Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Grafika
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.6.2006, 3:48   #1
Knele
Novi član
 
Član od: 10.6.2006.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Plocha je ASRock P4VM800, proc. celeron D na 2.4 (2.27Ghz), grafika bedni fx5200...Interesuje me par stvari...Da li vredi uzimati agp grafiku u ovom trenutku, ili je preporucljivije da menjam plochu(sto bi mi zaista tesko palo, jer je mnogo gotivim, a i pokazala se kao jako stabilna )
U planu sam imao neki 6600gt, naravno agp verzija, koji bi me od prilike izashao 130 ,,jevreja". Znam da cete svi reci - baci to njesra od ploche kroz prozor i kupi PCIE plochu ko sav chestit narod, ali je ja radije ne bih menjao ukoliko razlika nije bash veeelika, i ukoliko je moguce gurati igre i na ovoj sklopociji... Drugo pitanje je koji je najbolji procesor koji bi se mogao poterati na ovom chipsetu. Hvala na pravim odgovorima
Knele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2006, 5:31   #2
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Prelazak na PCI-E je bolje reshenje, mada bi te dosta koshtalo jer za te komponenete ne bi mogao uzeti puno kesha.
Najjaci procesor koji bi se mogao poterati na tom cipsetu je (verovatno) Pentium (Prescott) na 3 Ghz ako se ne racunaju Extreme Edition procesori (Galatin jezgro).Mislim da se s478 procesori teshko nalaze kod nas.
Ako se odlucish na prelazak na PCI-E dobra kombinacija je ASUS K8N4-E nF4-4x ploca (65e), Sempron 2800+ (73e) i 7600GS (125e).
U slucaju manjka novca za prelazak na PCI-E ja bih uzeo 6600GT.
Presaberi se pa odluci.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2006, 11:43   #3
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Ne rece nam kolicinu rama koju imas.Ako imas 512,ubodi jos toliko,kupi taj GeForce 6600gt i ako ti bas ostane para,pokusaj da negde nadjes pravi Pentium 4 za taj slut,ovaj slot .
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 0:15   #4
Knele
Novi član
 
Član od: 10.6.2006.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Pa maximalno sto bi izkeshirao je oko 200-250 eura. E sad, s'obzirom da vec imam giga rama na 400, mislio sam da kupim grafiku za 130 (staru ako uvaljam nekoj budali za 20 eura bicu srecan + natrchi neka ,,puna" cetvorka na 3.2 i sl. nadam se da bi ta makina mogla da gura igre koje ce izlaziti do kraja godine, pa mozda cak i do polovine sledece( pa makar u nekim mizernim rezolucijama).
Knele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 1:30   #5
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Citat:
Knele kaže:
Pa maximalno sto bi izkeshirao je oko 200-250 eura. E sad, s'obzirom da vec imam giga rama na 400, mislio sam da kupim grafiku za 130 (staru ako uvaljam nekoj budali za 20 eura bicu srecan + natrchi neka ,,puna" cetvorka na 3.2 i sl. nadam se da bi ta makina mogla da gura igre koje ce izlaziti do kraja godine, pa mozda cak i do polovine sledece( pa makar u nekim mizernim rezolucijama).
Pa ako dajesh 250e onda ti je najbolje ono shto sam ti predlozio:ASUS K8N4-E nF4-4x ploca (65e), Sempron 2800+ (73e) i 7600GS (125e).Ovo izadje 265e shto je samo 15e vishe.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 1:52   #6
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Onda ti bolje novi komp.Ozbljno,sacekaj jos malo,ubaci jos koji evro i za koji mesec kupi celo novi kuciste(sa novim komponentama,naravno).A posto verujem da su ti to pare za od bake,deke ili slicno,verujem da ces da zagines samo upgrade.Ali bolje uzmi neku jac graficku za AGP.Proc nije toliko bitan.
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 2:37   #7
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

ma jok, AGP je zivo blato iz koga se treba sto pre izvuci, a ne ulagati u njega...
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 9:38   #8
Hard2geT
Član
 
