Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.6.2011, 23:35   #2901
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

OK `bes ovo

posle 20+ pogibije na krakenu, uglavnom izazvanim tako sto se kotrljam da izbegnem jedan krak i naletim na drugi (stvar na koju apsolutno ne mozes da utices) i naravno bivam oneshot-ovan jer me je nabo s`ledja. Jednostavno nije zabavno. Ako neko kaze da je zavrsio ovaj fajt bez najmanje 10 loadovanja laze. Mislim to je to. Posle prvog puta skapiras sta treba da radis i onda loadujes iznova i iznova da uspes. 'bes takvu igru. A ostali fajtovi su ko da igras Serious Sam njih 50 ti sam trci okolo bacaj bombe baci stit uleti ubij jednog i sve u krug.
Apostrof je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 0:05   #2902
sidewinder989
Veteran
 
Član od: 27.1.2011.
Lokacija: Illium
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 311
Zahvaljeno 162 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
apostrof kaže: Pregled poruke
ok `bes ovo

posle 20+ pogibije na krakenu, uglavnom izazvanim tako sto se kotrljam da izbegnem jedan krak i naletim na drugi (stvar na koju apsolutno ne mozes da utices) i naravno bivam oneshot-ovan jer me je nabo s`ledja. Jednostavno nije zabavno. Ako neko kaze da je zavrsio ovaj fajt bez najmanje 10 loadovanja laze. Mislim to je to. Posle prvog puta skapiras sta treba da radis i onda loadujes iznova i iznova da uspes. 'bes takvu igru. A ostali fajtovi su ko da igras serious sam njih 50 ti sam trci okolo bacaj bombe baci stit uleti ubij jednog i sve u krug.
q u e n
sidewinder989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 0:30   #2903
Pedja_Nbg
Član
 
Član od: 12.3.2009.
Poruke: 119
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
OK `bes ovo

posle 20+ pogibije na krakenu, uglavnom izazvanim tako sto se kotrljam da izbegnem jedan krak i naletim na drugi (stvar na koju apsolutno ne mozes da utices) i naravno bivam oneshot-ovan jer me je nabo s`ledja. Jednostavno nije zabavno. Ako neko kaze da je zavrsio ovaj fajt bez najmanje 10 loadovanja laze. Mislim to je to. Posle prvog puta skapiras sta treba da radis i onda loadujes iznova i iznova da uspes. 'bes takvu igru. A ostali fajtovi su ko da igras Serious Sam njih 50 ti sam trci okolo bacaj bombe baci stit uleti ubij jednog i sve u krug.
Баш то сам хтео да кажем. Али пази да не увредиш неког искусног форумаша, јер је борба уствари веома занимљива и лака, само ми обични људи не капирамо те финесе. Ја сам пре 10 минута био у фазону да бацим комп кроз прозор кад ме је кракен у покушају разбио по 50 пут. Срећом сам га следећег пута докрајчио, па је комп преживео. срећом сам запамтио чим сам завршио квест, јер ме је одмах после игра избацила у windows.
Pedja_Nbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 0:35   #2904
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Steta sto nemam neki dobar net i jak komp da vam snimim kako ledeni 10 puta zaredom gazi po kayranu. Samo ga pobedim i onda opet load, radio sam to vec zbog necega pre... Al jbg ja upalim fraps i igra radi na 5 fps...jos da uplodujem brzinom od 10kb po sec.. xD
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 0:37   #2905
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Igra je pravljena po uzoru na Demon Souls (ne dao bog da probas to), i starije igre, koje su bile HC, dakle pruza izazov. Ako mrzite da ginete, i zelite cistu zabavu, onda igrajte Assassin's Creed, GTA, Fable, ili sta vec. Vecina igraca skida kapu CDP-u, zato sto su odbili da naprave limunadicu, koja se igra sama od sebe, a to je danasnji trend, tj. udovoljavanje casual igracu..

