Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Upravljačke simulacije

Upravljačke simulacije Menadžeri, tycooni, "mali bogovi" i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.9.2014, 16:22   #61
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Evo ukratko
Kazu da je igra vrlo siromasna sadrzajem
Citat:
Overall, it's still sims and it's fun to mess around. If you focus too much on missing stuff, I'm afraid, you'll lose interest in no time.

Compared to sims 3 base game, Sims 4 is better. Compared to Sims 3 + all dlcs, this feels like an expansion pack.

Poslednja ispravka: DeCoy (4.9.2014 u 22:51)
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2014, 18:14   #62
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Sims 4

Ocekivano. Nakon malo duze igre ljudi se ipak slazu da je cetvorka sadrzajno bolja od trojke, mnogo ispeglanija i optimizovanija....naravno pored dosta dodatih opcija postoji i dosta izbacenog zadrzaja (pre svega bazeni i mala deca) kola i jos po nesto. Sims 3 sa ekspanzijama naravno ne moze sadrzajno da se meri sa novom cetvorkom
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Lazar95 (3.9.2014)
Stara 3.9.2014, 19:17   #63
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Video
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
BiTrAtE (4.9.2014)
Stara 4.9.2014, 11:09   #64
BiTrAtE
Član
 
Član od: 25.2.2009.
Poruke: 398
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 53 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Ladno Sims 3 mnogo bolji
BiTrAtE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BiTrAtE na korisnoj poruci:
Lazar95 (4.9.2014)
Stara 4.9.2014, 14:12   #65
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Sims 4

Citat:
BiTrAtE kaže: Pregled poruke
Ladno Sims 3 mnogo bolji
Pa naravno da jeste kada ima gomilu ekspanzija ....ali cetvorka ima neka zaista zanimljiva resenja, AI simica, "multitasking" i jos neke sitnice zaista deluju mnogo fluidnije. Build Mode neuporedivo bolji od onog iz prethodnih delova. Nakon par ekspanzija bice ovo odlicno .
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2014, 16:04   #66
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Ocekivano...kao sto sam i mislio, dosta losije od Sims3...dzaba sto su dodali toliko sadrzaja, kad su izbacili one "osnove" iz prethodnih Sims igara....Open World gotovo i da ne postoji...verovatno zato i bolje radi nego Sims3 (na slabijim makinama). Videcemo sta ce biti dalje sa ovom igrom...za sada sam prilicno razocaran (prvi put da se slazem sa vecinom fanova ovog serijala)

Poslednja ispravka: DeCoy (4.9.2014 u 22:51)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Lazar95 (4.9.2014), Leonida (4.9.2014)
Stara 4.9.2014, 18:42   #67
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Piratske verzije su malko drugacije

http://www.playerattack.co.uk/news/2...#ixzz3CM6v5a3U
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2014, 1:56   #68
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: The Sims 4

Ima vec resenja za to ali igra kao igra nije nista posebno, nista revolucionarno.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2014, 23:39   #69
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Imam osecaj kao da sam se vratio na Sims2...da me neko ne shvati pogresno, po meni Sims2 je najbolja igra u serijalu...ali trojka je donela nekoliko vrlo kljucnih novina koje su serijala podigle na visi nivo...ali iz nekog razloga to je izbaceno u ovom novom Simsu...tako da ostajem pri svom stavu da je Sims Studio trebalo da sam radi na igri a ne da Maxis bude vodeci jer to nije vise Will Wright-ov Maxis (samo se treba setiti kako su traljavo odradili zadnji Sims City). Nadam se da ce dodaci za ovu igru biti bolji od onih u trojci jer je igra ovako (po meni) previse "osakacena"...nema sudopere? bazeni? itd
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2014, 3:43   #70
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Sims 4

Sudopere ima, kako nema .