Član od: 14.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 272
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 25 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Ne rece nam kolicinu rama koju imas.Ako imas 512,ubodi jos toliko,kupi taj GeForce 6600gt i ako ti bas ostane para,pokusaj da negde nadjes pravi Pentium 4 za taj slut,ovaj slot .
Apsolutno podržavam ovaj predlog. Mislim da se neisplati davati nege ogromne pare za nešto što polako odlazi u zaborav. Sa ovim apgrejdom ćeš dobiti mašinu koja je upotrebljiva bar još godinu dana. Mislim da nema nekog preteranog smisla davati pare i za procesor ( pošto verujem da drži cenu ), grafička bi trebala da ti reši problem! Moje mišljenje je da će ti 6600Gt završiti posao jer nisam imao iskustva sa 7600Gs.

Citat:
Mr. Garisson kaže:
ma jok, AGP je zivo blato iz koga se treba sto pre izvuci, a ne ulagati u njega...
Zašto?
Ako misliš zbog novih procesora, memorija isl. koje dolaze sa PCI-E onda dobro. Ali razlika u performansama istih grafičkih na sličnim mašinama i nije toliko velika 5-10%.
Hard2geT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 13:12   #9
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Mr. Garisson zivi u tom nekom svom svetu najnovijih grafickih karitica i slutova.Za koje ni on jadan nema pare.Ako covek kaze da mu je maticna ploca extremno stabilna,zasto bi je menjao?Zbog pomodnosti?Graficke se isplati menjati svakih godinu dana,a maticnu ne.On ovde moze da ubode malo brzi proc i graficku i da ga vidi Bog.Mislim i taj 7600 ce da se pojavi u AGP varijanti.I sta onda?
A na ovu maticnu moze da se spuca i neki lep Pentium sa hyper-threading-om.

A,ako ima vise para neka lepo kupi nov kvalitetan komp koji se bazira na PCI-E .A ne da se krpi i da daje 65 evra za maticnu.E brate 65 evra.Bas se pitam koji je to kvalitet(ali pravi,a ne onaj iz imena).
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 16:19   #10
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Citat:
Knele kaže:
Plocha je ASRock P4VM800, proc. celeron D na 2.4 (2.27Ghz), grafika bedni fx5200...Interesuje me par stvari...Da li vredi uzimati agp grafiku u ovom trenutku, ili je preporucljivije da menjam plochu(sto bi mi zaista tesko palo, jer je mnogo gotivim, a i pokazala se kao jako stabilna )
U planu sam imao neki 6600gt, naravno agp verzija, koji bi me od prilike izashao 130 ,,jevreja". Znam da cete svi reci - baci to njesra od ploche kroz prozor i kupi PCIE plochu ko sav chestit narod, ali je ja radije ne bih menjao ukoliko razlika nije bash veeelika, i ukoliko je moguce gurati igre i na ovoj sklopociji... Drugo pitanje je koji je najbolji procesor koji bi se mogao poterati na ovom chipsetu. Hvala na pravim odgovorima
Moj drug je juce rijesio ovaj problem juce.Kupio je 6600gt extreme 256 ddr3 PCI(220 eura)
stavio je u istu plocu ima isti procesor.Maksimum je ja mislim 2.6-odnosno procesor koji ima nozice,jer tvoja ploca samo to podrzava(novi procesori se prave bez nozica)!
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 16:49   #11
Atila
Starosedelac
 
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Београд
Poruke: 2.351
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Atila Slanje poruke preko Skypea korisniku Atila
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Mr. Garisson zivi u tom nekom svom svetu najnovijih grafickih karitica i slutova.Za koje ni on jadan nema pare.Ako covek kaze da mu je maticna ploca extremno stabilna,zasto bi je menjao?Zbog pomodnosti?Graficke se isplati menjati svakih godinu dana,a maticnu ne.On ovde moze da ubode malo brzi proc i graficku i da ga vidi Bog.Mislim i taj 7600 ce da se pojavi u AGP varijanti.I sta onda?
A na ovu maticnu moze da se spuca i neki lep Pentium sa hyper-threading-om.

