Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.3.2011, 23:13   #1561
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Dragon Age 2

A mene zanima gdje ste našli DLC-ove? Ja upravo instaliram, a DLC-ove nigdje nisam vidio.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2011, 23:18   #1562
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
kako se instalira blood dragon armor iz keca,zna li neko
da li igra sama "prepozna" iz DAO ili?
Uh, ne verujem da to još ima u ovim verzijama jer se taj armor dobija tako što si uz naručeni Dead Space 2 dobijao kod za otključavanje.

Eh, ne verujem da su izbacili i onaj ekran sa svim mogućim statistikama glavnog lika... vreme igranja, skupljeni i potrošeni novac, najveći DPS...

Našao sam kod prodavaca apgrejde za armor kompanjona, eto može malo da se i to kao menja.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2011, 23:20   #1563
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Uh, ne verujem da to još ima u ovim verzijama jer se taj armor dobija tako što si uz naručeni Dead Space 2 dobijao kod za otključavanje.
znachi vlasnici original dao i oklopa su namagarcheni
bump
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2011, 23:24   #1564
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ne mislite na isti armor.
Postoji Blood Dragon armor koji dobija svako ko ga je imao u DA:O, a postoji i Isakov armor koji se dobija kucanjem koda koji se dobija uz DS2.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2011, 23:36   #1565
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Eh, ne verujem da su izbacili i onaj ekran sa svim mogućim statistikama glavnog lika... vreme igranja, skupljeni i potrošeni novac, najveći DPS...
.
Uz sejv imaš i vrijeme igranja.
Jes malo jednostavnija ali meni nije loša igra.I na netu vidim da su mišljenja podijeljena.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
DeCoy (9.3.2011)
Stara 9.3.2011, 23:39   #1566
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Hvala...

Evo 11.5h sati igranja, mislim da sam prešao sve questove pre početka ekspedicije, zavirio skoro u svako ćoše i zaradio sve u svemu oko 100 zlatnika.

Off to Deep Roads
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2011, 23:41   #1567
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Evo 11.5h sati igranja, mislim da sam prešao sve questove pre početka ekspedicije, zavirio skoro u svako ćoše i zaradio sve u svemu oko 100 zlatnika.
Prema nekim komentarima, čovek bi pomislio da se igra završi za to vreme.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2011, 23:46   #1568
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

ja nisam mnogo igrao pa me interesuje..ono u junk u inventaru da li je bezbedno prodati...tachnije da nije odatle neshto quest related?
posto sam video na nekom load ekranu da pishe da su to neupotrebljivi predmeti samo za prodaju...ali tamo imam i neki darkspawn totem...nisam teo dosad da prodajem sve odatle jer nisam video gde su quest itemi?ili se oni ne registruju u inventaru
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2011, 23:49   #1569
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ne vredi, krenuo sam full igru, igrao skoro pola sata na silu i ne ide, nije to to. Shift+delete, hvala pozdrav, još Mass Effect 3 da sačekam i to bi bilo sve što me interesuje od Biowarea.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2011, 23:54   #1570
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
testera kaže: Pregled poruke
Evo sta je meni zapalo za oko do sada, koliko sam igrao, a teram se teskom mukom da je zavrsim:

-ubrzali su akciju
-prostori su jednolični, teksture i elementi scena se uveliko ponavljaju,
ima i lepih scena, ali vise je lose dizajniranih
-okolina je repetativna
-borbe se javljaju u istim instancama "sobama" po nekoliko desetina puta,
samo sa drugačijim random neprijateljima
-gameplay je jednostavan
-izometrija, taktika (to u DA2 ne postoji)
-igra je akcija, akcija i samo akcija (kao da je malo bolje producirani Darksiders)
-rpg i interakcija ne postoje (lik se razvija, ali NPC pratioci su samo kozmetika interaktivnoj priči)
-dok igram imam osecaj da nisam tu i da uopste nije bitno sta radim, samo idi i kasapi sve oko sebe
-DX11 i texture u ovoj igri ne znace nista i cist su marketing
-inventar i manipulacija njim, ne postoji, a to je jedna od bitnijih stvari u RPGu

