![]() |
![]() |
|
|||||||
| Internet tehnologije Komunikatori, pretraživači, servisi i protokoli... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
V.I.P. Phone Zone
|
Kako poslati HTML mail direktno sa mail.yahoo.com servera bez koristenja mail klijenata. Dal je to moguce uopste.
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Starosedelac
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 211
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
|
Cudno pitanje skroz,to je ne moguce kako si ti postavio.
To je isto kao da kazes kako kupiti a da ne kupis uopste. Html dokument mozes sacuvati kao takav izvorno i poslati ga kao atachment,ali moras koristi doticni mejl klijent ako zelis sa njega da saljes. ps:mozda te nisam razumeo kako treba |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.892 puta na 1.077 poruka
|
Nisi ga razumeo kako treba
![]() Većina javnih servisa ne dozvoljava slanje emaila u HTML formatu tako da ne verujem da Yahoo nudi tu opciju. GMail nudi opciju slanja tzv. Rich Text mailova ali daleko je to od pravih HTML mailova ![]() Jedino što mogu da ti preporučim je da instaliraš neki standalone email klijent koji ima ovu opciju ali iskreno rečeno ni ja baš nisam za tu opciju. Poslednja ispravka: holodoc (21.4.2009 u 16:50) Razlog: E kupiću novu tastaturu ne zvao se ja holodoc... |
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Starosedelac
|
Citat:
E sad, problem je sto serveri primaoca mejla mogu tretirati tvoj kao spam. Najcesce, sama cinjenica da je mejl HTML, a ne Plain Text, doprinosi tzv. Spam Score-u |
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Yahoo - nemoguće pristupiti mail nalogu | bebeys | Internet tehnologije | 6 | 27.6.2008 10:02 |
| Novi Yahoo! mail | A M G | Internet tehnologije | 2 | 17.9.2006 14:35 |
| Koji url treba da se upise u outlook da bi se koristio yahoo mail nalog? | zivana | Internet tehnologije | 24 | 28.8.2006 23:28 |