A,ako ima vise para neka lepo kupi nov kvalitetan komp koji se bazira na PCI-E .A ne da se krpi i da daje 65 evra za maticnu.E brate 65 evra.Bas se pitam koji je to kvalitet(ali pravi,a ne onaj iz imena).
Mr. Garisson има далеко већи критеријум што се компонената тиче, ал' то потиче управо из тога што има пара за много веће перверзије од оних о којима ми причамо.
Чак и ако се 7600GS појави у AGP варијанти то неће бити скоро и сигурно ће имати нереално вишу цену од PCI-E верзије.
И шта ће добити од hyper-threading-а, мало тога, можда чак и ништа.
Па шта ако плоча кошта 65e, зар би s754 плоча требала да кошта више од s939 плоче.
Citat:
Hard2geT kaže:
Ako misliš zbog novih procesora, memorija isl. koje dolaze sa PCI-E onda dobro. Ali razlika u performansama istih grafičkih na sličnim mašinama i nije toliko velika 5-10%.
AGP је живо блато јер једино исплативо што се може купити за њега је 6600GT која се не може наћи испод 130е док за 120е на PCI-E платформи можемо наћи 7600GS која је значајно јефтинија и бржа од већ споменуте 6600GT.Такође остајањем на AGP-у се малтене губи могућност било каквог каснијег upgrade-а.
Citat:
Auror kaže:
Moj drug je juce rijesio ovaj problem juce.Kupio je 6600gt extreme 256 ddr3 PCI(220 eura)
stavio je u istu plocu ima isti procesor.Maksimum je ja mislim 2.6-odnosno procesor koji ima nozice,jer tvoja ploca samo to podrzava(novi procesori se prave bez nozica)!
Дати 220е за 6600GT је жешћа глупот каква год да је.

Што се конкретног случаја тиче мислим да је оно што је Garson предложио најисплативија и најбржа варијанта.
Atila je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 17:17   #12
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Citat:
Mr. Garisson kaže:
ma jok, AGP je zivo blato iz koga se treba sto pre izvuci, a ne ulagati u njega...
Ja neznam sto si toliko protiv AGP jednako.Kolko para tolko muzike.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 17:23   #13
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Ne budite smesni.
Samo samo dokazao da se prakticno poslednja generacija CPU-a moze staviti na tu maticnu,a ne da li se ima koristi od Hyper-thearding-om.
AGP nije zivo blato.Mogu da se nadju extra graficke i dalje za njega.Razlika u performansama izmedju njega i PCI-E je nikakva.Upgrade maticne bi se isplatio ako bi mu maticna bila krs.Posto je extra onda se ne isplati da je menja ja neku maticnu od 65 evra.Pazi bre tu cenu.Pa koje sirovine su gurane unutra da kosta toliko?Bubasvabine noge?To je bre osnova kompa.Jedna maticna za 3 godine.Lako je da se stavi jos 512 rama ako je maticna dobra.

Bre vi deca,samo bi po fazonu:ma dodaj jos 20 evra i to je to.Nije to to bato.Fazon je da sa postojecim parama napravis dobru kupovinu.DA predje sa INTELA na AMD???Pa to samo lud covek moze.
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 18:53   #14
Knele
Novi član
 