Po meni su upropastili jednu veliku igru samo da bi postala pristupacnija vecini "no brain" igraca. Mislim da treba uvesti nekakvu kontrolu kvaliteta kakvu ima Nintendo sa svojim "golden seal of approval". Tako bi bilo sto manje losih igara.
Doktore, sto promeni nick?
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 0:00   #1571
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Igrao sam dosad 10 sati, stigao do drugog chaptera valjda, i utisak je meh, u principu. Strasno koliko recikliraju jedne te iste lokacije, vec su mi se smucio i ovaj grad kroz koji se svejedno stalno teleportujem i one tri lokacije na kojima se vecina kvestova odigrava. Kvestovi su dosadni, go there, kill that, profit. Nema udaljene kamere sto cini vece bitke frustrirajucim, generalno borba mi deluje kao korak nazad. Glavna prica je rasuta all over the place, uopste me ne drzi. Veza sa desavanjima u originsu skoro da nema. Svega nekoliko glupavih scena i razgovora u kojim se kao pomene da si ti nesto odlucio u DAO. Kompanioni su dosadni uglavnom, mada su Izabela i Varik frikin' osom.

Sa druge strane, animacije i specijalni efekti prilikom borbi su sjajni. Svidja mi se Howkie porodicna drama jako, sarkasticna dijalog opcija umesto nepotrebne neutralne opcije. Prvo Alpha protocol, pa sad i Dragon age 2, stvarno, ali stvarno se nadam da ce ovo postati standard.

Daleko je od loseg, mislim da jeste vredno paznje, ali kad pomislim koliko je ME2 bio napredak u odnosu na ME1 (minus glavne price koja je bila uzasna) ovo je... underwhelming. Ne mogu da se otrgnem utisku da jedino oko cega se bioware zaista trudio je animacija vrckanja guzice Shepardice, ovaj Hawkice. Stvarno dobro vrcka dok hoda. Opet shepardica ima puno bolju glasovnu glumu. Grrr. Zasto je toliko tesko biowareu da najmi za glavnu ulogu glumca koji nije Tranquil?

No dobro, ako se prica zakuva sad, moglo bi ovo da postane kul. Iskreno, drzim sipke da mi se na kraju svidi, posto mislim da ima potencijala, i pored Witcher i Mass effect 2 deja vu filinga.

E da , i ono spawnovanje protivnika usred bitke bas tebi iza ledja je fucking bullshit! Bas me nervira.

Poslednja ispravka: goodlikesweeper (10.3.2011 u 0:08)
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku goodlikesweeper na korisnoj poruci:
Asmodeus (10.3.2011)
Stara 10.3.2011, 0:08   #1572
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
ja nisam mnogo igrao pa me interesuje..ono u junk u inventaru da li je bezbedno prodati...tachnije da nije odatle neshto quest related?
posto sam video na nekom load ekranu da pishe da su to neupotrebljivi predmeti samo za prodaju...ali tamo imam i neki darkspawn totem...nisam teo dosad da prodajem sve odatle jer nisam video gde su quest itemi?ili se oni ne registruju u inventaru
Junk je đubre najobičnije, ne vredi ničemu i slobodno se đuture može prodati NPC-u (sell all junk). Nažalost, to đubre ni ne vredi mnogo

Nema više branja biljaka, kupovanja bočica za pravljenje potova i otrova, sada je dovoljno otkriti biljku/rudu negde da bi odogovarajući NPC crafter imao taj sastojak u svom inventaru.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 0:31   #1573
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
6. Uzivaj u igri!
Ali bez DLCova.

DLC sadrzaj je enkriptovan (tacnije spakovane erf datoteke). A na hokus pokus sa editovanjem xml fajlova zaboravi. Trenutno jedini nacin da koristis te DLCove je da ih kupis.


P.S.
Meni onoliko koliko sam odigrao igru se svidja. Jedino mi smeta preterani streamlining. Na primer, crafting nekako sav zraci Mass Effectom (iako nista nije direktno prekopirano iz njega, samo ceo sistem mi deluje ko nesto sto bi pre video u toj igri). Ili pak oprema koja geluje prilicno genericki. Stavise cela kategorija oklopa je samo za igraca, pa se pitam koja je uopste svriha teskih oklopa i robe-a, ako je moj igrac rogue.

Sto se tice borbe, bar na hard uvek moram da pazim sta radim, tako da ne, nije mi previse lako. Mada je dinamika borbe dosta drugacija od keca. U kecu, bar na vecim tezinama, taktike su dosta je zavisile od friendly fire-a (koga nema na hard u DA2), i menjnja iz range u melee po potrebi. Sa druge strane tezina u DA2 dosta zavisi od pojacanja, koja dolaze protivnicima, pa treba paziti da se previse ne istrosis na prvom talasu, da bi izdrzao drugi, cesto sa strane na kojoj ne ocekujes. A tu su jos assassini, i jos par drugih zackoljica.