Sto se tice novina iz trojke, ja sam za sada primetio samo da je izbacen taj karakteristican Open World (svakako nije mala stvar)....mislim pre svega na novine. A sa druge strane ubacene su neke mnogo dobre stvari i dosta novina, odlazak na posao konacno samo od ponedeljka do petka, odlican create a sim, simpaticna grafa koja ne gusi komp, emocije koje direktno uticu na to sta radite i pomaze ili odmaze u sticanju nekih novih vestina, sticanje prijatelja, nekih radnji itd i naravno fantasticni multitasking konacno mogu na jedan normalan nacin da muvam i sticem prijatelje bez da klikcem po sto puta odredjene opcije.....Sims slusa muziku, gleda televizor, prica, jede i sve to u isto vreme. Naravno opet je potrebna odredjena navigacija za sve to ali je neuporedivo fluidnije. Odlazak sa prijateljem u kafic ili u park je mnogo laksi, UI je takodje fino odradjen.

E sada, nije to dovoljno da se zanemare brojni problemi sa sadrzajem igre, ali sam misljenja da je Sims 4 odlicna osnova za serijal i kao takva mnogo bolja od trojke (mislim na osnovu koja, za sada, jedino ima siri OW segment. OW postoji i u cetvorci ali je nesto zatvoreniji i iskreno meni ne smeta bas toliko koliko mi smetaju bazeni i mala deca ), Sims 4 iako izbacuje neke stvari iz Sims 3 vanile (pre svega OW, ne mogu da se setimda li ima jos nesto) ali donosi i dosta dobrodoslih novina.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2014, 12:50   #71
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Pentraksil-e moja greska mislio sam na masine za pranje posudja (nigde ih ne vidim u igri)

Poslednja ispravka: DeCoy (6.9.2014 u 13:05)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2014, 12:51   #72
vitezkoja
Član
 
Član od: 17.7.2012.
Lokacija: Osipaonica
Poruke: 350
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 316 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Kada izlazis u grad hoce da pukne, ako samo sedis kuci ne puca. Barem je tako kod mene, sto se tice igre nije losa. Mnogo bolje radi od sims3 sto je me odusevilo jer sam mislio da necu moci ni da je pokrenem na mojoj konfiguraciji.
vitezkoja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2014, 14:49   #73
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Dopada mi se novi CS kao i Build mode...igra je fluidnija a sims-i pametniji i vestiji (multitasking je odlican) no bode mi oci nedostatak karijera (tipa biznis) plus dosta manje porodica nego u prethodnom nastavku...i sami "gradovi" mi deluju upola manji nego u trojci. Uh ne znam sta da kazem sem trebace ovde dosta privikavanja...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2014, 14:56   #74
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Sims 4

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Pentraksil-e moja greska mislio sam na masine za pranje posudja (nigde ih ne vidim u igri)
To moguce, nisam proveravao

Jos neke lose stvari: ne dopada mi se sto Simici opet kratko zive, nema slajdera za godine i to je jako veliki minus. Takodje je i minus sto ne mozete videti stanje vaseg lika i slajdere sa sposobnostima i ostalim dok je on na poslu, nigde veze

EDIT: Nedostatak otvorenijeg sveta ipak uzima maha, dok je jedan sims na poslu recimo a drugi otisao u teretanu, ovaj drugi sims je neaktivan sve dok se opet negde ne sretnu....bas bezveze

Poslednja ispravka: pentraksil (6.9.2014 u 15:19)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 14:09   #75
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.516
Zahvalnice: 188
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Prvi dio sam igrao godinama. Drugi godinu dana. Treći instalirao, drzao par dana na kompu, probao i obrisao. Ovaj neću ni pogledati.
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 14:18   #76
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Mislim da je bolje igrati Sims3 dok se Maxis ne smiluje i izbaci prvu ekspanziju...tri dana pokusavam da se uvucem u dublje igranje...ali nece pa nece (dzaba multitasking i social zanimacije, kad je sve ostalo prilicno "ogoljeno"), Maxis i EA su bas zabrljali ovog puta...zaista bih voleo da pitam developere, da li su ikada igrali neki Sims...kad su uspeli da naprave ovakve idiotarije. A da ne bi me cudilo da ovde bude vise ekspanzija i onih DLC gluposti nego u prethodnim Sims-ima.

