Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > O SK-u uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O SK-u uopšte Opšta rasprava o izgledu i sadržaju časopisa.
Primedbe, predlozi i pohvale su dobrodošli!

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.4.2007, 14:23   #1
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

U mogucnosti sam da napravim mali ekskluzivni interview sa Richardom Barnesom, rockstar games representativom za inostranstvo, u vezi sa GTA4. Pa me zanima dali bi vas interesovalo da se to objavi u casopisu, naravno ne nib trazio novcanu nadoknadu samo da bude objavljeno. Ako ste zainteresovani kontaktirajte me nekako, i ako zelite postavite listu pitanja.



Clanovima: I ako nebude objavljeno u casopisu sigurno ce biti na forumu, tako da komentarisiti i postavljajte pitanja Richardu , naj popularnija pitanja bice postavljena u interwievu.
dodgeme je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dodgeme na korisnoj poruci:
Stara 17.4.2007, 15:56   #2
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Thumbs up Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

Ovo bi bilo odlicno, bila bi cista glupost da Redakcija odbije da objavi ovaj, slobodno mozemo reci ekskluzivni intervju. Voleo bih da se intervju nadje i na Forumu. Samo jedno pitanje: Kako si stupio u kontakt sa Richardom Barnesom?
A M G je offline  
Stara 17.4.2007, 16:00   #3
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Exclamation Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

Mozda je Riki stupio u vezu sa njim?
Anyway mislim da nece mocu u majski SK (kazem mislim) zbog deadlinea, modza ce moci za junski. Naravno, ovo sve zavisi od redakcije i bolje da si se obratio adminima ili na editors@sk.co.yu. Mada opet, sve je relativno kao i njihova volja.
ACHTUNG je offline  
Stara 17.4.2007, 16:00   #4
SuperG
Veteran
 
Član od: 16.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 20 puta na 16 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku SuperG
Određen forumom Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

Citat:
dodgeme kaže: Pregled poruke
U mogucnosti sam da napravim mali ekskluzivni interview sa Richardom Barnesom, rockstar games representativom za inostranstvo, u vezi sa GTA4. Pa me zanima dali bi vas interesovalo da se to objavi u casopisu, naravno ne nib trazio novcanu nadoknadu samo da bude objavljeno. Ako ste zainteresovani kontaktirajte me nekako, i ako zelite postavite listu pitanja.



Clanovima: I ako nebude objavljeno u casopisu sigurno ce biti na forumu, tako da komentarisiti i postavljajte pitanja Richardu , naj popularnija pitanja bice postavljena u interwievu.
Reci cu kratko: mali ae ne lazi...
SuperG je offline  
Stara 17.4.2007, 16:36   #5
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

ajd postavicu cisto da razjurim sumnje

btw iako kaze da nece nista novo da otkrije sto vec nije, ipak cu postaviti par pitanja pa moza mu se omasi i kaze nesto neobjavljeno
dodgeme je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dodgeme na korisnoj poruci:
phoenix[illusion] (17.4.2007)
Stara 17.4.2007, 16:55   #6
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

Kako si napisao u prvom postu, zvučalo je kao da si dobar drugar za Ričardom Ti si se zapravo obratio njihovom supportu, ne vidim šta je tu eksluzivno. Nadam se samo da se nisi predstavio kao novinar SK-a
Marko_L je offline  
Stara 17.4.2007, 17:13   #7
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

I ja isto pomislih.
Inace interview se obavlja "live" da tako kazem.
Tipovi intervjua u koje sam ja upucen su ili uzivo ili preko telefonske (ili video) veze.
Mislim da se to preko mail-a moze okarakterisati kao "interview" ali ne verujem da se moze svrstati u zvanicne.
Citat:
Definicija kaže:
Интервју је посебна и најзначајнија метода за сагледавање и разумевање личности. Дефинише се као професионалним циљем усмерен разговор две особе које имају комплементарне циљеве. Интервју је сложен, вишефазни и вишедимензионални процес, који обухвата више нивоа комуникације. Циљ интервјуа је прикупљање информација о личности ради истраживања, дијагнозе, саветовања и терапије. У зависности од циља, разликују се истраживачки, дијагностички, клинички, терапеутски, саветодавни, стандардизовани, директивни, недирективни и др. Сваки интервју има свој циљ и усмерење, стратегију и тактику, захтева одређену стручност и професионалност и обраћа пажњу на комплементарност улога стручњака и клијента. С обзиром на значај интервјуа, у социјалном раду постоји правило које истиче да се изузетно може десити да социјални радник да своје мишљење о клијенту без интервјуа, али се мора чувати да коначан суд формира само на основу интервјуа.
Nicolas je offline  
Stara 17.4.2007, 17:15   #8
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

Citat:
Marko_L kaže: Pregled poruke
Nadam se samo da se nisi predstavio kao novinar SK-a
Ne mora da znači, ali nama (sa foruma) je važniji prvi e-mail da vidimo šta je to on napisao

PS
Prebrisao si To: polje u mejlu, ali ne i svoj e-mail u title baru opere... ccc....
Eni je offline  
Stara 17.4.2007, 17:31   #9
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

znam za**** sam se
dodgeme je offline  
Stara 17.4.2007, 19:34   #10
Oggy
C64 Legend
 
Avatar korisnika Oggy
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.619
Zahvalnice: 2.207
Zahvaljeno 663 puta na 459 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Oggy Slanje poruke preko Skypea korisniku Oggy
Određen forumom Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

Inbox 642?
Oggy je offline  
Stara 17.4.2007, 20:38   #11
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

Citat:
Oggy kaže: Pregled poruke
Inbox 642?
I ja sve pokušavam da uđem tamo ali kad kliknem ništa se ne dešava.

