Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.6.2014, 17:23   #20481
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Plazma ne znam kako su oni to sa wn8 radili ali nije potrebno da svi igraci imaju priblizan wn8 vec je dovoljno da oba tima imaju isti broj crvenih, narandzastih, zutih, zelenih, plavih i ljubicastih u istim (+-1 tier) tenkovima. Znaci ako jedan tim ima 3 unicuma i drugi tim bi trebalo da ima 3 unicuma u istom tieru (+-1). Sada ne znam d ali su to testirali ili bi trazili da oba tima imaju 30 unicuma.
Koliko sam pročitao probano je više varijanti zasnovanih na WN formuli (pretpostavljam da su odradili i to što si ti naveo). Zvanično objašnjenje je da cela operacija opterećuje server i produžava vreme čekanja.
Meni je to malo suludo da ne mogu da sklope izbalanskiran tim kad je na serveru +100k igrača. Razumem da takav MM ne može da radi u neko gluvo doba, ali makar u prime time kad ima preko 100k.
Opet se vraćamo na priču da WG jednostavno ne želi da to uradi iz nekog razloga koji je samo njima jasan.

Mislim da je većina Vas pratila one paradajzične što sam postavljao na blog, gde sa njima u MM-u?
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 17:29   #20482
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Koliko sam pročitao probano je više varijanti zasnovanih na WN formuli (pretpostavljam da su odradili i to što si ti naveo). Zvanično objašnjenje je da cela operacija opterećuje server i produžava vreme čekanja.
Meni je to malo suludo da ne mogu da sklope izbalanskiran tim kad je na serveru +100k igrača. Razumem da takav MM ne može da radi u neko gluvo doba, ali makar u prime time kad ima preko 100k.
Opet se vraćamo na priču da WG jednostavno ne želi da to uradi iz nekog razloga koji je samo njima jasan.

Mislim da je većina Vas pratila one paradajzične što sam postavljao na blog, gde sa njima u MM-u?
Ne verujem im ja nista. Mozda su probali mozda nisu ali to sto kazes kada je 100k ljudi on line (pitaj boga koliko je u Rusiji) nema sanse da se ceka duze od 30 sekundi. Sve im je tu samo treba da lepo preraspodele a ne da na trpaju onako na gomilu bez reda. Mozda bi eventualno oni bolji igrac u patunu x3 cekali duze ali to je to. Paradajzi s paradajzima i onako ne verujem da su oni uopste svesni sta rade.

Mada sada sa ovim aimbotom svako moze da bude unicum... Oticice im igra u andrak...
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 17:30   #20483
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Oticice im igra u andrak...
Ufff, tu si totalno u pravu
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 18:05   #20484
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

DOTA 2 ima 700k aktivnih igrača u toku dana i MM se radi po skillu/rejtingnu koji se dobije kada dođeš do lvl20 (aj da kažemo nekih 300 partija). Uvek se čeka po 4-5 minuta na partiju.

WOT čekaš koliko 5s? Juče je drugu iz klana MM tražio partiju za KV13 jedan minunt on je već počeo po klan četu da im psuje i **** sve živo zašto mu toliko dugo traži partiju.

Prosečna WOT partija mislim da traje 4-5 min. OK dobićete MM po skillu/WN8 ali ćete zato da čekate po 3-4 min na partiju. Ko će na to da pristane?

Ovako i kada dobiješ loš tim sve je gotovo za 3 min i igraš dalje.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 19:16   #20485
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ne znam kako dota 2 (MM) funkcionise niti koliko jedna partija u doti 2 traje ( a velika je razlika izmedju partija od po 10 minuta i 40 minuta) ali znam da kada vidim 2 ljubicasta u protivnickom timu da MM-u treba manje od 1 sekunde da jednog od ta dva igraca premesti u drugi tim.


edit: U principu niko ne zna kako bi to funkcionisalo, ne znamo koliko bi trajalo sastavljanje timova.
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 21:38   #20486
ernie2015
Član
 
