Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.1.2014, 3:35   #18441
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Cavic_Bronx kaže: Pregled poruke
Mislim da bi onda pisalo da je za ceo dan x2... A ovako mi se cini kada skines zvezdicu da pobedis i onda dobijas x2... Mada mozda i gresim... tj nadam se da gresim..
Svaka pobeda posle prve koja je x3 je x2 što se XP-a tiče. Mada jesu nedorečeni u opisu...

Citat:
Goal: After achieving a vehicle’s first victory of the day, win a battle with that vehicle!
You can receive the reward each time you complete the goal.
Ali ovo ne važi preko celog vikenda već samo za nedelju.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 12:52   #18442
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Razlog zasto ne treba igrati kada su neke vikend misije je:

WN7: 2,837 ( 99 ) 6.0 tier
--------------------------------------------------------
Session statistics
Battles / Wins: 6 / 14 ( 42.86% )
Exp / avg.: 14,351 ( 1,025 )
Exp X / avg: 17,783 ( 1,270 )
Damage Dlt. / avg.: 26,831 ( 1916 )
Dmg taken / avg.: 6,093 ( 435 )
Hits / shots: 159 / 212 ( 75.0% )
Penetrations / shots: 139 / 212 ( 65.57% )
Kills / avg.: 41 ( 2.93 )
Assist / avg.: 6,699 ( 478 )

Ne vredi, retko t6 borbe, a u t7-t8 ne znas koji je gori igrac, sve partije ja sa t6 imam najveci damage.

Gotov sa americkih 50 unistenih
Kako dobro legne tih 500 000, jedino istekao premijum tiket e sada muke

I jos
Misija Završena! Nagrada:
Opreme dodato: Veliki alat za popravke (x15)

A i kugla srece se vratila malo kod mene
Battles / Wins: 16 / 28 ( 57.14% )
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot_002.jpg
Viđeno:	19 puta
Veličina:	101,5 KB
ID:	48184  

Poslednja ispravka: Elin (24.1.2014 u 15:03)
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 14:11   #18443
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Radi test server
http://dl.wargaming.net/wot/ct/files...install_ct.exe

Ja sam zaista imao želju da pokušam da uzmem onaj T-15 tenkić, ne zato što mi treba nego što skupljam te male premiume, neke sam dobio sa kodovima, neke sam uzeo na popustima. Nisam igrao WoT nekih desetak dana, rekoh odmoran sam od budala, mogu ja da izguram 20 pobeda dnevno, to je 40-ak partija...

ALI... odustao sam posle dve izugbljene partije sa 110-om. Kad ti u prvih 2 minuta izgine 5 top tier tenkova, ostaje ti samo da lepo skočiš sa ivice pristaništa
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 14:31   #18444
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja sam shvatio pre tri dana da vise ne treba da jurim neke statistike.
Osnovni cilj je da igram i da se zabavim a sta ce pisati u statistici vrlo vazno.
Svakako svi znamo da je statistika skup netacnih podataka !!!
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 16:07   #18445
MaxMadneSS
Član
 
Član od: 2.6.2009.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 263
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 42 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Svakako svi znamo da je statistika skup netacnih podataka !!!
Statistika je skup tacnih podataka, ali oni koji pokusavaju odrede skill igraca na osnovu te statistike prave gresku. Samo je tu razlika

Obicno bude bas tako kako se tebi desilo. Covek se primi na statistiku, juri ovo ono. Skonta da posle 2-3 meseca nije nista popravio na statistici i da mu je statistika i dalje losa. Onda zarad unutrasnjeg mira i spokoja duse (nevoljno) prizna kako je statistika nebitna i totalno netacna. Iskreno, zasto si ikad mislio da statistika igra veliku ulogu u igrici? Cisto sumnjam da si poceo da igras radi statistike, prema tome zaboravi statistiku xvm i ostale gluposti ...

