Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.3.2022, 3:30   #221
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Ja sam izgleda uvek bio daleko iznad nivoa opcionih bossova pa mi nisu pravili problem. Većina padne iz prve.
Ali zato, neki od kežual neprijatelja, daaaaamn. Sve ono najgore iz souls igara došlo je ovde u hardkor koktelu

Ima suludog dizajna, pogledam neke neprijatelje i mislim se - oke, ovo već postaje smešno na meta nivou koliko idu u krajnosti. A neki od njih samo su izuzetno iritantni, i bukvalno borba s njima je besmislena jer niti daju dovoljno runa, niti ispuštaju neke vredne iteme.
Možda nešto od toga vredi za krafting recepte koje nemam, al iskreno, samo par puta sam kraftovao i to uglavnom onaj item kojim healujem Torrenta kad bude povređen u borbi.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 4:50   #222
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
A neki od njih samo su izuzetno iritantni, i bukvalno borba s njima je besmislena jer niti daju dovoljno runa, niti ispuštaju neke vredne iteme.
Uglavnom svaki boss ima neki dobar loot ili otkljucava neke dodatne stvari sa kvestovima. E sad, glavno pitanje je kakav build se pravi i da li su ti itemi vredni bas za taj build. Ali skoro svaki izbacuje po nesto, talismane najvise cini mi se, ja sam nakupio par bitnijih, 2-3 mozda bas za mene.



Za sada najlepsa borba u Elden Ring i najlepsi soundtrack, stavljam muziku u spojler, ime numere je ime bossa ali nije neki bitan

Spoiler za OST:
OST


Od izgleda, estetike, atmosfere pa cak i poteza i pokreta....Uopste nije tezak ali je citava atmosfera pun pogodak.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 5:04   #223
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Od izgleda, estetike, atmosfere pa cak i poteza i pokreta....Uopste nije tezak ali je citava atmosfera pun pogodak.
Da, i meni je omiljena borba. I generalno, celo to mesto je prelepo, odiše nekom antičkom mistikom. Sjajan dizajn.
Taj bos daje odličan Ashes, vukove posle toga ni jednom nisam koristio. Posebno je dobar Ashes za druge boseve.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 11:15   #224
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
DaniloNS kaže: Pregled poruke
Rune nisu problem, jer postoje načini da ih jako brzo zaradiš farmovanjem. Ukucaj na netu npr. ''Bestial Sanctum''. Na tom checkpointu stalno ubijaš onog jednog malog ratnika, koji je blizu checkpointa, i dobijaš 1000+ runa po ubistvu. Za 10 minuta zaradiš oko 15000 runa, računao sam.
Nasao sam te ratnike, koji je nivo preporucen za njih.
I treba mi savet. Skupio sam 7k runa. jel ima smisla investirati u neku opremu kod trgovca, napraviti dva lvlup (sad sam 22.) ili uzeti shackle?
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 11:53   #225
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Kad sam ovo upalio pomislio sam da igram Dark Souls 3...
Slična grafika kao na nju.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 12:10   #226
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Andyui kaže: Pregled poruke
Nasao sam te ratnike, koji je nivo preporucen za njih.
I treba mi savet. Skupio sam 7k runa. jel ima smisla investirati u neku opremu kod trgovca, napraviti dva lvlup (sad sam 22.) ili uzeti shackle?
Kupi Shackle. Dovoljan ti je nivo 22. Za farmovanje nemoj da ubijaš sve ratnike, već samo onog na poljani koja se nalazi niz zidine desno, gledajući iz pravca izlaza iz tog zamka gde je checkpoint. Priđeš mu sa leđa, nabodeš ga i skineš mu odmah 2/3 health-a, ostatak health-a mu odradiš sa 2-3 udarca mačem. Odmah ulaziš u mapu i preko mape teleportuješ se nazad na checkpoint. I tako ponovo. Tom brzinom češ isfarmovati čak i više od 15000 runa za 10 minuta. To je i više nego dovoljno za levelovanje, upgrade-ovanje i ostalo.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DaniloNS na korisnoj poruci:
Andyui (2.3.2022)
Stara 2.3.2022, 12:14   #227
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Da, i meni je omiljena borba. I generalno, celo to mesto je prelepo, odiše nekom antičkom mistikom. Sjajan dizajn.
Yeah...