Član od: 29.4.2013.
Poruke: 312
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 22 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Auuu majku mu pa i ovdje krenula politika po usima da udara,kao da nam nije dosta politike u stvarnom zivotu.Ljudi manite se stresa i gubljenja zivaca samo sebi stvarate sijede na glavi prije vremena.I ja se nekad iznerviram ali to bude kratkog daha.Pomirite se da u svijetu vladaju noobs
Elem da okrenem na igru.Zavrsio onu su liniju ruskih TD-ova otkljucao i kupio ruski obj268 i totalno razoracenje.Cuo sam da su ga nerfovali ali ovoliko ni sam nisam sanjao.Tipican primjer je 1vs 1 na IS7 normalna municija pancirna tucem ding ding ding pa gdje god opalim a onaj moj obj704 tier 9 naleti na is7 koliko god granata opalim svaka prolazi naravno trazim weak spot isto kao i sa obj268.Jednu partiju sam imao gdje sam sa obj704 sam sredio 1vs1 IS7 lik me poceo gnjaviti da sam cheater i slicne stvari.A obj268 pa ne mogu pucati stalno gold ili one HE.Prodao sam ga i malo istestirao na test serveru onu drugu liniju TD su101 pa do obj263.Tenk je predobar malo dmg ali busi kao kroz sir brz i ima 250 armor sprijeda.Isto tako onaj WT-E100 tenk je totalno op sa onom HE municijom pravi dar-mar sa critical shoots.Mislim na onaj kratki top sa 4 granate u sarzeru.Najbolje mi je kad naletim na protivnicki WT-e100 puknem ga 2 puta u kupolu i bye......Jos nemam ovaj TD ali blizu sam jos 100k exp na wtpz4 i eto me
ernie2015 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 22:43   #20487
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
ernie2015 kaže: Pregled poruke
Auuu majku mu pa i ovdje krenula politika po usima da udara,kao da nam nije dosta politike u stvarnom zivotu.Ljudi manite se stresa i gubljenja zivaca samo sebi stvarate sijede na glavi prije vremena.I ja se nekad iznerviram ali to bude kratkog daha.Pomirite se da u svijetu vladaju noobs
Elem da okrenem na igru.Zavrsio onu su liniju ruskih TD-ova otkljucao i kupio ruski obj268 i totalno razoracenje.Cuo sam da su ga nerfovali ali ovoliko ni sam nisam sanjao.Tipican primjer je 1vs 1 na IS7 normalna municija pancirna tucem ding ding ding pa gdje god opalim a onaj moj obj704 tier 9 naleti na is7 koliko god granata opalim svaka prolazi naravno trazim weak spot isto kao i sa obj268.Jednu partiju sam imao gdje sam sa obj704 sam sredio 1vs1 IS7 lik me poceo gnjaviti da sam cheater i slicne stvari.A obj268 pa ne mogu pucati stalno gold ili one HE.Prodao sam ga i malo istestirao na test serveru onu drugu liniju TD su101 pa do obj263.Tenk je predobar malo dmg ali busi kao kroz sir brz i ima 250 armor sprijeda.Isto tako onaj WT-E100 tenk je totalno op sa onom HE municijom pravi dar-mar sa critical shoots.Mislim na onaj kratki top sa 4 granate u sarzeru.Najbolje mi je kad naletim na protivnicki WT-e100 puknem ga 2 puta u kupolu i bye......Jos nemam ovaj TD ali blizu sam jos 100k exp na wtpz4 i eto me
sto ne uploadujes replay ili na youtube..bice zanimljivije tako
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2014, 0:21   #20488
Imprerator Marcus
Član
 
Član od: 7.11.2011.
Poruke: 122
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Hteo bih da krenem neku medijum liniju, a vi recite koja je najbola i zasto .Francuze vec peglam kao i kineze.Dvoumim se izmedju rusa (probao oba objekta na test serveru i super su mada cini se 140 malo bolji),amera(Paton je super ali i ona linija sa t-57(iako se vodi kao teski super je ostavio utisak) ili mozda nemci.Mnogi hvale e 50m.Koja je linija na vas ostavila najjaci utisak.
Imprerator Marcus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2014, 0:25   #20489
jdusan
Član
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 54
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Jel može neko da mi objasni zašto je on dobio više expa od mene. Jel' zbog puta i jednog ubijenog protivnika više?
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	ja.jpg
Viđeno:	69 puta
Veličina:	99,6 KB
ID:	49290

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	on.jpg
Viđeno:	47 puta
Veličina:	100,1 KB
ID:	49291
jdusan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2014, 0:45   #20490
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Imao je malo više indirektne štete (dmg koji tvoj tim nanosi protivnicima dok jedino ti osvetljavaš protivnički tenk), ali to nije presudno u ovom slučaju. Niži je tier nego ti, tako da mu šteta naneta protivnicima donosi više XP-a nego tebi.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
jdusan (4.6.2014)
Stara 4.6.2014, 9:41   #20491
Danilo023
Član
 
