Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Upravljačke simulacije

Upravljačke simulacije Menadžeri, tycooni, "mali bogovi" i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.9.2014, 15:06   #81
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Budućnost Sims-a zavisi od uspeha četvorke:

Citat:
According to the game’s developers, Maxis, it seems that The Sims 5 might not happen unless The Sims 4 does well. This is according to the game’s producer Grant Rodiek on the official Sims forums where he wrote:

“We’re not working on Sims 5. We’re not thinking about Sims 5. If Sims 4 isn’t successful, there won’t be a Sims 5.”
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 15:14   #82
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.516
Zahvalnice: 188
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Брате тај садржај већ имаш на Симс2/Симс3 али нећу писати више да не би испо хејтер. Јер стварно то нисам нити имам жењу да тако изгледам. Само би волио прочитати анализу игре са стране непристрасних, објективних људи који нису:

1) фанови колекционари који морају имати сваку игру и експанзију на столу
2) челници ЕА, развојни тимови исте, рекламери, промотери и остали плаћеници
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 15:22   #83
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Daleko od toga da branim EA (nisu oni bez razloga "najgora kompanija u Americi") sigurno da se EA najvise pitao oko svega ali Maxis je jos jednom pokazao da su prilicno nesposobni. Znam sad da se vecina nece sloziti ali Sims 4 je korak unazad u odnosu na trojku. Kao da su isli na to da naprave "unapredjeni" Sims2 (Sims3 kao da nije ni postojao)

Pentraksile mozda tebi OW nije problem ali vecini itekako jeste...plus igra izgleda kao 50% bazicnog Sims3. Citam, vidim da mnogi kazu da je osnovni Sims4 bolji od istog prethodnika...verovatno sam ja jedan od retkih koji se ne slaze sa time.

Bar...Pentraksil je sve rekao...iskreno ja imam ceo Sims2 (sa ekspanzijama) isto i Sims3 (sem onih DLC gluposti za koje nisam hteo da kesiram) ali Sims4 od mene nece videti ni euro...ma koliko god dodataka da izbace.

A mozda je sve ovo do mene? previse sam ocekivao...ili me je Sims3 sa svim ekspanzijama i dodacima prilicno razmazio...jedino sto sam siguran jeste da ce za ovako lose ocene i sve ukupno meh odgovor fanova, i Maxis i EA placati penale...i da Sims Studio je trebalo da bude glavni u razvoju igre ne raspali Maxis....i nadam se da ce se ovakve lose odluke obiti o glavu celom EA.

Edit: A da znate sta mi je navise smesno? pogledajte zvanican forum...EA sabotira prakticno svaki negativan komentar o igri (banovanje, brisanje postova itd)...jadni su.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 15:55   #84
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Pitanje za one koji su imali original The Sims 3 ( base game ) na originu ( posto verujem da ce biti ista situacija i sa The Sims 4 ):

Ukoliko kupim TS4, da li cu moci da instaliram i igram buduce ekspanzije koje bih nabavio sa ne bas legalnih sajtova? Nije mi problem da dam pare za original igru, ali ne pada mi na pamet da bacim 100+ evrica na ekspanzije i ostale gluposti.

PS. Ako je ovaj post u protivnosti sa nekim pravilima obrisacu ga. Please no banhammer( opet ).
Leonida je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 16:19   #85
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 996
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Kao da su isli na to da naprave "unapredjeni" Sims2 (Sims3 kao da nije ni postojao)
Ako je zaista tako onda mislim da ću sigurno igrati četvorku Kec i dvojka su mi bili "pravi" simsi uz koje sam proveo stotine sati. Trojka sa druge strane nije, ne znam zbog čega (niti se više sećam), jedva da sam nekoliko sati spojio u toj igri.
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 16:23   #86
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Pitanje za one koji su imali original The Sims 3 ( base game ) na originu ( posto verujem da ce biti ista situacija i sa The Sims 4 ):

Ukoliko kupim TS4, da li cu moci da instaliram i igram buduce ekspanzije koje bih nabavio sa ne bas legalnih sajtova? Nije mi problem da dam pare za original igru, ali ne pada mi na pamet da bacim 100+ evrica na ekspanzije i ostale gluposti.