P.S. I ja sam ginuo ko lud na pocetku, ali onda sam se izvezbao, i sada na hard, nemam nikakvih problema da ubijem gomilu protivnika, i vrlo retko ginem, a da nije neki boss fight..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Andross (10.6.2011), Iceman_37 (10.6.2011)
Stara 10.6.2011, 1:27   #2906
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
OK `bes ovo

posle 20+ pogibije na krakenu, uglavnom izazvanim tako sto se kotrljam da izbegnem jedan krak i naletim na drugi (stvar na koju apsolutno ne mozes da utices) i naravno bivam oneshot-ovan jer me je nabo s`ledja. Jednostavno nije zabavno. Ako neko kaze da je zavrsio ovaj fajt bez najmanje 10 loadovanja laze. Mislim to je to. Posle prvog puta skapiras sta treba da radis i onda loadujes iznova i iznova da uspes. 'bes takvu igru. A ostali fajtovi su ko da igras Serious Sam njih 50 ti sam trci okolo bacaj bombe baci stit uleti ubij jednog i sve u krug.
Prvi prelaz. Oko dvadesetak pogibija.
Drugi i treci, boss mrtav iz prvog pokusaja.

Sto bi se reklo, treba nauciti sve cake.
Prvo da je kotrljanje sve vreme obavezno.
Zatim da je Quen sve vreme obavezno.
Trece da treba da se love svetli pipci sa leve i desne strane sa Yardenom.
Cetvrta da posto budu unistena 3 pipka da sledi QtE (e ovo me je bas izerviralo prvi put kad sam dosao dotle, jel sam odma zatim zaginuo ).
Peta da zatim treba dotrcati do stvorenja preko palog mosta i srediti ga.
player1 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 3:02   #2907
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Svaka cast, provalili ste sve fore, samo bih vas zamolio da te poruke stavljate u spoiler, ima nas koji jos nismo presli igru.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
Mocko (10.6.2011)
Stara 10.6.2011, 7:29   #2908
Pedja_Nbg
Član
 
Član od: 12.3.2009.
Poruke: 119
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Уз сву добру вољу, одлучио сам да баталим игру коју сам толико очекивао. Кракена у покушају и није толико тешко добити кад извалиш фазоне, али кад стигнеш до оног вичера, е то је ебада...не вреди, кад од сваке борбе траже стопостотне рефлексе и посвећеност, то више није игра него мазохизам...

Pedja_Nbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 7:54   #2909
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Steta sto nemam neki dobar net i jak komp da vam snimim kako ledeni 10 puta zaredom gazi po kayranu. Samo ga pobedim i onda opet load, radio sam to vec zbog necega pre... Al jbg ja upalim fraps i igra radi na 5 fps...jos da uplodujem brzinom od 10kb po sec.. xD
Kakva su ti podešavanja u frapsu? I koju verziju imaš? Meni za snimanje videa skine 5-10 frejmova, nisam sad ekstenzivno proveravao. A inače mi igra radi od 20 i nešto napolju do 30 unutra.

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
OK `bes ovo

posle 20+ pogibije na krakenu, uglavnom izazvanim tako sto se kotrljam da izbegnem jedan krak i naletim na drugi (stvar na koju apsolutno ne mozes da utices) i naravno bivam oneshot-ovan jer me je nabo s`ledja. Jednostavno nije zabavno. Ako neko kaze da je zavrsio ovaj fajt bez najmanje 10 loadovanja laze. Mislim to je to. Posle prvog puta skapiras sta treba da radis i onda loadujes iznova i iznova da uspes. 'bes takvu igru. A ostali fajtovi su ko da igras Serious Sam njih 50 ti sam trci okolo bacaj bombe baci stit uleti ubij jednog i sve u krug.
2 ili 3 puta, ne sećam se već. Prva dva puta dok nisam skontao da mi Sile viče da koristim Yrden i dok nisam video one QTE za izbegavanje pipaka.

Meni je jedini, ali jedini nedostatak u borbi bilo to što na početku je blok veoma beskoristan. Imate 2 vigora, a svaki blok troši jedan. Zato sam instalirao mod da mi se ne troši vigor, i to je jedini mod koji imam.

