IS 7 i bas me zanima kad ce ga probije frontalno..

(sad svudgde sam naso "opravdanje" negde mozd pretero negde sam pogodio i licno pricam s moje tacke gledista nbe za sve

i ovo
"Da, prodaja gold-a za kredite je zaista povecalo zaradu WG jer su i najvece stipse skontale da im ipak treba neki prem (tenk/acc) kako ne bi bili non stop u minusu. P2P prica je pala u vodu, jos nakon ovog specijala sa SP-om, mislim da je vreme da utihnemo sa teorijama zavere "da nam uzmu pare".
Da citiram MightyJingles-a: ""Stop crying, get a job and buy some f*** apcr's or play something else"
ja sam placo premium accaunt ne zbog nedostatka srebnjaka(imalo je i toga nije da nije) nego cisto zbog podrske dobroj igri
odkako su ubacili premm ammo za kredit ne dajem prave pare vise jer necu da podrzim nesto sto nije dobro..
a jingels zanimljiv cova :P interesantni youtube replayi i tnt ..
"Stop crying, get a job and buy some f*** apcr's or play something else" pare nisu problem kad se daju za nesto sto vredi problem su kad se daju za nesto sto je bilo dobro a vise nije nego eto iz navike :P

Poslednja ispravka: velikan (2.6.2014 u 21:06)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 20:42   #20448
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
ahha u odbranuy AMX 13 90 nije njegov zadatak da ubije mausa ili bilo kog teskasa..njegov zadatak je da scout/ubije arty/ubije mediume/light tenkove..ta flankuje TD..i da trackuje teskasa..to mu je bila uloga to je uloga svih medium light tenkova..e od kako su ubacili "NOOB municiju" tad su svi mediumi iamx.. prestali da scout/da trackuju/da rade njihov poso..sad oni idu i bore se sa teskasima lice u lice..
zoom mod sam cuo x30 li je? ne znam meni zum na x 3 vise nego dovlojno..drugo ako zumiras stalno na 30 ili slicno..nemas nikakvu preglednost ko sta radi oko tebe..+ -..
ne pisem romane nego gledam da sto detaljnije pojasnim to sto imam da kazem(al izgledami ne uspevam posto evo kakva pitanja i odgovore dobijam :P )
A koliko cesto ti se do sad desilo da imas valjanog scouta ? Jednom u 100 partija u najboljem slucaju. 99.9% light tenkova gine u prvih 2 minuta.
Preglednost mi uopste ne opada imam mod i za to, upozorava me kad je neki protivnik "preblizu". Eto nisam oktopod da pazim na sto stavari, lakse mi kad mi glas iz one kutije kaze "Ohhh, your about to get f****!!!"
Zoom mozes da namestis kako god hoces (mod dozvoljava maksimum prepravki)...
Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
sa 276 pen cu da izadjem an kraj i primoracu ga da nisani a ne da mi sve utera pravo u Turet(u celo)..drugo nek izleti wt frontalno sa 276 na IS 7 i bas me zanima kad ce ga probije frontalno..
Znaci ti definitivno pokusavas da prkosis sistemu...