Član od: 21.11.2010.
Poruke: 326
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 27 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Imprerator Marcus kaže: Pregled poruke
Hteo bih da krenem neku medijum liniju, a vi recite koja je najbola i zasto .Francuze vec peglam kao i kineze.Dvoumim se izmedju rusa (probao oba objekta na test serveru i super su mada cini se 140 malo bolji),amera(Paton je super ali i ona linija sa t-57(iako se vodi kao teski super je ostavio utisak) ili mozda nemci.Mnogi hvale e 50m.Koja je linija na vas ostavila najjaci utisak.
Meni je najzanimljivija za igru bila kineska linija, a kažeš da sa njima već igraš...
Sa amerima igram tu patton liniju, meni je jako legla, i inače sa svim američkim tenkovima mi je najlakše da igram, tako da i za njih moja preporuka.
Sa njemcima leopard liniju igram, tu mi je onako, dobri su tenkovi, ali po meni ne možeš preterano da utičeš na konačni ishod partije, bar sam ja stekao takav utisak, mada sam sve tenkove iz te linije voleo da igram, stvarno ne pamtim neki izuzetno loš, ali uvek je bilo muke u partijama...
britance i japance tek polovično igrao...
mada ja iskreno mislim da je tu od tier 5-6 svaki tenk dovoljno dobar, odnosno da je onda sve na stilu igre, recimo drugaru leži kv-1, ja kontam da nikad neću naučiti da igram sa njim, s druge strane kog god mediuma da sam vozio ja sam bio zadovoljan...
Danilo023 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Danilo023 na korisnoj poruci:
Imprerator Marcus (4.6.2014)
Stara 4.6.2014, 12:57   #20492
Imprerator Marcus
Član
 
Član od: 7.11.2011.
Poruke: 122
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Danilo023 kaže: Pregled poruke
Meni je najzanimljivija za igru bila kineska linija, a kažeš da sa njima već igraš...
Sa amerima igram tu patton liniju, meni je jako legla, i inače sa svim američkim tenkovima mi je najlakše da igram, tako da i za njih moja preporuka.
Sa njemcima leopard liniju igram, tu mi je onako, dobri su tenkovi, ali po meni ne možeš preterano da utičeš na konačni ishod partije, bar sam ja stekao takav utisak, mada sam sve tenkove iz te linije voleo da igram, stvarno ne pamtim neki izuzetno loš, ali uvek je bilo muke u partijama...
britance i japance tek polovično igrao...
mada ja iskreno mislim da je tu od tier 5-6 svaki tenk dovoljno dobar, odnosno da je onda sve na stilu igre, recimo drugaru leži kv-1, ja kontam da nikad neću naučiti da igram sa njim, s druge strane kog god mediuma da sam vozio ja sam bio zadovoljan...
Mislim da je sve stvar navike pa i uspesnost igranja sa razlicitim tipom tenka.Recimo do skoro sam iskljucivo igrao sa td-ovima i mislio sam da cu samo njih igrati iako imam dosta partija ali eto od skoro sam osetio drazi medijum tenkova .Nema lepseg osecaja nego kada teskasu,TD-u ili artiju zadjes u brzini sa boka ili za ledja i rokas.Pogotovo volim da sa elc-om u punoj brzini ubijem nekog teskasa koji pri tom ne moze da se dovoljno brzo okrene i reaguje.Mislim, i dalje volim da igram sa td-ovima pogotovo sa t95 ali mislim da mnogo vise vestine treba za medijume sto predstavlja naravno veci izazov.Skoro sam video statistike prvih igraca na EU serveru i svi skoro samo furaju medijume sa kojim imaju pride bolju statistiku nego ja sa td-ovima
Imprerator Marcus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2014, 14:46   #20493
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
E to je ono sto pricam, zasto je svako ubedjen da ako neko daje gomilu para da je on brainless retarda i da ces ti pomocu neke ultra taktike da ga ****es, naravno da neces. Da li ce War Thunder da postane gori, mozda, ali nema premium municije, tako da je vec bolji. Po pitanju damage modela to i WoT nije savrsen jer se desava da ti granatu odbije "scout" tenk sa strane zato sto ide 50 kmh+. Nisam ogorcen na WoT uopste, samo su mi smesni kada gledam sva ta obedanja i kada vidim kako pricaju istorijska preciznost a igra nidje veze sa istorijom. Na Xbox 360 vec postoje nocne borbe, kisa... na kompu toga jos nema, PC im je sve manji i manji prioritet.
brate a ti nemoj da igras, prestani da smaras sa negativnim porukama i pusti druge da uzivaju u igri... i svima dobro...
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pRoskiLLz na korisnoj poruci:
VITKO (4.6.2014)
Stara 4.6.2014, 15:37   #20494
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: World of Tanks