A kako inače igrate igre, i AC i drugo? Držiš blok, izbegavaš napade i tako dok ne uspeš da udariš neprijatelja, i opet iznova. Ne znam zašto ljudi očekuju da uleću u masu i da ih tamane ko bubašvabe, jer to nema smisla. Zato i nevolim igre tipa DAII. Ne zbog priče ili sličnog, već borbe. Kada ti nisi u stanju da svojim akcijama kontrolišeš lika već zavisiš od proste statistike. Gde je tu trunka realnosti?
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 10:07   #2910
Woof
Član
 
Član od: 27.1.2010.
Poruke: 148
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 36 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
Pedja_Nbg kaže: Pregled poruke
Уз сву добру вољу, одлучио сам да баталим игру коју сам толико очекивао. Кракена у покушају и није толико тешко добити кад извалиш фазоне, али кад стигнеш до оног вичера, е то је ебада...не вреди, кад од сваке борбе траже стопостотне рефлексе и посвећеност, то више није игра него мазохизам...

A brate, zasto ne prebacite na easy ako su teske borbe Nije to sramota.

Ne mora se sve preci na insanity da bi se bilo hard core.
Woof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 11:42   #2911
Pedja_Nbg
Član
 
Član od: 12.3.2009.
Poruke: 119
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Хоћу да учим да се сналазим на нормал. Ево улазим полако у фазон, убио сам оне две краљице, али је вичер за мене и даље непрелазна препрека.

Пробаћу да набавим неки бољи мач и гомилу бомби, па ћу да видим шта ћу...
Pedja_Nbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 11:52   #2912
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Sa "nabudzenim" Quen-om meni je igra prelaka! Znaci "struja" ih toliko przi da macem samo koji put zasecem i to je to... Sad mi zao sto nisam igrao na HARD
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 11:55   #2913
M@xim
Član
 
Član od: 25.10.2010.
Poruke: 137
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
Pedja_Nbg kaže: Pregled poruke
Хоћу да учим да се сналазим на нормал. Ево улазим полако у фазон, убио сам оне две краљице, али је вичер за мене и даље непрелазна препрека.

Пробаћу да набавим неки бољи мач и гомилу бомби, па ћу да видим шта ћу...
Ili lepo skineš trainer i ne gineš uopšte.... Meni igre ionako služe samo za laku razonodu, i nemam ni želje ni volje da prelazim jednog bosa 20 puta.
M@xim je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 12:35   #2914
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
Pedja_Nbg kaže: Pregled poruke
Хоћу да учим да се сналазим на нормал. Ево улазим полако у фазон, убио сам оне две краљице, али је вичер за мене и даље непрелазна препрека.

Пробаћу да набавим неки бољи мач и гомилу бомби, па ћу да видим шта ћу...
TW2 samo traži dobru taktiku. Ja sam znao da ginem milion puta samo zbog loše taktike. Malo osmišljenija borba i nema problema.
Spoiler za spojler:
Recimo zmaja, njega sam mlatio isklučivo frontalno i ginuo milion puta. Kasnije sam malo taktizirao pa sam ga ubio lagano.

Dobra je i taktika sa bombama još kad se naprave da načine 80dmg onda ni mač ni magija ne trebaju.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 12:50   #2915
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
Pedja_Nbg kaže: Pregled poruke
Хоћу да учим да се сналазим на нормал. Ево улазим полако у фазон, убио сам оне две краљице, али је вичер за мене и даље непрелазна препрека.

Пробаћу да набавим неки бољи мач и гомилу бомби, па ћу да видим шта ћу...
Letho je realno smesan sa odg. taktikom