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (2.6.2014 u 20:50)
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 20:56   #20449
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Zato sto su dali SP igra nije p2w? Covek koji ne placa nista nije u mogucnosti da koristi bezbroj "zlatne" municije, covek koji placa moze da koristi koliko hoce zlatne municije, zlatna municija probija bolje ili pravi vise dmg nego regularna municija, naravno da je igra p2w. Sada cu mozda o5 da dobijem "istorijska" objasnjena za heat i apcr, a WoT i istorija mi nikako ne idu zajedno sry. Inace zar tvoja poslednja recenica ne govori da je igra p2w? Zato imaju sve manje i manje igraca a sve vise i vise botova, nekada mi je i smesno kada postavljaju ljudi slike kako su ubili 5-6, iskidali partiju a 50% igracke baze cine botovi.
A sto ti ne ubijes 5-6 ljudi i iskidas partiju kad je pola populacije botova? WoT je daleko od p2w mislim da je suludo objasnjavati razloge jer ocito tebe nikakvo objasnjavanje nece razuveriti pa nema svrhe... Dobio si premijum tenk za dz,dobio si mogucnost da kupujes premijum municiju za srebro koje ces lako da zaradis u svom besplatnom premijum tenku-po cemu je igra p2w? -_-
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 20:58   #20450
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Zato sto su dali SP igra nije p2w? Covek koji ne placa nista nije u mogucnosti da koristi bezbroj "zlatne" municije, covek koji placa moze da koristi koliko hoce zlatne municije, zlatna municija probija bolje ili pravi vise dmg nego regularna municija, naravno da je igra p2w. Sada cu mozda o5 da dobijem "istorijska" objasnjena za heat i apcr, a WoT i istorija mi nikako ne idu zajedno sry. Inace zar tvoja poslednja recenica ne govori da je igra p2w? Zato imaju sve manje i manje igraca a sve vise i vise botova, nekada mi je i smesno kada postavljaju ljudi slike kako su ubili 5-6, iskidali partiju a 50% igracke baze cine botovi.
Pa kako onda ja placam to moje samaranje goldom ? Sa cherchilom III ??? (koji sam uzeo na kodovima) Full gold igrace mozes sve da smestis u jedan zglobni bus. Koliko vidim vecina ovde ima i prem 8-cu i prem acc a kuka za da nema para za gold. Pa sta mi "obicni" korisnici WoT-a onda ? Da se bacimo sa mosta?
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 21:12   #20451
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
ahha u odbranuy AMX 13 90 nije njegov zadatak da ubije mausa ili bilo kog teskasa..njegov zadatak je da scout/ubije arty/ubije mediume/light tenkove..ta flankuje TD..i da trackuje teskasa..to mu je bila uloga to je uloga svih medium light tenkova..e od kako su ubacili "NOOB municiju" tad su svi mediumi iamx.. prestali da scout/da trackuju/da rade njihov poso..sad oni idu i bore se sa teskasima lice u lice..
)
prvo, od kako sam nabavio xvm, ja u yolo misije na artiljeriju ne idem, jer vidim sta mi to radi sa statistikom... sacekam malo, oko minut da svi dodju na svoje mesto ,vidim sta se desava, onda krenem, naidjem na samog td-a ili sporog hevija, i nag*zim ga sa 6 metaka u zadnjicu, vratim se nazad i onda ajd jovo nanovo.. i nisam jedini koji radi tako. i ako ja prezivim, na jednom delu mape sa jednom is4 npr, a na drugoj ostane samo e100 sa 500 hp.. 3minuta do kraja ko ce da ide do njega, pa naravno da ce amx,, a kako ce da ga probije, pa lepo, reload i gold.. jer kao sto rekoh 13 90 moze da probije e100 samo na jedno malo mesto.. tako da da trcim oko njega i da nisanim samo u to malo ,ne pada mi na pamet..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 21:15   #20452
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
A koliko cesto ti se do sad desilo da imas valjanog scouta ? Jednom u 100 partija u najboljem slucaju. 99.9% light tenkova gine u prvih 2 minuta.
Preglednost mi uopste ne opada imam mod i za to, upozorava me kad je neki protivnik "preblizu". Eto nisam oktopod da pazim na sto stavari, lakse mi kad mi glas iz one kutije kaze "Ohhh, your about to get f****!!!"
Zoom mozes da namestis kako god hoces (mod dozvoljava maksimum prepravki)...


Znaci ti definitivno pokusavas da prkosis sistemu...
ma ima dobrih scouta imalo ih dosta sad vise prava retkost jer sad imaju "noob municiju" i ljudi vise ne treniraju to nego idu ubijaju mause
drugo zasto ti je mod koji ce da te upozori ako si spotovan imas Perk za to "sesto culo " i lepo izleti sijalica nasred ekrana
nisam mislio na preglednost sta se desava cak na drugom kraju mape vec blizu tebe
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 21:18   #20453
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
prvo, od kako sam nabavio xvm, ja u yolo misije na artiljeriju ne idem, jer vidim sta mi to radi sa statistikom... sacekam malo, oko minut da svi dodju na svoje mesto ,vidim sta se desava, onda krenem, naidjem na samog td-a ili sporog hevija, i nag*zim ga sa 6 metaka u zadnjicu, vratim se nazad i onda ajd jovo nanovo.. i nisam jedini koji radi tako. i ako ja prezivim, na jednom delu mape sa jednom is4 npr, a na drugoj ostane samo e100 sa 500 hp.. 3minuta do kraja ko ce da ide do njega, pa naravno da ce amx,, a kako ce da ga probije, pa lepo, reload i gold.. jer kao sto rekoh 13 90 moze da probije e100 samo na jedno malo mesto.. tako da da trcim oko njega i da nisanim samo u to malo ,ne pada mi na pamet..
pa ako ostanes na tolko loadujes HE i ako ce da kampjue bam s daljine prekines cap i izvuces draw...
to sad kao box mech teskas vs nekog zgoljavka i sad posto u mecu zgoljavko ne moze nista ovom razvijenom boxeru daj da mu damo pistolj kako bi mogo da pobedi..

