Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.1.2011, 14:29   #1
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Pošto nisam pronašao temu kaja se tiče ove igre na forumu a na PP su počele da mi stižu poruke u vezi nje, rešio sam da otvorim ovu temu tako da sva pitanja u vezi ove igre možete postavljati u ovoj temi, a tamo gde mogu i znam odgovor pomoći ću.
Za one koji ne znaju, The Hunter je trenutno najbolja simulacija lova na tržištu. Igra se pokreće sa sajta http://www.thehunter.com/pub/ odakle se skida instaler koji nije veliki. Dakle potrebna je registracija, da bi se igrao DEMO koji sadrži skoro sve elemente igre zajedno sa prvom mapom koja je i najbolja. Ja razvoj igre pratim već godinu dana, i mogu reći da se kostantno unapređuje i radi na njoj.Solidno je optimizovana i grafika je odlična.U igri se posebno vodilo računa da se unese realnost sportskog lova u virtuelno ostrvo po kome lovite. Tako su životinje jako plašljive, i inteligentne (veštački naravno), a da biste ih oborili (harvesting) na raspolaganju vam je nekoliko fora ( kamuflažno odelo, vabilice, tracking aparat-hunter mate, čeke sa pogledom na livadu, razni atraktanti i slična lovačka oprema,oružja snajperi i luk).
Plaćanje dozvola ili članstva i nije previše skupo, i radi i kod nas. Pazite, igra je 'zarazna' ja trenutno imam 30 tak sati igranja.
Neću više da vam kvarim prvi utisak u otkrivanju ove igre, ako vam osnovne instrukcije na sajtu ne pomognu imate tutorijal na YT u delovima, a i sam ću objasniti ako negde neko 'zapne', a za tehnička i ostala pitanja je tu i odlična forumska zajednica koja izlazi u susret i gde već ima puno tema otvorenih koje se bave svim aspektima igre http://forum.thehunter.com/
Pa, srećan vam lov želim
Levčanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 14 korisnika se zahvaljuje korisniku Levčanin na korisnoj poruci:
>>ScReAmEr>> (25.1.2011), Aleksandar Nenadovic (31.1.2013), allokin (23.1.2011), Boomer (9.1.2012), Bujosh (27.4.2011), gorann (22.1.2011), HSVstoned (21.1.2011), kuureee (22.1.2011), OrthodoxBabec (21.1.2011), Pinky007 (21.1.2011), Stef (12.2.2011), Stefan 5 (21.1.2011), Thaedass (23.1.2011), _Dusan_ (29.1.2011)
Stara 21.1.2011, 21:53   #2
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Posto mi se dopao Hunting Unlimited vjerovatno probam i ovo.
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2011, 0:55   #3
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

ja se registrovao ,skinuo igru i poceo da igram i odlepio.
tri sata sam igraao ,nista nisam ubio ,ali bio sam blizu.

igra je odlicna kao i grafika.

samo nisam znao da je demo u pitanju ,nadam se da je i demo dobar za igranje.
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2011, 11:45   #4
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Demo ima sve što treba za normalno igranje na prvoj mapi koja je najbolja. nedostaje samo ostalo oružje(puške revolver luk strele snajperi) vabilice, atraktanti drugo kamuflažno odelo indikator za vetar igrice za hunter mate itd... Bez svega toga možete da igrate prvu mapu sa uživanjem tako da i nije neki problem. Ono što stvarno nedostaje jesu dozvole(license) za lov ostalih životinja na ostrvu i ostalim mapama(ako kupite licencu automatski dobijate i pristup ostalim dvema mapama na onoliko koliko dana vam važi ista). Tako da ako vidite na Whiteheart island belorepog jelena, elk(severni jelen), ćurku ili kojota nećete moći da pucate bez dozvole, već samo na mužjaka i ženku običnog jelena - mule deer (buck and doe) za koga je dozvola besplatna. To u početku i nije neki problem ali posle 30 sati igranja kao kod mene zna da frustrira kad pred sniper stane grdosija od 500 kila (elk). Divlja svinja i fazan su na druge dve mape a u planu su losovi i grizliji ovog proleća se ubacuju u igru konačno Kojota još nisam video a igram 30 sati tako da taj zadatak do kraja nisam ispunio(spazio sam ga jednom ali daleko je bio,toliko o težini igre)
SAVET:
Kroz šumu se krećite polako i pažljivo, osluškujte zvukove životinja, aparat hunter mate ih sve registruje,čim čujete vidite nešto sagnite se, i životinje dođu same na nišan,ako ih uplašite odmah pobegnu(fleeing).Koristite i čeke + dvogled(B)i vabilicu(vabite samo tri puta nikako više jer pobegnu). Sakupljajte sve tragove na zemlji jer tako budžite osobine svog lika(lovca) i on postaje sve svesniji u okolini u kojoj se nalazi, tek na level 5 razlikujete pol životinje i tačnu poziciju na aparatu. Ispunjavajte i prihvatajte SVE zadatke koje vam Dock ili neko drugi ponudi odmah i odjednom! Svaka životinja ima različitu inteligenciju i nivo stresa tj plašljivost doduše ti faktori su podložni promenama kako bi igra bila interesantna stalno. Ženke su najgluplje i nisu mnogo plašljive
Prijatan lov, ako zapnete javite se ovde...
Levčanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Levčanin na korisnoj poruci:
dulezmaj (22.1.2011), kuureee (22.1.2011), _Dusan_ (29.1.2011)
Stara 22.1.2011, 16:42   #5
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

cekaj sad ,a jel prosto nemoguce ubiti nesto sem mule bez dozvole ,sta se desi ako dodje na nisan i ja opalim?