Član od: 10.6.2006.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Au bre ljudi moji gde vi odoste...Prva stvar, pare za tu celokupnu *****nciju od apgrejda zaradjujem sam, i jako bih voleo kad bih mogao za 10 dana da ,,napravim " 1000 evra pa da kupim high-end makinu. Sve zavisi od toga kolko cu da se ,,stisnem". Ako bude ko po starom, soma dinara onde, soma ovde, aj da kupim jos neku majcu, aj ovo aj ono....kupicu samo gf6600gt i teraj...Ako obuzdam svoju narav pa se bacim u debelo shtekanje jedno 2 nedelje...razmislicu...kad i ako to budem uspeo da izvedem.
Sto se igara tiche ne bolujem od toga da ih igram na nekoj previsokoj rezoluciji i sa svim detaljima na maximumu...Npr. FEAR, Far cry itd. sam obrnuo sa sadasnjom masinom, samo sto sam tada imao 256 RAMA !!! Da dobro ste procitali. Kako su radile, ne treba mnogo ni da objasnjavam...to je bilo muka za gledati...al sam ih opet igrao do kraja jer, nije da mi ne smeta, ali mi nije od presudnog znacaja grafika u igri...vazno mi je da uopste mogu da je pokrenem i kako-tako odigram. Tako da se nadam da bi sa 6600gt mogao da cepam igre jos jedno...godinu dana, pa makar u rez. 640X480.
Neko reche da u sadasnju plocu ne mogu da ubodem nista preko 2.6...zamolio bih da mi neko ko je siguran o kojoj se ploci radi da proveri za sigurno da li je to istina, posto sam vec dogovarao sa jednim likom iz kraja da mi proda prescott 3.2ghz....
Hvala vam svima na odgovorima
Knele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 20:38   #15
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Ne budite smesni.
Samo samo dokazao da se prakticno poslednja generacija CPU-a moze staviti na tu maticnu,a ne da li se ima koristi od Hyper-thearding-om.
AGP nije zivo blato.Mogu da se nadju extra graficke i dalje za njega.Razlika u performansama izmedju njega i PCI-E je nikakva.Upgrade maticne bi se isplatio ako bi mu maticna bila krs.Posto je extra onda se ne isplati da je menja ja neku maticnu od 65 evra.Pazi bre tu cenu.Pa koje sirovine su gurane unutra da kosta toliko?Bubasvabine noge?To je bre osnova kompa.Jedna maticna za 3 godine.Lako je da se stavi jos 512 rama ako je maticna dobra.

Bre vi deca,samo bi po fazonu:ma dodaj jos 20 evra i to je to.Nije to to bato.Fazon je da sa postojecim parama napravis dobru kupovinu.DA predje sa INTELA na AMD???Pa to samo lud covek moze.
Ja verujem da je coveku ona ploca stabilna ali ASRock sa VIA cipsetom za Intel... Ima li gore kombinacije?
Pomenuta ASUS ploca sa nF4 cipsetom je sasvim solidna i stabilna ploca.
Shto se AGP-a tice nije stvar u performansama, niko nije rekao da je PCI-E bolji jer je brzi.AGP je zivo blato iz dva razloga:
1.AGP kartica je skuplja od svog PCI-E ekvivalenta
2.nemogucnost daljeg apgrejda.
@Knele
Za koliko ti nudi tog Prescotta?
Sad sam bio na sajtu ASRocka, ploca ima VIA P4M800 cipset i podrzava Prescott procesore, FSB do 800 Mhz i Hyper Threading.Mislim da bi taj Prescott radio.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 21:11   #16
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Pazi,slazem se ja da ako covek hoce da kupi dobar komp,to ne moze bez PCI-E nikako.To jeste buducnost.Ali i trenutno je tako.Decko hoce upgrade da mu rade igrice,molim lepo.Ali nece da za dodatnih 100 evra dobije 10% razlike.Inace bas me cudi sto se 90% grafickih i dalje pravi u AGP varijanti(sad ce Mr.Garsson da me napadne kako x6666XTX se ne pravi za AGP...).

VIA+AMD je krs
VIA+INTEL nije krs
mislim da svi prostom logikom zakljucuju sta je krs...
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 21:32   #17
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Pazi,slazem se ja da ako covek hoce da kupi dobar komp,to ne moze bez PCI-E nikako.To jeste buducnost.Ali i trenutno je tako.Decko hoce upgrade da mu rade igrice,molim lepo.Ali nece da za dodatnih 100 evra dobije 10% razlike.Inace bas me cudi sto se 90% grafickih i dalje pravi u AGP varijanti(sad ce Mr.Garsson da me napadne kako x6666XTX se ne pravi za AGP...).