i sta sad zgoljavko svetski sampion u boxu jer su mu dali pistolj .
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 21:25   #20454
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
pa ako ostanes na tolko loadujes HE i ako ce da kampjue bam s daljine prekines cap i izvuces draw...
to sad kao box mech teskas vs nekog zgoljavka i sad posto u mecu zgoljavko ne moze nista ovom razvijenom boxeru daj da mu damo pistolj kako bi mogo da pobedi..

i sta sad zgoljavko svetski sampion u boxu jer su mu dali pistolj .
zasto draw kad moze win
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 21:30   #20455
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@Plazma
Znam da nikada nisi ništa uplatio WG-u
Ja sam do sada potrošio 20e. Pre godinu dana kada sam počinjao da igram uzeo sam PZ 4 S na popustu za 10e i sada sam uplatio premium mesec dana da ne moram da igram po ceo dan za Super Perhinga. 20e za 1,5 godinu igranja (6k partija). Sati i sati zabave i nerviranja na saigrače XD Vredelo je 20e.

@Legionar
Šta misliš zašto imam 600 partija sa Hellcatom i 500 sa KV1? Zbog grindanja srebra da mogu da pucam zlato na tieru VIII-X. Što da ne, za to premium ammo i služi. Odem u minus, tu je Hellcat da zaradi.

Što se tiče Super Pershing eventa ispali su i više nego fer.
3 dana x5 za 1st win, 8 dana svaka pobeda x2 + dobiješ još i 2 nedelje premiuma kada sve odradiš.

Zatim pre kada ste svi vi igrali, premium ammo se plaćao samo za gold, farbanje tenka je bilo samo za gold... Tada je igra bila teški pay 2 win. Danas ništa nije samo za gold, sve može za srebro da se uzme. Jedino je ostalo plaćanje posade kada se prebacuje sa tenka na tenk i kada se resetuje skill. Ako nećeš da platiš gubiš nekih ~30k exp-a (ali opet to ti je 40 partija, grindaj! XD)

Nemaš srebra imaš tier 5-6 pa grindaj. Tako da je ovo sada pay 4 easy play (ili kako se ovaj sistem već zove). Jer ti apsolutno sve možeš da postigneš grindanjem srebra, nema potrebe da uplatiš i dinar. E sada jeste da ćeš da se oteliš od grindanja ali free je za razliku od pre.

Ni jedna igra se ne pravi sa namerom da se u njoj ništa ne plati. Moraju i oni nekako da zarade. Bolje i ovo nego svake godine da bacam po 120e na novi COD (+4 DLC-a) ili BF (+4 DLC-a), jbg CS ne mogu da igram nekako mi je suviše pedantan, proračunat, dosadan.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 21:32   #20456
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
zasto draw kad moze win
zasto ne ubace u ring zgolkjavka od 50 kila da boxuje s tajsonom?
a ako i puste daj da daju zgoljavku mitraljez kako bi mogo da pobedi..

ne razumem te sta dobijem timwinom sem 5-10k kredita vise? a za 5-10 k kredita ****** lepu igru.."prodam D'upe za svetlucavo" (zasto"d'upe" zabranjeno da se napsieovde :P maajd i vi na sk forumu za nigde :P )

"kolka ti je psika tolko.." sve sto dodas nije pravo sve to kamuflaza i varanje :P
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 21:46   #20457
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
zasto ne ubace u ring zgolkjavka od 50 kila da boxuje s tajsonom?
a ako i puste daj da daju zgoljavku mitraljez kako bi mogo da pobedi..

ne razumem te sta dobijem timwinom sem 5-10k kredita vise? a za 5-10 k kredita ****** lepu igru.."prodam D'upe za svetlucavo" (zasto"d'upe" zabranjeno da se napsieovde :P maajd i vi na sk forumu za nigde :P )

