Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.2.2014, 17:33   #18941
RAJIC
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 989
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 81 puta na 35 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku RAJIC
Određen forumom Re: World of Tanks

e ovu misiju sa medijumima obrnuh dvaput
RAJIC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 18:29   #18942
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

world of lags

Zaboravih da kažem da mi je jako krivo što nisu ostavili opciju da prihvatimo ili ne prihavatimo onaj dan premiuma što su nam dali.

Neću niko da mi daje nikakvu milostinju, šta sad to znači - dali ste mi jedan dan i sve je sada u redu kao a? E pa nije, šta ćemo sa svim ostalim danima kada je lagovalo, seklo, drkalo, šta ćemo sa tim?

Zato mi je krivo što nije moglo da se kaže - hvala, ali neka hvala, ne treba mi vaš ussrani dan premiuma, zadržite ga za sebe, nabijte ga tamo gde sunce ne sija...
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 18:31   #18943
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Hahahha, ti si kao onaj lik što je dobio na nekom takmičenju od WG-a desetogodišnji premium nalog, pa onda tražio da mu ga ukinu jer ne želi da igrajući sa premiumom pokvari svoju statistiku.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 18:33   #18944
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

jel vi kapirate da nigde nije objavljeno da je za lag taj premium, neki u mom klanu kazu da je za valentines day..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 18:37   #18945
Barni
Veteran
 
Član od: 12.4.2007.
Poruke: 619
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 103 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

taj dan premiuma su dali u sklopu specijala za dan sv Valentina, ne kao izvinjenje za lag, lag su, po njima, sredili
Barni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 18:59   #18946
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Jao divno, sav sam se naježio.

edit: koji su bre to *****ri

Poslednja ispravka: mentolbrebombona (14.2.2014 u 19:10)
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 19:15   #18947
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Hoce li neko od vas da mi se pridruzi u borbi? FakinSRB
Trentuno uglavnom picim T54 i Lorrein
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 19:26   #18948
Aleksandar
Veteran
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Banjaluka
Poruke: 504
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 294 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Morandi kaže: Pregled poruke
Hoce li neko od vas da mi se pridruzi u borbi?
Ja te trzam svaki put kad smo istovremeno online.
Ako izbjegavaš nubove, onda ti ne mogu pomoći.
Aleksandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 19:31   #18949
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Aleksandar kaže: Pregled poruke
Ja te trzam svaki put kad smo istovremeno online.
Ako izbjegavaš nubove, onda ti ne mogu pomoći.
Ne izbegavam nubove niti si ti nub vec kad nisi online treba mi neko a moze i 3 da nam se pridruzi.
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 20:03   #18950
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Da deda plazma nesto kaze za dnevnik:

1. **bala ih optimizacija za ovaj patch. Za 9.0 moram spejs satl da kupujem kad na ovom vec dobijam masazu prostate.
2. Confrontation - Holly Jesus !!! WTF is that !!! (Full Metal Jacket - Gunnery Sergeant Hartman) Ne znam odakle da krenem koliko je OVO pogresno i na koliko nivoa.
3. 8.11 Lag - 360 miliona $ i dalje teraju igru na serverima za online poker
4. FOV -prvo sam misli da sam ocoravio, onda da mi komp nesto zeza. Cija li je to bila ideja.
5. Ruinbger On Fire (bio bi to dobar koktel) - Malinovka With Pillows - mislim ljudi su diplomirali samaranje mrtvog magarca i nazivanjem cele procedure RAZVOJEM. Znaci zreli su za politicku scenu Srbije.
6. Winter "Mod" - zaista, sledece je verovatno da smanje osvetljenje na svim mapama, smanje za 50% vidokrug svih tenkova na tim mapama i nazovu to: The Brand New Night Battles. Revolucionarno, zar ne ?

Da rezimiram: Works As Intended....

0:54

Holly Jesus !!!

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (14.2.2014 u 20:12)
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 21:03   #18951
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Da deda plazma nesto kaze za dnevnik:

1. **bala ih optimizacija za ovaj patch. Za 9.0 moram spejs satl da kupujem kad na ovom vec dobijam masazu prostate.
3. 8.11 Lag - 360 miliona $ i dalje teraju igru na serverima za online poker
4. FOV -prvo sam misli da sam ocoravio, onda da mi komp nesto zeza. Cija li je to bila ideja.
5. Ruinbger On Fire (bio bi to dobar koktel) - Malinovka With Pillows - mislim ljudi su diplomirali samaranje mrtvog magarca i nazivanjem cele procedure RAZVOJEM. Znaci zreli su za politicku scenu Srbije.
6. Winter "Mod" - zaista, sledece je verovatno da smanje osvetljenje na svim mapama, smanje za 50% vidokrug svih tenkova na tim mapama i nazovu to: The Brand New Night Battles. Revolucionarno, zar ne ?
Samo cu da vas pitam?