Poslednja ispravka: player1 (10.3.2011 u 0:43)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 2:11   #1574
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

E ljudi, zanima me kako se odigralo nešto kod vas, ukoliko ste uradili drugačije od mene (pre par godina). Trudiću se da ne pominjem rešenja javno, već samo questove koje će svako i tako videti...

Dakle, postoji quest da se pronađe nestala supruga... pomogne templaru sa istragom nestalih žena...
Spoiler za opis questa:
Lik traži da nađete njegovu ženu, kako bi dokazao njenim rođacima da je nije ubio... na žalost, pronađete samo ruku, dat je templaru koji je takođe tražio tu i druge žene, i prpustite njemu prikupljanje dokaza; 3 godine kasnije, on vas uputi u kuću prvoosumnjičenog, a tamo imate izbor da mu verujete da nije on i pustite ga ili da ga ubijete jr mislite da laže

ja sam izabrao jednu opciju i to...
Spoiler za izbor i posledica - big time spojlerčina:
pustio sam ga, nisam hteo da ubijem nekog a da nisam 100% siguran... jbg, početak igre, bio sam mekan

LM
par godina kasnije Hawke izgubi kevu... našao sam je, neću da kažem gde i ko i šta, grusome do bola, videćete... ali mi je ličio na tog lika, što traži "sestru", mada deluje starije... ne znam jel on. Jbg, nisam mu zagledao facu prvi put, a možda se i promenio...


Interesuje me...
Spoiler za druga odluka i njene potencijalne posledice:
Ako je neko ubio tog lika umesto da ga pusti, da li keva i dalje nestane? Ili bi to jedno ubistvo imalo sasvim drugačije posledice po živote pola grada...?


Ne virite ako niste prešli taj deo
Kako da znate jeste li prešli... paaa... ako ste izavršili quest "frka u hawk menšnu", kad kevin buraz svrati u goste... onda možete da pogledate.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 3:16   #1575
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
testera kaže: Pregled poruke
Po meni su upropastili jednu veliku igru samo da bi postala pristupacnija vecini "no brain" igraca. Mislim da treba uvesti nekakvu kontrolu kvaliteta kakvu ima Nintendo sa svojim "golden seal of approval". Tako bi bilo sto manje losih igara.
Zato kad izadje nintendova igra proda se u 10 miliona primeraka i ima prosecnu ocenu 9.5! Ali ljudi znaju kako da zabave druge ljude!

Nego elem, stvarno igra ima dosta mana, sve se ponavlja non stop, tacno znam gde ce da me napadnu i koji neprijatelji, guram samo zbog price, mada i ona nema nekog smisla za sad! Stvarno su zeznuli stvar, sad se brinem za ME3!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 6:07   #1576
Pavle87
Član
 
Član od: 24.2.2011.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 192
Zahvalnice: 125
Zahvaljeno 45 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Pavle87
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
E ljudi, zanima me kako se odigralo nešto kod vas, ukoliko ste uradili drugačije od mene (pre par godina). Trudiću se da ne pominjem rešenja javno, već samo questove koje će svako i tako videti...

Dakle, postoji quest da se pronađe nestala supruga... pomogne templaru sa istragom nestalih žena...
Spoiler za opis questa:
Lik traži da nađete njegovu ženu, kako bi dokazao njenim rođacima da je nije ubio... na žalost, pronađete samo ruku, dat je templaru koji je takođe tražio tu i druge žene, i prpustite njemu prikupljanje dokaza; 3 godine kasnije, on vas uputi u kuću prvoosumnjičenog, a tamo imate izbor da mu verujete da nije on i pustite ga ili da ga ubijete jr mislite da laže

ja sam izabrao jednu opciju i to...
Spoiler za izbor i posledica - big time spojlerčina:
pustio sam ga, nisam hteo da ubijem nekog a da nisam 100% siguran... jbg, početak igre, bio sam mekan

LM
par godina kasnije Hawke izgubi kevu... našao sam je, neću da kažem gde i ko i šta, grusome do bola, videćete... ali mi je ličio na tog lika, što traži "sestru", mada deluje starije... ne znam jel on. Jbg, nisam mu zagledao facu prvi put, a možda se i promenio...