Poslednja ispravka: MaxMadneSS (24.1.2014 u 16:16)
MaxMadneSS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MaxMadneSS na korisnoj poruci:
lasto (24.1.2014)
Stara 24.1.2014, 17:36   #18446
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
VITKO kaže: Pregled poruke
Ja sam shvatio pre tri dana da vise ne treba da jurim neke statistike.
Osnovni cilj je da igram i da se zabavim a sta ce pisati u statistici vrlo vazno.
Svakako svi znamo da je statistika skup netacnih podataka !!!
To kazu oni koji imaju losu statistiku pa sami sebe tese ma statistika nije bitna ali cu ti kazem da puno gresis oko toga, po meni je vrlo dobar pokazatelj ko je kakav igrac i tacno se vidi u igri kada mi na pocetku partije IS-7 krene da se steka u bazi a neki sa mali tenkicem krece u jurisanje i taj mali tenkic na kraju partije ima vise stete nego ovaj IS-7 sto je ostao u bazi da kanpuje.

Onda opet mi je bitno da vidim ko je kakav igrac da znam sa kojima cu da krenem i da pokusam da drzim stranu dok ostali pokusaju na drugoj strani mape da se probiju, onda koliko mi se samo puta desilo da mi neko pise da ga pratim u partiji a kada ga pogledam a on ne moze biti crveniji nego sto jeste.

I ja kazem da je bitno da se igramo i zabavljamo ali izem ti ja tu zabavu ako cu ja da udjem u partiju i da napravim 2-3 hiljade stete i da izgubim partiju onda isti slucaj da se ponovi u sledecoj partiji to vec nije zabava i prelazi u nerviranje a nerviranje izaziva bes a kada sam besan onda ne razmisljam kako treba i pravim pocetnicke greske u igri koje inace ne bih radio da tim pobedjuje a nije slucaj da krenem da svima pominjem robinu po abecedi.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 17:37   #18447
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ma ovo sto sam rekao nije vazilo za mene. Ja do pre 10 dana nisam ni imao ubacen mod koij meri performance u izvestajima ( ostale modove osim premium garaze nemam!!!).
Ljudi ovde stalno pricaju o nekoj statistici i daju isecke iste kako im je prosao dan ....
JA ne koristim xvm tako da ne znam koji igrac ima kakvu statistiku u partiji. To me ne zanima.
Nego jednostavno sam gledao u tom modu za izvestaje menjanje boje od zute do ljubicaste a tu uglavnom zavisi od pobede. Ako napravis 3k dmg a ostali daleko manje i bude poraz neces nesto napredovati. Vezem takve tri partije sa porazom a visokim dmg "boja" se ne menja. Udarim jednu pobedu sa takvim dmg odmah predjem iz zute u plavu ili iz plave u ljubicastu zavis......

Edit
@Dragan.P

Vidis ja posto ne koristim taj sarenis u samoj igri koji vama govori "kakv je ko igrac" ja se rukovodim protiv kog tenka igram.... Tacno znam sta moj tenk moze da uadi protinickom tenku a sta ne moze. Ja na osnovu karakteristike tenkova donosim odluku sta cu da uradim , da li da napadnem ili se povucem pred protivnickim tenkom.
Dakle , ja poteze ne vucem sprem boja iz nekog moda vec na osnovu tenkova koji se nalaze jedan naspram drugog

PS ovaj mod za statistiku u izvestajima kod mene radi na dnevnom nivou
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 17:46   #18448
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: World of Tanks

Svidjali se nekome rejtinzi ili ne, oni su tu i svi koji koriste XVM (a ima ih na desetine hiljada) formirace misljenje o vam prema brojkama koje stoje pored vaseg nicka.
Naravno, prikazati nesto kao skill egzaktnim brojem je nemoguce, ali rejtinzi koji se koriste u WoT-u manje-vise daju realan prikaz o tome kakav je ko igrac, opet, svidelo se to nekome ili ne. Cak stavise, rejtinzi bolje prikazu ko je los igrac nego ko je dobar. Mnogo puta sam video da neko ko ima visok rejting odigra lose ali nikad nisam video nekog ko ima los rejting da odigra dobro.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 17:59   #18449
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
VITKO kaže: Pregled poruke
PS ovaj mod za statistiku u izvestajima kod mene radi na dnevnom nivou
Pa tako je i predviđeno, resetuje se svakog dana.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 18:23   #18450
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Mnogo puta sam video da neko ko ima visok rejting odigra lose ali nikad nisam video nekog ko ima los rejting da odigra dobro.
Ovo
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Arcibalde na korisnoj poruci:
darkowozzd (25.1.2014)
Stara 24.1.2014, 18:42   #18451
Imprerator Marcus
Član
 