Ko vas lupa po prstima da ukljucite racunara i da uradite dvoklik na wot ikonicu? Koliko ja vidim niko ali svaki dana generalno dolaze isti ljudi i kukaju na igru ali ti koji najvise kukaju je uglavnom i najvise igraju. Pa sta ste vi mazohisti pa volite da se patite. Ako vam nesto ne odgovara lepo prestanete da igrate i resen problem ali kako bi ste onda dolazili na forumu i svaki dan kukali kako vam ne valja ovo a onda posle pisanja posta opet pravac da odigrate jos jednu partiju. Strasno!!!
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 21:50   #18952
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Samo cu da vas pitam?

Ko vas lupa po prstima da ukljucite racunara i da uradite dvoklik na wot ikonicu? Koliko ja vidim niko ali svaki dana generalno dolaze isti ljudi i kukaju na igru ali ti koji najvise kukaju je uglavnom i najvise igraju. Pa sta ste vi mazohisti pa volite da se patite. Ako vam nesto ne odgovara lepo prestanete da igrate i resen problem ali kako bi ste onda dolazili na forumu i svaki dan kukali kako vam ne valja ovo a onda posle pisanja posta opet pravac da odigrate jos jednu partiju. Strasno!!!
Nisi me razumeo.
Meni je ova igra odlicna, jos dinar nisam dao za nju a koristim skoro sve njene pogodnosti.
Problem je u tome sto WG non stop vuce pogresne korake. Sve nesto na brzaka i ofrlje. Prave se propusti koji su se veoma lako mogli izbeci. Po ko zna koji put nam serviraju prazan sadrzaj a ima mesta za mnogo bolje stvari.

Pitanje za tebe: a za sta tebi sluzi forum?
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 21:52   #18953
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