Ma ove iz Maxis-a bi ja sve na goli otok...se* jedne.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 14:21   #77
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Mislim da je bolje igrati Sims3 dok se Maxis ne smiluje i izbaci prvu ekspanziju...tri dana pokusavam da se uvucem u dublje igranje...ali nece pa nece (dzaba multitasking i social zanimacije, kad je sve ostalo prilicno "ogoljeno"), Maxis i EA su bas zabrljali ovog puta...zaista bih voleo da pitam developere, da li su ikada igrali neki Sims...kad su uspeli da naprave ovakve idiotarije. A da ne bi me cudilo da ovde bude vise ekspanzija i onih DLC gluposti nego u prethodnim Sims-ima.

Ma ove iz Maxis-a bi ja sve na goli otok...se* jedne.
Jel ozbiljno mislis da se likovi iz Maxis-a ista pitaju?
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 14:47   #78
James Vega
Član
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 441
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 183 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Ma da, uvek je za sve što se igračima ne sviđa kriv EA (ili koji već veliki izdavač). Razvojni tim nikada ni za šta ne može biti kriv, sve iole problematično je rezultat naredbe nekih "odela" a nikada rezultat svesne odluke dizajnera (osim jelte ako se nekom igraču nešto sviđa).
James Vega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 14:55   #79
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.516
Zahvalnice: 188
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Citat:
exia kaže: Pregled poruke
mislim da je bolje igrati sims3 dok se maxis ne smiluje i izbaci prvu ekspanziju...
А прва експанзија ће промјенити шта? Добићеш неке ситнице које си већ имао у ранијим дјеловима. Не схватам чему толика помама експанзијама. Мени је то било интересантно када сам пазарио прву експанзију за кеца. А сада након 100 избачених експазија смијешно ми је када видим да велики број људи то и даље масно плаћа.
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 15:03   #80
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Sims 4

Citat:
James Vega kaže: Pregled poruke
Ma da, uvek je za sve što se igračima ne sviđa kriv EA (ili koji već veliki izdavač). Razvojni tim nikada ni za šta ne može biti kriv, sve iole problematično je rezultat naredbe nekih "odela" a nikada rezultat svesne odluke dizajnera (osim jelte ako se nekom igraču nešto sviđa).
Da, bas ce gazda poput EA da ti dozvoli da ti sam ubacujes sta zelis u igru, sa sve ekspanzijama Bio bi kriv da je u pitanju cist dizajn igre (kao recimo SimCity, mada je i ta odluka doneta kada je EA zahtevao da igra bude Online). U dizajnu ovde nema nikakvih problema (osim eto taj OW koji i nije neki problem). Glavni problem je nedostatak sadrzaja, a to nikako ne moze biti odluka devova, jer se oni oko sadrzaja i kolicine ubacenog ne pitaju nista. Valjda znas da izdavac (a pogotovu EA) strogo diktira sta treba biti u igri a sta ne. EA je kompanija puna preduzetnika kojima je cilj samo novac, a dobro znaju koliko Sims zaradjuje. Battlefield 4 je odlican primer, DICE je odlicno odradio posao, ali se vidi da je igra nedovrsena, a to sigurno nije zbog DICE-a vec zbog EA koji je, kao i Sims i mnoge druge igre, gurao da izadju sto pre umesto sto ce sacekati jos koji mesec pa cak i godinu da se sve to ispegla....i naravno ceka DLC i ekspanzije koji su najveci izvor zarade ovog serijala. Da ne bude samo EA, eto i SEGA sta je uradila sa Rome 2....igra je ocigledno nedovrsena izasla, trebalo je CA-u skoro godinu dana da sve to zakrpi i uspeo je u tome....hoces da kazes da je CA kriv sto je izbacio nedovrsenu igru? Bilo bi istina da CA sam izdaje TW serijal.

@Zuti Bar
Pa ubacice sadrzaj u igru, a to je svakako odlicna i dobrodosla stvar, ne znam sta je tu toliko cudno? Sims tako radi.....masnog placanja sigurno nece biti, makar kod mene i tu se slazem.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Leonida (8.9.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li bi Sims 3 radio na Lenovo G570? Machinaeguns Prenosni računari 2 15.7.2012 9:54
Sims 3 problem ili nije poske Grafika 3 11.7.2012 9:28
The Sims Medieval Lazar95 Upravljačke simulacije 9 27.3.2011 17:06
The Sims Zer0Maker Kvarovi 9 30.6.2009 21:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com