Član od: 7.11.2011.
Poruke: 122
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
skorpius kaže: Pregled poruke
Koji Td je bolji AMX AC 48 ili AT15 neznam koji da kupim od ove dvojice
Francuz je mnogo bolji, potpisujem.Brz, agilan, odlican prednji oklop dinguju te ko ludi (jedino te Rhm probije uvek iz prvre), odlicna penetracija tako da ti 9 tir i ne predstavlja veci problem za probiti, odlican demidz, super u klinc borbi.Mane su mu da se nisan sporije skuplja, artiljerija ako te nanjusi moze iz hica da te ubije i ima jako slab oklop sa strane.Jedan od najboljih TD u klasi pored Prototipa 28.Ako volis TD koji nisu samo da se zabodu i snajpuju on je pravi izbor a i vodi ka Fosu 155 ,mada ce da ga nerfuju ali mislim da ce i pored toga biti u samom vrhu.
Imprerator Marcus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 18:44   #18452
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
VITKO kaže: Pregled poruke
Ma ovo sto sam rekao nije vazilo za mene. Ja do pre 10 dana nisam ni imao ubacen mod koij meri performance u izvestajima ( ostale modove osim premium garaze nemam!!!).
Ljudi ovde stalno pricaju o nekoj statistici i daju isecke iste kako im je prosao dan ....
JA ne koristim xvm tako da ne znam koji igrac ima kakvu statistiku u partiji. To me ne zanima.
Nego jednostavno sam gledao u tom modu za izvestaje menjanje boje od zute do ljubicaste a tu uglavnom zavisi od pobede. Ako napravis 3k dmg a ostali daleko manje i bude poraz neces nesto napredovati. Vezem takve tri partije sa porazom a visokim dmg "boja" se ne menja. Udarim jednu pobedu sa takvim dmg odmah predjem iz zute u plavu ili iz plave u ljubicastu zavis......

Edit
@Dragan.P

Vidis ja posto ne koristim taj sarenis u samoj igri koji vama govori "kakv je ko igrac" ja se rukovodim protiv kog tenka igram.... Tacno znam sta moj tenk moze da uadi protinickom tenku a sta ne moze. Ja na osnovu karakteristike tenkova donosim odluku sta cu da uradim , da li da napadnem ili se povucem pred protivnickim tenkom.
Dakle , ja poteze ne vucem sprem boja iz nekog moda vec na osnovu tenkova koji se nalaze jedan naspram drugog

PS ovaj mod za statistiku u izvestajima kod mene radi na dnevnom nivou
Taj sarenis kako ga ti nazivas je od izuzetne vaznosti (u ovom slucaju bar meni) a verujem i dosta drugim igracima.

Onda ja se ne vodim bojama ko je kakav tenk nego sam reko da gledam u mom timu ko je kakve boje i da znam kojem igracu cu da krenem da pomazem a kojem necu a ne da se vodim bojama aha ovaj igrac je los a vozi tenk koji moze ipak da me odvali od zivota.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 19:06   #18453
Vojnik
Član
 
Član od: 21.1.2008.
Poruke: 215
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 19 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Imaju 400 miliona zarade, a ne mogu da naprave odvojene test servere za EU, RUS ...
Vojnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 19:08   #18454
zvezdan84
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Poruke: 1.063
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 59 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Radi test server
http://dl.wargaming.net/wot/ct/files...install_ct.exe

Ja sam zaista imao želju da pokušam da uzmem onaj T-15 tenkić, ne zato što mi treba nego što skupljam te male premiume, neke sam dobio sa kodovima, neke sam uzeo na popustima. Nisam igrao WoT nekih desetak dana, rekoh odmoran sam od budala, mogu ja da izguram 20 pobeda dnevno, to je 40-ak partija...

ALI... odustao sam posle dve izugbljene partije sa 110-om. Kad ti u prvih 2 minuta izgine 5 top tier tenkova, ostaje ti samo da lepo skočiš sa ivice pristaništa
jesi probao, ili si samo procitao za test server?
zvezdan84 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 19:33   #18455
Cavic_Bronx
Član
 
Član od: 23.3.2008.
Poruke: 127
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Mnogo puta sam video da neko ko ima visok rejting odigra lose ali nikad nisam video nekog ko ima los rejting da odigra dobro.
Ja sam imao slucajeva da igrac koji je los inace (po statistici) razvali u partiji i da pobije i napravi dmg daleko vise od svih nas...