"kolka ti je psika tolko.." sve sto dodas nije pravo sve to kamuflaza i varanje :P
ajd da das zgoljavku boxer, to bi bilo dobro poredjenje .. elem.. vidim da si tvrdoglav, pa eto ,makar da ti utesim i da kazem da koristim gold samo kad znam da nesto nemogu da probijem..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 22:01   #20458
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja koristim iskljucivo prem ammo na svim tenkovima ALI da bi bilo fer prema drugima kupujem je iskljucivo za gold.
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 22:18   #20459
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
Modovi...
Znaci mogu da zakljucim dve stvari:

1. Pricas o modovima i presudjujes im a nemas blage veze cak ni kako rade i sta rade. Znaci izvlacis neke zakljucke bez ikakvog iskustva...
(Onda po tebi ispada da svako ko igra sa 60+ fps u fullHD je cheater jer ima vecu preglednost i manje mu secka igra ??? A da imam i mis od 50e, i to mora da se ukine)

2. To sto ti hoces da gustiras igru u stock varijanti je tvoj izbor (svaka cast kad mozes). Ako WG dozvolio onda se pomiri sa svim ovi o cemu smo svi gore pisali ili menjaj igru. Podrazavao si igru ??? Pa sto ne posaljes cek na 100 eura WG-u i igras bez premm acc. Budi dosledan svog stava o igranju u stock varijanti.

Ako igras duze vreme (od bete) onda shvatam tvoj "bol". Da, igra se izmenila, nije to vise onaj wot koji smo igrali pre par godina. Adaptiraj se...
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 22:41   #20460
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Znaci mogu da zakljucim dve stvari:

1. Pricas o modovima i presudjujes im a nemas blage veze cak ni kako rade i sta rade. Znaci izvlacis neke zakljucke bez ikakvog iskustva...
(Onda po tebi ispada da svako ko igra sa 60+ fps u fullHD je cheater jer ima vecu preglednost i manje mu secka igra ??? A da imam i mis od 50e, i to mora da se ukine)

2. To sto ti hoces da gustiras igru u stock varijanti je tvoj izbor (svaka cast kad mozes). Ako WG dozvolio onda se pomiri sa svim ovi o cemu smo svi gore pisali ili menjaj igru. Podrazavao si igru ??? Pa sto ne posaljes cek na 100 eura WG-u i igras bez premm acc. Budi dosledan svog stava o igranju u stock varijanti.

Ako igras duze vreme (od bete) onda shvatam tvoj "bol". Da, igra se izmenila, nije to vise onaj wot koji smo igrali pre par godina. Adaptiraj se...

igram od 1.4.2012

1--Znaci izvlacis neke zakljucke bez ikakvog iskustva...

video sam neke modove XVM ima dosta na osnovu toga sto sam video/iskusio na osnovu toga dao moje misljenje "moje" i reko sta meni recimo smeta naprimer kodbicnog zuma a mogu samo da zamislim kako bi to izgledalo na x30

2. Podrazavao si igru ??? Pa sto ne posaljes cek na 100 eura WG-u i igras bez premm acc. Budi dosledan svog stava o igranju u stock varijanti.

o pa i jesam Kupio sam Lowe tenk cisto tako reko sto da ne pa sam prodo lowe posle 8.3 jer sam planiro da batalim igru skroz na skroz "premium acc sam uplacivo takodje (ja igram samo rusku liniju tako da mi nikad exp ili srebro nije falilo) ...da su zadrzali igru kakva je bila uplatio bih im na racun 100EU (da su potrazili i da im je trebalo,,trosio sam pare na svakojake gluposti sto da ne i za wot pogotovo ako mi se dopada)..

3 ..ti mi pricas za 100 kao da je milion neko 100 eu zaradi za par sati(specijalista zubne tehnike) pa ima vremena i na wot da sedne da igra i na forum "da se svadja" i da se zanimava svakojakim stvarima i da uci strane jezike naprimer (ja eto imo interesovanja da naucim srpski i naucio)..

5.neko spomoeno da sam tvrdoglav..mozd ne sporim medjutim kad vidim da nesto nije "uredu" onda se zainatim da "isteram pravdu" (znam uzaludna borba uglavnom)..

6.na kraju ko kako voli tako ce da igra i radi..a ja veceras nemam pametnija posla nego igram wot pa dodjem ovde na forum odrzavam temu :P
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com