PS. Ako je ovaj post u protivnosti sa nekim pravilima obrisacu ga. Please no banhammer( opet ).
Ja sam imao (tj jos uvek imam) mada sam ja nabavio sve ekspanzije na legalan nacin...ukratko neces imati problema sa "znas vec cime"
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Leonida (8.9.2014)
Stara 8.9.2014, 16:47   #87
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Have you ever wondered what Friends would look like on The Sims?

http://www.buzzfeed.com/bradesposito...riends#1elmns9
Leonida je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 18:07   #88
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Sims 4

Citat:
Zuti Bar kaže: Pregled poruke
Брате тај садржај већ имаш на Симс2/Симс3 али нећу писати више да не би испо хејтер. Јер стварно то нисам нити имам жењу да тако изгледам. Само би волио прочитати анализу игре са стране непристрасних, објективних људи који нису:

1) фанови колекционари који морају имати сваку игру и експанзију на столу
2) челници ЕА, развојни тимови исте, рекламери, промотери и остали плаћеници
Procitaj moju kratku recenziju, izneo sam neke negativne ali i pozitivne stvari. Nit sam kolekcionar a jos manje reklamer i promoter EA-a . Ja se slazem da je mnogo vise imao Sims 2 i Sims 3 nakon ekspanzija i slazem se da preteruju sa time, ali na kraju ne moze se ocekivati da ubace sve sto je bilo u DLC-ovima i u ekspanzijama. Mene nervira sto recimo Seasons, Ambitions i Late Night nisu vec sastavni deo igre....ali neke druge ipak razumem, ne mogu vise Bog zna sta da izmisle. Za vanilu OK, kao sto rekoh OW sada vec uzima maha jer neke stvari pocinju da smetaju, ali secam se da sam slican osecaj imao i sa Sims 3 kada sam poceo vanilu, izgledalo je jako pusto, pa zato za Sims 4 (sa emocijama i jos nekim pozitivnim stvarima) kazem da moze biti odlicna osnova. Naravno dosta toga zavisi i od "motora". Iskreno, oko nekih stvari fanovi preteruju, ja sam na onoj listi vidjao dosta stvari kojih ima u igri a koje smatraju za izbacene....ali za vecinu su u pravu.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Lazar95 (9.9.2014)
Stara 9.9.2014, 14:32   #89
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Sačekajte 3-4 ekspanzije pobogu... Uvijek ista priča još od dvojke.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NjegovaWisost na korisnoj poruci:
Leonida (9.9.2014), pentraksil (9.9.2014)
Stara 9.9.2014, 16:56   #90
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.201
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Sims Studio je trebalo da bude glavni u razvoju igre ne raspali Maxis....i nadam se da ce se ovakve lose odluke obiti o glavu celom EA.
The Sims Studio je i napravio i The Sims 4. The Sims Studio nikada nije ni bio samostalan studio već je samo bio deo Maxisa koji je bio zadužen za The Sims igre ali je još pri razvoju poslednjih ekspanzija rebrandiran ponovo kao Maxis. The Sims Studio je bio samo kratkoročni brend. Isti ljudi su većinom radili na svim The Sims igrama s tim što se Will Wright sa jednim delom Maxisa posle The Sims 2 posvetio igri Spore a drugi deo Maxisa, pod brendom The Sims Studio, radio The Sims 3. Will Wright je kasnije napustio Maxis a mahom isti ljudi koji su pravili The Sims 3 su sada napravili i The Sims 4 samo što na uvodnoj špici više ne piše The Sims Studio jer je EA odustala od tog brenda i sve igre koje napravi Maxis sada brendira kao Maxis igre.
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2014, 0:15   #91
vitezkoja
Član
 
Član od: 17.7.2012.
Lokacija: Osipaonica
Poruke: 350
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 316 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Da li vasa deca dobivaju domace zadatke? Ovaj moj krelac nikad da donese kuci pa ne znam da li je neki bag ili ne?
vitezkoja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2014, 17:26   #92
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Da se i ja uključim. Kupio sam igru prekjuče preko Origin servisa. Posle nekih 4 sata igranja padoše mi dva stara pitanja u vezi EA na pamet.