Po meni, ta statistika je i dobra i losa. Dobra je sto delimicno mozes videti ko je kakav igrac, losa, zato sto to meri ceo nalog igraca, ne samo odredjeni interval... Mozda je taj igrac igrao dosta lose prvih 5k-10k partija, kao ja recimo koji sam u svojih 7k partija 5k jurcao i ginuo u prvih 5 minuta, a onda se kasnije popravio (doslo iz d***** u glavu), medjutim treba mu narednih 20k partija da bi popravio taj score kako bi pisalo da igra na tom nivou...

To je mac sa dve ostrice, moze ti reci da je dobar igrac i da on odigra ocajno, da je los igrac i da odigra odlicno... Najvise me nervira kada neko na startu partije napise: "Noobs, all red and yellow, i'm out of here", "Oooh, another 40% for win" i najjaci covek ode i zakuca se u njih i pogine u prvih 30-60s... Po meni cist idiotizam, i zato je ne treba imati...

Citat:
VITKO kaže: Pregled poruke
Tacno znam sta moj tenk moze da uradi protivnickom tenku a sta ne moze. Ja na osnovu karakteristike tenkova donosim odluku sta cu da uradim, da li da napadnem ili se povucem pred protivnickim tenkom.
Dakle , ja poteze ne vucem sprem boja iz nekog moda vec na osnovu tenkova koji se nalaze jedan naspram drugog
Zato mislim da bi trebalo svi da se vode ovom politikom... Znas svoje mogucnosti, znas mogucnosti drugog tenka, znas slabe tacke, i igras...
Cavic_Bronx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 19:36   #18456
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Cavic_Bronx kaže: Pregled poruke
Zato mislim da bi trebalo svi da se vode ovom politikom... Znas svoje mogucnosti, znas mogucnosti drugog tenka, znas slabe tacke, i igras...
Ali ako znaš da je nasuprot tebe loš igrač, možeš da pretpostaviš da verovatno neće znati da adekvatno sakrije svoje slabe tačke, niti da u potpunosti iskoristi tvoje, što ti otvara mogućnosti da igraš napadnije.

@Vojnik
`Ajde što nemaju odvojene test servere, nego i game serveri laguju (od 5 partija u dve je celom timu lagovalo).
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
PlazmaKeksWoT (24.1.2014)
Stara 24.1.2014, 19:38   #18457
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ali ako znaš da je nasuprot tebe loš igrač, možeš da pretpostaviš da verovatno neće znati da adekvatno sakrije svoje slabe tačke, niti da u potpunosti iskoristi tvoje, što ti otvara mogućnosti da igraš napadnije.
Mapa Abbey, idem sam sa T32 kroz "uvo", nailazim na tri Lowe-a, svo troje u platoonu, svo troje 0k, ef rating ispod 300. Izmasakriram ih jer momci koriste autoaim . I sta je posle toga trebao da uradi njihov tim ???

Sta se desava kad ne verujes u statistiku: seal clubbing...
Naravno da svako ima losih dana ali ne moze non stop biti los i imati dobar rejting zar ne ?
Koliko bi bilo bolje da imamo skill mm ? Pa nepismena stoka bi imala drustvo da jure preko poljane na kampanovki sa top tier tenkom...

Dal je ova borba mogla drugacije da se zavrsi ??? Znaci, moze taj famozni MM malo bolje to da odradi. Totalno je sumanuto igrati u timu koji je na trecoj minuti desetkovan. A da je MM jos malo to "promuckao", bila bi borba a ne pokolj.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	44 puta
Veličina:	84,4 KB
ID:	48188  
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 20:55   #18458
Pappas
Član
 
Član od: 21.3.2011.
Poruke: 88
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

pozz drustvo,posto sam korisnik akademske mreze i nisam mogao igrati igru sve do sada jer sam nasao program koji zaobilazi blokiranje mreze , i sad imam jedan problem odigrao sam samo 2 bitke i ping mi je 500 i vise pa me zanima da li je to do igre, ili do interneta, protok je 10 mbit/s ????
Pappas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 21:21   #18459
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

To ti je do programa koji zaobilazi blokadu
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2014, 21:32   #18460
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Tanks




Najbolji tier 8
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com