to ti je kako kad imas nekvalitetnu drogu, znas da nevalja a oces jos
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darkowozzd na korisnoj poruci:
PlazmaKeksWoT (14.2.2014)
Stara 14.2.2014, 22:00   #18954
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
to ti je kako kad imas nekvalitetnu drogu, znas da nevalja a oces jos
Desomorphine - poznatiji kao krokodil, naravno rusi ga trose najvise
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 23:16   #18955
jdusan
Član
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 54
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ne znam ljudi, ukratko. Igra je prva liga, ima svoje mane i prednosti, ali ovakvu zarazu nisam skoro video. Koristim adsl, komp je iz 2008-e, jeste doduse bio 1000 eur tada, ali jos uvek radi kao sat, nemam lag, nemam seckanje, uzivam u igri, bez vecih zamerki za sada, da kucnem u drvo. Verovatno ima problema na nekim platformama, nadam se u granicama podnosljivosti. Trebalo bi da su kvalitetna grafa i procesor kljuc za dobru podlogu. Kako god, jako pozitivna kritika za igru u svakom slucaju.
jdusan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 23:39   #18956
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ako je nekom ovo dobra igra taj ocigledno ne igra niti je igrao ista. Pazi ti covek se zali na lag, da je igra neoptimizovana, i odma u sledecem postu kaze da je igra prva liga, onda nije ni cudo sto je takva kakva je i sto se wargaming ponasa tako prema svojim igracima. A sa realne strane da pogledamo, igra je losa skroz, grafika je losa, stvarno nemam pojma kako nekom onda grafika moze da bude lepa, uspeli su jedino jer nisu imali apsolutno nikakvu konkurenciju. Tenkovi koji nestaju kao da igras aion, wow. "Scout" tenkovi koji imaju 50mm oklop a desava se da odbiju granatu od 120mm.Premium acc,premium tenkovi pa je i to malo nego premium granate, koje naravno mozes da kupis srebrom ali onda neces da zaradis nista, tapkaces u mestu.Daj kes kupi premium granate i rokaj. Igra je realno smesna, i samo neko ko je igrao kao lud ili dao mnogo para u njoj moze da kaze da je dobra. Meni je neshvatiljivo kako ovo moze da ima 100k online ljudi, ako i to nije laz.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2014, 0:02   #18957
jdusan
Član
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 54
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Ako je nekom ovo dobra igra taj ocigledno ne igra niti je igrao ista. Pazi ti covek se zali na lag, da je igra neoptimizovana, i odma u sledecem postu kaze da je igra prva liga, onda nije ni cudo sto je takva kakva je i sto se wargaming ponasa tako prema svojim igracima. A sa realne strane da pogledamo, igra je losa skroz, grafika je losa, stvarno nemam pojma kako nekom onda grafika moze da bude lepa, uspeli su jedino jer nisu imali apsolutno nikakvu konkurenciju. Tenkovi koji nestaju kao da igras aion, wow. "Scout" tenkovi koji imaju 50mm oklop a desava se da odbiju granatu od 120mm.Premium acc,premium tenkovi pa je i to malo nego premium granate, koje naravno mozes da kupis srebrom ali onda neces da zaradis nista, tapkaces u mestu.Daj kes kupi premium granate i rokaj. Igra je realno smesna, i samo neko ko je igrao kao lud ili dao mnogo para u njoj moze da kaze da je dobra. Meni je neshvatiljivo kako ovo moze da ima 100k online ljudi, ako i to nije laz.
Uh, zasto otvaras beskonacnu raspravu, bez razumevanja za drugacije misljenje. Meni ne nestaju tenkovi. Grafika je daleko od super, ali za igru ovog tipa sasvim pristojna i zadovoljavajuca. Dingovi su nelogicni samo u sporadiscnim slucajevima, ali sobzirom na matematiku igre i relaciju servera i klijenta propusti su moguci pod odredjenim okolnostima. Protok novca mora da postoji kako bi nesto opstalo u granicama kvaliteta, zivi se od novca i onoga sto mozes da kupis za njega da bi mogao da radis na onome sto si uspeo da prodas, pa tako i WG, treba imati razumevanja za ulozeni rad i trud. Ako ti se ne svidja u potpunosti kao sto si naveo, sta radis na ovom forumu. Logicna kritika, OK, ali totalno suprotno misljenje mi nije bas najjasnije. Da li ti uopste igras igru ili si odustao?
jdusan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jdusan na korisnoj poruci:
Morandi (15.2.2014)
Stara 15.2.2014, 0:43   #18958
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Igrao sam igru, jedino sta me je drzalo je to sto sam se zezao sa ortacima na skype dok smo je igrali. Naravno da treba da ima priliv novca, ali dati premium granate za kesh da se kupuje je mnogo vec. Isto je ko dati u mmorpg-u da kupis oklop ili oruzje za prave pare i normalno ljudi odma popljuju takvu igru da je p2w. Ova igra ne pruza kvalitet apsolutno nikakav za pare koje uzimaju. Hej pa njima serveri laguju, pa to je prvo sto nije normalno. Ovu igru ne moze da popravi apsolutno nista jer im je engine los, ostace ovakava zauvek. Cak sam ovde procitao kada je neki lik napisao da War Thunder ima samo grafiku lepu i da ce je igrati samo hipsteri, a realno alpha onako s*****a i nikakva u war thunderu je kvalitetnija od ovoga, ali to je druga prica tako da ostavimo to po strani. Zakljucak moj je da WarGaming ne pruza kvalitet s obzirom koliko zaradjuju, niti ce ikada pruziti, dokle god ljudi kupuju sve sta se moze kupiti od njih.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2014, 1:04   #18959
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

legionar12 ne preteruj, igra uopšte nije toliko loša kao što je prikazuješ (kao prvo uopšte nije P2W). Što se suludih penetracija tiče, shvatite da je ovo najobičnija arkada, gde RNG faktor ima veliku ulogu (svi će naravno da se žale kad dinguješ T-50 sa E-100, ali neće kukati ako je situacija obrnuta, tj. ako ih dinga E-100 dok voze T-50).

Ono što ovoj igri fali je užasno loš tretman igrača van Rusije. Osoblje u WG EU kao da je birano po kriterijumu ko može više vodke da eksira. Laga i velikog pinga u prvih godinu dana igre uopšte nije ni bilo, to je počelo da se dešava recimo u prvoj polovini 2012. Engine je oduvek bio neoptimizovan, čini mi se čak i više otkako ga je WG otkupio. Znam nekoliko ljudi kojima je igra spržila grafičke kartice.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2014, 1:06   #18960
Miloš987
Član
 
Član od: 7.9.2010.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 411
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 64 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Dve skoro identicne partije, i to pobede za promenu...

Miloš987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com