i sta mu dodje one crvene tackice sto obelezavam na mapi?
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2011, 16:57   #6
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

heheh nije mula nego jelen, al ko će sad raspravljati o eng izrazima.
Kad nemaš dozvolu za neku životinju i poklopiš je na snajper, prvo ti se u desnom uglu ekrana kao i uvek pojavi Dock i kaže ti da si opazio tu i tu životinju ali da nemaš dozvolu da je ubiješ i da možeš da je kupiš. Ako ipak pucaš, klik i ništa se ne dogodi,Dock ti kaže da si pokušao da ustreliš životinju ali da nemaš dozvolu bla,bla,bla...
Hm , sad kapirate otkud izvor frustracija kod mene posle 30tak sati igranja.
Crvena tačka na mapi je uvedena pre nekoliko dana (poslednjim updateom servera kad i portabl čeka za drvo) i ničemu ne služi sem da ti odredi lokaciju na mapi lakše itd gde ti lakše da kažeš ubio sam jelena tu i tu tad i tad,barem joj ja nisam našao bolju svrhu...
Postoji i obeleživač mete il kako se već zove u igri koji može da se kupi i on služi za obeležavanje pozicije u igri npr kad pucaš na jelena daleko, obeležiš pucaš i raniš, posle samo dođeš na tu tačku i odatle slediš trag krvi... ne moraš da se brineš 'jao gde je bio kad sam ga pogodio kroz snajper ovde nema tragova itd'...
Levčanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Levčanin na korisnoj poruci:
kuureee (22.1.2011)
Stara 24.2.2013, 20:16   #7
DesertFox912
Novi član
 
Član od: 17.1.2013.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom

DAli se dobija licenca nakon duze igre!
I sta se dogadja sa ulovom!

I dali moze da se dobiju ovo Em$.
ili samo da se kupuju!

Poslednja ispravka: DeCoy (24.2.2013 u 20:28)
DesertFox912 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2013, 12:02   #8
acaaca
Član
 
Član od: 12.6.2012.
Poruke: 267
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Citat:
DesertFox912 kaže: Pregled poruke
DAli se dobija licenca nakon duze igre!
I sta se dogadja sa ulovom!

I dali moze da se dobiju ovo Em$.
ili samo da se kupuju!
Licencu moras da kupis,a elektronske dolare dobijas tako sto se takmicis na turnirima,pa ako zauzmes jedno od prva tri mesta,dobijes te elektronske dolare.
acaaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2014, 14:01   #9
liverpool
Član
 
Član od: 18.10.2008.
Poruke: 237
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Sta se desava sa ovom igrom,igra li neko?
liverpool je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2014, 14:19   #10
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Ja sam je igrao na pocetku dok je bila u povoju pa dosta vremena kasnije i video da sam u toj free verziji bio osudjen samo na lov Mule Deer mislim da se tako bese zvala vrsta i sa samo jednim tipom oruzja.

Tumarati usamljen iako su predeli ponekad zaista lepi i impresivni me mnogo smaralo. Iako nisam lovac u privatnom zivotu, u par navrata sam isao sa lovcima noseci svoj fotoaparat za zabelezim neke momente.

Lov je vid druzenja iako ova igra lepo simulira neke aspekte lova, onaj deo koji se odnosi na pracenje i odstrel divljaci, poeni na rogove itd, mene je to usamljeno tumaranje smorilo pa sam batalio igranje.

Da su napravili neki vid interakcije (multiplejer) izmedju lovaca gde mogu da vidim i ostale igrace i koordinisem se sa njima bilo bi kul. Mozda i jesu napravili, nisam igrao odavno.

Psi ili ti lovacki kerovi predstavljaju dobar deo lova pa su mozda mogli da ubace i taj deo. Daj mi jednog dobro treniranog Salukija da ga pustim na zeceve ili gazele

Lov sokolima ili orlovima, sto da ne? Ne znam da li su to implemetirali.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2014, 16:15   #11
acaaca
Član
 
Član od: 12.6.2012.
Poruke: 267
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Mozez da vidis druge igrace u multiplejeru,napravili su to...
acaaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Multi] Trenutno najbolja platforma, i vase misljenje zasto? Fiky Programi za mobilne telefone 104 4.11.2010 16:12
Trenutno najbolja konfiguracija za IGRICE od 50000!!! Dacha23 Šta da kupim? 8 19.1.2010 20:46
Najbolja simulacija vozica ? Dr Zoidberg Upravljačke simulacije 4 30.8.2008 21:11
Najbolja simulacija Bokile Simulacije vožnje 16 14.8.2007 19:07
Šta mislite, koja je najbolja Formula 1 simulacija? Kostarum Rex Persia Simulacije vožnje 4 11.1.2006 3:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com