![]() |
![]() |
|
|
#2201 |
|
Starosedelac
Član od: 20.4.2013.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.257
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 173 puta na 157 poruka
|
Sta da ocekujem od I5 4440 i R9 270 na 1080p? Da ne mucim internet bezveze
|
|
|
|
|
|
#2202 | |
|
Deo inventara foruma
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#2203 | |
|
Član
Član od: 1.4.2011.
Lokacija: 80s
Poruke: 360
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 39 puta na 31 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#2204 |
|
Veteran
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
|
Brdo laga, bagovi u heist misijama....nešto se dešava.Da li je to običan vikend bug ili šta,ali skoro pa nemože da se igra
|
|
|
|
|
|
#2205 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#2206 |
|
Veteran
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
|
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku night na korisnoj poruci: | ||
White Ripper (25.4.2015) | ||
|
|
#2207 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#2208 |
|
Veteran
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
|
E to već neznam
|
|
|
|
|
|
#2209 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
|
Proba'u, pa ako ne bude valjalo vraćam na stare, najmanji problem. Hvala na pomoći i preporuci.
|
|
|
|
|
|
#2210 |
|
V.I.P. Test Play
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.022
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.823 puta na 4.173 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#2211 |
|
Deo inventara foruma
|
Kad se prebacim iz online moda u single player onda ima stutteringa.
|
|
|
|
|
|
#2212 | |
|
Starosedelac
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.236
Zahvalnice: 653
Zahvaljeno 301 puta na 243 poruka
|
Citat:
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=98814 |
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku malo blesav na korisnoj poruci: | ||
Rade (25.4.2015) | ||
|
|
#2213 |
|
Veteran
Član od: 3.6.2009.
Lokacija: Ivy bridge
Poruke: 745
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 35 puta na 28 poruka
|
Jel imao neko problem sa jednom od heist misija gde treba podmornica da se zakaci za onaj helikopter? Imam problem da zakacim jedno za drugo, letim iznad podmornice kako mi i kazu ali nista se ne desava, vec 15 minuta oblecem i nista.
Evo o cemu je rec ako neko ne zna na koju misiju mislim: https://www.youtube.com/watch?v=LBcTPpajsiA |
|
|
|
|
|
#2214 |
|
Starosedelac
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.996
Zahvalnice: 2.972
Zahvaljeno 1.111 puta na 613 poruka
|
I ja se mucio. Na kraju sam pritisnuo neki taster pa je ispala kuka. Cini mi se E
|
|
|
|
|
|
#2215 |
|
Starosedelac
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.236
Zahvalnice: 653
Zahvaljeno 301 puta na 243 poruka
|
Moraš nisko preleteti i pritisnuti E
|
|
|
|
|
|
#2216 |
|
Deo inventara foruma
|
Sa 4690 i R9 270X guram 1080p, sve na High, FXAA, Vsync ON, retko kad padne ispod 60fps a kada se to desi obicno bude oko 50ak. Kontam da mozda ako poneku stavku spustis sa High na Normal mozes da guras ovo sa slicnim performansama.
|
|
|
|
|
|
#2217 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#2218 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#2219 |
|
Član
Član od: 9.4.2011.
Poruke: 384
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 32 puta na 26 poruka
|
I ja se bakcem sa vracanjem na starije drajvere kod Nvidie, ali mrka kapa. Nece pa nece, nema resenja..
|
|
|
|
|
|
#2220 |
|
Član
|
Nista onda,cekamo patch od RG..
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|