Spoiler za Rezultat:



Sasvim zadovoljan kako SuPer radi. Iskreno, uopste se nisam ni trudio nesto posebno u ovoj partiji, budale same izlazile na nisan...skoro sam ostao bez municije od pucnjave.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2014, 17:19   #20495
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Meni nekako IS-3 za sad najvize lezi. Naucio sam vec kako postaviti njegov prednji armor, tako da mi ne ide lose. Jedino da ima veci gun depression, kao recimo STA-1, ili pomenuti SP. Za sad, uglavnom redovno preko 2k dmg.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot_032.jpg
Viđeno:	28 puta
Veličina:	97,3 KB
ID:	49293   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot_031.jpg
Viđeno:	19 puta
Veličina:	91,3 KB
ID:	49294  
Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2014, 19:01   #20496
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Nizak je previše IS3 da može da ima takvu depresiju topa.

Najjači su likovi što imaju mod što im prikazuje ko ih gađa i kojom vrstom municije. Leopard PTA za običnu municiju koristi APCR a za premium HEAT. Ali naravno oni to ne znaju, svaka partija gold noob. A ja do sada još ni jednu HEAT granatu nisam ispalio
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2014, 19:47   #20497
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Pre kukanja pogledati:

When is the new pach? ASAP...

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (4.6.2014 u 20:09)
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PlazmaKeksWoT na korisnoj poruci:
darkowozzd (4.6.2014)
Stara 5.6.2014, 1:21   #20498
Genoveva
Član
 
Član od: 1.10.2012.
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Izgleda kako nisam redovan na igrici nisam nesto u toku, pa moze li mi neko od vas sto prati desavanja redovno, mozda @DeCoy @Plazma ili neko da objasni sta se ovo desava sada sa upijanjem granata bocnih strana is7?
Veceras mi se ne jednom, vise partija desilo da ne mozes probiti bok od is7, lakse ga od napred probiti hahahahaha. Nemojte molim vas da mi govorite da ne znam da gadjam ili da gadjam gusenice, nisam noob, normalno ga pogodim ali kao sto rekoh samo kaze da ga nisam probio. Pa sunce mu poljubim od kada je bok od is7 neprobojan? Sada u jednoj partiji nekog lika u is7 sam 3x uzastopno gadjao u bok i to na 3 razlicita mesta sa nekih 100m, nije se ni pomerao, sigurno usao u snipe mod i nije nista drugo video sem ovog sto se napucavao sa njim. Znaci 3x uzastopno mi govori da ga nisam probio, 3x gadjao na razlicita mesta boka, rekoh mozda ne gadjam gde treba pa sam menjao svaki sledeci put, tek 4 hitac je prosao, do tada smo ga vec ugazili, a meni ode bar +1000 damagea u nepovrat, protraceno vreme, izgubljeni zivci i ko zna sta jos. Zaista nema smisla! Ovo mi je gore nego kada elc-a razvalis a ono kaze da si mu samo skinuo gusenice, a trebao bi ne da ga raskomadas nego da tenk koliko se raspadne od pogodka topa velikog kalibra ne moze da ti se popravi naredna 3 dana u garazi, da ti pise da je zakljucan. E to me manje nervira nego ovo da je is7 neprobojan na boku (bar veceras mi se desavalo vise puta).

E moram i da napisem, citao sam malo unazad sta su pojedinci pisali o gold ammo, kako je igra upropastena, ne trebaju mi modovi, visok win rate zbog ne znam cega, ... i ne znam ni ja sta sve. Mislim naravno tema je ovde za sve nas i treba da razmenjujemo utiske i misljenja, ali ja licno nisam procitao vise gluposti od kako sam se ukljucio na ovu temu World of tanks. I jos mi je fascinantnije kako @Plazma ima strpljenja i volje da pojedincima objasnjava zasto treba imati po koji gold uz sebe, zasto je bolje da iskljucis sve ono sto dimi, magli, previse svetli i ne znam ni ja sta, da bi imao jasniji pregled kada gadjas protivnika, zasto je malo jaci zoom bolji od onog serverskog, ... i opet da kazem jos dosta nekih stvari koje sam procitao, moram @Plazma da ti aplaudiram, svaka ti cast na izuzetnom strpljenju!
@0gold mislim da si ti pisao tu pred kraj da ti se zale gold noob i tako dalje... ne znam zasto te uopste pogadja? Znas koliko igraca kompenzuje svoju losu igru sa tim gold noob, svakodnevno ih vidjam, napadaju sve zivo skoro svaku partiju, a ne znaju gde je levo, izadje na sred puta razvale ga ko vola za 5 sec, neko ga mozda pogodi jednom sa zlatnom granatom, i onda krece pljuvanje narednih 5 min kako je neko gold noob, a razvalili bi ga svakako sa i bez golda.