I onda aimbot archeri mogu da se teraju dovraga xD

Fora je što ovde imam isti problem kao u souls igrama, većina oružja koje nađem ili dobijem su mi bezvredni jer se ne uklapaju u build. Da, fleksibilnije je jer može da se menja neki od statsa ako im priklopiš odgovarajući Ashes, ali i dalje nije vredno, makar u početku.
Ja igram 20 sati i i dalje nisam nešto mnogo odmakao, kad skapiram koliko me toga čeka.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 12:24   #228
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke

I mene zanima gde može smithing stone da se farma, prečesto menjam oružja, a nemam ih nikad dovoljno.
Ima varijanta da ti one ''Twin Maidens'' neograničeno prodaju smithing stones, ali pre toga moraš da odradiš dosta posla ne bi li došao do toga. Potrebno je prvo da uopšte nađeš Raya Lucaria Crystal Tunnel, Altus Tunnel i Sealed Tunnel (što je patnja prvo doći do njih). U prva dva spomenuta tunela ima smithing stona za jednokratnu upotrebu, uzmeš i nema više. Ali...ako pobediš mini bossove u prva ta dva tunela (bossovi Crystalians - dual Crystalians su baš nezgodni), onda dobijaš neke iteme, koje kasnije daš onim Twin Maidenkama i nakon toga ti one neograničeno prodaju određene vrste smithing stona. Poenta je da u sva ta tri tunela moraš da nađeš ključne iteme, koje je potrebno kasnije da daš Twin maidenkama (itemi se zovu: SMITHING-STONE MINER'S BELL BEARING). Trebalo mi je dva dana samo da odradim sve ovo, jer ima tu i teških mini bossova, ali vredelo je...Longsword je sada upgrade-ovan na +15.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 12:25   #229
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Elden Ring

Samo fali DLC sa hitscan neprijateljima i dobri smo
Bilo bi lepo kad bi mapa pratila sta je otkriveno sta ne, ovako moram malo da nabadam oko checkpointova da li sam istrazivao neki kutak ili ne, zaboravim sta sam jutros uradio a ne nesto dalje.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 12:57   #230
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

https://www.youtube.com/watch?v=cIbJ2uzG2S0

Jedno malo poredjenje sa Witcherom 3, Elden Ring izgleda u svemu losije, za mene je ovo duboko razocarenje, ne znam sto su overhajpovali ovoliko, jedino prodaja novih konzola mi deluje kao izgovor.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 13:12   #231
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Witcher 3 nema nikakvu igrivost niti zahteva vestinu u odnosu na FromSoft igre, ajde da se ne pravimo vrane.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku filpan na korisnoj poruci:
mvasic (2.3.2022)
Stara 2.3.2022, 13:17   #232
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Bilo bi lepo kad bi mapa pratila sta je otkriveno sta ne, ovako moram malo da nabadam oko checkpointova da li sam istrazivao neki kutak ili ne, zaboravim sta sam jutros uradio a ne nesto dalje.
Ovo!
Jeste da postoje markeri ali su baš osnovni i može maksimalno 100 da se stavi na mapu. Kad bi bar mogli da se edituju, da napišeš neku kratku poruku ili informaciju, bili bi mnogo korisniji.
Npr. ja sam dobio neko pismo da odnesem u zamak, ali sam otišao da istražujem potpuno drugo mesto i kad sam ga posle par sati predao skroz sam zaboravio koji lik mi je to pismo dao i gde se nalazi.

Takođe, igri definitivno fali neki kodeks, recimo, kao što ima Witcher 3, sa ovolikom količinom informacija o mestima, likovima, predmetima i bićima lako se pogubiš.
Moguće da postajem malo razmažen.
Za drugi prelazak ću obavezno krenuti da vodim beleške ko je ko i šta je šta.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 13:48   #233
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Ulceareted Tree Spirit je verovatno najgori boss u FS igrama uopste. Gospodin zauzima bukvalno 90% povrsine vaseg ekrana, animacije su ocaj i tokom 99% same borbe ne znate ni sta se desava. Jos kao slag na tortu imao AOE vatreni napad koji se prakticno ne moze ni izbeci jer zbog clusterfucka na ekranu ne mozete ni predvideti da sledi. I to sve u areni koja je povrsine mozda 10x10 metara pa cete skoro celu borbu biti blokirani u cosku od samog boss-a.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 13:54   #234
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Elden Ring

Meni jako losa strana from igara je sto su pripovedanje, dijalozi, i npc-ovi bulja (opisi predmeta i par edgefest dijaloga su da budemo iskreni), Dzon Karmak filozofija klasicna. Sa druge strane kad mi tako neko da neko pismo ili nesto zaboravim realno me i bole brige. U DS-ovima mi to i nije toliko smetalo jer je linearno "pobij sve sto mrda" iskustvo, ali ovde kako je sve otvorenije i veliko mi zapravo i fali neka normalna prica i storiteling. Doveli su Martina a "prica" je i dalje "sve je *****e i svi su zombiji / ludi, a ti si specijalan zombi i udri brus li pobi ih SVIIIIIIIIIIIIIIIIIIII".

