Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.12.2008, 1:18   #1
de facto
Član
 
Član od: 22.8.2008.
Lokacija: tuzla(BIH)
Poruke: 84
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku de facto
Question Očajan Internet u zadnjih nekoliko dana

Naslov sve govori,problemi sa internetom tacnije do prije nekoliko dana izgledao je sasvim normalno i radio donekle dobro ali danas ni naopako,brzina otvaranja stranica je gotovo prepolovljena ali mi je cudno sto je download isti tj nije se pogorsao,ne znam da li je problem do provajdera ili do mene iskreno mislim da je u pitanju ovo drugo,koristim bezicni internet 256kbs ,provjeravao sam download i upload na "speedtest" i izgleda normalno e sad ne mogu nikako da se snadjem,kako da nadjem rjsenje ,ne zelim da omalovazavam provajdera jer mislim da nisu krivi a sigurno nisam ni ja .Pa ko je onda majku mu..Eto ako ima neko rjesenje za ovu situaciju slobodno pisite,nije meni mrsko citat ..Mozda se necu javljati nekoliko dana zbog nadolazecih praznika i necu biti u mogucnosti odgovoriti na eventualna pitanja,ali nadam se kad se prijavim da ce biti dovoljno odgovora za izlaz iz ovog *****a.Pozdrav
de facto je offline  
Stara 8.12.2008, 12:43   #2
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Ocajan internet u zadnjih nekoliko dana

Citat:
de facto kaže: Pregled poruke
Naslov sve govori,problemi sa internetom tacnije do prije nekoliko dana izgledao je sasvim normalno i radio donekle dobro ali danas ni naopako,brzina otvaranja stranica je gotovo prepolovljena ali mi je cudno sto je download isti tj nije se pogorsao,ne znam da li je problem do provajdera ili do mene
Najjednostavnije rešenje, toliko puta provereno u praksi je sledeće: pozoveš svog provajdera, objasniš tehničkoj podršci problem i zajedno sa njima rešiš krizu. Oni su plaćeni za to i znaju šta da rade. Ako je problem do provajera znaćeš, ako nije - daće ti objašnjenje šta može da bude i pitanju i savet šta da radiš. Verovatno ćeš problem rešiti na taj način
Iris je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
SBB uvozi internet iz inostranstva? Bryan Fury Internet usluge 32 2.12.2008 19:33
Prisluškivanje korisnika kao obaveza Eni Internet usluge 63 23.8.2008 2:12
Internet u Zemunu? kinteC Internet usluge 1 13.11.2007 23:28
Sharing internet connection i LAN. diablo_ Komunikacioni uređaji i umrežavanje 7 30.7.2007 18:34


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com