Interesuje me...
Spoiler za druga odluka i njene potencijalne posledice:
Ako je neko ubio tog lika umesto da ga pusti, da li keva i dalje nestane? Ili bi to jedno ubistvo imalo sasvim drugačije posledice po živote pola grada...?


Ne virite ako niste prešli taj deo
Kako da znate jeste li prešli... paaa... ako ste izavršili quest "frka u hawk menšnu", kad kevin buraz svrati u goste... onda možete da pogledate.
hehe imam isti problem.bas sam se smorio bio,iako je bio full quest mnogo mi se svideo
jedan od svetlijih momenata u igri
Pavle87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pavle87 na korisnoj poruci:
Eni (10.3.2011)
Stara 10.3.2011, 7:09   #1577
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
guram samo zbog price, mada i ona nema nekog smisla za sad!
Postane bolja kad odluke dobiju posledice... i kad skontaš da si kriv ili zaslužan za nešto zaista važno. Ne odlična, ali bolja nego u prvoj polovini.

Uostalom, nemaš mnogo izbora... da igraš, ili da se pitaš šta si propustio.

Inače, uspeh da postanem "Champion"... ja mislio to kraj, kad hoćeš...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 9:50   #1578
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Evo da iznesem ozbiljnu zamjerku igram već blizu deset sati trčim po Kirkwallu i rešavam tonu kvestova a priče niotkud mlatim kao bezglav u stilu Obliviona trči do rudnika, pećine, kanjona donesi mi pismo. travu itd. a da mi za deset sati igranja nije dato ništa što bi me usmjerilo koji je moj smisao postojanja u ovoj igri.Stvarno čudno da je igra ovoliko nerazrađena po pitanju priče.što se neke mehanike igre e to je solidno odrađeno ali najvažnija stvar RPG igre priča je potpuno potisnuta u drugi plan.
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 10:02   #1579
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Postane bolja kad odluke dobiju posledice... i kad skontaš da si kriv ili zaslužan za nešto zaista važno. Ne odlična, ali bolja nego u prvoj polovini.

Uostalom, nemaš mnogo izbora... da igraš, ili da se pitaš šta si propustio.

Inače, uspeh da postanem "Champion"... ja mislio to kraj, kad hoćeš...
BioWare je BioWare, znam da ce prica postati dobra kad tad, i da ce dobiti smisao!

Samo mi nikako nije jasno sta su radili sa onim pecinama i kucama, zasto je svaka ISTA! Dojadilo mi vise da ulazim u njih! Da se osvrnem na BG2 gde je svaka lokacija bila drugacija, posebna, jedinstvena, egzoticna... Ovo je stvarno sramota za nesto sto je najavljivano tako dugo i ima takvu reputaciju!

Poslednja ispravka: dragomix (10.3.2011 u 10:09)
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 10:41   #1580
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Short development time! Niko ih nije bio po usima da izbacuju igru god i po dana nakon keca. Stvarno su se neozbiljno poneli prema njihovoj drugoj najvecoj fransizi u ovom trenutku.. Mada, ovo moze biti i dobro, mozda ih malo trgne iz dugogodisnje uljuljkanosti, da shvate da i njihovo g*vno smrdi. Ne trude se da naprave najbolju mogucu igru i to je ono sto me nervira- podele tim na tri dela, svako radi igru na kojoj je dodeljen, zavrse za godinu i po dana, i to ispadne stvarno dobro, ali mogu samo da zamislim sta bi uspeli da naprave kada bi se ceo tim fokusirao na samo jedan projekat (DA3 ili ME3) i da ga prave tri godine. Pa, tako nesto bi oduvalo sve na trzistu i uslo u unale gaminga za sva vremena. Obsidian isto ima taj problem..

Znam da sve to nije realno, ali malo mastanja nije na odmet..


Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Ne vredi, krenuo sam full igru, igrao skoro pola sata na silu i ne ide, nije to to. Shift+delete, hvala pozdrav, još Mass Effect 3 da sačekam i to bi bilo sve što me interesuje od Biowarea.
A, sta si to pa mogao da vidis za pola sata? Aj, podeli utiske, ako te ne mrzi! Sta te je to toliko odvratilo od igranja?
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dragon age, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Age: Awakening Goldfinger Role-Play 285 11.2.2012 14:38
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com