Obozavam te sto stalno kukaju za zlato, uvek imam spremnu recenicu: ''Report him'' ili ako ga ja puknem ''Report me'', nekako im odmah postane jasnije za sta se zale, da i sam imas pravo da pucas zlatom ako hoces.
A vi sto govorite da nikada ne pucate zlato, ne znam cime se vi samo hvalite, morate mi bolje objasniti sta postizete time? Je l' dokazujes da znas da gadjas weak spotove, ispadas smeker ako ne pucas sa zlatom? Pa veruj mi i ja znam da gadjam, i 90% partija ne koristim uopce zlatne granate, ali imam ih na svakom tenku, najmanje 30% od ukupne municije i nije me uopste sramota da te grunem sa zlatom kada zatreba, jer mi ponekad od toga zavisi dobijena partija i ne zelim da dozvolim sebi sto cu potrositi dodatnih 5h srebrnjaka sansu da te ne probijem i izgubim. A sa izgubljenom partijom gubis vise novca nego da sto si potrosio na par zlatnih metaka i pobedu. I nema to veze znas ne znas da gadjas, ja i sa zlatom pokusavam da pogodim ranjive delove tenka, nije ni zlatan metak svemoguc verujte. Moze se ovde raspravljati o milion stvari, ali rekoh na pocetku, ne razumem cemu konstantna kuknjava na te zlatne granate, znate od kada su uvedene za srebrnjake da se mogu kupiti i ljudi i dalje imaju potrebu da kukaju. Igra se menja iz meseca u mesec, sada ili ces se prilagodjavati sa promenama ili ces po meni imati sve vise teskoca da igras kvalitetno ovu igru, pa sada kako ko voli neka izvoli.

Slazem se sa tim da bi mm trebalo malo da urede pa da timovi imaju bar priblizne sanse za pobedu, jer desava se da zaista dobijes tim da makar ti bio i Rambo neces pobediti jer sa druge strane ima njih 5-6 ozbiljnijih igraca koji ce vas sigurno odrati. Evo uslikao sam samo jednu partiju od veceras tog primera mm kako nas je podelio. Sta mislite kako se zavrsila ova partija? Ne bas lepo po protivnicki tim, za 5 min mi izgubili 3 tenka, njih vise nije bilo na mapi, nisam stigao posteno ni da provozam yenk sve se vec zavrsilo.

Smorih i ja, ali eto tako je kada ti se ne spava i zaista sam ostao zatecen nekim postovima i zadivljen kako pojedinci imaju toliko strpljenja da ovima objasnjavaju neke stvari koje bi i moj tata koji nikada nije igrao igricu u zivotu shvatio kroz 10 partija da je bolje neke stvari dodati, ubaciti, koje ce ti olaksati igranje i verovatno poboljsati na neki nacin i tvoju ucinkovitost i doprinos tvome timu u svakoj bitci.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot_044.jpg
Viđeno:	54 puta
Veličina:	100,2 KB
ID:	49298  
Genoveva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2014, 1:56   #20499
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Genoveva kaže: Pregled poruke
...
Hvala...

Odgovor na pitanje nemam. Jedino ako su im ako serveri opet šlogirani pa obračun normalizacije ne radi kako treba. Video gore objašnjava sve . Slika i prilika igre koju igramo.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2014, 2:04   #20500
Imprerator Marcus
Član
 
Član od: 7.11.2011.
Poruke: 122
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

[QUOTE=Genoveva;1888020]Izgleda kako nisam redovan na igrici nisam nesto u toku, pa moze li mi neko od vas sto prati desavanja redovno, mozda @DeCoy @Plazma ili neko da objasni sta se ovo desava sada sa upijanjem granata bocnih strana is7?

Meni se isto desilo kada sam ga gadjao sa Fochem 155 i jos sa goldom Mozete zamisliti moj izraz lica.Razdaljina je bila oko 5m.Jednostavno sam zanemeo.Ko ne veruje poslacu mu snimak.
Imprerator Marcus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com