Imaju li ta kompanija i njeni razvojni timovi QA timove ili ne? Ako imaju, koliki su nesposobnjakovići i idioti oni što tamo rade i kako ovi sa vrha ne žale lovu što im daju za plate?

Ja sam po zanimanju QA inženjer. Kao takav u ovakvim i sličnim "open" igrama mi je profesionalna deformacija da odmah isprobavam, klikćem, obrćem i prevrćem sve živo da vidim šta sve može da se uradi i koje su mogućnosti za igranje. U roku od 12-ak sati igranja sam pronašao cirka 23 baga i skoro svaki sam uspeo da reprodukujem!

Ja, pojedinac, korisnik, sam pronašao tačno 23 manja ili veća baga u roku od 12 sati. Jedan i po radni dan. Nijedan nije sistemski, vezan za probleme sa PC konfiguracijom, svi su u samom endžinu igre ili game design tipa. Sve sam ih zapisao, dokumentovao i pre nekih sat vremena postovao na njihov forum u thread o bagovima. Tu sam video da su i drugi prijavljivali neke iste stvari, jednu po jednu. Malopre odem i vidim da mi je post izbrisan od strane admina bez objašnjenja.

'Ajde na stranu taj bezobrazluk, ali kog djavola bre rade njihovi testeri i developeri? Da se meni i mom timu ovako glupavi i očigledni bagovi provuku u finalni proizvod popili bismo otkaz bez dileme.
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 8:34   #93
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Kontam da su žurili da izbace igru po svaku cenu jer su verovatno izračunali da je septembar pravi trenutak (iz bilo kog razloga njima znanog), a igru će da pečuju tokom sledećih meseci i godina...
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 9:21   #94
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Pa to je sigurno...u narednih nekoliko godina bice na tonu ekspanzija, dlc...i sve ostalog vidjenog u Sims3. Nadam se samo da ce ovog puta biti malo kako da se izrazim..."inovativniji" a ne da nam opet serviraju "iste" ekspanzije kao za prethodne delove...i da pod hitno vrate bazene, tolder fazu i sve one ostale osnove koje su izbacili.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 16:27   #95
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Dafaq šta nađoh na 9g:

NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 17:58   #96
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Sims 4

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Dafaq šta nađoh na 9g:

Ima dosta komicnih kombinacija, kada si inspirisan ili srecan (ne secam se tacno) imas opciju "Pee like a Champion"
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2014, 17:51   #97
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

E to je jedan od hajlajta četvorke. Humor.

"Pee like a champion" je jedan od momenata. Takodje, iskidao sam se od smeha kada je moj sim učio da svira violinu, kako je to zvučalo i kako su ukućani reagovali na to struganje. I kada je njegova sinčina odlikaš došao iz škole posramljen jer je kao štreber dobio "most epic wedgie".
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2014, 15:26   #98
Lazar95
Veteran
 
Član od: 26.8.2008.
Poruke: 1.136
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 47 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lazar95
Određen forumom Re: The Sims 4

Mogu li da igram sims 4 na laptopu:

Pentium Dual-Core CPU T4500 @ 2.30GHz, 2gb ram , Mobile Intel 4 series Express Chipset Family. Znam da je laptop slab , ali hocu li moci na minimalnim podesavanjima?
Lazar95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2014, 16:14   #99
SrW1
Član
 
Član od: 31.8.2011.
Poruke: 171
Zahvalnice: 215
Zahvaljeno 44 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

Možda možeš, verovatno na low zbog grafičke.
SrW1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2014, 22:45   #100
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Sims 4

http://www.thesims.com/news/ts4-announce-Oct14

Thank you Maker!
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Ichigo222 (15.10.2014), Lazar95 (3.10.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li bi Sims 3 radio na Lenovo G570? Machinaeguns Prenosni računari 2 15.7.2012 9:54
Sims 3 problem ili nije poske Grafika 3 11.7.2012 9:28
The Sims Medieval Lazar95 Upravljačke simulacije 9 27.3.2011 17:06
The Sims Zer0Maker Kvarovi 9 30.6.2009 21:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com