Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Prenosni računari

ŠDK - Prenosni računari Saveti u vezi sa kupovinom PDA, notebook, laptop i ostalih prenosnih računara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.3.2012, 22:28   #1
Torrente87
Novi član
 
Član od: 19.3.2012.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Savet za kupovinu laptopa

Pozdrav, treba mi preporuka za kupovinu lapa do nekih 50 000, par hiljada gore dole.

Namena, intezivno koriscenje, najvise internet, gledanje filmova, a povremeno se odigra i neki PES, nekad malo rada u cad/cam programima... Dakle, maltene kao desktop riplejsment. Prethodna dva lapa koja sam koristio bila su HP6715b, a zatim HP Pavilion dv7. Ovaj drugi se za moje potrebe pokazao tragicno, ogulio se na 5-6 mesta, plastika se rastimovala, pregrejavao se, graficka crkla pa sam je menjao, flet kabal zezao, i na kraju crkla i maticna pa sam odustao od dalje opravke... Na sve to, nisam imao garanciju pa me je lap kostao kao svetog petra kajgana

Znaci, ono sto hocu od novog lapa je da ima kompaktno i jako kuciste zahvalno za intezivno koriscenje i nosenje, grafiku od 1gb ili vise (zbog pesa) i pozeljno je hard disk od 500gb+ i usb 3.0. I da, meni su nekako najprivalcniji hp-ovi i toshibe.

E sad, voleo bih da cujem vas koji pratite trziste, sta je best buy za navedenu sumu.
Hvala unapred
Torrente87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 0:38   #2
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Savet za kupovinu laptopa

Baci pogled na (kod nas) vrlo popularne modele Asus K53SV i Lenovo Y570.

Ako ti ostane viška novca, to možeš da uložiš u produžetak garancije (ukoliko takva opcija postoji) kako ne bi došao u istu situaciju kao sa prethodnim laptopom.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Savet za kupovinu laptopa.. Natasa17 ŠDK - Prenosni računari 5 25.5.2011 23:03
savjet za kupovinu laptopa baustelacbl ŠDK - Prenosni računari 3 19.7.2010 14:27
Pomoć za kupovinu laptopa metallica2 ŠDK - Prenosni računari 8 17.2.2009 12:39
Potreban savet za kupovinu laptopa (poslovna upotreba) Surface ŠDK - Prenosni računari 8 8.11.2008 12:47
Savet za kupovinu laptopa majk ŠDK - Prenosni računari 50 10.2.2007 18:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com