Em što mi je sumnjivo što imaš ovoliko poruka u Inboxu a tako i u Bulksu pa stoga ipak mislim da se malo šališ sa nama. Njegovu adresu si takođe "sakrio". Može biti da jednostavno nećeš da mu širiš e-mail adresu a može biti i da ti je ovo neki prijatelj/rođak koji se takođe zove Richard pa se malo zezate...
hacker_aca je offline  
Stara 17.4.2007, 20:52   #12
B@NE
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Velika Greda, Vojvodina
Poruke: 1.918
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 137 puta na 100 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku B@NE Slanje poruke preko Yahooa korisniku B@NE
Određen forumom Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

Vidis da Riki nebi iznosio neke informacije koje nisu do sad objavljene, verovatno bi iznosio sve poznato sto je poznato siroj javnosti. Uostalom kao vest pregovarac pokusaj da iscupas nesto od njega.

E imas masu poruka unread prelistaj ih mozda je neko iz rockstara pisao i ranije
B@NE je offline  
Stara 17.4.2007, 22:51   #13
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

Citat:
hacker_aca kaže: Pregled poruke
I ja sve pokušavam da uđem tamo ali kad kliknem ništa se ne dešava.

Em što mi je sumnjivo što imaš ovoliko poruka u Inboxu a tako i u Bulksu pa stoga ipak mislim da se malo šališ sa nama. Njegovu adresu si takođe "sakrio". Može biti da jednostavno nećeš da mu širiš e-mail adresu a može biti i da ti je ovo neki prijatelj/rođak koji se takođe zove Richard pa se malo zezate...
jeste moj drugar richard ima email na @rockstargames.com

btw izgleda da su pregovori propali ali nista josuvek nije zagarantovano
dodgeme je offline  
Stara 17.4.2007, 23:12   #14
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

Vidi dodgeme, to se ne radi tako kako ti misliš. Neću da ulazim u to da li si u pregovorima sa gosn Ričardom ili si se samo obratio supportu kao i svaki drugi korisnik i nadaš se da ćeš dobiti nekakav intervju, ali u oba slučaja ovo takozvano "otvoreno pismo" je nepotrebno, kao ni bilo koje drugo pismo uostalom. Ti pitaš časopis da li hoće da ti objavi intervju koji još nisi ni uradio ? Ne ide to tako. Kada se obraćaš časopisu, onda se obraćaš ako imaš urađen intervju sa nekim pa tražiš ko će da ga objavi ili ako si u nekakvim prijateljskim ili kakvim već odnosima sa nekim ko bi mogao biti interesantan časopisu, pa ponudiš da taj časopis spojiš sa njim kako bi neki novinar tog časopisa odradio intervju. Ti praktično tražiš da obaviš intervju u ime nekog časopisa, a ničim nisi dokazao da imaš iskustva u tom poslu i da bi uopšte mogao da odradiš taj posao. Kako misliš da ti SK ili bilo ko drugi unapred kaže da li će objaviti ili da li je uopšte zainteresovan da objavi tvoj intervju onako "na lepe oči" ? Imaš šansu da uradiš intervju ? Ok, odradi ga... pa onda kontaktiraj časopise i vidi da li neko hoće to da objavi ili ne. Ovako samo pucaš u prazno. Uostalom, kakav je to ekskluzivni intervju ako čovek ne može da ti kaže ništa više od onoga što je već objavljeno ? Znaš li ti šta uopšte znači reč "ekskluzivno" ? Da ti je Ričard obećao da će ti reći nešto što još nigde nije objavljeno, e to bi već bilo ekskluzivno.
Marko_L je offline  
Stara 18.4.2007, 7:04   #15
m@T@
Član
 
Član od: 18.4.2007.
Poruke: 58
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

dodgeme

da li si ti pravio neki gta mod vezan za beograd ili srbiju ?
m@T@ je offline  
Stara 18.4.2007, 9:25   #16
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

Citat:
m@T@ kaže: Pregled poruke
dodgeme

da li si ti pravio neki gta mod vezan za beograd ili srbiju ?
To ga pitaj ličnom porukom.
VojaM je offline  
Stara 18.4.2007, 9:27   #17
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: [otvoreno pismo urednicima SK-a] GTA4 Interview

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
To ga pitaj ličnom porukom.
Dakle, ovako stoje stvari.

Dodgeme je upućen na urednika za igre u Svetu kompjutera i dalje će se s njim dogovarati šta će i kako će.

Ne bih ulazio u rasprave tipa "ko, kako, zašto, je li moguće, nije moguće, jeste moguće, to se ne radi tako" i slično. Ima ko će se time baviti. Uostalom, ovo je adresirano na redakciju, zar ne?

Tema je zaključana.
VojaM je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com