Spoiler za ...:
Dok ima dignut Quen izbegavaj ga, bombe i znake koje baca izbegavaj, kada krene da te udari kolut i jak udarac do dva sa ledja, isto Aard na njega i udarac dva, bombu kad mozes, drzi Quen ukljucen kad god mozes.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
Pedja_Nbg (10.6.2011)
Stara 10.6.2011, 13:18   #2916
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Šta vam je ljudi sa tim Krakenom, ja sam ga iz 4, 5 pokušaja završio, ne kažem da sam sad ja neki profi, vrlo lako se skonta fora, stvarno ne razumem šta radite pa ginete toliko.
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 13:29   #2917
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Ja sam podizao mag stranu i koristio najvise Igni Sign (ne znam sto ga niko ne pominje, po komentarima), unapredjen do kraja pravi najveci dmg u igri. Aard je tu za one na koje Igni slabo deluje (a njih je vrlo malo), a kad je protivnik malo jaci tu je Quen (God mode: ). Treba jedino da se podize Vigor (imao sam 6 polja na kraju, cini mi se da je to max), a i posto volim svaku mapu da pregledam detaljno, imao sam i najbolje oklope i maceve (unapredjeni Vran armor + Caerme i Letho je smesan).
Preso sam lagano na Normal tezini, jedino me Kraken malo namucio dok nisam skapirao (bolje reci, video) sta treba na kraju.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
bokela (10.6.2011)
Stara 10.6.2011, 13:33   #2918
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Ja igrao na insane(drugi prelaz igre) dok nisam stigao do Lehta i ubio ga bez iole truda tako sto sam spamovao upgrejdovan kvin i bombe i jos malo ga udarao macem. Onda sam odustao od igranja i sad cekam da izadju neki modovi koji ce ozbiljno da rebalansiraju igru. Cak i ona strasna pecina sa Nekkerima se ocisti spamovanjem grapeshotova kojih imas brdo. Ja imao materijala za jedno 40, 50 pred borbu sa Lethom. Mozda sam samo bas opsesivno skupljao sastojke posto sam igrao na insane.

Za one koji imaju problema, kraken je vise puzzle nego nesto drugo, nemojte previse agresivno prici bitki vec posmatrajte ponasanje i onaj most sto se posle srusi.

Drugo, yup, quen. On spreci sav damage, i spamovanjem istog mozes ga preci da ti nista healtha ne skine. I ne samo bossosve, nego sve bitke postaju sala kad ti predje u naviku da ga spamujes. Tako da, ako vam je igra teska, to je zasto sto ne koristite quen. Kad vam predje u naviku da je koristite, postace vam prelaka, ali to je druga prica.

Ozbiljno nerfovanje i/ili rebalansiranje quena je must, igra je bez njega preteska a sa njime prelaka, i takodje je problem sto se igra onako bas agresivno trudi da te ubedi da uopste ne koristis parry, vec da se valjas ko majmun po zemlji celu bitku. Ako bi se rebalansirala korisnost bloka, nerfovale bombe i kad bi targeting i kontrole bile maaalcice jos responzivnije, ovaj borbeni sistem bi bio apsolutno genijalan. So close. Aj videcemo sta future holds, sa modovima i updateovima, ali svaka im cast, kakav su sitem napravili, jos malo samo da se dotera. I ovo kazem kao dmc fanatik, i inace ljubitelj h&s zanra. Nisam ocekivao od rpg developera da naprave sistem koji se tako dobro nosi sa konkurencijom, ako se ovi problemi srede w2 bi slobodno mogao da bude jedna od mojih omiljenih igara u pogledu gejmpleja, pored toga sto je dobar rpg.
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 16:01   #2919
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Recite sta hocete, ali najtezi je prolog. Posto znam da budem prilicno opsesivan u RPGu mislim da sam pokupio sve sto se moze i ako tako igras posle sve postane daleko lakse. Isao sam sword path i prilicno sam zadovoljan tim, posle sam malo budzio magic, axii i igni, alhemiju nema potrebe razvijati zato sto efekti i ovako traju dovoljno dugo da ama bas nikad neces ostati bez njih na sred borbe koju si zapoceo, a sastojaka ima gomila tako da mi niceg nije falilo.

Igra izgleda fantasticno, igrao sam sve na max ali sam ubrzo video da ipak nema leba i morao da iskljucim uber sampling, iako sam ga kasnije par puta ukljucio samo da bi gledao kako igra neverovatno dobro izgleda.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 21:50   #2920
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Sto se tice onog moda za inventar, izasla je offical verzija na witcher nexus.

http://witchernexus.com/downloads/file.php?id=87
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iceman_37 na korisnoj poruci:
evil_geko (10.6.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, the witcher, witcher

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01
Ne Radi Assassin's Creed 1 Delete Kvarovi 12 5.9.2011 21:15
[SPOILER ALERT] Priča Assassin's Creed serijala gamer4life otpaTci 2 5.4.2011 16:11
King's Bounty: Crossworlds Juraj Strateške igre 69 17.10.2010 14:39
King's Bounty: Armored Princess draske73 Strateške igre 312 13.2.2010 16:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com