Poslednja ispravka: Andross (2.3.2022 u 22:50)
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
mvasic (2.3.2022), player1 (2.3.2022)
Stara 2.3.2022, 15:20   #235
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Ovo!
Jeste da postoje markeri ali su baš osnovni i može maksimalno 100 da se stavi na mapu. Kad bi bar mogli da se edituju, da napišeš neku kratku poruku ili informaciju, bili bi mnogo korisniji.
Npr. ja sam dobio neko pismo da odnesem u zamak, ali sam otišao da istražujem potpuno drugo mesto i kad sam ga posle par sati predao skroz sam zaboravio koji lik mi je to pismo dao i gde se nalazi.

Takođe, igri definitivno fali neki kodeks, recimo, kao što ima Witcher 3, sa ovolikom količinom informacija o mestima, likovima, predmetima i bićima lako se pogubiš.
Moguće da postajem malo razmažen.
Za drugi prelazak ću obavezno krenuti da vodim beleške ko je ko i šta je šta.

Isto sam ovo napisao pre par stranica, slazem se....Ogromna mapa je vec pocela da mi bude konfuzna, ostavim neki deo za kasnije (pogotovu katakombe zbog skeleta recimo) i sada jednostavno nemam pojma gde je sta i koji su neprijatelji tu dok ne odem sam a to poprilicno smara. Markeri opet nicemu ne sluze, nema ih mnogo a nisu bas nesto preterano raznovrsni, i tu pocinje da me buni da li sam stavio znak da je boss ubijen ili trebam da cistim sve ili je tu eki NPC...Jos plus markeri zeleni jedva se vide

Par puta sam zalazio u delove koje sam vec ocistio bez potrebe.

To mi je takodje negativno, ubacili potpuno gejmerske i stvari koje dosta kvare imerziju poput kompasa i markera a neka vrsta magicnog kodeksa poput knjige i slicno nisu. Pa prica se prica kroz opis raznoraznih itema, ne znam zasto neki mali kodeks ili slicno ne bi bio u igri.

Prezivece se i bez toga ali bezveze sto ne postoji neki malo bolji sistem
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 15:45   #236
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Ok, neka mesta baš imaju WTF efekat, bukvalno zastanem i pitam se šta se to ovde, sunce mu kalajisano, desilo.

Recimo,
Spoiler za Ainsel River lokacija, gledaj samo ako si očistio celu zonu:


Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 17:30   #237
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Elden Ring

Meni iskreno posle 12h igranja malo i smara ovaj fazon open world mape ides ko luda ovca amo tamo mlati ovo udri ono nema neki red sta bi trebao i kada koju deonicu da posetis jos one debile chest(trap) koja te teleportuje na 10ti deo mape a taman si ocistio taj neki deo gde si bio i naravno pri povratku svi su ponovo tu pa udri ponovo... Mislim igra jeste prelepa i ima wow deonica i borbe su dobre ali ima i dosta zamornih delova, nekako mi ipak sekiro dosta bolje legao...

Послато са SM-A315G помоћу Тапатока
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 20:55   #238
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Ima li sta pozitivno u ovoj igri?
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 20:57   #239
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Elden Ring

Uvek mozes da otvoris mapu i teleportujes se nazad bez da se ozive mobovi. Veci je problem sto pojedine Stakes of Marika uopste ne rade a vezane su za jako kretenske bosseve sa jos kretenskijim dolaskom do njih.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2022, 22:41   #240
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 340
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Pratim klipove, gledam dosta borbi, to mi je oduvek bilo zanimljivo i u DS-u i Sekiru ali se nikad nisam usudio da probam. Nego vidim da ovde ljudi postaju OP prilicno rano (blagodeti open worlda) i da igri moze da se pristupi na nacin da se izbegnu odredjene frustracije.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ring of Elysium cages Mrežne igre 7 10.3.2019 22:00
DIY Light ring Starface Foto i audio/video 0 4.11.2018 16:49
Call of Duty: Black Ops 4 - akcija! Kole Dešavanja i događaji 11 2.11.2018 16:50
Dark Souls II Exia Role-Play 1418 1.6.2018 13:30
Lucent Win modem ne daje RING, AT komande pomoc jzeljko Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 23.6.2010 15:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com