VIA+AMD je krs
VIA+INTEL nije krs
mislim da svi prostom logikom zakljucuju sta je krs...
Pa ni nVidia+AMD nije krsh, bolje je nego VIA+Intel.Pazi ovako, 6600GT AGP je oko 155e a taj Prescott 3.2 koji on hoce da uzme nece biti manje od 80e.To je u zbiru oko 235e.Ono shto sam ja predlozio je oko 265e s tim shto je graficka jaca pa i ploca.Ja predlazem PCI-E cisto iz finansijskih razloga i laksheg buduceg apgrejda.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 21:59   #18
Atila
Starosedelac
 
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Београд
Poruke: 2.351
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Atila Slanje poruke preko Skypea korisniku Atila
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
DA predje sa INTELA na AMD???Pa to samo lud covek moze.
Ја сам управо то урадио и јесам ли можда луд, наравно да нисам јер је A64 3000+ један од најисплативијих gamer процесора икада направљених.Овим што му ми предлажемо прешао би на Sempron-а који јесте пристојно слабији од A64, ал' је што се игара тиче далеко је бољи избор од келерабе.
Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Inace bas me cudi sto se 90% grafickih i dalje pravi u AGP varijanti(sad ce Mr.Garsson da me napadne kako x6666XTX se ne pravi za AGP...).

VIA+AMD je krs
VIA+INTEL nije krs
mislim da svi prostom logikom zakljucuju sta je krs...
Сад га одвали и то жешће, производња AGP графичких готово да и не постоји, 6xx0 и Xx00 генерације се не производе, за AGP још једино имамо 7800GS који је потпуно неисплатив, X1300Pro и X1600Pro који се код нас могу наћи на кашичицу.
VIA+AMD уопште не мора да буде крш, а добар пример је Gigabyte K8VT890-9
Atila je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2006, 12:00   #19
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Cekajte sta se toliko uzbudili?E pa oko grafickih padne najvice infarkta.
To sto nesto nema kod nas ne znaci da nema u svetu.
I to oko chipsetova,molim vas.Ocigledno je da se vidi da sve zavisi od procesora.
nVIDIA jeste malo popravila stvar,ali...
Terajte vi kako ocete ali PCI-E jos nije za Srbiju.
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2006, 16:42   #20
Atila
Starosedelac
 
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Београд
Poruke: 2.351
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Atila Slanje poruke preko Skypea korisniku Atila
Određen forumom Re: AGP grafika upotrebljiva za novije igre ??

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Cekajte sta se toliko uzbudili?E pa oko grafickih padne najvice infarkta.
Ко се узбудио, ја само не волим да се шире дезинформације и још горе острашћеност.
Citat:
!ACHTUNG! kaže:
To sto nesto nema kod nas ne znaci da nema u svetu.
Је л' ће Knele да купује код нас или у свету
У сваком случају количински производња AGP графичких је смешна у односу на производњу PCI-E графичких.
Citat:
!ACHTUNG! kaže:
I to oko chipsetova,molim vas.Ocigledno je da se vidi da sve zavisi od procesora.
Од процесора зависе перформансе, ал' џаба ти и најбољи проц. ако ти је chipset њесра.
Citat:
!ACHTUNG! kaže:
nVIDIA jeste malo popravila stvar,ali...
Шта али, ако изузмемо скорашње ATi-јеве продоре, nVidia прави најбоље chipset-ове за AMD и то врло добре.
Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Terajte vi kako ocete ali PCI-E jos nije za Srbiju.
За оног ко купује нов комп и што је још важније хоће да upgrade-ује PCI-E је у суштини једини паметан избор.
Atila je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dokle ce ljudi IGRE nazivati "igricama"? TomWaits O igrama uopšte 263 10.12.2012 21:01
Java igre vs. Symbian igre PhaetoN Igre za mobilne telefone 66 26.5.2007 16:06
G-thing program za LG(imam U8180) za java igre trazim gde ima? besplatno?trial? Ilic Marko Programi za mobilne telefone 1 9.2.2006 14:09
Igre za N-gage R@mbo Aparati i oprema 1 10.1.2006 5:51


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com